Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > WRC

WRC WRC

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 02-06-07, 09:27
Hlektrologos Offline:
 
Εγγραφή: 26-07-2005
Μοντέλο: ZZΕ111
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Hlektrologos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εγω αυριο λεω να κατεβω μια βολτουλα προς ιπποδρομο.Αν και με την ψυχη στο στομα θα παρακολουθησω γιατι μετα το θεαμα φευγω για δουλεια.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 03-06-07, 01:01
Το avatar του χρήστη lnm4444
lnm4444 Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 03-06-2005
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 27
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 233
lnm4444 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εγω θα παω μαλλον την Κυριακη. Κανενας αλλος;
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-06-07, 01:08
Το avatar του χρήστη Corollaxli
Corollaxli Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-09-2006
Μοντέλο: ΕΕ90 XLi 1.3 95Ηp
Περιοχή: Πετρούπολη-Καλαμάτα
Μηνύματα: 2.333
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 450
Corollaxli θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Τελικά πήγα την Παρασκευή Μάνδρα.Ο Βωβός κατέβαινε μαλλιοκούβαρα σε μια ειδική σπαστίρι πραγματικά.Κατέβαινε με περισσότερα χλμ και από τους παγκόσμιους.Ήταν βέβαια και κάτι Σουηδέζες κι έτσι που είχαν έρθει για εμψύχωση του Solberg και του Gronholm άλλο πράμα.
__________________
Χαμηλωμενο 3 ποντους corolla κοβει κ*λους απο την ΤΟΥΟΤΑ σαν κομπρα μεσα στους δρομους.Μη σταματας τις ταχυτητες καρφωνοντας μπροστα μου να κολας

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ...ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΜΙΚΡΟΣ...ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ?
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 03-06-07, 09:53
Το avatar του χρήστη sotosgh
sotosgh Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 18-03-2005
Μοντέλο: toyota corolla AE101
Περιοχή: ΙΛΙΟΝ
Ηλικία: 54 male
Μηνύματα: 87
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 241
sotosgh είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εγω είχα πάει στην ειδική του Σχηματαρίου απλά άπαιχτη ωραία φάση παιδιά.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 03-06-07, 11:48
Το avatar του χρήστη nasos
nasos Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 24-02-2005
Μοντέλο: KE-30
Περιοχή: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 541
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
nasos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Χατζητσοπανης!!!!!απλα ετρεχε για τους ελληνες!!μονο ενας Ελληνας θα περναγε ετσι!με εντυποσιασε πιο πολυ και απο τον Βοβό.γαματος!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 04-06-07, 04:00
Hlektrologos Offline:
 
Εγγραφή: 26-07-2005
Μοντέλο: ZZΕ111
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Hlektrologos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εχθες (Κυριακη) πηγα τελικα στην ειδικη στον Ιπποδρομο οπου εγινε και ο τερματισμος του Ακροπολις.Μπορω να πω οτι ειδα αρκετα καλο θεαμα με τους οδηγους στα αλματα της πιστας να απογειωνουν τα αυτοκινητα τους.Βεβαια το καλυτερο περασμα αλλα και το πιο θερμο χειροκροτημα απ΄ολους ειχε ο Solberg(δεν ξερω αν γραφεται ετσι το ονομα του).Μιλαμε οδηγησε πολυ θεαματικα και ξεσηκωσε τα πληθη.Απο τις Ελληνικες συμμετοχες θα συμφωνησω με τον naso για το Χατζητσοπανη.Παει για φετος και αυτο.Αντε και του χρονου να ξαναγινει και μακαρι να δουμε και την Toyota να τρεχει.......(Αχ ονειρα)
Απάντηση με παράθεση
Εισιτήρια για την υπερειδική του «Ακρόπολις»
  #17  
Παλιά 16-05-08, 11:04
Το avatar του χρήστη Lynx
Lynx Offline:
 
Εγγραφή: 02-04-2008
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 722
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός
Εισιτήρια για την υπερειδική του «Ακρόπολις»

Η αντίστροφη μέτρηση άρχισε. Την Παρασκευή 30 Μαΐου και την Κυριακή 1 Ιουνίου στο στρατιωτικό αεροδρόμιο Τατοΐου που παλαιότερα ήταν το πεδίο δράσης των αγωνιστικών αυτοκινήτων, θα φιλοξενηθεί η χωμάτινη υπερειδική διαδρομή μήκους 4,6 χλμ. του φετινού BP Ultimate Ράλι Ακρόπολις. Τα αυτοκίνητα θα διαγωνίζονται το ένα μετά το άλλο και όχι ανά ζεύγη όπως μέχρι σήμερα. Η προπώληση των εισιτηρίων άρχισε. Όλα είναι σε αριθμημένες θέσεις και σε διαφορετικές κερκίδες. Εκαστο κοστίζει 25 ευρώ/ανά ημέρα.

Κρατήσεις εισιτηρίων γίνονται: μέσω ίντερνετ (www.ticketquest.gr) με χρέωση πιστωτικής κάρτας - παραλαβή με κούριερ, ή με μετρητά από το Ron Travel (Τηλ.: 210-6429242, 210-2585985), ή από όλα τα καταστήματα της ACS ή από την ΕΛΠΑ (από τις 20 Μαΐου, Λ. Μεσογείων 395, Αγία Παρασκευή, Δευτέρα – Παρασκευή 08:00-20:00 και Σάββατο 09:00-13:00). Εκδοτήρια θα λειτουργούν τις ημέρες διεξαγωγής της υπερειδικής διαδρομής, κατά μήκος του δρόμου που οδηγεί στην πρόσβαση των θεατών. Παιδιά κάτω των 12 ετών συνοδευόμενα και άτομα με ειδικές ανάγκες δεν πληρώνουν εισιτήριο. Θα λειτουργεί και χώρος στάθμευσης.

http://www.sport-fm.gr/article/130944
Η μαγεία επιστρέφει!!!
__________________
Some say that he was born with his helmet on.  And that he pilots his own Megazord!!!

All we know is... He's called The Lynx!!!


Αν δεν είσαι σίγουρος ότι θα αφήσεις το γκάζι,
τότε μην το πατήσεις!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 17-05-08, 23:16
Το avatar του χρήστη Lynx
Lynx Offline:
 
Εγγραφή: 02-04-2008
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 722
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός
Αλήθεια, έχετε καμία ιδέα ποιός μπορεί να κερδίσει στο Rally Acropolis??
Για να ακούσω προγνωστικά. Εγώ πίο κοντά στον Λεμπ είμαι, πάει καλά αν και έχασε στο Rally Ιορδανίας, πήρε όμως τον προηγούμενο. Για να δούμε.
__________________
Some say that he was born with his helmet on.  And that he pilots his own Megazord!!!

All we know is... He's called The Lynx!!!


Αν δεν είσαι σίγουρος ότι θα αφήσεις το γκάζι,
τότε μην το πατήσεις!!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 25-05-08, 14:59
Το avatar του χρήστη Vavvas
Vavvas Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μοντέλο: mazda 2 1,5cc
Περιοχή: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 471
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 259
Vavvas είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φετος δεν θα παει κανεις? Για δωστε πληροφοριες γιατι θελω να παω. Αν παω τη Κυριακη τι ωρα να παω? Εισητηρια δεν εχω παρει δεν παιζει ομως να κατσω στα κατσαβραχα? Δεν εχω ξαναπαει σε Rally Acropolis
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 25-05-08, 19:06
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 650
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
κοίτα φίλε, αν θες να δεις την σούπερ ειδική θα πρέπει να έχεις εισιτήριο, δεν παίζει να κάτσεις σε βραχάκια κτλ κτλ.
Από την άλλη αν θέλεις να παρακολουθήσεις οποιαδήποτε άλλη ειδική διαδρομή εννοείται ότι είναι δωρεάν...
όλες τις πληροφορίες που χρειάζεσαι θα τις βρείς στο http://www.acropolisrally.gr/el/
δώσε μεγάλη προσοχή στις ώρες που γίνεται κάθε ειδική ώστε να έχεις πάρει έγκαιρα τη θέση σου.

Εγώ κατα πάσα πιθανότητα θα είμαι την Κυριακή 1η Ιουνίου στις ειδικές 15 και 18 Ασωπία. Καλά θα ήταν να οργανωθεί παρέα αν επιθυμούν να πάνε πολλά παιδια. Βέβαια εγώ θα είμαι απο την προηγούμενη στο χωριό μου που είναι 10 χιλ απο την Ασωπία...
Μπορεί να γίνει μια συζήτηση εδω μέσα και στη συνάντηση την παρασκευή 30 Μαϊου στην Αθήνα (Ι will be there.... λογικα)
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > WRC

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Acropolis Rally 2011 toyota maniac WRC 32 26-06-11 10:38
Χωρις Acropolis το 2010 TOLIS EE80 WRC 2 06-03-09 08:14
Rally Acropolis fanis81 OFF TOPIC 2 07-06-06 20:58
Rally Acropolis teo21 ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 16 22-06-05 17:01



Page generated in 0,16905999 seconds (82,27% PHP - 17,73% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:10.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)