Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums

Hlektrologos's 2000 toyota zze111
-Μηχανικα μερη:
Το αυτοκινητο ειναι 1.400cc και η μονη μηχανικη παρεμβαση ειναι ενα φιλτρο ελευθερας Κ&N και ενα χειροποιητο τελικο.


-Eξωτερικη βελτιωση:
Μπροστα προφυλακτηρας ΤΤΕ
Πλαινα μασπιε TOYOTA
Πισω προσθετο προφυλακτηρα ΤΟΥΟΤΑ
Φρυδακια Booster-Toy στα μποστινα φαναρια
Ζαντες αλουμινιου ΟΖ Superturismo 16"
Αεροτομη ΤΟΥΟΤΑ
Μεμβρανες 3Μ σε ολα τα τζαμια εκτος παρ-μπριζ επιπεδο 4

-Εσωτερικη Διακοσμηση
Κοκκινος φωτισμος στο ταμπλο
Sparco πενταλ και λεβιες ταχυτητων

-ICE
Πηγη Alpine 9836R
Πολυεστερικες κατασκευες στην εμπρος πορτες με δυο 8" ηχεια και μια κορνα AudioPulse στην καθε μερια.
Δυο 10" woofer στο πορτ-μπαγκαζ
Δυο ενισχυτες Rocford εναν 4Χ100Rms για τα εμπρος ηχεια και εναν 1Χ600 για τα woofer
Πυκνωτης Rockford 1Farad

-CarPc
Laptop FujitsuSiemens στην εταζερα
Οθονη αφης In-Dash
Το carpc ''παιζει'' μεσω του ηχοσυστηματος
Περισσοτερες πληροφοριες εδω http://www.carputermania.gr/forum/showthread.php?t=976
Photos
DSC00044.JPG DSC00047.JPG DSC00048.JPG DSC00060.JPG DSC00133 allagi.JPG

Author Σχόλιο Ημερομηνία
ΣΤΕΛΙΟΣ Βασίλη βάλε καμμιά μεγαλύτερη φωτό να το θαυμάσουμε το κουκλί... 18-11-07
bill Στελιο sorry που αργησα να απαντησωαλλα τωρα το ειδα.Ρε συ εχω κατι προβληματακια με το αυτοκινητο αυτο τον καιρο και μολις τα λυσω και τελειωσει και κατι που ετοιμαζω θα βαλω και τις φωτο. 29-11-07
corolla arta φιλαρακι τελειο 30-01-08
bill Thanks boy 15-02-08
trd.si πολυ ωραιο το κορολλακι σου φιλε 17-02-08
ANATHEMA ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΠΙΛΛΥ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.... 18-03-08
COROLLAKIAS MIXALHS Αν δω απο τον καθρευτη τετοια μουρη να εισαι σιγουρος οτι θα κανω δεξια να περασεις!Πολυ επιθετικο!ΜΠΡΑΒΟ! 12-04-08
bill Φιλε Μιχαλη αν με δεις στο δρομο περιμενω να κανεις δεξια και να μου κανεις νοημα να τα πουμε.Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια. 15-05-08
COROLLA-7 NIKOS ΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟ ΕΡΧΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ; ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ!!! 09-08-08
alexis sp billara τελειο ολο το αμαξι..εχω ενα ακριβως το ιδιο.ο προφυλακτιηρας σου ειναι τελειως..μπορεισ να μου πεις που μπορω να τον βρω?εχω τα προσθετα τις toyota στον μπροστινο προφυλακτηρα και θελω να αλλαξω και ο δικος σου ειναι απλα τελειος! 17-02-09
bill Αλεξη σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Ο προφυλακτηρας ειναι της booster toy.Ριξε μια ματια εδω http://www.celestial-accessories.com/eshop/product_info.php?cPath=72_231_608&products_id=380 . 06-03-09
alexis sp thanks bill!!.μπηκα στο site και τον ειδα.βεβαια στο χρυσο εκει δεν δειχνει και πολυ σε σχεση με τον δικο σου τον μαυρο που δειχνει απιστευτα ωραια.σιγουρα ειναι η επομενη αγορα μου αυτος ο προφυλακτηρας!! 19-03-09
bill Αλεξη ευχομαι να τον αποκτησεις συντομα και να τον δεις φορεμενο πανω στο αυτοκινητο. 21-03-09
alekos corolla βασιλη εχω να σου πω οτι ειναι κουκλα!!και θελω να σε ρωτησω που βρηκες την αερροτομη?και αυτον τον προφυλακτηρα με τα πλαινα σποιλερ εννειται?γιατι εχω μια ιδια κορολλα και ψαχνω και εγω! 15-11-11
bill φιλε Αλεκο αν και λιγο αργοπορημενα ριξε μια ματια εδω http://www.celestial-accessories.com 30-01-12


Page generated in 0,18182993 seconds (31,50% PHP - 68,50% MySQL) with 16 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:15.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)