Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > MOTO GP

MOTO GP MOTO GP

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 22-05-08, 19:03
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
καλα κρασια σε ολους σας....
καλα γιαννη οχι μονο off ησουν αλλα και off απο ασχετοσυνη....

τι να το κανεις το ντουκατι ρε συ... αααα ωστε ντουκατι ηθελες να παρεις ε? γιατι? για τα φρενα του? για τις αναρτησεις του? να τις χ.....
τι να το κανεις το ντουκατι ρε που απο το κλαμπ τους πανε βολτα μεχρι τον ισθμο της κορινθου....
ποτε δεν πανε παραπανω εκτος αν εχουν απο πισω τους το κανονισμενο φορτηγακι-συνεργειο....
ετσι κανουν και οι χαρλεαδες εκδρομες... ασε ρε...

τι να το κανεις το ντουκατι που αμα ανοιξεις τον διακοπτη και δεν το βαλεις μπροστα στα 20sec καιει ρελεδες και ηλεκτρονικες... ασε ρε....
ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΠΛΕΟΝ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ? Ε? πως ειπατε? οριστε?
που ειναι τα magneti marelli που επαιρναν φωτια? ε? τι? αναβαν τα λαμπακια? last year....
SUZUKI και DUCATI ειναι μονες συμβατικες μηχανες στον κοσμο που για να βρεις νεκρα στο φαναρι αμα ειναι ζεστο θα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣΣΣΣ
ρημαδιαααααααααααααααααα

και μιας και εδω λεμε και για αγωνες θα σας ξαναθυμισω την διαφορα που εχει σε νικες ανα τον κοσμο η honda. 500+
με δευτερη την mv agusta που εχει 85....
οι υπολοιποι καταλαβαινεται που ειναι.....
τουλαχιστον ας υπηρχε λιγος σεβασμος γιατι η honda ειναι και θα ειναι κολοσσος...
μεχρι αεριουθουμενο αεροπλανο κατασκευασε και πηγε τοσο ψηλα οσο κανενας αεροπλανο δε μπορει...
και κολησαμε τωρα τι θα κανει ο πεντροζα αμα βρεχει?
ιαπωνια ρεεεεεεεεε
ΗRC ρεεεεεεεεε
καλη η ντουκατι αλλα θελει πολυ R&D μπροστα της....
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 22-05-08, 20:19
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα κρασια σε ολους σας....
καλα γιαννη οχι μονο off ησουν αλλα και off απο ασχετοσυνη....

τι να το κανεις το ντουκατι ρε συ... αααα ωστε ντουκατι ηθελες να παρεις ε? γιατι? για τα φρενα του? για τις αναρτησεις του? να τις χ.....
τι να το κανεις το ντουκατι ρε που απο το κλαμπ τους πανε βολτα μεχρι τον ισθμο της κορινθου....
ποτε δεν πανε παραπανω εκτος αν εχουν απο πισω τους το κανονισμενο φορτηγακι-συνεργειο....
ετσι κανουν και οι χαρλεαδες εκδρομες... ασε ρε...

τι να το κανεις το ντουκατι που αμα ανοιξεις τον διακοπτη και δεν το βαλεις μπροστα στα 20sec καιει ρελεδες και ηλεκτρονικες... ασε ρε....
ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ ΠΛΕΟΝ ΟΛΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ? Ε? πως ειπατε? οριστε?
που ειναι τα magneti marelli που επαιρναν φωτια? ε? τι? αναβαν τα λαμπακια? last year....
SUZUKI και DUCATI ειναι μονες συμβατικες μηχανες στον κοσμο που για να βρεις νεκρα στο φαναρι αμα ειναι ζεστο θα ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΕΙΣΣΣΣ
ρημαδιαααααααααααααααααα

και μιας και εδω λεμε και για αγωνες θα σας ξαναθυμισω την διαφορα που εχει σε νικες ανα τον κοσμο η honda. 500+
με δευτερη την mv agusta που εχει 85....
οι υπολοιποι καταλαβαινεται που ειναι.....
τουλαχιστον ας υπηρχε λιγος σεβασμος γιατι η honda ειναι και θα ειναι κολοσσος...
μεχρι αεριουθουμενο αεροπλανο κατασκευασε και πηγε τοσο ψηλα οσο κανενας αεροπλανο δε μπορει...
και κολησαμε τωρα τι θα κανει ο πεντροζα αμα βρεχει?
ιαπωνια ρεεεεεεεεε
ΗRC ρεεεεεεεεε
καλη η ντουκατι αλλα θελει πολυ R&D μπροστα της....

Εχετε ολοι ακουσει για την αλεπου τι κανει ε???Ε λοιπον μεγιστο παραδειγμα ειναι ο Πανος παιδες,κατι για κρεμασταρια λεει κτλ.....(για τις εκδρομες πηγαινε αυτο).

Συμφωνω στο οτι ειχαν μαπα ηλεκτρικα και επαυξανω,τα πραγματα εχουν βελτιωθει πολυ απο τοτε ομως και επειδη ΚΑΠΟΤΕ επασχαν δεν θα κυνηγαει για ολη την ζωη της DUCATI καποιο προβλημα ετσι δεν ειναι??(θελετε να μιλησω για κορολλα που εκαιγαν λαδι σαν διχρονα απο πισω απο την εξατμιση?Ε?Τι σημαινει αυτο οτι ειναι μαπα η ΤΟΥΟΤΑ γενικα??Παραδειγμα φερνω μην πιαστειτε απο αυτο.)

Μαλλον το SUZUKI που οδηγησες ηταν κατσικι (κοινως χωματινο) ελα παρε το δικο μου και μην ξαναμιλησεις για σασμαν κατανταει κουραστικο ρε αδερφε!

Οσο για τους αγωνες δεν μου λεει κατι γιατι απο οσο θυμαμαι η χοντα εχει τουλαχιστον 10 μηχανακια (4 εργοστασιακα και 6 δορυφορους) σε αγωνες οποτε λογικο ειναι αν ο εκαστοτε αναβατης ειναι μαγκας να κερδιζει αγωνες και θεσεις ψηλα στο βαθρο.
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 23-05-08, 09:27
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GIANNIS_G6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Nαι Μιχαλη βουρτσα με φ****α για το λογο το σου δινει το τελειο πλαισιο και τα τελεια φρενα,γεωμετρια,ανρτησεις και ζαντες ελαφρου κραμνατος απο την μανα της ενω στα ιαπωνικα σκας μαμω τα φραγκα για να τα αποκτησεις μετα την αγορα του!
Για αυτο ειναι και τόσο πιο ακριβα τα Ιταλικά ρε συ Γιάννη.
Την 848 την εχει παρει κολλητος μου και ειναι μια κουκλα... Πιστευεις πως δεν αξιζει τα λεφτα της? 15.000 την πήρε


Πάντως όταν τα παίρνει ο Πάνος στο κρανίο και αρχιζει να γραφει εχει πολύ μεγαλη πλάκα... Γεια σου ρε Πανουλη! Ιαπωνία ολε!
Και όσο για αυτο που λεμε και εγω και ο Πάνος οτι οι ducatisti πανε εκρομη και γυρίζουν με οτοστοπ δεν το λεμε για πλακα.
Εχω βιντεακια στο youtube που εχουν ανεβασει απο εκδρομες τους.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 23-05-08, 23:03
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ρε γιαννη τι να καβαλησω απο το σουζουκι σου? να πληρωνω σασμαν μετα? πολλα σουζουκια ΔΕΝ βγαζουν νεκρα στο φαναρι λεμε. χωνεψε το...
πολλα και μαλιστα τετρακυλινδρα αεροελαιοψυκτα εν σειρα....
αφου τα ειχε η παρεα μου....

οταν εμπαινε νεκρα στο φαναρι το στοιχημα εδινε 25.00 αποδοση....

και εγω ο φουκαρας ενα σουζουκι πηρα στη ζωη μου εγινα ξεφτιλα στο μισο πασαλιμανι....
σταματαω στο περιπτερο να παρω τσιγαρα. η μηχανη δουλευε ρελαντι. ξαφνικα ακουστηκε θορυβος σαν να βγαινει γιαπωνεζικος δρακος και να μασαει μεταλλα
η μηχανη επεσε κατω.... ξερεις τι εγινε ωρε συντεκνε?
εβαλε μονη της πρωτη ταχυτητα και επεσε κατω ....
ακομα γελανε...
οταν εγερνε απο αριστερα μετα απο 20sec εμπαινε πρωτη απο μονη της...
οταν εγερνε δεξια ολα οκ. οταν ηταν στην μεση ολα οκ....
ασε ρε που μιλας και για σουζουκια...
και που υποστιρηζω την ιαπωνια ανεβαινουν και τα τζουτζουκια ψηλα σε επιπεδο....
τα καβα και τα τζουτζουκια ειναι η ντροπη της ιαπωνιας...
κατι σαν το nissan δλδ....
τα ντουκατι ναι στριβουν πατανε φρεναρουν αλλα αμα τα ακουσεις στο φαναρι ρελαντι ζεστα κοντευεις να παθεις α βαθμου εγκεφαλικο....

ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΦΡΥΔΙΑ ΑΣ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 10 SEC ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ.....
ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?
θα τον κυνηγανε οι εκκεντροφοροι και απο πισω σβαρνα τα εμβολα....

τα εβλεπα και στους αγωνες τα τζουτζουκια οταν ετρεχα....
σκορπουσαν μες το δασος...
ολο βιδες και ανταλακτικα απο σουζουκι εβρισκα μεσα στα ποταμια....
αντε και κανα λεβιε ταχυτητων απο ΚΤΜ....
καθε 8 ωρες το RM ηθελε τσιμουχα αντλιας νερου γιατι μπερδευε το λαδι με το νερο.... ασε ρε....
τον αδαμο πρασσο στον τελευταιο αγωνα μας πρωταθληματος τον εσωσε ο λαλακας ο αδερφος μου
που του εδωσε νερο και λαδια γιατι εσπαγε η αντλια νερου εκει στην τσιμουχα....
καταφερε και τερματισε και πηρε το πρωταθλημα απο μενα...
αλλα αμα το παιρνα εγω και χαλουσε το μηχανακι του αλλου δε θα ηταν με το σπαθι μου οποτε ετσι οπως κατεληξα δευτερος καλυτερα ηταν τοτε....

ΑΥΤΑ!!!!
θελεις κ αλλα γιαννη?

τελικα αναρωσες ρε?
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 24-05-08, 00:25
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλα ολα αυτα που λες Πανο αλλα δεν υπαρχει αυτο που λες πλεον,τα ελαιοαεροψυκτα ηταν πριν το 95 ρε που εγω ακομα μαθαινα τι ειναι παπακι,που να ξερω εγω οτι ειχαν τοσο χαλια σασμαν?

Τεσπα αυτο το σουζουκι που πηρες εσυ και εβαζε ταχυτητες μονο του ηταν επειδη ηταν ξεσκισμενο ειτε απο εσενα ειτε απο αλλον και η φουρκετα ειχε παραδοσει πνευμα απλα δεν το παραδεχεσαι κουφαλα.

Σου λεει κατι οτι ο πρωταθλητης ο Μπουστας στο πανελληνιο τρεχει με 1098 και ειναι η μηχανη συνεχεια στους κοφτες? Tο S οχι το R.

Aμα λες για δαση και βουνα ξερω πολλα χοντακια που σκορπαγανε (για χωματινα παντα) και βαραγαν και πιστονακια και μπιελιτσες και απ'ολα,γενικα ολα τα χωματινα πασχουν στον τομεα αξιοπιστια οποτε εδω ξεφευγουμε απο την κουβεντα...

Λοιπον ρωτησες αν εγω αναρρωσα αλαλ εσυ κουφαλα σημερα ελειπες που ησουν?? Ναι σημερα ηρθα με μπαταρισμενο χερι και ωσαν τον ναυαγο με μουσια ΝΑ (με το συμπαθειο ) πολυ καλυτερα ειμαι,αντε να τα πουμε απο κοντα!
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 24-05-08, 02:01
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 651
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΑΜΑ ΕΧΕΙ ΦΡΥΔΙΑ ΑΣ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 10 SEC ΣΤΟΝ ΚΟΦΤΗ.....
ΤΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ?
θα τον κυνηγανε οι εκκεντροφοροι και απο πισω σβαρνα τα εμβολα...
χαχαχαχαχα Είσαι ΘΕΟΣ ρε Πάνο
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 25-05-08, 18:50
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GIANNIS_G6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα ολα αυτα που λες Πανο αλλα δεν υπαρχει αυτο που λες πλεον,τα ελαιοαεροψυκτα ηταν πριν το 95 ρε που εγω ακομα μαθαινα τι ειναι παπακι,που να ξερω εγω οτι ειχαν τοσο χαλια σασμαν?

Τεσπα αυτο το σουζουκι που πηρες εσυ και εβαζε ταχυτητες μονο του ηταν επειδη ηταν ξεσκισμενο ειτε απο εσενα ειτε απο αλλον και η φουρκετα ειχε παραδοσει πνευμα απλα δεν το παραδεχεσαι κουφαλα.

Σου λεει κατι οτι ο πρωταθλητης ο Μπουστας στο πανελληνιο τρεχει με 1098 και ειναι η μηχανη συνεχεια στους κοφτες? Tο S οχι το R.

Aμα λες για δαση και βουνα ξερω πολλα χοντακια που σκορπαγανε (για χωματινα παντα) και βαραγαν και πιστονακια και μπιελιτσες και απ'ολα,γενικα ολα τα χωματινα πασχουν στον τομεα αξιοπιστια οποτε εδω ξεφευγουμε απο την κουβεντα...

Λοιπον ρωτησες αν εγω αναρρωσα αλαλ εσυ κουφαλα σημερα ελειπες που ησουν?? Ναι σημερα ηρθα με μπαταρισμενο χερι και ωσαν τον ναυαγο με μουσια ΝΑ (με το συμπαθειο ) πολυ καλυτερα ειμαι,αντε να τα πουμε απο κοντα!
αφου ξερεις honda το οποιο σκορπισε(που αποκλειεται)
πες ενα ονομα οδηγου ρε παλιοψευτη....
αντε ετσι λεμε κατι στον αερα? αντε που θαμου πεις οτι ξερεις και αναβατη κιολας...

ρε αυτο ελειπε εν ετει 2008 να μην μπορουν να βγαλουν νεκρα τα σουζουκια... ελεος. εννοειται οτι το εφτιαξαν αλλα ακολουθησαν την τακτικη απο το σασμαν της honda....

ημουν ροδο ρε...
σαβατο απογευμα ηρθα....
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 26-05-08, 09:13
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων

οταν εμπαινε νεκρα στο φαναρι το στοιχημα εδινε 25.00 αποδοση....

Μακάκα Πάνο έχω δακρύσει απο τα γέλια μιλάμε...

__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 26-05-08, 21:21
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Μακάκα Πάνο έχω δακρύσει απο τα γέλια μιλάμε...

γιατι ρε....
αφου τοσο αποδοση εδινε....
οσο εδινε και στην αρχη στην καλομοιρα....
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 26-05-08, 22:09
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
αφου ξερεις honda το οποιο σκορπισε(που αποκλειεται)
πες ενα ονομα οδηγου ρε παλιοψευτη....
αντε ετσι λεμε κατι στον αερα? αντε που θαμου πεις οτι ξερεις και αναβατη κιολας...

ρε αυτο ελειπε εν ετει 2008 να μην μπορουν να βγαλουν νεκρα τα σουζουκια... ελεος. εννοειται οτι το εφτιαξαν αλλα ακολουθησαν την τακτικη απο το σασμαν της honda....

ημουν ροδο ρε...
σαβατο απογευμα ηρθα....
ΔΦεν μιλησα για αγωνες πανο μιλησα για αναβατες σαν και εμας για βουνα και trail rides και οχι αγωνες.Δεν εχωιδεα απο χωματινους αγωνες και το ξερεις γιατι δεν ασχοληθηκα ποτε.Αλλα φιλκους με χωματινα εχω και ραγισμενς κεφαλες εχω δει και απόλα σε ολα τις μαρκες που κυκλοφορουν...αμα βεβαια ειναι μεταλλοφαγοι θα μου πεις ειναι αλλη κουβεντα αυτη.

Ναι βρε γιάυτο αρχισαν να βαρανε οι καδενες των gsxr επειδη ακολουθησαν τακτικη της χοντα

Αντε μλκ να τα πουμε απο κοντα γιατι εισαι πολυ κολλημενος βρε αδερφακι μου.
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > MOTO GP

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
le mans france MARMEL MOTO GP 46 25-05-11 09:58
Le Mans racer to be France's next Prime Minister? SiCorolla94 FORMULA 1 RSS Feeds 0 07-05-07 12:45



Page generated in 0,18772006 seconds (83,20% PHP - 16,80% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:22.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)