Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > MOTO GP

MOTO GP MOTO GP

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 21-05-08, 13:12
Nikr Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Ηλικία: 51
Μηνύματα: 634
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 281
Nikr έχει φοβερή αύρα Nikr έχει φοβερή αύρα Nikr έχει φοβερή αύρα
Η yamaha φέτος κεντάει.

Για τα honda το ξέρουμε ότι είναι καλά, αλλά στα motogp ο οδηγός κάνει τη διαφορά

Όπως και να 'χει, το σπορ για μια ακόμη χρονιά θα είναι συναρπαστικο!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 21-05-08, 18:47
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1238
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
πλεκει πλεκτα η yamaha....
θα επανερθει ο ντανι ειμαι σιγουρος....
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 22-05-08, 09:42
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Το θέμα ειναι ότι η ducati με τον Stoner εχουν φαει τον πούλο τον σιτευτό στους τελευταίους αγωνες...

Ετοιμάζουν λεει την καινούρια D9 τωρα... με πνευματικές βαλβίδες πάλι κτλπ...

Desmo-φριτέζες if you ask me...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 22-05-08, 13:36
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 370
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Επειδη ολοι ξερετε οτι εχω τρελα με μηχανες και οδηγαω σε πιστες (ε καλα εφαγα και μια τουμπιτσα και τι εγινε ) απλα θελω να σχολιασω την αισθηση που σου δινει ενα ιταλικο 1098 μεσα σε πιστα...

.....ειναι η μερα που ανατελλει μετα το σκοτος που βασιλευει στην Ιαπωνια,ειναι η μερα με συγκριση της νυχτας...γιατι???(Γιατι παιζει μπαλα στους αγωνες σε ενα ΙΑΠΩΝΙΚΟ καθεαυτου πρωταθλημα και περσι τους επιασε αδιαβαστους και τους πηρε ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ,μιλαμε για μεγαθηρια μεγατονων οι Ιαπωνες και εφαγαν ψ@λια απο μια ποταπη εταιρεια οπως η DUCATI λογο του οτι ειναι η μοναδικη Ιταλιδα μεσα στα Γιαπωνεζακια,αυτο και μονο τα λεει ολα παιδια τι να λεμε.)τελος παρενθεσης..

Το μηχανακι (1098) ειναι αλλου!Τελειως αλλου!!!Πλαισιοτοσο ακαμπτο που σε αναστατωνει σε καθε γραμμη που παιρνεις και την κραταει σταθερη μεχρι το apex και εκει που λες τωρα ανοιγω γκαζι και μου ανοιγει τροχια απλα το μηχανακι ΚΑΡΦΩΝΕΤΑΙ ( εδω παιζουν τεραστιο ρολο και οι αναρτησεις που παιζουν σε κατηγορια champions leage ) στην εξοδο και διακτινιζεται ...ετσι απλα....V2 power αλλα με αυτο το καταπληκτικο σωληνωτο πλαισιο παθαινεις την πλακα σου!!

Ερχεται η στιγμη μετα την ευθεια των Σερρων που πρεπει να ριξεις αγκυρες στα τελευταια 100 μετρα πριν την Κ1 (με το δικο μου φρεναρω πολυ πιο νωρις και προλαβαινω και βαζω το ΤΑΠ στο στομα και κανω και προσευχη,θα σταματησει?Δεν θα σταματησει? ) και βυθιζεις την μανετα και απλα νοιωθεις τα G να σου κολλανε τα ματια στην ζελατινα του κρανους και λες επρεπε να ειχα φρεναρει πιο αργοτερα,πολυ απλα το μηχανακι εχει ΦΡΕΝΟΥΚΛΕΣ!!

Αυτα λοιπον αν και λιγο off topic απλα ηθελα να επισημανω σε καποιους οτι δεν πρεπει να συγκρινουμε την βουρτσα με την φ****α και προς θεου να μην λεμε ειναι Ιταλικο σπαει κτλ γιατι πολυ απλα δεν εχουμε τα λεφτα για να το αποκτησουμε!RESPECT sτους Ιταλους γι'αυτο το εξασιο μηχανημα!!!
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 22-05-08, 13:47
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 651
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Είσαι ποιητής ρε Γιάννη... πολύ ζωντανή η περιγραφή σου, ακομα και για μένα που είμαι ασχετος με μηχανές...
Εγώ ξέρω όμως οτι οι Ducati έχουν μεγαλο κόστος (κτίσης και συντήρισης), σε σχέση με μια αντιστοιχη Yamaha ή Honda.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GIANNIS_G6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ερχεται η στιγμη μετα την ευθεια των Σερρων που πρεπει να ριξεις αγκυρες στα τελευταια 100 μετρα πριν την Κ1 (με το δικο μου φρεναρω πολυ πιο νωρις και προλαβαινω και βαζω το ΤΑΠ στο στομα και κανω και προσευχη,θα σταματησει?Δεν θα σταματησει?
Καλά μην φανταστείς οτι έχεις καμια μηχανή της προκοπής, Suzuki έχεις (μια μικρή κακία ).... πάρε ενα Yamaha να δεις τι θα πει πραγματικα Γιαπωνέζικη μηχανη....

Δεν ξέρω τι άλλο να πω και αν θα είμαι Off topic ή όχι, οπότε σταματάω εδω.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 22-05-08, 14:01
Το avatar του χρήστη NyO
NyO Offline:

Moderator
 
Εγγραφή: 08-11-2003
Περιοχή: Νέα Σμύρνη
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 1.068
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 357
NyO έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Καποτε ενας φιλος που καβαλουσε οτι ειχε 2 ροδες μου ειχε πει για τα DUCATI:

1. Και να μην θελεις να στριψεις στη στροφη εσυ, θα στριψει αυτο μονο του!

2. Ποτε μην μαθεις με DUCATI. Αν πας αλλου μετα ... σκοτωθηκες!


Αυτες οι 2 ατακες μου εχουν μεινει απο τοτε! Και εχουν περασει πανω απο 6 χρονια!
__________________
Toyota Corolla E12 1.4 Linea Sol (2004)
Toyota Corolla ΚΕ70 1.3 (1983)
Το παρόν και το παρελθόν....

το μέλλον όμως?




Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 22-05-08, 15:46
Το avatar του χρήστη toyota mania
toyota mania Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 02-01-2005
Μοντέλο: Avensis
Περιοχή: καρδίτσα
Ηλικία: 51 male
Μηνύματα: 2.679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 506
toyota mania είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GIANNIS_G6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη ολοι ξερετε οτι εχω τρελα με μηχανες και οδηγαω σε πιστες (ε καλα εφαγα και μια τουμπιτσα και τι εγινε ) απλα θελω να σχολιασω την αισθηση που σου δινει ενα ιταλικο 1098 μεσα σε πιστα...

.....ειναι η μερα που ανατελλει μετα το σκοτος που βασιλευει στην Ιαπωνια,ειναι η μερα με συγκριση της νυχτας...γιατι???(Γιατι παιζει μπαλα στους αγωνες σε ενα ΙΑΠΩΝΙΚΟ καθεαυτου πρωταθλημα και περσι τους επιασε αδιαβαστους και τους πηρε ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ,μιλαμε για μεγαθηρια μεγατονων οι Ιαπωνες και εφαγαν ψ@λια απο μια ποταπη εταιρεια οπως η DUCATI λογο του οτι ειναι η μοναδικη Ιταλιδα μεσα στα Γιαπωνεζακια,αυτο και μονο τα λεει ολα παιδια τι να λεμε.)τελος παρενθεσης..

Το μηχανακι (1098) ειναι αλλου!Τελειως αλλου!!!Πλαισιοτοσο ακαμπτο που σε αναστατωνει σε καθε γραμμη που παιρνεις και την κραταει σταθερη μεχρι το apex και εκει που λες τωρα ανοιγω γκαζι και μου ανοιγει τροχια απλα το μηχανακι ΚΑΡΦΩΝΕΤΑΙ ( εδω παιζουν τεραστιο ρολο και οι αναρτησεις που παιζουν σε κατηγορια champions leage ) στην εξοδο και διακτινιζεται ...ετσι απλα....V2 power αλλα με αυτο το καταπληκτικο σωληνωτο πλαισιο παθαινεις την πλακα σου!!

Ερχεται η στιγμη μετα την ευθεια των Σερρων που πρεπει να ριξεις αγκυρες στα τελευταια 100 μετρα πριν την Κ1 (με το δικο μου φρεναρω πολυ πιο νωρις και προλαβαινω και βαζω το ΤΑΠ στο στομα και κανω και προσευχη,θα σταματησει?Δεν θα σταματησει? ) και βυθιζεις την μανετα και απλα νοιωθεις τα G να σου κολλανε τα ματια στην ζελατινα του κρανους και λες επρεπε να ειχα φρεναρει πιο αργοτερα,πολυ απλα το μηχανακι εχει ΦΡΕΝΟΥΚΛΕΣ!!

Αυτα λοιπον αν και λιγο off topic απλα ηθελα να επισημανω σε καποιους οτι δεν πρεπει να συγκρινουμε την βουρτσα με την φ****α και προς θεου να μην λεμε ειναι Ιταλικο σπαει κτλ γιατι πολυ απλα δεν εχουμε τα λεφτα για να το αποκτησουμε!RESPECT sτους Ιταλους γι'αυτο το εξασιο μηχανημα!!!
Αυτα εχουν λιγη σημασια οταν βλεπουν τον κ@λο του γιατρου.ΚΑΙ η DUCATI
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.Συσωμη η ΙΤΑΛΙΑ ΟΛΗ βοηθαει.Ακομη και η FERRARI.Αλλα το MOTO GP δεν ειναι F1, να φτιαχνουμε τους κανονισμους οπως μας βολευει
.Εδω η Ιαπωνια γ@μ@ει.και το πε@ς εχει μπει βαθεια μεσα.
Υ.Γ Ποια γη διαφορα τιμης αναμεσα σε μια R1 και μια 1098.
__________________
Ηρακλης. 4A-FE Power και τωρα 2SZ-FE.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 22-05-08, 15:54
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Ουστ ρε Ιταλόφιλοι...
Καλά-χρυσά τα ducati, ειναι πανέμορφα, στρίβουν, πατάνε κτλπ κτλπ αλλά την αξιοπιστία/τεχνολογία των μεγαθηρίων-μεγατόνων Ιαπωνικών (copyright Γιαννης G6) δεν την έχουν.
Και δεν μιλάω μονο σε αγωνιστικό επίπεδο αλλα γενικά για τις μηχανες που θα αγορασει ο κάθε μηχανόβιος για να κανει το γούστο του.
Βλέπω βιντεακια που ανεβαζουν οι ducatisti που πανε εκδρομες στην Ιταλία, και στο γυρισμό κανουν οτοστοπ και φορτωνουν τις μηχανες σε βανάκια και φορτηγάκια γιατι τους έχουν μείνει...
Οπότε, respect στο ιταλικό design και στην καλή επιτυχημένη προσπάθεια της ducati αλλα όχι να λεμε πως συγκρίνουμε την βουρτσα με τη φούτσα όταν την συγκρίνουμε με τα Ιαπωνικά! Έλεος δλδ!
Και όσο για το σχόλιο ότι δεν εχουμε λεφτα να την αποκτήσουμε... Πόσο άκυρο ειναι αυτο το σχόλιο? Που κολλάει αυτο? Εγω δεν έχω καθόλου μηχανή ούτε θέλω να παρω. Μηπως μιλάς για εσένα Γιάννη που κοιτας να αλλαξεις τωρα το suzuki σου? Please explain γιατι νομίζω πως δεν εχεις συνελθει πληρως απο την τουμπα που εφαγες...
Μη μου τσαντιστείς ρε και σου ανέβει το αίμα στο κεφάλι και ξαναπέσεις στο κρεβάτι με καμιά διάσειση !!! Θα τσονταρουμε όλοι λεφτα να σου πάρουμε την 848 που ειναι κούκλα.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 22-05-08 στις 16:35.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 22-05-08, 16:18
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Ηρακλή νομίζω κοστίζει κάπου 15.000 ευρω η R1 και κάπου 20.000 ευρω η 1098.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 22-05-08, 18:54
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 370
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toyota mania Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτα εχουν λιγη σημασια οταν βλεπουν τον κ@λο του γιατρου.ΚΑΙ η DUCATI
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.Συσωμη η ΙΤΑΛΙΑ ΟΛΗ βοηθαει.Ακομη και η FERRARI.Αλλα το MOTO GP δεν ειναι F1, να φτιαχνουμε τους κανονισμους οπως μας βολευει
.Εδω η Ιαπωνια γ@μ@ει.και το πε@ς εχει μπει βαθεια μεσα.
Υ.Γ Ποια γη διαφορα τιμης αναμεσα σε μια R1 και μια 1098.

Και ομως αν σκεφτεις οτι η Ιταλια ειναι το 1/10 του αρφρυδιου της Ιαπωνιας μονο αυτο τα λεει ολα Ηρακλη.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Ουστ ρε Ιταλόφιλοι...
Καλά-χρυσά τα ducati, ειναι πανέμορφα, στρίβουν, πατάνε κτλπ κτλπ αλλά την αξιοπιστία/τεχνολογία των μεγαθηρίων-μεγατόνων Ιαπωνικών (copyright Γιαννης G6) δεν την έχουν.
Και δεν μιλάω μονο σε αγωνιστικό επίπεδο αλλα γενικά για τις μηχανες που θα αγορασει ο κάθε μηχανόβιος για να κανει το γούστο του.
Βλέπω βιντεακια που ανεβαζουν οι ducatisti που πανε εκδρομες στην Ιταλία, και στο γυρισμό κανουν οτοστοπ και φορτωνουν τις μηχανες σε βανάκια και φορτηγάκια γιατι τους έχουν μείνει...
Οπότε, respect στο ιταλικό design και στην καλή επιτυχημένη προσπάθεια της ducati αλλα όχι να λεμε πως συγκρίνουμε την βουρτσα με τη φούτσα όταν την συγκρίνουμε με τα Ιαπωνικά! Έλεος δλδ!
Και όσο για το σχόλιο ότι δεν εχουμε λεφτα να την αποκτήσουμε... Πόσο άκυρο ειναι αυτο το σχόλιο? Που κολλάει αυτο? Εγω δεν έχω καθόλου μηχανή ούτε θέλω να παρω. Μηπως μιλάς για εσένα Γιάννη που κοιτας να αλλαξεις τωρα το suzuki σου? Please explain γιατι νομίζω πως δεν εχεις συνελθει πληρως απο την τουμπα που εφαγες...
Μη μου τσαντιστείς ρε και σου ανέβει το αίμα στο κεφάλι και ξαναπέσεις στο κρεβάτι με καμιά διάσειση !!! Θα τσονταρουμε όλοι λεφτα να σου πάρουμε την 848 που ειναι κούκλα.
Θα ξεκινησω με τοπν τομεα αξιοπιστια και τεχνολογια φιλτατε Μιχαλη,ναι εχεις απολυτο δικιο για την αξιοπιστια αλλα πλεον ολα τα μηχανακια τα καινουργια τα ιδια σκ@τ@ ειναι (cbr 1000 08 πηνια φιλτατε marmel ).Παμε στον τομεα τεχνολογια τωρα,εφοσον το desmosedisi μοτερ ειναι τοσο πισω τεχνολογικα γιατι μαμαει και σπερνει εδω και τοσα χρονια και γιατι παρακαλω η χοντα εχει ηδη ξεκινησει δοκιμες για δεσμοδρομικο συστημα στα μηχνακια της για τα moto gp???

Nαι Μιχαλη βουρτσα με φ****α για το λογο το σου δινει το τελειο πλαισιο και τα τελεια φρενα,γεωμετρια,ανρτησεις και ζαντες ελαφρου κραμνατος απο την μανα της ενω στα ιαπωνικα σκας μαμω τα φραγκα για να τα αποκτησεις μετα την αγορα του!

Μιλαω για ολα τα ρεμαλια που οταν περναει ενα ducati λενε τα γνωστα σπαει χαλαει κτλ αλλα ολοι στο περιπτερο του Μπουστα και της ducati ειχαν μαζευτει στην εκθεση και πληροφοριακα ηταν το μονο περιπτερο που δεν ειχε γκομενακια ξεκ@λα να τριγυρνανε για να μαζεψουν κοσμο,αυτο τα λεει ολα.

Οδηγησα και το μικρο 1098 αλλα σαν γκαζι δεν με συγκινησε,ολα τα αλλα αναρτησεις,πλαισιο,φρενα ηταν σουπερ,αλλα απο γκαζι το 600αρακι μου το ραβει ανετοτατα!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηρακλή νομίζω κοστίζει κάπου 15.000 ευρω η R1 και κάπου 20.000 ευρω η 1098.

Για την ακριβεια 14.900 το Γιαμαπα και 19.000 το απλο 1098 (το οποιο και οδηγσα) που να οδηγαγα και το R.

ps:14.000 δεν τα εδινα με την καμμια για το 848 αν ειχε 12.000 σαν το 750 GSXR θα το επαιρνα ανετοτατα για ολα αυτα που σου προσφερει.Δηλαδη ενα πολυ δυνατο γυρολογιο στην πιστα λογο του πολυ καλου στησιματος και το οτι ειναι (μαζι με το 1098) το μοναδικο μηχανακι που το καβαλας απο την μανα του και σε βαζει "μεσα" στην εθση οδηγησης οπως τα GSXR απο την μανα τους και αυτο γουσταρω πολυ σε αυτα τα 2 SS (Supersport κατηγορια )

Ελπιζω να σε καλυψα.
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > MOTO GP

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
le mans france MARMEL MOTO GP 46 25-05-11 09:58
Le Mans racer to be France's next Prime Minister? SiCorolla94 FORMULA 1 RSS Feeds 0 07-05-07 12:45



Page generated in 0,20439792 seconds (84,63% PHP - 15,37% MySQL) with 44 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:23.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)