Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Ασφαλειες και Ασφαλιστικες

Ασφαλειες και Ασφαλιστικες Εδω μπορουμε να μιλαμε να ρωταμε και να λεμε τις εμπειριες μας σχετικα με Ασφαλειες και Ασφαλιστικες .

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΩ
  #1  
Παλιά 18-02-04, 17:14
Το avatar του χρήστη ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ Offline:

Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 08-01-2004
Περιοχή: ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 75
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
ΜΑΡΙΟΣ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΩ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣΑ ΛΟΓΟ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΓΚΕΣ ΜΟΛΗΣ ΠΑΡΚΑΡΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΓΡΑΤΖΟΥΝΗΣΕ ΕΝΑΣ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ ΛΙΓΟ ΡΟ ΦΤΕΡΟ ΚΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΑΦΗ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΞΗΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΦΗΛΑΚΤΗΡΑ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ Η ΖΗΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΚΟΥΦΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΟΤΙ ΜΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΕΝΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΒΟΛΞΒΑΓΚΕΝ ΑΣΠΡΟ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΡΟΥΝΑΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΑ ΕΓΚΑΤΑΛΗΨΗ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ OPEL CORSA ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΕΡΓΟΛΑΒΟ ΠΟΥ ΣΚΑΒΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥΚΑΤΙΚΙΑ ΕΠΗΣΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΗ ΚΑΛΗΨΗ
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-02-04, 19:38
ΚΡΙΣΤΙΑΝ Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 29-12-2003
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 129
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
ΚΡΙΣΤΙΑΝ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΠΑΛΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΣ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΝ ΚΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΓΕΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΜΕΣ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ
__________________
FOR EVER AND EVER COROLLA!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-02-04, 20:16
Το avatar του χρήστη john
john Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 19-11-2003
Περιοχή: Ilioupoli
Μηνύματα: 143
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 264
john είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΕΣΤΙ ΩΣΤΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ Η ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ...
__________________

Απάντηση με παράθεση
ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ
  #4  
Παλιά 20-02-04, 15:58
Το avatar του χρήστη ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ Offline:

Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 08-01-2004
Περιοχή: ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 75
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
ΜΑΡΙΟΣ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΕΘΗΚΕ Η ΑΚΡΗ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΧΕ ΑΛΑΞΗ ΤΗΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΜΕ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΨΝΗ ΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ Η ΝΟΜΙΚΗ ΚΑΛΗΨΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΗΨΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΗ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΕΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΑΓΚΑΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΒΑΨΗΜΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΑΑΑΑΑ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΟΛΗ ΜΠΑΖΩ ΜΕΤΟΠΙΚΗ ΜΕ ΤΡΕΝΩ ΛΕΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-02-04, 16:09
Το avatar του χρήστη black hunter
black hunter Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 14-11-2003
Περιοχή: Ο ΔΡΟΜΟΣ
Μηνύματα: 53
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
black hunter είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εχασες και το κονε ρε γαμοτο
__________________
Υπάρχουν στιγμές που το σώμα σου αδυνατεί να ακολουθήσει τη σκέψη σου.Εκείνα τα δέκατα του δευτερολέπτου,ευχεσαί να μήν είχες όρια.Να είχες γκάζι στα πόδια σου..Ηαπλά ενα COROLLA.Ασε τους αλλους απλα να θαυμάζουν.
Απάντηση με παράθεση
ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ
  #6  
Παλιά 20-02-04, 16:18
Το avatar του χρήστη ΜΑΡΙΟΣ
ΜΑΡΙΟΣ Offline:

Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 08-01-2004
Περιοχή: ΝΙΚΑΙΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 75
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
ΜΑΡΙΟΣ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΤΡΑΚΑΡΙΣΜΑ

ΠΟΙΟ ΚΟΝΕ ΜΗΛΑΜΕ ΑΜΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΟΥΑΣΗΜΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΩ ΜΠΑΣΤΑΡΔΕΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗ ΕΙΝΑΙ
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-02-04, 16:27
Το avatar του χρήστη black hunter
black hunter Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 14-11-2003
Περιοχή: Ο ΔΡΟΜΟΣ
Μηνύματα: 53
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
black hunter είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μηπως στραβοπατησε και σου τρακαρε αυτη το αμαξι με τη μουρη της και για να το καλυψη ο πατερας της, αλαξε τις πινακιδες
__________________
Υπάρχουν στιγμές που το σώμα σου αδυνατεί να ακολουθήσει τη σκέψη σου.Εκείνα τα δέκατα του δευτερολέπτου,ευχεσαί να μήν είχες όρια.Να είχες γκάζι στα πόδια σου..Ηαπλά ενα COROLLA.Ασε τους αλλους απλα να θαυμάζουν.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 24-03-04, 10:32
zorro21 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 23
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 248
zorro21 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλημέρα και από εμένα παιδία αλλά όπως φαίνεται δεν ήταν καλή... Δυστυχώς 2 φορές που εχω πάει στο careffoure στην Π. Ραλλή βρήκα την corollitsa μου χτυπημένη.....:-( Ετσι και χτές την βρήκα....Φτερό συνοδηγού μέσα....,φλάς σπασμένο(το λαμπάκι όμως είναι άθικτο...) βάψιμο οπωσδήποτε....... Και θέλω να ρωτήσω...Επειδή δεν θέλω να πάω στον Γιαννίτσα (από εκεί πήρα το αυτοκίνητο..) και να μπλέξω με αντιπροσωπείες μήπως ξέρει κανείς κανένα καλό φαναρτζή??? κοντά σε νικαια κορυδάλλο ή γενικά πειραια???
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 01-11-06, 00:24
Hlektrologos Offline:
 
Εγγραφή: 26-07-2005
Μοντέλο: ZZΕ111
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Hlektrologos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Σημερα γυρνωντας απο Αργυπουπολη τρακαρα στην πλατεια της Ηλιουπολης (28 Οκτωμβριου).Ημουνα στην Ελ.Βενιζελου (ειχα Stop) και βγαινοντας σιγα σιγα στην πλατεια (που παντα γινεται χαμος σε αυτο το σημειο) περιμενα μπροστα για να μπω σε αυτη.Βλεποντας οτι η δεξια λωριδα της πλατειας ηταν αδεια ξεκιναω να μπω σε αυτη και καθως εμπενα ενας τυπος απο την αριστερη λωριδα της πλατειας χωρις να βγαλει φλας στριβει δεξια,τον βλεπω κοκαλωνω αλλα στριβοντας μου εφαγε τον προφυλακτηρα μπροστα και αριστερα.Πιο κατω σταματησε και πηγα και εγω.

Κατεβαινω κατω και αρχισε να μου λεει γιατι ξεκινησα αφου εχω Stop και οτι γκαζωσα αποτωμα και αλλα τετοια.Ηρεμος εγω τον ρωταω γιατι δεν ειχε αναψει φλας οτι θα βγει απο την πλατεια και γιατι προσπαθησε να στριψει δεξια απο την αριστερη λωριδα.Η απαντηση του ηταν ''βλεπεις κανεναν να αναβει φλας'' τοτε του εξηγω οτι οταν βγαινεις απο την πλατεια αναβεις φλας και η απαντηση του ηταν ''δηλαδη δεν παραδεχεσαι οτι παραβιασες Stop?'' του λεω οτι το Stop το παραβιασα αλλα ειχα περασει απο αυτο και ειχα αρχισει να μπαινω στην δεξια λωριδα αρα του λεω οτι στο τρακαρισμα φταιμε και οι δυο.Τοτε μου λεει οκ και οτι αυριο να παω να του κανω δηλωση αλλα του ειπα πως εφταιγε και αυτος και τοτε μου πεταξε το κορυφαιο.Ειμαι ο συνταγματαρχης Καζικας.Μολις το ακουσα αυτο τρελαθηκα.Λεω τι λεει ο τυπος.Τσιτωσα και του ειπα οτι θα καλεσουμε την αστυνομια να καταγραψει το συμβαν.Μολις του το ειπα αυτο αρχισε να μου λεει ''δεν πα να καλεσεις και τον θεο τον ιδιο ειτε φτες ειτε δεν φτες θα πληρωσεις''.Τρελαθηκα ακομα περισσοτερο και αρχισα να του λεω και εγω τα δικα μου.Μετα μου πεταξε το αλλο καλο ''Θα σου παρω λεφτα ακομα και για τις ωρες που με καθιστερησες''.Αφου κρατηθηκα και δεν το βουτιξα ηταν τυχερος.Μολις του ειπα οτι ολα αυτα που ειπε θα ζητησω να σημειωθουν στην δηλωση της αστυνομιας αρχισε να μου λει οτι ποτε δεν ειπε τετοια πραγματα και οτι μου ειπα πως ειναι συνταγματαρχης απλα για να μην νομιζω πως ειναι κανενας χαζος.Μολις αρχισα να τσιτωνω και εγω και να του τα χωνω ηρεμησε λιγο.

Μετα απο καμια ωρα ηρθε και ο πραγματογνωμονας την ασφαλιστικης μου και κατεγραψε το συμβαν και μετα απο δυομιση ωρες και η αστυνομια (αν ειναι δυνατον,α ρε Ελλαδα).Το καλο ειναι οτι στην εκθεση της αστυνομιας ο τροχονομος εγραψε οτι το τρακαρισμα εγινε μεσα στην πλατεια και οτι αυτος εχει χτυπημα στην δεξια πλευρα του οχηματος ενω εγω μπροστα και αριστερα οπως και πραγματι ειχε γιναι.Αυτο πιστευω να με βοηθησει να βρω το δικιο μου αν και ξερω οτι φταιω και εγω για το τρακαρισμα.Αυτο που θελω ειναι η ευθυνη να δωθει και σε αυτον και σε εμενα.Εφαγα πολυ κρυο αλλα δεν μπορουσα να αφησω αυτον τον καραγκιοζη να λεει τα δικα του.

Επισης σημερα ηταν η τελευταια μερα που ισχυε το συμβολαιο μου και μολις το καταλαβε ο τυπος ειχε παει απο πανω απο τον αστυνομο οταν συμπληρωνε τα στοιχεια και το κοιταζε ολη την ωρα.Αλλα αυτο που παραδεχτηκα στον τροχονομο ηταν οτι μολις του συστηθηκε σαν συνταγματαρχης ειπε οτι δεν ειναι ανθρωπος που κανει διακρισεις και οτι αλοι ειναι ισοι.Μολις το ακουσε αυτο ο μαγκας τσιτωσε λιγο.

Το μονο που εχω να πω ειναι ενα μεγαλο μπραβο στους υψιλοβαθμους την πατριδας μας που το πρωτο που κανουν ειναι να σου θυμισουν οτι εχουνε βισματα και οτι θα σε βαλουν στη θεση σου (προσωπικη μου αποψη θα μου 3ΚΛ@Ν3 τα @ρχΙδΙ@ (συγνωμη αλλα ειμαι τσαντισμενος)).Ενα μεγαλο μπραβο στην ΕΛΛΑΣ που περιμεναμε επι δυομιση ωρες.Και τελος ενα πραγματικο ΜΠΡΑΒΟ στον τροχονομο που χαρακτηριστηκα ειπε ''εγω εχω φαει τα χρονια μου στο σωμα και το μονο που ξερω ειναι να κοβω το καρπουζι ακριβος στη μεση''.

Ελπιζω να βγαλω ακρη και θελω να σας ζητησω συγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα και για καποιες φρασεις που χρησιμοποιησα.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 01-11-06, 08:51
Το avatar του χρήστη fotisg6r
fotisg6r Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 27-02-2006
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 49
Μηνύματα: 214
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 243
fotisg6r είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill";p="59374
...Ειμαι ο συνταγματαρχης Καζικας...
Δέν πά να είσαι και η υπολοχαγός Νατάσα έπρεπε να τού λεγες.
Φίλε μου bill καταλαβαίνω απόλυτα την αγωνία που πέρασες και την λαχτάρα σου.Μού'χει τύχει και μένα κάτι παρόμοιο με τη διαφορά όμως οτι δέν τράκαρα.Τη γλύτωσα στο παρα κάτι.Στην συγκεκριμένη περίπτωση,βεβαίως πρακτικά έχεις εν μέρει δίκιο διότι είχες ήδη εισχωρίσει μέσα στην πλατεία-κόμβο και βρισκόσουν ήδη σε κίνηση.
1ον δέν παραβίασες το STOP.Προχώρησες,έλεγξες και σιγά σιγά ξεκίνησες για την είσοδό σου στο κόμβο.Το STOP σημαίνει (στη συγκεκριμένη περίπτωση), οτι μέν σταματάς αλλά δίνεις προτεραιότητα σ'αυτούς που ήδη έχουν πορεία μέσα σε αυτήν.Στην πλατεία.
2ον δεν έβγαλε φλάς.Πού να τό'ξερες λοιπόν οτι θέλει να στριψει ο καραβανέας?
Τέλος, το θέμα είναι οτι ο αστυνομικός της τροχαίας έγραψε οτι το ατύχημα πραγματοποιήθηκε μέσα στην πλατεία άρα μή φοβάσαι καθόλου.Απλά εσύ πήγαινε να ανανεώσεις το συμβόλαιό σου σήμερα για να είσαι εντάξει και μήν αγχώνεσαι καθόλου.Είσαι καλυμμένος.

ΥΓ. Να πάς να πάρεις σε καμιά δεκαριά μέρες άν είμαι σίγουρος το αντίγραφο βιβλίου συμβάντων για να το δώσεις άν χρειαστεί στην Ασφαλιστική σου Εταιρία.Συνήθως το ζητάνε για διευκρινήσεις πλήν του πραγματογνώμονα.
__________________
Ιάπωνας for everrrrrrrr!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Ασφαλειες και Ασφαλιστικες

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Απιστευτο Τρακαρισμα στα Διοδια........ davarisx ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 12 16-03-11 23:26
Τρακαρισμα με αλλο corolla... oti_na_nai22 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 16 14-05-08 18:32
Μερικες φωτος απο πριν και 2 απο το τρακαρισμα PERLAS PHOTOS 16 06-12-06 16:35



Page generated in 0,16721392 seconds (81,53% PHP - 18,47% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:23.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)