Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

OFF TOPIC Εδώ μπορείτε να γράφετε ό,τι θέλετε!! Από ειδήσεις μέχρι τι φαγητό έχετε σπίτι!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Πόση ηλιθιότητα πια??
  #1  
Παλιά 19-09-07, 03:24
Το avatar του χρήστη Panagiotis_87
Panagiotis_87 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 183
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 230
Panagiotis_87 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Angry Πόση ηλιθιότητα πια??

Καλησπέρα σε όλους! Μολις γυρισα σπιτι σκαλωμένος με μια μ@λ@κισμενη οδηγο την οποια δυστυχως κρατηθηκα κ δεν εβρισα και ειπα να σας πω το σκηνικο μπας και ηρεμήσω λίγο..

Στην παραλιακη στο υψος του Φαληρου, είμαι στη διχάλα που δεξιά πάει για Λαμια(εθνικη) και αριστερά για Σεφ. Με το που παιρνω αυτη την αριστερη στροφη εγω, πηγαινοντας για Σεφ(ευτυχως νυσταζα και πηγαινα πολυ χαλαρα) βλεπω σταματημενο(ακριβως μετα τη στροφη) ενα παλιο polo. Παταω αμεσως φρενο και σταματαω αρκετα εγκαιρα μιας κ ευτυχως πηγαινα σχετικα αργα. Η πρωτη σκεψη με το που το ειδα ηταν οτι θα εχει παθει βλαβη. Οταν ομως φρεναρω και σταματαω τελειως, συνειδητοποιώ οτι ειναι το λαμπακι της οπισθεν αναμμενο και εκανε ΟΠΙΣΘΕΝ!!!!!! Μολις με ειδε πισω της, εβγαλε την οπισθεν και εφυγε μπροστα. Εμεινα κυριολεκτικα μ@λ@κας!
Ρε παιδια ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ποσα σκατα μπορει να εχει μεσα ενα ανθρωπινο κεφαλι? ποση μαλακια μπορει να κουβαλαει ενας ανθρωπος? Δηλαδη σκεφτηκε επειδη μπηκε λαθος να κανει οπισθεν αντιθετα σε αυτο το σημειο, ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΤΡΟΦΗ, για να βγει απο εκει και να παει για Λαμια? Οσοι καταλαβατε το σημειο, καταλαβαινετε ποσο εγκληματικο ειναι..
Μολις συνειδητοποιησα τι εκανε παιζω φωτα και κολλαω πισω. Μετα απο λιγα μετρα, πηγαινοντας προς το παρκιν βλεπω οτι τελικά ηταν γυναικα.. η παλιο....!.
Δεν ξερω τι με επιασε εκεινη τη στιγμη, αλλα ετσι νυσταγμενος που ημουν με πιανουν οι καλοσυνες κ λεω δε γ@μιετ@ι τι θα βγει και αν τη βρισω τη μ@λ@κισμενη? Θα βγουν τα σκατα μεσα απο το κεφάλι της?
Αυτη εστριψε ψαχνοντας πως να φυγει απο το Σεφ, καθομαι λιγο πιο κατω,την κοιταω καλα καλα και ουτε να γυρισει να πει μια συγνωμη η παλιο.....! Τιποτα.. κοιτουσε αλλου, σα να εκανε κατι τελειως φυσιολογικο! Ουτε θελω να σκεφτομαι τι θα γινοταν αν εμπαινα στη συγκεκριμενη στροφη πιο πατημενος οπως κανω αλλες φορες..

Ευχομαι να της κοπει το τριμπούρδελο αμαξι της στα δυο, της παλιο......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ayrton : 19-09-07 στις 08:16.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 19-09-07, 03:39
Hlektrologos Offline:
 
Εγγραφή: 26-07-2005
Μοντέλο: ZZΕ111
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Hlektrologos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Δεν εχεις κανενα αδικο.Καταλαβαινω σε ποιο σημειο εγινε και πραγματι ειναι δολοφονικό αυτο που εκανε.Αλλα βλεπεις ο καθενας στην Ελλαδα μπορει να παρει διπλωμα και να κανει οτι θελει.Ξερεις ποσα τετοια περιστατικα μου εχουν συμβεί και ποσες ακομα φορες λογο μ@λ@κιας αλλων την εχω γλυτωσει.Το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να οδηγουμε προσεκτικα να ειμαστε σε εγρήγορση και να μπορουμε να προβλεπουμε τις κινησεις των αλλων.

Υ.Γ. Καλα πρωτη φορα συναντας κατι παρομοιο και εχεις τσιτωσει ετσι?Εμενα μου εχει γινει συνηθεια.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 19-09-07, 08:17
Το avatar του χρήστη Ayrton
Ayrton Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 06-12-2004
Μοντέλο: Avensis 2009 1.8 CVT
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 47 male
Μηνύματα: 2.901
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 527
Ayrton είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εχεις πολλά δίκια, αλλά όπως κατάλαβες άλλαξα κάποιες εκφράσεις. Οκ, νεύρα πολλά, αλλά εδώ είναι ένα φόρουμ με κανόνες.

Για αυτό..... χαλάρωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χεχεχεχε
__________________
"Racing is in my Blood......
............... its my LIFE"


Corolla Club
Administration Group
Διοικητικό Μέλος
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 19-09-07, 10:03
Το avatar του χρήστη endurasKE-30
endurasKE-30 Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 07-02-2005
Περιοχή: Εκει που θελω να ειμαι!!!!
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 6.655
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 907
endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα
Οποιος εχει δει το βιντεο της Αττικης οδου οπου ενας Π@παρας κανερι αναστροφη κινειται αναποδα στην αριστερη και τελικα βγαινει στην εξοδο που ηθελε να βγει με τα αμαξια να περνουν σφαιρα διπλα του αυτο θα το βρει αστειο.
__________________
Επειδή το παλιό είναι αλλιώς...
****** KE-30 ******
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Υποχθόνιων Επιχειρήσεων
http://img22.imageshack.us/img22/7020/followxr9ly1jn0vz1.gif

Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 19-09-07, 11:13
Το avatar του χρήστη dinos
dinos Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: EE111
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΣΟΣ
Μηνύματα: 1.146
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 354
dinos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παιδια πρεπει να το παρουμε αποφαση.....ειμαστε στην Ελλαδα...δρομουν δεν εχουμε,ικανοτητες οι περισσοτεροι δεν εχουν κ απο αυτους πολλοι παιρνουν ψυχοφαρμακα η εχουν πιει η εχουν χωρισει ηηηηηη....προσοχη απλα προσοχη κ ηρεμια κ ψυχραιμια(ποιος μιλαει..)χαχα
__________________
ΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ , ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙΣ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 19-09-07, 13:00
Το avatar του χρήστη Panagiotis_87
Panagiotis_87 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 183
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 230
Panagiotis_87 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bill Εμφάνιση μηνυμάτων
Υ.Γ. Καλα πρωτη φορα συναντας κατι παρομοιο και εχεις τσιτωσει ετσι?Εμενα μου εχει γινει συνηθεια.
Εχω δει πολλα κουφα στο δρομο φιλε Bill που πραγματικα απορω γιατι δεν εχουν καμια λογικη εξηγηση(αλλα επικινδυνα κ αλλα οχι) αλλα κατι τοσο ανεξηγητα χαζο κ ταυτοχρονα επικινδυνο πρωτη φορα μου ετυχε.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις πολλά δίκια, αλλά όπως κατάλαβες άλλαξα κάποιες εκφράσεις. Οκ, νεύρα πολλά, αλλά εδώ είναι ένα φόρουμ με κανόνες.

Για αυτό..... χαλάρωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε χεχεχεχε
Οκ δεκτη και σωστη η παρατηρηση σου.. sorry για το υφος και τις εκφρασεις αλλα χτες ειχα τρελαθει που το σκεφτομουν!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από endurasKE-30 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οποιος εχει δει το βιντεο της Αττικης οδου οπου ενας Π@παρας κανερι αναστροφη κινειται αναποδα στην αριστερη και τελικα βγαινει στην εξοδο που ηθελε να βγει με τα αμαξια να περνουν σφαιρα διπλα του αυτο θα το βρει αστειο.
Το εχω δει το βιντεο και πραγματικα ειναι περα απο τα ορια της ανθρωπινης φαντασιας(και μ@λ@κι@ς). Αυτος ο ανθρωπος αν τον επιαναν επρεπε να δικαστει για μαζικη αποπειρα ανθρωποκτονιας και να μπει 18 φορες ισοβια!
Μπροστα σε αυτο λοιπον, αυτο που συνεβη σε μενα μπορει να ηταν "αστειο" αλλα δεν παυει να ηταν εγκληματικο φιλε EnduraKE-30
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 19-09-07, 15:06
Το avatar του χρήστη Janakas
Janakas Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 11-02-2005
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 2.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Janakas έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Φυσικα και ηταν εγκληματικο και σε τετοιες περιπτωσεις δεν εισαι "το καρφι" αν καλεσεις την αστυνομια...Θα μου πεις τι να της κανει? Μπας και υπαρχει κανενα μπλοκο παρακατω και της βαλουν μυαλο.. Μερικοι οδηγοι δεν εχουν καμια επαφη με το περιβαλλον τους.. και δεν μπορουν καν να φανταστουν τις συνεπειες των πραξεων τους..

Γι αυτο το λογο πρεπει να προσπαθουμε παντα να προβλεπουμε τυχον βλακειες των υπολοιπων οδηγων..
__________________
Μέρα χωρίς lift ίσον χαμένη μέρα!!!

..οταν μεγαλώσω θα γινω σαν το Ts του Corollapatra!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 19-09-07, 17:09
Το avatar του χρήστη diafanh-psyxh
diafanh-psyxh Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-03-2004
Περιοχή: αθηνα
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 5.088
Ευχαρίστησε: 5
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 754
diafanh-psyxh είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
όντως είναι απεριγραπτη η κίνηση αυτή αλλά δυστηχώς παρόλο που ο νέος Κ.Ο.Κ. (νομίζω υπήρχε από πιο παλιά απλά το ξανα επαναφέρανε γιατί και οι τροχονόμοι μη νομίζεις ότι το έχουν δει λίγες φορές)το αναφέρει και το πρόστιμο είναι αρκετά καλό αντί να μειωθεί η οπισθοπορία σε δρόμους ταχείας κυκλοφορίας(εντάξει σε ένα στενάκι άντε και να την κάνεις τη χαζομάρα αλλά δεν είναι το ίδιο επικίνδυνο αν προσέξεις λίγο) ή αναστροφή έχουν αυξηθεί και ακόμα και στο κέντρο της Αθήνας(στη Β.Σοφίας κάθε μέρα το βλέπω).
εγώ παρόμοιο σκηνικό έχω ζήσει 3 φορές.όλες τους στο ίδιο σημείο.στην έξοδο του εθνικού(επαρχιακού) δρόμου της Χαλκίδας προς εθνική οδό (ρεύμα προς Αθήνα).
είναι απότομη αριστερή στροφή και επειδή πολλοι ξεχνιούνται και δεν βγαίνουν προς Χαλκίδα πιο πριν μπαίνουν ανάποδα από αυτό το σημείο.την πρώτη φορά ήμουν μέσα στο ΚΤΕΛ και ένα ΙΧ ερχόταν από τη δεξιά λωρίδα με την όπισθεν.τη δεύτερη φορά (με εμένα στο τιμόνι)το ίδιο σκηνικό αλλά ερχόταν κανονικά με λίγα χιλιόμετρα.την τρίτη φορά όμως παραλίγο να προκαλέσουμε το πολυνεκράκι.αγροτικό 4x4 ερχόταν ανάποδα στην αριστερή λωρίδα(για εμάς) χωρίς αλάρμ και με αρκετή ταχύτητα.εκείνη την ώρα είχα βγει αριστερή λωρίδα για να προσπεράσω και με το που τον είδα(ευτηχώς είμασταν κάποια μέτρα πριν τη κορυφή της στροφής) φρενάρω και ξαναμπαίνω πίσω από το saxo που προσερνούσα και προσπαθούσα να μη μπω μεσα σε αυτό γιατί το saxo αν είχε το θεο του φρέναρε και κοιτούσε οδηγός συνοδηγός το αγροτικό.
δυστηχώς και νόμιμα να πάρουμε το δίπλωμα αν δεν έχουμε συναίσθηση των πράξεών μας δεν πρόκειται να κάνουμε ποτέ μπροστά.
χαρακτηριστικό παράδειγμα με την επιβολή του νέου Κ.Ο.Κ.?υπάρχει ένα στενάκι όπου συχνά περνάμε με το υπηρεσιακό ανάποδα.ποτέ δεν έχει παρκαρισμένα αυτοκίνητα δεξια άριστερά και διανύοντας μία απόσταση περίπου 50-100 μέτρων βγαίνεις στον κεντρικό.όλοι κόβουν από εκεί δρόμο για να αποφύγουν το φανάρι αλλά εμείς μπαίνουμε ανάποδα για τον ίδιο λόγο αλλά για να μπούμε στο κτίριο της υπηρεσίας που είναι στα 15 μέτρα.
ε λοιπόν την πρώτη κι όλας μέρα είχαν μπλόκο εκεί.εννοείται ότι δεξιά από το μπλόκο και μετά είχε γεμίσει ο δρόμος με παρκαρισμένα.ο συναδελφός μου λοιπόν μπήκε και την πάτησε.την ώρα που τον έγραφαν που λέτε σταματάει ο τροχονόμος μια κοπελίτσα πολύ ωραία με ένα πεζό η οποία φορούσε μεν ζώνη αλλά με το ένα χέρι μιλούσε στο κινητό και με το άλλο έτρωγε (τυρόπιτα ή δεν ξέρω και γω τι) και κρατούσε και το τιμόνι.και τί είπε λέτε?μα γιατί τι έκανα?είχε το κορίτσι την απορία και την εξέφρασε

άρα όπως καταλαβαινουμε σημασία δεν έχει πως πήρε ο καθένας μας το δίπλωμα αλλά το αν είναι ικανός να οδηγήσει.πάρτε για παράδειγμα πόσοι και πόσες είναι οι οδηγοί που δεν ξέρουν να παρκάρουν.και δεν μιλάω για αυτούς που απλά αργούν να παρκάρουν αλλά για κάτι ατζαμήδες(που ατζαμήδες θα μείνουν σε όλη τους τη ζωή) που δεν μπορούν να αντιληφθούν καν τον όγκο του αυτοκινήτου τους και το μέγεθος της θέσης πάρκιν και πολύ απλά κάνωντας οπισθογωνία για να παρκάρουν, η προσπάθειά τους μας προκαλεί γέλοια μιας και καταφέρνουν και φέρνουν το αυτοκίνητο κάθετα με το δρόμο.
σκεφτείτε λοιπόν τι αντιδραση θα έχει ένας τέτοιος/α οδηγός όταν θα βρεθεί να κινείται σε δρόμο ταχείας κυκλοφορίας και ξαφνικά μπροστά του έχει γίνει καραμπόλα.στην καλήτερη των περιπτώσεων απλά θα φρενάρει.


ΥΓ1: θα μπορούσα να γράψω και άλλα αλλά λεχω διάβασμα.
ΥΓ2: μη παρεξηγηθούν οι κοπέλες του club επειδή αναφέρω παραδειγμα με γυναίκες
__________________
Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους


www.eseepa.gr

Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diafanh-psyxh : 19-09-07 στις 17:58.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 19-09-07, 17:15
Το avatar του χρήστη Corollaxli
Corollaxli Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-09-2006
Μοντέλο: ΕΕ90 XLi 1.3 95Ηp
Περιοχή: Πετρούπολη-Καλαμάτα
Μηνύματα: 2.333
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 451
Corollaxli θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Δεν ξέρετε το γνωστό ρητό γυναίκα στο τιμόνι ο χάρος κοντοζυγώνει?Χα χα χα!!!Πλάκα κάνω.Έχω δει πολλές καλές γυναίκες οδηγούς,αλλά υπάρχουν και κάτι ντούβαλα ο Θεός να σε φυλάει.
__________________
Χαμηλωμενο 3 ποντους corolla κοβει κ*λους απο την ΤΟΥΟΤΑ σαν κομπρα μεσα στους δρομους.Μη σταματας τις ταχυτητες καρφωνοντας μπροστα μου να κολας

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ...ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΜΙΚΡΟΣ...ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ?
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 20-09-07, 00:19
Το avatar του χρήστη Roy-D
Roy-D Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 24-10-2005
Μοντέλο: RoyalΕ11 f/l
Περιοχή: Στον Κοσμο Μου
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 3.536
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 579
Roy-D είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Α καλα....αυτα ειναι πταισματα... ερχομουν Αθηνα και πηγαινα χαλαρα στην Εθνικη οδο καπου με 150-160 αριστερη λωριδα.... μπροστα μου ειχε εναν που δεν εκανε ακρη και ανοιγω λιγο και μπαινω δεξια(μεσαια) και μενω εκει(που συνηθως ξαναμπαινω αριστερη) εχει μια αριστερη στροφη ελαφρια
την παιρνω και τι να δω???

καμμια 200 μετρα μπροστα ενας Παπους με την γυναικα του με ενα Καρινα να ειναι στην αριστερη λωριδα προς Αθηνα αλλα αυτος οδηγουσε προς Θεσσαλονικη!!!!!!καταλαβατε τι εκανε???ΜΠΗΚΕ ΑΝΑΠΟΔΑ στην Εθνικη ΟΔΟ!!!!!!
__________________
Corolla...ποιο απίστευτο πεθαίνεις...!
http://www.corollaclub.com/forums/vb...o=view&id=5477
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Πόση πίεση λαδιού καί σέ πόσες σ.α.λ; vassillis TOYOTA COROLLA E 12 6 18-06-22 00:08



Page generated in 0,19878101 seconds (81,70% PHP - 18,30% MySQL) with 46 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:14.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)