Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 05-01-08, 18:44
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1238
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ρε παιδια χαλαρωστε...
ολοι σας στο τελος λετε... "καλο ειναι ναμη σβηστει το ποστ μου"
κανενα ανουσιο ποστ δεν σβηνεται...

επισης ΚΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΤΛ δεν υπαρχουν. δεν υπηρχαν ποτε...
οπου θελουμε καθομαστε οτι θελουμε λεμε οτι θελουμε κανουμε...


το θεμα αυτο να ξερετε οτι απασχολει τα διοικητικα μελη περισσοτερο απο τα ενεργα-μη ενεργα μελη...

οσο αναφορα τις εκδηλωσεις αν εγιναν η οχι και ποιες εγιναν η οχι οσες εγιναν δεν ειχαν την αναλογη συμμετοχη σε σχεση με αλλες χρονιες.... ενω τωρα ειμαστε περισσοτεροι...
δεν εχουν γινει λαθη επιλογων εκδηλωσης...
ολες ηταν καλες ιδεες οπως και πιο παλαια...
ΑΛΛΑ
ας μη συζητηθει εδω γιατι θα χασουμε τη μπαλα...

να ξερετε οτι το ψαχνουμε το θεμα και φυσικα δεν βγαινει λυση σε 2 μερες η μια βδομαδα...

θα δειξει και φυσικα θα βγει ανακοινωση...

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΘΕ CLUB ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΑ

θελουμε τη γνωμη σας παντα......
το θεμα ειναι να βγαινει ακρη...
__________________
AEK

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MARMEL : 05-01-08 στις 19:02.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 05-01-08, 19:05
Το avatar του χρήστη endurasKE-30
endurasKE-30 Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 07-02-2005
Περιοχή: Εκει που θελω να ειμαι!!!!
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 6.655
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 908
endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα
Παναγιωτης +100

Οντως χαλαρωστε.

Να ξερετε οτι πολλες φορες τυχαινουν καποια πραγματα και δεν μπορουν να ερθουμε καθε Παρασκευη στην συναντηση.
Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει η συναντηση να γινει μια φορα το μηνα,
__________________
Επειδή το παλιό είναι αλλιώς...
****** KE-30 ******
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Υποχθόνιων Επιχειρήσεων
http://img22.imageshack.us/img22/7020/followxr9ly1jn0vz1.gif

Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 05-01-08, 19:13
Το avatar του χρήστη Μαρία
Μαρία Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 23-08-2007
Μοντέλο: Auris 1,4 diesel 5d
Μηνύματα: 1.527
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 363
Μαρία θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος Μαρία θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Θα με βρειτε και εμενα συμφωνη με τον Ηλια και το nuntius οτι ολα τα πραγματα θελουν μια σφαιρικη αντιμετωπιση.Αφενος το θεμα συναντησης θελει ανανεωση,αφετερου οι πιο συχνες δραστηριοτητες θα βοηθουσαν ωστε να ερθουν τα μελη παλια και νεα πιο κοντα.Προσωπικα,επειδη και εγω απεχω μεγαλο χρονικο διαστημα απο τις συναντησεις του κλαμπ,(αν και θελω να ερχομαι)θα ηθελα να ενημερωσω τον Γιαννη (που ομολογουμενως το υφος ειναι σκληρο) οτι για ορισμενους μπορει να συντρεχουν πολλοι σοβαροι λογοι απουσιας απο τις συναντησεις,που ο ιδιος αγνοει.Για την περιπτωση μου,εχουν ενημερωθει καποιοι admin kai mods. Ας μην καταδικαζουμε λοιπον την οποιαδηποτε δικαιολογια για την απουσια του καθενος και ας δουμε ολοι πως μπορουμε να βρισκομαστε καθε Παρασκευη. Ισως η αλλαγη του μερους...να βοηθουσε εκ πρωτης..καθως και η μερα ή η συχνοτητα..
__________________
Beauty is on the mirror of your soul.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 05-01-08, 19:23
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1238
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
η παρασκευη ειναι η μερα που βολευει τους πιο πολλους...
η συχνοτητα θα συζητηθει...
η αλλαγη καφετεριας συζητιεται ηδη και να ξερετε οτι ειναι πολυ δυσκολο να επιλεξεις καφετερια...
γιατι πρεπει να την καθιερωσεις και πρεπει να μην γινει λαθος σε αυτο γιατι θα δημιουργηθει πολυ μεγαλο προβλημα ειδικα με το θεμα του παρκαρισματος. η καφετερια ειναι ενα πολυ ΛΕΠΤΟ θεμα και ψαχνομαστε ηδη...

οταν αλαξαμε καφετερια ενω ημασταν στος αλσος μεχρι να βρουμε το ΒΙΖΖ ειδαμε και παθαμε. τρεχαμε πανικοβλητοι ολοι και πιναμε καφεδες χωρις να θελουμε να πιουμε καφε ψαχναμε παρκιν χωρις να θελουμε να παρακαρουμε και αφιερωσαμε πολυ πολυ χρονο και ατερμονες κουβεντες και συμφωνιες κτλ κτλ και απλα καταληξαμε στο ΒΙΖΖ ειδικα απο θεμα παρκιν και απο θεμα δραστηριοητων ωστε να ειμαστε μονοι μας για παρτυ μας να αναβουμε φωτα να σβηνουμε φωτα να φωναζουμε οσο θελουμε να βριζουμε να παρακρουμε οποτε και οππυ θελουμε να μαρσαρουμε κλτ κτλ πραγμτα τα οποια ειναι λεπτα θεματα. δεν μπορεις σε μια καφετερια να ενοχλεις τους αλλους. στο αλσος φωναζαμε καναμε πιαναμε θεσεις παρκαρισματος πελατων εγιναν παραπονα κτλ...
πολλα μελη ειπαν ας βρουμε μια καφετερια να ειμαστε για ΠΑΡΤΥ μας.
βρεθηκε σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα το ΒΙΖΖ αλλα βλεπω οτι παλι δεν αρεσει τοσο.

θελουμε να ξερουμε ομως αν ειναι το προβλημα το συγκεκριμενο μαγαζι η οχι. ειναι θεμα χρηματων? ειναι θεμα χρονου? ειναι θεμα γουστου? ειναι θεμα σερβις? ειναι θεμα αν φτιαχνει καλα τον καφε? ειναι θεμα παρεων? ειναι θεμα περιοχης που ειναι το μαγαζι αν βολευει η οχι?ειναι θεματα κοσμου?δλδ να βλεπουμε πελατες παρεες κτλ?
ειναι θεματα εμφανισης του μαγαζιου? τι ειναι? ποια υπερισχυουν?
καποια απο αυτα αν ξεραμε θα μας βοηθουσε πολυ ολους μας.
θα κανουμε οτι μπορουμε. χρονο θελουμε και υποστηριξη...
__________________
AEK

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MARMEL : 05-01-08 στις 19:29.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 05-01-08, 19:31
Το avatar του χρήστη labros_k
labros_k Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 04-11-2006
Μοντέλο: E12 Facelift
Περιοχή: Zωγράφου
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 339
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 248
labros_k είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ωραία λοιπόν αλλού το θέμα με τις εκδηλώσεις
στα δικά μας τώρα
έχει δίκιο ο nuntius περισσότερος σε κλίκες δουλεύει το όλο θέμα και προσωπικά βαρέθηκα.
δε λέω μπορεί να υπάρχουν και αντιπάθειες εντάξει τι να κάνουμε...
λίγοι είναι αυτοί που μας κάνουν να νιώθουμε άνετα και δεν είναι πάντα εκεί
...

εγώ δεν έχω πρόβλημα με την καφετέρια με τη συχνότητα έχω
εδω κολλάει αυτό που είπα πριν οτι κάποιοι δεν είναι πάντα εκεί

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη labros_k : 05-01-08 στις 19:37.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 05-01-08, 19:38
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 370
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Βασικα ουτε εγω θελω φιλτατη Μαρια να αλλαξει το στεκι αλλα ουτε και η ημερα της συναντησης.Να αλλαξει το υφος και η αντιμετωπιση καποιων μελων θελω.Αυτη ηταν και η αφορμη για το ποστ αυτ που εγραψα.

Ειπα απο την αρχη οτι δεν υπηρξε ποτε ποστ οτι δεν θα γινει στις γιορτες συναντηση και εγω πηγα γνωριζοντας οτι θα γινει συναντηση,οταν δεν γινονται συναντησεις παντα μα παντα απο την αρχη του φορουμ εκανα ποστ στην αρχικη σελιδα και ειδοποιουσαν τους παντες.

Εσενα θα σου αρεσε να ερθεις και να μην δεις κανεναν?Σαφως και οχι.Αυτο εγινε εχθες.Ηρθε ο Κωνσταντινος απο αμερικη και μου λεει τι εγινε μονοι μας ειμαστε?

Αυτο που με εκνευρισε στην περιπτωση την χθεσινη ηταν οτι ειχε μπει ποστ απο τον Φανη και επρεπε τουλαχιστον οι παλιοι να ειναι ολοι εκει!(αν καποιοι ειναι εκτος Αθηνας η ειναι αρρωστοι σαφως και δεν θα τους επιβαλλω να ερθουν) αλλα εφοσον ηρθαν δυο mods και μαλιστα καθυστερημενα περιμεναν μετα να κατσω με αυτους και ειχα ηδη κατσει με καποια αλλα παλια μελη τα οποια ΕΚΕΙΝΟΙ δεν γουσταρουν δεν φταιω εγω σε τιποτα ετσι δεν ειναι??

Και κατι που ξεχασα να αναφερω εγω θελω να τα εχω καλα με ολους!Αν οποιοσδηποτε νομιζει οτι επειδη καποιος καθεται με ολους ειναι διπροσωπος,διπρβσοποι ειναι καποιοι αλλοι,αυτο δεν σημαινει οτι η αφορμη για το ξεσπασμα του ποστ αυτου ηταν αυτα τα παλια μελη.Το αρχικο ποστ δεν ειχε καμμια σχεση με τα παλια μελη,να το ξεκαθαρισουμε αυτο!!!Γιατι??Γιατι καποια πουλακια σφυριξαν στον Φανη (ρουφιανιες που ελεγα σε πιο πανω ποστ) οτι επειδη καθομουν με αυτους επηρεαστηκα και θελησα να χαλασω το κλαμπ στο οποιο ΕΓΩ ειμαι πολυ πιο παλιος απο αυτους εδω μεσα και εχω κανει φιλιες που θα υπαρχουν για πολυ καιρο ακομα.

Ξαναλεω αυτα που εγραψα τα εγραψα γιατι αισθανθηκα βλακας (για να μην πω την αλλη λεξη) που πηγα εγω στην συναντση και λειπαν οι διοργανωτες της.Μεχρι και ο Λεωνιδας ηρθε ρε σεις,αυτο μονο σας λεω.

Απο κει και περα καντε οτι νομιζετε καλυτερο για το κλαμπ και συμφωνω απολυτως με τον Πανο (marmel) οτι τα μελη κανουν το κλαμπ,αλλα αν δεν υπαρχουν τα μελη ποιος ο λογος να υπαρχει η συναντηση της παρασκευης.Για την παρεα??Αν ειναι ετσι παιρνω τηλ εγω τον Πανο,τον Φανη,Τον Νικο,τον Κυριακο,τον Μιχαλη και παω με την παρεα μου για καφε αλλη μερα οχι την μερα της συναντησης του κλαμπ!

Ελπιζω με μονη αυτην την τελευταια δηλωση να καταλαβατε πολλα.

Φιλικα παντα για το καλο του κλαμπ GIANNIS_G6
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 05-01-08, 20:11
Το avatar του χρήστη laios
laios Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 26-03-2006
Μοντέλο: Ε12$03
Περιοχή: Bolos
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 388
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
laios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
παιδια επειδη θα μακροσκελησει το θεμα κ ισως γινει ψυχοφθορο κ με την πορια μπορει να δημιουργηθουν απροσμενες παρεξηγησεις καλο θα ηταν να κανομε λιγη υπομονη κ να επιμεληθουν του θεματος οι αντμινιστρατορες κ μοντερατορες αναμεταξυ τους κ να προτεινουν λυσεις.
ρε παιδια τι να το κανω αν μαζευτουν πολλα μελη κ δε μπορουν να βολευτουν, οπερ προκυπτει πρακτικο θεμα οπως κ αλλα που αναφερει ανωθεν ο MARMEL.βεβαια η ψυχη της συναντησης ειναι τα απλα μελη.

οπερ καθ ερμηνευομενον οι κυριοι με τα μπλε,πρασινα,κιτρινα γραμματακια επιβλεπουν το πρακτικο θεμα κ τα απλα μελη φροντιζουν να μαζευονται, να κανομε κ ντοορο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ ολοι μαζι να αρχιζουμε να παραμερουμε αντιπαθειες (τυχον μισος δε νομιζω) κ αξιωματα να προχωρησει το θεμα.
__________________
Volos

Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 05-01-08, 20:15
Το avatar του χρήστη Μαρία
Μαρία Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 23-08-2007
Μοντέλο: Auris 1,4 diesel 5d
Μηνύματα: 1.527
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 363
Μαρία θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος Μαρία θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Φιλτατε Γιαννη,κανενας δεν ειπε οτι εχεις αδικο,προ Θεου.Δεν γνωριζω παρασκηνια και ρουφιανιες που αναφερεις αλλα ουτε με ενδιαφερουν προσωπικα..Απλα θεωρω οτι η οποιαδηποτε λυση βρεθει,πρεπει να στηριχτει στην φιλικη και καλη διαθεση του καθε μελους και οχι στην σκληροτητα,την αδιαφορια ή σε παρασκηνιακα γεγονοτα...Μην ξεχνας επισης οτι ολοι ειμαστε ενηλικοι σε αυτο το κλαμπ και η τοποθετηση επι του συγκεκριμενου θεματος αποτελει προσωπικο θεμα του καθενος....οπως επισης και το ποσο συχνα θελει να ερχεται στις συναντησεις....
Ολοι νοιαζομαστε για το καλο του κλαμπ..αλλοι περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο...
__________________
Beauty is on the mirror of your soul.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 05-01-08, 20:19
Το avatar του χρήστη Μαρία
Μαρία Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 23-08-2007
Μοντέλο: Auris 1,4 diesel 5d
Μηνύματα: 1.527
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 363
Μαρία θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος Μαρία θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Ηλια ωραια τα λες αλλα ουτε φρεντο βλεπω εγω ουτε ναρχεσαι να μας δεις εστω μια φορα...Προτιμας απο Πετρο πλευρα....
__________________
Beauty is on the mirror of your soul.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 05-01-08, 20:27
Το avatar του χρήστη laios
laios Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 26-03-2006
Μοντέλο: Ε12$03
Περιοχή: Bolos
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 388
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
laios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ποιον Πετρο ρε Μαριω.ουτε στο Βορρα δε ανεβηκα ακομα.ολο λεω κ ολο παω.εγω φταιω που το κορολλακι τα πινει κ δε μπορει να τρεξει μετα?
__________________
Volos

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Συνάντηση Στο Bizz Στο Μικρολίμανο Mike_G ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 397 12-07-09 21:41
Προσέλευση στο Bizz Nikos ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 10 04-07-08 18:21
BIZZ καφε Fanis ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 3 08-04-08 09:18



Page generated in 0,18251491 seconds (82,84% PHP - 17,16% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:24.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)