Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
BIZZ καφε
  #1  
Παλιά 04-01-08, 12:47
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.500
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Cool BIZZ καφε

Bizz


Καλη χρονια σε ολους σας και σας περιμενουμε και παλι στο γνωστο μας στεκι καθε Παρασκευη βραδυ στις 9 για να τα πουμε και απο κοντα και να δουμε και τα βιντεακια που τωρα πια καθιερωσαμε.Για περισσοτερες πληροφοριες στο τηλ 2104256663 φανης

Επισης ειναι ετοιμες οι καρτες μελους για το 2008 και μπορειτε να τις προμηθευτειτε και απο τις συναντησεις.

Ενημερωτικα οι προηγουμενες καρτες μελους εχουν ληξει.
Και κατι καινουργιο .Οσοι εχετε παρει 2 καρτες μελους η καινουργια του 2008 ειναι δωρεαν με την επιδειξη των προηγουμενων καρτων.
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 04-01-08, 13:03
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 370
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εμεις που εχοιυμε παρει καρτες και μας τις κρατησατε προς αντικατασταση με καινουργιες τι κανουμε δηλαδη??
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-01-08, 13:38
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.500
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
εισαστε ολοι φακελωμενοι και το βρισκουμε για τον καθενα σας.
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-01-08, 15:04
Nikos Offline:
Απλό Μέλος
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 2.637
Ευχαρίστησε: 3
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Nikos έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fanis Εμφάνιση μηνυμάτων
εισαστε ολοι φακελωμενοι .................
Αυτό φοβόμουν
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 05-01-08, 17:38
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 370
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
’’Δεν υπηρχε κανεις παιδια,ηρθαν παιδια που προσωπικα χαρηκα πολυ που τα ειδα μετα απο καιρο αποχης απο το κλαμπ για αγνωστους λογους,αλλα μαλλον καταλαβα γιατι δεν ερχοντουσαν,ελειψη ενδιαφεροντος λεγεται και χτυπησε εχθες ξανα!!

Παρακαλειστε να κανετε κατι γρηγορα γι'αυτο γιατι πολλα απο τα μελη που φευγουν,φευγουν για ενα και μονο λογο,εφοσον δεν ενδιαφερονται καποιοι απο το κλαμπ γι'αυτο γιατι να ενδιαφερθουν και τα νεα μελη??

ps:Δεν το εγραψα αυτο εχθες αλλα θα το γραψω τωρα.Εχθες βγηκε η ανακοινωση αυτη με σκοπο να ξαναξεκινησουν οι καθιερωμενες συναντησεις μετα τις γιορτες,ολα καλα μεχρι εδω!ΥΠΗΡΞΕ ΠΟΤΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΛΟΓΩ ΕΟΡΤΩΝ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ???ΟΧΙ!!!(μετα εμαθα οτι το ειπαν στο μιλητο αφου εγω ειχα φυγει).Λαθος μεγαλο,επρεπε να μπει ποστ γι’αυτο.Το αποτελεσμα πιο ειναι?Την προπροηγουμενη παρασκευη μαζευτηκαμε 5-10 ατομα(Μαζι και ο Φανης) χωρις να ξερουμε τι και πως και την προηγουμεμη παρασκευη ημουν εγω και ο Διονυσης και κατσαμε τελικα στο κατω μαγαζι να πιουμε το καφεδακι μας.

Καλη μας χρονια!!’’

Το παραπανω μυνημα ειναι αποσπασμα απο αυτα που σβηστηκαν απο προηγουμενο μυνημα μου γραμμενο το πρωι,δεν το ξαναποσταρα ολο καθως δεχθηκα τηλ και καταλαβα το λαθος αφου εκανα (κατα την γνωμη του) επιθεση σε καποιον,προσωπικα ζηταω ΣΥΓΝΩΜΗ απο τον Φανη μιας και δεν ηξερα οτι ηταν αρρωστος.

Το λοιπον,εχθες ηρθαν δυο mods οι οποιοι προφανως ενοχληθηκαν επειδη εκατσα με καποια παλια μελη που ηρθαν στην συναντηση και εγω καθομουν με αυτους.Αναρωτηθηκαν ομως γιατι εκατσα μαζι τους?Οχι!!Εκατσα μαζι τους γιατι πολυ απλα αργησαν οπως παντα να ερθουν.Η συναντηση ειναι 9 οποιον βρισκω εκει και γουσταρω την παρεα του καθομαι μαζι του.Αν καποιος εχει προβλημα μαζι μου να μου το λεει εκεινη την στιγμη και προκαλω να παρουν θεση αυτοι οι δυο που ειπαν οτι ειπαν στον Φανη. Θελω να τα εχω καλα με ολους ειναι κακο αυτο???


Ειναι επισης προφανες οτι εχει επελθει καποια μεγαλη ελλειψη ενδιαφεροντος για το κλαμπ και οπως μου ειπαν καποιοι δεν εχουν (και καλα) λεφτα για τον καφε.Εγω πρσοσωπικα ερχομαι στις συναντησεις και εχω αρκετα εξοδα και δανεια στο κεφαλι μου οποτε αυτος ειναι γελοιος λογος που δεν ερχονται για την παρεα.

Εχω να προτεινω κατι εφοσον υπαρχει προβλημα και δεν μαζευεται ο κοσμος.Ας καταργηθει η καθιερωμενη συναντηση της παρασκευης (εφοσον πολλα απο τα μελη και αρκετοι mods-admins δεν παρευρισκονται εκει καθε παρασκευη) και να γινεται καθε δευτερη παρασκευη η καθε πρωτη παρασκευη του εκαστοτε μηνα μπας και μαζεψουμε λιγο κοσμο απο τα παλια μελη και απο τους καινουργιους.Θελω να συζητηθει η προταση μου σοβαρα.Το κλαμπ δεν ειναι μερος που μαζευομαστε 5 ατομα και βλεπουμε ενα dvd στον προτζεκτορα.Θελω να βλεπω και καινουργιο κοσμο με ενδιαφερον για την παρεα και το κορολλα του.
Κλεινοντας ξαναλεω οτι οποις εχει να πει κατι να το λεει εκεινη την στιγμη και οχι πισω απο την πλατη οποιουδηποτε.Αυτα ειναι ρουφιανιες και ρουφιανοι δεν πρεπει να υπαρχουν στην κοινωνια μας.Μονο oi mods το κανουν αυτο σε ποστ που ξεφευγουν καποιοι οπως εγω σημερα το πρωι.

Παρακαλω το ποστα να παραμεινει για να σκεφτουν παλια και νεα μελη τι φταιει και να προτεινιυν η να πουν αν συμφωνουν με την προταση που εκανα για να καλυτερεψει η κατασταση στις εκαστοτε συναντησεις.

Ευχαριστω.
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 05-01-08, 17:52
Το avatar του χρήστη kst_tms
kst_tms Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 01-11-2007
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Περιστέρι
Ηλικία: 35 male
Μηνύματα: 517
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 253
kst_tms είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Σαν νέο μέλος να πω κ γω την άποψη μου...προσωπικά δεν έχω έρθει σε καμία συνάντηση ακόμα, θέλω όμως, αλλά τις περισσότερες φορές βγαίνω είτε με φίλους, είτε με την κοπέλα μου, είτε μπορεί να συμβεί κάτι άλλο(δίαφορες υποχρεώσεις, βαρεμάρα, απόσταση...κτλ)! Βέβαια όλα αυτά μπορούν να θεωρηθούν δικαιολογίες κ όντως να 'ναι έτσι! Αλλά πιστεύω οτι όντως είναι δύσκολο να μαζεύονται πολλά άτομα κάθε Παρασκευή! Δεν μπορώ να μιλήσω με σιγουριά όμως γιατί δεν ξέρω κ τι γίνεται τόσο καιρό στις συναντήσεις! Πάντως προσωπικά δεν θα μπορώ να έρχομαι συχνά γιατί είναι πολλά στην μέση...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 05-01-08, 18:17
Το avatar του χρήστη laios
laios Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 26-03-2006
Μοντέλο: Ε12$03
Περιοχή: Bolos
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 388
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
laios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
giannis g6 επειδη δεν εχω τη δυνατοτητα λογω αποστασης να κατεβαινω κατω Αθηνα για 2-3 ωρες χαβαλε κ συζητησης, (αυτα που λες εκ πρωτης οψεως σωστα φαινονται) αν γινονται κι ολας.
μπορει το ποστ σου να φαινεται λιγο σκληρο εκ πρωτης οψεως αλλα μακαρι να μη παρεξηγηθει απο τους Νεους του κλαμπ.
και ΝΑΙ εχεις δικιο αν λενε μερικοι οτι δε εχουν λεφτα για τον καφε. αλλα για τις βενζινες κ τα μπαντιλικια εχουνε?
τε σπα.
ας μη προτρεχουμε κ ας αφησουμε το χρονο να δειξει..........
μα καλα ρε παιδια εσεις εκει κατω που ειστε κ τα περισσοτερα μελη δε μπορειτε να βρεθειτε?
τοτε θα πρεπει να πω ενα ευγε στον Edessaio που καταφερνει κ τους μαντρωνει πιο ευκολα απ οτι φαινεται(Πετρο ακομα σε παιρνω τηλ για κανα καφε ε? τι να κανω ρε συ για αλλου ξεκινω κ αλλου καταληγω,αναθεμα τα τσιπρα).
__________________
Volos

Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 05-01-08, 18:26
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 370
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από laios Εμφάνιση μηνυμάτων
giannis g6 επειδη δεν εχω τη δυνατοτητα λογω αποστασης να κατεβαινω κατω Αθηνα για 2-3 ωρες χαβαλε κ συζητησης, (αυτα που λες εκ πρωτης οψεως σωστα φαινονται) αν γινονται κι ολας.
μπορει το ποστ σου να φαινεται λιγο σκληρο εκ πρωτης οψεως αλλα μακαρι να μη παρεξηγηθει απο τους Νεους του κλαμπ.
και ΝΑΙ εχεις δικιο αν λενε μερικοι οτι δε εχουν λεφτα για τον καφε. αλλα για τις βενζινες κ τα μπαντιλικια εχουνε?
τε σπα.
ας μη προτρεχουμε κ ας αφησουμε το χρονο να δειξει..........
μα καλα ρε παιδια εσεις εκει κατω που ειστε κ τα περισσοτερα μελη δε μπορειτε να βρεθειτε?
Χαιρομαι που βλεπεις παρα το τροπο γραφης μου οτι αυτα που γραφω τα γραφω για να ταρακουνηθουν καποιοι(παλιοι ειδικοτερα αλλα και νεοι χρηστες) με σκοπο την καλυτερη συμμετοχη σε συναντησεις και οχι για να γραψω απο κακια οπως νομιζουν μερικοι.
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 05-01-08, 18:32
Το avatar του χρήστη nuntius
nuntius Offline:
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: Next station...tsempolia
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 869
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 294
nuntius είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παιδιά, εσείς που είστε και οι πιο παλιοί του club, νομίζω πρέπει να σκεφτείτε για ποιους λόγους δεν ερχόμαστε στην καφετέρια είτε εμείς που παλιώσαμε (πιάσαμε ένα χρόνο εδώ μέσα) είτε οι εντελώς νέοι στο site και στο club.

Προσωπικά, στην αρχή ξεκίνησα με όλη την καλή διάθεση να έρχομαι και τις Παρασκευές και στις εκδηλώσεις....αλλά ποιες εκδηλώσεις; Όλο το καλοκαίρι έγινε μόνο μία εξόρμηση για μπάνιο και όλο το φθινόπωρο έγινε μόνο μία εκδρομή. Υπάρχει βέβαια και το kart-day, αλλά αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο και θέλω να καταναλώσω φαιά ουσία για να το αναλύσω.

Και την Παρασκευή που να έρθουμε; Ακόμη και αν δεν έχουμε να βγούμε με τις κοπέλες μας ή έστω κάποιον άλλο που δεν αναβάλλεται αυτή η έξοδος μαζί του, εγώ τουλάχιστον ερχόμουν, μίλαγα με 2-3 παιδιά και όλοι οι άλλοι ήταν στις κλίκες τους και καλά έκαναν. Αλλά αν δε διοργανωθούν δραστηριότητες για να γνωριστούμε με άλλα παιδιά, ποιόν να έρθουμε να δούμε την Παρασκευή και τι να πούμε;

Ελπίζω να μη σβηστεί το post μου αυτό και όποιος έχει οτιδήποτε να πει επ'αυτού πολύ ευχαρίστως να το συζητήσω μαζί του...δεν κατηγορώ, απλά εκθέτω γεγονότα και προσωπικές σκέψεις...
__________________
Εγώ πότε θα γίνω 18άρηςςςςςς;;;;

Ουπςςςς... έγινααα
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 05-01-08, 18:35
Το avatar του χρήστη laios
laios Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 26-03-2006
Μοντέλο: Ε12$03
Περιοχή: Bolos
Ηλικία: 45
Μηνύματα: 388
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
laios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ρε παλουκαρι giannis g6 ολα θελουν μια σκεψη σφαιρικη κ ψυχραιμη.τωρα θα με πεις με τι Αερα μπαινω κ λεω αυτα που εγραψα παραπανω χωρις να ξερω τι γινεται κ χωρις να εχω ερθει εκει κατω(κ χρωσταω κ φρεντο σε Μαρμελ κ Μαρια ρε γαμωτο).αλλα υποτιθεται οτι ειμαστε ενα κλαμπακι κ πρεπει να τα λεμε ολα χωρις εγωισμους κ διακρισεις,ωστε να εχουμε μια καλη διαχρονικη ιστορια.
ας εκφερουν αποψεις κ οι αλλοι συνδεδεμενοι χρηστε,που βλεπω απο κατω, προς το παρον κ βλεπομε........
__________________
Volos

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Συνάντηση Στο Bizz Στο Μικρολίμανο Mike_G ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 397 12-07-09 21:41
Προσέλευση στο Bizz Nikos ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 10 04-07-08 18:21
BIZZ καφε Fanis ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 3 08-04-08 09:18



Page generated in 0,17872810 seconds (82,17% PHP - 17,83% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:09.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)