Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums

mpesikos's 2002 TOYOTA COROLLA TS
Photos

Author Σχόλιο Ημερομηνία
COROLLAKIAS MIXALHS Τρελα την εχεις!Κουκλα!Ελπιζω να το πετυχω στο δρομο να το χαζεψω και απο κοντα!Ωραιο γουστο! 03-04-08
trd.si πολυ ομορφο το κορολλι σου χωρις κραυγαλεα πραγματα απλο κ ωραιο οπως αρμοζει σε ενα ΤΟΥΟΤΑ μπραβο σου για το γουστο σου!!! 04-04-08
mpesikos Σας ευχαριστω παδια!Πρεπει να σας πω οτι το αυτοκηνιτο το αγωρασα τον αυγουστο κ ηταν εντελος μαμα οποτε εχω ξεφρακγιαστει για να του χοσω ολα αυτα τα καλουδια!!Δεν πτοουμαι ομως κ συγουρα δεν μετανειωνω.οπτε το τελος της βελτιοσης δεν εχει φτασει ακομα.. 04-04-08
COROLLAKIAS MIXALHS Εμαθα οτι τα αμαξια ειναι ακριβο σπορ!Και το καταλαβαινω απο το δικο μου!Αλλα αν θελουμε να κανουμε τον δικο μασ κοσμο του fast and furious ετσι πρεπει!LET'S GO JAPAN! 12-04-08
vassilis_vvti μπραβο φιλε κουκλα το αμαξακι σου... 10-05-08
kostaskoz πολυ καλο ομορφο και γρηγορο τι αλλο να ζητησει κανεις 22-07-08
akob ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΑΡΑΚΟ 10-09-08
kokovios απλα τελειο... μπραβο man!!! 06-10-08
kokovios τα πισω τα φαναρια σε ασιμι θα πηγεναν γιατι ενδιαφερομαι!!! 11-10-08
kokovios επεισης θελω και τιν τιμη τους 11-10-08
mpesikos 195 ευρω τα πηρα αλλα αν ψαξεις μπορεις να τα βρεις κ πιο φτηνα.. 13-10-08
driftakias Πολη ωμορφη η Ιαπονεζα σου αδεφε θελω αν γινετε να μου πης τιμη πισω φαναριων κ που θα βρω σε μαυρο 16-10-08
kokovios η τιμη ειναι ακριβως απο πανω LOL 16-10-08
kokovios σε μια απο τις foto βλεπω φριδακια καλα βλεπω ηηηη παω για γιαλια loool 16-10-08
kokovios γυαλια* 16-10-08
mpesikos τα φαναρια θα τα βρητε εδω και αποτι νομιζω πρεπει να τα δινει 135 ευρωhttp://www.dragocsa.gr/v2/showcat.php?cid=86 17-10-08
mpesikos κ σε καταστηματα με αξεσουαρ αυτοκινητου παλι θα τα βρειτε.. 17-10-08
mpesikos φιλε κακοvios καλα βλεπεις απλα τωρα τα εχω βγαλει γιατι μου ξεβαψε το ενα απο πετρα κ στην προσπαθεια μου να το βγαλω το εσπασα οποτε,πανεεε.. 17-10-08
kokovios αχ κριμα καμια foto με τα φριδακια πεζει? 18-10-08
Giorgos1986 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ! ΚΑΤΑΡΧΙΝ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ COROLLARA ΣΟΥ! ΤΟ JVC ΤΟ ΕΙΧΕ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΙΡΕΣ Η ΕΣΥ ΤΟ ΕΦΑΛΕΣ; 18-01-09
mpesikos εγω το εβαλα..(κακοβιος δεν υπαρχει φωτο..) 21-01-09
Giorgos1986 ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! 27-01-09
th@nos Απλα τελειο!!!Αντε και με εναν κομπρεσσορα τωρα 17-02-09
CICINIAOUU πολυ ωραιο το χεις φιλαρακι.... 12-06-09
TAKISCOR sou exo ksanapei apo ta kalitera corolla pou exo dei,mprado sou!!! 02-08-09


Page generated in 0,18200302 seconds (30,04% PHP - 69,96% MySQL) with 15 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:01.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)