Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums

DxL's 1988 TOYOTA Corolla EE90
Με λένε Γκρί Σίφουνα (στα Αγγλικά GT από τα αρχικά Gray Tornado).

Αυτή τη στιγμή σας γράφω από το γκαράζ, κρυφά από το αφεντικό μου. Άμα με πιάσει την έχω άσχημα.

Έχω να δηλώσω οτι με αγαπάει πολύ πάντως, και μου έχει μεγάλη αδυναμία. Βέβαια κι εγώ, εκτός από αυτή τη στιγμή που μπήκα στο Internet για μα γράψω για εμένα, δεν του έχω δημιουργήσει ποτέ πρόβλημα, και ποτέ δεν τον άφησα 20 χρόνια τώρα.

Δεν έχω παράπονο πάντως. Με φροντίζει, και μου κάνει όλα τα service στην ώρα του. Το μόνο ίσως, οτι με βάζει να του κουβαλάω πολλές γυναίκες.

Αυτά για την ώρα. Κάτι ακούω. Ίσως να έρχεται να με πάρει. Τα λέμε κάποια άλλη στιγμή. Και που'στε αδέρφια Corolla? Τσιμουδιά εεε?
Photos
Toyota Corolla2.JPG DSC04321.JPG DSC03075.JPG DSC03456.JPG DSC03858.JPG

Author Σχόλιο Ημερομηνία


Page generated in 0,17014003 seconds (32,32% PHP - 67,68% MySQL) with 16 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:31.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)