Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Διπλωμα,αδεια,πινακιδες κτλ....
  #1  
Παλιά 05-04-08, 02:12
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Διπλωμα,αδεια,πινακιδες κτλ....

Γ @@#$% τον ασφαλιστη μου!Αφαιρεση αδειας,διπλωμα,πινακιδες στο αμαξι και 500ε προστιμο επειδη δεν εχει ερθει ακομα το ασφαλιστηριο στο γραφειο του και ειχε ληξει το προσωρινο!

Εκανα λακαμια και εστριψα αριστερα (ειχε απιστευτη κινηση και εψαχνα τρυπα να χωθω σε στενο)σε αδειο βεβαια δρομο οπου απαγορευοταν πανω στην Θηβων,με σταματανε για ελεγχο και μου λενε "Κυριε στριψατε σε δρομο που απαγορευεται,τα χαρτια σας.", ΟΚ λαθος μου παιδια παρτε τα χαρτια (μου την ειπε ο ενας για τα φιμε αλλα επειδη δεν ειναι κατραμι μου λεει ειναι ενταξει) φτανουμε στο ασφαλιστιριοοοο,"Κυριε εχετε 3 παραβασεις (στροφη απαγορευμενη,φιμε και δεν εχετε ασφαλεια)", ΟΚ παιδια οντως εκανα σφαλμα αλλα για την ασφαλεια δεν φταιω εγω εχω παει (οντως) και δεν την εχει φερει η ασφαλιστικη στο γραφειο του ασφαλιστη μου.

"Λοιπον (μου λεει) επειδη δεν μπορω να σε αφησω να φυγεις ετσι (μπορουσε να με γραψει ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΑ),επειδη με ελεγχουν αυτη την στιγμη και εμενα και εφοσον οπως λες εχει εκδοθει η ασφαλεια σου κανονικα θα σου παρω πινακιδες,αδεια και διπλωμα οπως προβλεπεται και απλα οταν παρεις το ασφαλιστιριο στα χερια σου και αποδειχθει οτι οντως εχει βγει εστω και μια μερα πριν την παραβαση το φερνεις στο τμημα και αυτοματως παραγραφεται."
Ευχαριστω πολυ του ειπα και απο πανω.Ξηγα οντως ηταν αυτο.

Αυριο θα παω με τον ασφαλιστη στο τμημα για να υπογραψει ο ιδιος και να αναλαβει την ευθυνη μπας και τα παρω ολα πισω και να παραγραφει η κληση (τουλαχιστον το διπλωμα για το ΣΚ).

ps:Να σημειωθει οτι ηταν ζηταδες πιτσιρικαδες ευγενεστατοι οι οποιοι θα με αφηναν να φυγω αν δεν ειχαν τον αξιωματικο απο πισω τους με το περιπολικο!

ps2:Θελω μια φορα να βρω ζηταδες που δεν ειναι σωστοι σε ολα τους,με εχουν σταματησει πολλες φορες και παντα την γλυτωνω (κυριως για φιμε και εξατμιση) γιατι πολυ απλα παραδεχομαι το σφαλμα μου,απλα σημερα ειχαν ΟΛΟ το δικαιωμα να με γραψουν για ολες τις παραβασεις και ΔΕΝ το εκαναν!

Αυτα να τα διαβασουν καποιοι που τρωνε συνεχεια κλησεις γιατι δεν παραδεχονται τα λαθη τους και αρχιζουν τα γαμωσταυριδια για την τυχη τους,δεν φταιει η τυχη ουτε ο ζητας η ο μπατσος,αν ξερεις πως να συμπεριφερθεις και ΚΥΡΙΩΣ αν την εχεις κανει την παραβαση να την παραδεχτεις ΑΜΕΣΩΣ!
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
 


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Aδεια ρημούλκισης - Αδεια ρημουλκούμενου nvrkp streetracing SUPPORT 2 12-12-10 19:59
πινακιδες PANOS SPEED ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 7 28-10-10 09:21
Διπλωμα για μηχανη τι, πως, που..... Hlektrologos OFF TOPIC 20 22-09-09 09:19
πινακιδες..... MARMEL OFF TOPIC 6 27-06-07 13:02
Πινακιδες Νεου Τυπου g6 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 7 18-10-04 10:35



Page generated in 0,32435989 seconds (86,97% PHP - 13,03% MySQL) with 74 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:51.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)