Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

OFF TOPIC Εδώ μπορείτε να γράφετε ό,τι θέλετε!! Από ειδήσεις μέχρι τι φαγητό έχετε σπίτι!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Πυρκαγιά σε μάντρα αυτοκινήτων (κατασχεμενων)
  #1  
Παλιά 23-07-07, 09:34
Το avatar του χρήστη SavvasKE35
SavvasKE35 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 18-08-2005
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Ηλικία: 51
Μηνύματα: 1.135
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 347
SavvasKE35 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος SavvasKE35 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Πυρκαγιά σε μάντρα αυτοκινήτων (κατασχεμενων)

"Σε εμπρησμό οφείλεται σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία η μεγάλη πυρκαγιά που ξέσπασε στις 23:30, το βράδυ του Σαββάτου, σε χώρο φύλαξης κατασχεμένων αυτοκινήτων της Τράπεζας Πειραιώς, στο 26ο χλμ. της Λεωφόρου Αθηνών – Λαυρίου, στο Μαρκόπουλο. Από την πυρκαγιά καταστραφήκαν ή έπαθαν ζημιές 80 αυτοκίνητα. Στο σημείο βρέθηκε αυτοσχέδιος εμπρηστικός μηχανισμός με τρία γκαζάκια ενώ ερευνάται ο χώρος για ανεύρεση κι άλλων. Στο έργο της κατάσβεσης συμμετείχαν 30 πυροσβέστες με 10 υδροφόρα οχήματα."

αυτο το βρηκα αυτουσιο στο ιντερνετ κ το ειδα στην ΤV.

πειτε μου εσεις, αν σας τυχαινε μια στραβη στην υγεια σας, ή κατι αλλο, κ μενατε απο λεφτα, το ξερετε οτι με γρηγορες διαδικασιες χανεται το οχημα σας?

κ απορω, τοσο καιρο, ενας δημοσιογραφος δεν ασχοληθηκε, π.χ. με το πως γινεται η κατασχεση? ποσες φορες δεν πληρωνεις ωστε να στο παρουνε? κ γενικα στο να ειδοποιησουνε τον κοσμο

ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΟΙΓΕΣΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΑΚΡΙΒΑ ΝΕΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ.

παρε ενα μεταχειρισμενο.

ειναι λαλακιες οτι τα μεταχειρισμενα ειναι ολο ζημια. Λιγο καλος να ειναι καποιος στο να ελενξει ενα οχημα, κ δεν του βγαζει τιποτα.


Το ξερετε φιλοι μου, οτι υπαρχουν ανθρωποι, που ζουν, με το να καστασχουν τα αυτοκινητα, με εντολη της τραπεζας, αλλα με παρανομο τροπο?

δλδ, δεν τον ενημερωνουν οτι του την φυλανε, απλα μια μερα, εκει που το αφησες δεν υπαρχει.

εχουν αντικλειδια, εχουν λοστους, εχουν τα παντα ωστε να το παρουν, ειναι αληταραδες περιοπης.

οπως περιοπης ειναι κ ολοι οι ανθρωποι "βγαζουν" δανεια για τους συνανθρωπους τους. καταναλωτικα.....ο θανατος σου το bonus μου.

δεν ειμαι καμμενος, αλλα εχω δει, κ βλεπω κοσμο να "καιγεται" καθημερινα, ανθρωποι απονηρευτοι, αθωοι, που πιστευαν οτι θα τα καταφερουν να ανταπεξελθουν.

Αυτο με κανει να βαζω τον εαυτο μου υπερ καθε διαδικασιας που ζημιωνει μια τρελα κερδοφορα τραπεζα, κ με οποιαδηποτε κοστος στην τραπεζα.

μην καιτε τα αυτοκινητα του κοσμακη,.....καιτε μονο τα κατασχεμενα, ωστε να μην ξαναπουληθουν σε ονειροπολους με χαρτινα ονειρα.

δεν ειναι δυνατον να λεμε οτι η αγορα εχει κινηση, βαζοντας μεσα κ το εμποριο των κατασχεμενων-ξαναπουλημενων.


ολοι παμε κ περνουμε το καινουργιο ΧΥΖ αυτοκινητο........
μην το κανεται φιλοι μου αλλο, αν δεν εχεται τα ΜΕΤΡΗΤΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ.

τα δανεια ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ, ειναι μια μορφη ΤΟΚΟΓΛΥΦΙΑΣ, ΜΗΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ.

την φωτια ποιος (καλος) λετε να την εβαλε?

σιγουρα καποιος πικραμενος, που του κατασχεσαν το οχημα,που σιγουρα φταιει, αλλα πρεπει να υπαρχει κ καποιος νομος να τον προστατευει λιγο, οχι ολα για τις τραπεζες.

ελπιζω να εμποδισα μερικους.

ΑΓΟΡΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΑ.
__________________
.....
Απάντηση με παράθεση
αρση παρακρατησης
  #2  
Παλιά 23-07-07, 10:03
Το avatar του χρήστη KOMIS
KOMIS Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 22-02-2007
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 267
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 236
KOMIS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
αρση παρακρατησης

δεν χρειαζεται να παρεις καινουργιο αυτοκιν.μετρητοις,παρτο κανονικα με παρακρατιση απο την τραπεζα που θελει η αντιπροσοπια,και μετα μπορεις απλα να παρεις απο αλλη τραπεζα ενα καταναλωτικο δανειο,να ξεπληρωσεις την πρωτη με τα λεφτα που θα παρεις απο την δευτερη,και πας και κανεις σε ενα κεπ αρση παρακρατησης.ετσι δεν θα σου παρουν το αμαξι αν χτυπα ξυλο σου τυχη κατι και δεν εχεις να πληρωσεις καποιες δοσεις.απλα θα σε γραψουνε στον μαυρο τηρεσια.κοινος θα σε μαυρισουνε.το αμαξι ομως δεν το χανεις.
αμα θελεις επιτοπου το πουλας κιολας μιας κια το εχεις ξεχρεωσει,το δευτερο δανειο δεν εχει σχεση με το αμαξι,ειναι καταναλωτικο,ακομα μπορεις να πληρωνεις για ενα δυο χρονια τις δοσεις κανονικα στην πρωτη,και καποια στιγμη κανεις τα παραπανω.προσοχη ομως......στην δευτερη τραπεζα απο οπου θα παρεις το καταναλωτικο δανειο,το επιτοκιο να ειναι σταθερο.οχι κυμενομενο.γιατι αλλιως....
__________________
}-Γ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diafanh-psyxh : 23-07-07 στις 22:17. Αιτία: Λευκή γραμματοσειρά
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 23-07-07, 10:27
Το avatar του χρήστη alex-g
alex-g Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μηνύματα: 1.659
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 372
alex-g είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
SavvasKE35

ασχετο αλα εισαι πορομενος με τετοια πραγματα να σου πο την αληθεια εδο που φτασαμε δε μπα να πνηγουν ολοι οτι θελουν ας κανουν ο καθενας οπος στρωνει κοιματε αμα πολι ασχολειτε καποιος βλεπει σινεχεια πραγματα που το κεντριζουν εξαλου αμα δεν υπιρχαν τα κοροιδα πος θα ζουσαν οι εξυπνοι αυτη ι λεξη υπαρχει (σημερα) οταν ο αθροπος ερθει αντιμετοπος με τον εαυτο του καποιον που δεν μπορεις να κοροιδεψεις ...Ε... τοτε θα αλαξουν (πολλα) σε μερικα πραγματα ***παρτακιας***και την ζωουλα μου οπος την φανταζομαι ας ειναι ονειρο δεν με νιαζει αυτο που ξερω ειναι οτι εκινη τι στιγμη που το σκαιφτομα το ζω με τον τροπο μου!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 23-07-07, 10:38
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Εγώ θα συμφωνησω με τον Σάββα... Μην απλώνεις τα ποδάρια σου πιο πέρα από κει που φτάνεις γιατι θα σκιστεί ο κ*λος σου...
Αν δεν σε πέρνει να αγοράσεις, όχι μόνο αμάξι, αλλά οτιδήποτε, μην το κάνεις.
Το θέμα ρε συ ΚΟΜΙΣ δεν είναι να πάρεις 15 δάνεια που να καλυπτεις με το ένα το άλλο για να μη σου πάρουνε το αμάξι, αλλά μη μείνεις άφραγκος και μετά σε καμιά δυσκολη στιγμη (πχ υγείας) που θα τα εχεις πραγματική αναγκη τα λεφτα, βρεθείς να ζητιανεύεις για βοήθεια...
Με τα δάνεια και με τις καρτες μια ζωη δέσμιο θα σε έχουνε με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο γιατί δυστυχώς, όχι μονο δεν υπάρχει προστασία του καταναλωτη αλλά ίσα ίσα κοιτανε πως θα σε πείσουνε να παρεις δανεια, καρτες κτλπ για να σταυρώσουνε...
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 23-07-07, 11:08
Το avatar του χρήστη KOMIS
KOMIS Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 22-02-2007
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 267
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 236
KOMIS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ θα συμφωνησω με τον Σάββα... Μην απλώνεις τα ποδάρια σου πιο πέρα από κει που φτάνεις γιατι θα σκιστεί ο κ*λος σου...
Αν δεν σε πέρνει να αγοράσεις, όχι μόνο αμάξι, αλλά οτιδήποτε, μην το κάνεις.
Το θέμα ρε συ ΚΟΜΙΣ δεν είναι να πάρεις 15 δάνεια που να καλυπτεις με το ένα το άλλο για να μη σου πάρουνε το αμάξι, αλλά μη μείνεις άφραγκος και μετά σε καμιά δυσκολη στιγμη (πχ υγείας) που θα τα εχεις πραγματική αναγκη τα λεφτα, βρεθείς να ζητιανεύεις για βοήθεια...
Με τα δάνεια και με τις καρτες μια ζωη δέσμιο θα σε έχουνε με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο γιατί δυστυχώς, όχι μονο δεν υπάρχει προστασία του καταναλωτη αλλά ίσα ίσα κοιτανε πως θα σε πείσουνε να παρεις δανεια, καρτες κτλπ για να σταυρώσουνε...
φιλε madvinegar,εγω δεν ειπα να παρει ο καθε ενας οπως λες 15 δανεια και καρτες και δεν ξερω εγω τι αλλο...ο καθε ενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις που κανει.εγω απλα προτυνα ενα τροπο ωστε να μην σου παρουν τα κορακια το αυτοκινητο σου αν χτυπα ξυλο σου τυχη κατι και δεν μπορεις να πληρωσεις καποιες δοσεις.ομως ειναι κριμα ακομα και ο πιο επιπολαιος ανθρωπος η χαζος η ατυχος η οπως αλλιως θελεις πεστο,να χασει το αυτοκινητο του για μπορει π.χ.5-6 δοσεις,και να το παρει ο μαντρας η ο τραπεζητης,η το λαμογιο που εχει ακρες,στο 1/10 των χρηματων που αξιζη το αμαξι,και μετα να το πουλησει στην μαντρα του περιπου οσο ενα καινουργιο.προσωπικα δεν θα επερνα ποτε κατασχεμενο αμαξι ακομα και αν αξιζε 30000ε.και το επερνα για 5000ε.οτι δεν θελω να μου κανουν οι αλλοι,δεν τα κανω και εγω σε αυτους...
__________________
}-Γ
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 23-07-07, 11:15
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KOMIS Εμφάνιση μηνυμάτων
οτι δεν θελω να μου κανουν οι αλλοι,δεν τα κανω και εγω σε αυτους...

Πολύ σωστός.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 23-07-07, 14:32
Το avatar του χρήστη nuntius
nuntius Offline:
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: Next station...tsempolia
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 869
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 293
nuntius είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παιδιά, ανεξάρτητα από το τι λέμε τώρα το ζήτημα είναι ότι πρέπει να υπάρξει σωστή ενημέρωση για τον κόσμο. Βλέπω συνέχεια αμάξια ακριβά να κυκλοφορούν το ένα μετά το άλλο και να τα παίρνουν παιδαρέλια ακόμη και μικρότερα από μένα, χωρίς ο πατέρας να έχει την άνεση. Δεν είναι δυνατόν ο γονιός να τάζει στο παιδί του αμάξι πανάκριβο μόνο και μόνο για να περάσει στις πανελλαδικές και να πηγαίνει και να φεσώνεται και να δουλεύει για να το ξεπληρώσει και μετά όταν το παιδί να θέλει μεταπτυχιακό ή όταν προκύψει ζήτημα υγείας ή ό,τι άλλο να μην έχει λεφτά και να ξαναφεσώνεται. Δικηγόρος θα γίνω, σε αντίστοιχο γραφείο δουλεύω και αν μη τι άλλο από υποθέσεις που προσπαθούμε να γλιτώσουμε σπίτια και αμάξια έχουμε πήξει. Το θέμα είναι ο κόσμος να μάθει να απλώνει το χέρι του μέχρι εκεί που φτάνει. Είμαστε από τις λίγες χώρες που το 75% του πληθυσμού είναι χρεωμένο για πλαστικό χρήμα και δανειοδοτικές χρηματοδοτήσεις.

Βέβαια θα μου πείτε και εσένα ο πατέρας σου καινούριο δε σου το πήρε ρε μικρέ; Ναι, αλλά μου το πήρε με τα λεφτά στο χέρι, όπως και τα άλλα αμάξια της οικογένειας, ανεξάρτητα από το αν είναι μεσαία και όχι πολυτελείς λιμουζίνες.

ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ και μόνο που σκεφτομαι ότι υπάρχουν δικηγόροι που ζουν και μόνο από τα διαδικαστικά των κατασχέσεων. Περιττό να μιλήσω για τις τράπεζες που έχουν μαζέψει τόσο χρήμα που πλέον δε μπορούν να το αξιοποιήσουν και έχουν αρχίσει να στενοχωριούνται πλέον...
__________________
Εγώ πότε θα γίνω 18άρηςςςςςς;;;;

Ουπςςςς... έγινααα
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 23-07-07, 14:55
Το avatar του χρήστη alex-g
alex-g Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μηνύματα: 1.659
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 372
alex-g είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
[quote=nuntius;252394]

Βέβαια θα μου πείτε και εσένα ο πατέρας σου καινούριο δε σου το πήρε ρε μικρέ; Ναι, αλλά μου το πήρε με τα λεφτά στο χέρι, όπως και τα άλλα αμάξια της οικογένειας, ανεξάρτητα από το αν είναι μεσαία και όχι πολυτελείς λιμουζίνες.


καλα να σου πο κατι εχεις σκαιφτει μηπος ειμαστε μια απολους αυτους γιατι δεν νομιζω οι γονεις μας να ειχαν αμαξι απο τα 19 με 26...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-07-07, 16:30
Το avatar του χρήστη Vavvas
Vavvas Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μοντέλο: mazda 2 1,5cc
Περιοχή: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 471
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 259
Vavvas είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Απο τη μια μερια ο alex-g εχει δικιο ξερω παιδια που δεν μπορουν να βγαλουν το διπλωμα οχι να παρουν αμαξι.
Αλλα εγω ειμαι υπερ των δοσεων απλα πρεπει να υπαρχει σωστος χειρισμος.Ο πατερας μου ποτε δεν εχει πληρωσει τοκο 1 ευρω παραπανω γιατι προσεχει να μη ληξει η προθεσμια και ξερει μεχρι που τον περνει.
Λιγο προσοχη απλα ειναι τα πραγματα προσωπικα εχω κανει χρηση της πιστωτικης μου 2 φορες και με διευκολυνε παρα πολυ.
Και να σας πω και κατι δεν γινεται ολη η Ελλαδα να χρωσταει ενα καρο λεφτα και καθε μερα απο το πρωι μεχρι το βραδυ να ειναι γεματες οι καφετεριες. Κατσε σπιτι σου κυριε με τα φιλαρακια σου και μη σκας 5 ευρω τη μερα για κατι που κανει 50 λεπτα και αν.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 23-07-07, 17:43
Το avatar του χρήστη nuntius
nuntius Offline:
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: Next station...tsempolia
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 869
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 293
nuntius είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex-g Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα να σου πο κατι εχεις σκαιφτει μηπος ειμαστε μια απολους αυτους γιατι δεν νομιζω οι γονεις μας να ειχαν αμαξι απο τα 19 με 26...
Φίλε μου, εμείς στο σπίτι παίρναμε αμάξι μόνο όταν το χρειαζόμασταν, η αδερφή μου το πήρε όταν τέλειωσε τη σχολή της και το ήθελε για τη δουλειά της και εμένα μου το πήραν τώρα που αποσύραμε το παλιό και θέλαμε ένα με κλιματισμό και ουσιαστικά το δουλεύω εγώ κυρίως όταν το θέλω για το γραφείο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vavvas Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο τη μια μερια ο alex-g εχει δικιο......
Εμείς πάντως ποτέ δεν είχαμε πιστωτική και ούτε πήραμε δάνειο πέρα από το στεγαστικό. Αλλά είναι αδιανόητο να βλέπω άτομα που κλαίγονται ότι δεν έχουν λεφτά να πίνουν σταρμπακιές, γουλιά και ευρώ ή να μου πηγαίνουν για ρούχα και να δίνουν τα κέρατα τους για να φορέσουν την τελευταία μόδα. Το θέμα είναι να ξέρεις που σε φτάνει η τσέπη σου και να ανοίγεσαι με ξένο χρήμα μόνο όταν είναι ανάγκη...
__________________
Εγώ πότε θα γίνω 18άρηςςςςςς;;;;

Ουπςςςς... έγινααα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Φανοποϊα Αυτοκινήτων Alex-poli Συνεργαζομενα καταστηματα Θράκης 0 26-06-10 15:08
Κατασχεση R1 spirosg6 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 12 16-03-08 01:28
Quiz Αυτοκινήτων Nick-K OFF TOPIC 24 05-10-06 22:09
Ευρέθη Κε30 Σε Μάντρα, Τρεχάτε Θα Πάει Για Λιώσιμο! fanatikoske30 TOYOTA COROLLA KE30 13 13-06-06 14:50
Αγορό Κατασχεμένων... playnet3 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 7 09-01-05 01:19



Page generated in 0,17773390 seconds (83,29% PHP - 16,71% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:17.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)