Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

PHOTOS ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ COROLLA ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΕ ΣΤΟ PORTAL

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 28-08-16, 23:37
leoe11 Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 10-12-2015
Μηνύματα: 44
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 107
leoe11 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από hercules1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πανέμορφη η corolla σου ήθελα να σε ρωτήσω για της ζώνες και το τιμόνι πόσο σου πήγε η μετατροπή γιατί βλέπω ότι είναι το 1.3 και φωρας ζώνες και τιμονη από vvti
Να σαι καλά σε ευχαριστώ.
Το τιμόνι το πήρα κομπλέ 150ε και το έντυσα με 80ε.
Τις ζώνες τις πήρα όλες από διάλυτηριο αυτοκινήτων 50ε.ηταν πάνω σε g6r στρογγυλοφαναρο.
Τοποθετήσεις τις έκανα με ένα φιλαράκι μαζί όλο το εσωτερικό.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-08-16, 00:39
leoe11 Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 10-12-2015
Μηνύματα: 44
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 107
leoe11 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NikiforosGT Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα! πολυ ομορφη κουκλαρα! φτου φτου μην την ματιαξω!
βεβαια να πω για τις ζαντες πολυ ωραιες, και εχεις δικιο οσο νανε για τις 14αρες αλλα να ξερεις και με 15αρες σε 195/50/15 ομως ειναι αψογο δεν καταλαβαινεις ευκολα οτι κοβει ισως ανεπαισθητα ομως, επειδη το εχω δοκιμασει το λεω. Και τα λαστιχα 185/60/14 και 195/50/15 εχουν παρομοιες τιμες!
Βεβαια αμα τις ειχες δεν το συζηταμε!!! και εγω θα προτιμουσα να ειχα τις δικες μου απο το starlet gt με λαστιχο 185/60/14 αν και ειχα καποτε εκει δοκιμασει και 185/55/14 αλλα δεν αξιζε τελικα αυτη η διασταση, ειναι και ποιο ακριβα!
Μου αρεσει που ψαχνεις ολα τα original parts! πολυ δουλεια, κοπος και χρημα φανταζομαι, μπραβο!

Ερωτηση τωρα πισω το μοντελο 1300 εχει δισκοφρενα? ετσι ήταν ή τα εβαλες μετα? το λεω γιατι οταν εψαχνα να παρω corolla οταν εβρισκα σε 1300 G6 πισω ειχε ταμπουρο και μου ειχαν πει οτι μονο το 1600αρι εχει πισω δισκοφρενα. Δεν ειδα να τα αναφερεις στην λιστα σου γιαυτο και ρωταω.
Εγω εχω βαλει απο καποιο ΑΕ101 δεν ξερω ποιο μαλλον απο Levin ειναι.
καλησπερα νικηφορε!σε ευχαριστω!
επειδη θελω να κινουμαι σβελτα και οικονομικα μεσα στην πολη γιαυτο δεν εβαλα 15αρες...ετσι με τις bbs συνδιασα τα παραπανω με την ομορφια...σου πα εχω κολλημα με αυτες,,και στο 36αρι μου bbs!τι αλλο?
οχι φιλε ταμπουρα εχω πισω απο τη μανα του..δεν εβαλα φρενα...
ο λογος που δεν εβαλα πισω ηταν οτι το θεωρησα υπερβολη 88 αλογα με πισω φρενα.
καποια g6 1300 ουτε καν ειχαν πισω απο μαμα,,,νομιζω μονο τα τελευταια 99αρια ειχαν..
οποτε δεν ασχοληθηκα...
βεβαια σε ακραες συνθηκες μπορουν να σε σωσουν αλλα δεν το κυνηγαω γενικα οποτε,,
ασε φιλε το τι τραβηξα ειδικα με το εσωτερικο για να τα βρω ολα..
το θεμα δεν ειναι μονο να τα βρεις αλλα και σε τι κατασταση θα ειναι..
π,χ, μπροστινες ταπετσαριες απο ebay de!
λεβιες ολοι οι μεταχειρο για πεταμα!αποτελεσμα?απο toyota 110e!!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-08-16, 00:43
leoe11 Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 10-12-2015
Μηνύματα: 44
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 107
leoe11 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitrise111 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εννοειται οτι θα σε βγαλει ασπροπροσωπο ..............αμαξι διαχρονικοτητας και οσοι τα πουλανε για κατι αλλο(πλην αν ειναι αναγκη)το μετανοιωνουν.........να το χαιρεσαι φιλος και πολλα καλα ασφαλη χιλιομετρα.......
σε ευχαριστω.να σαι καλα!
ειχα πει να το δωσω προπερσι αλλα επειδη ολοι θελαν παζαρια πεισμωσα και το κανα full g6,
τωρα δεν το δινω αμα δεν το ευχαριστηθω 2-3 χρονια ακομα το λιγοτερο...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-08-16, 08:30
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leoe11 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα νικηφορε!σε ευχαριστω!
επειδη θελω να κινουμαι σβελτα και οικονομικα μεσα στην πολη γιαυτο δεν εβαλα 15αρες...ετσι με τις bbs συνδιασα τα παραπανω με την ομορφια...σου πα εχω κολλημα με αυτες,,και στο 36αρι μου bbs!τι αλλο?
οχι φιλε ταμπουρα εχω πισω απο τη μανα του..δεν εβαλα φρενα...
ο λογος που δεν εβαλα πισω ηταν οτι το θεωρησα υπερβολη 88 αλογα με πισω φρενα.
καποια g6 1300 ουτε καν ειχαν πισω απο μαμα,,,νομιζω μονο τα τελευταια 99αρια ειχαν..
οποτε δεν ασχοληθηκα...
βεβαια σε ακραες συνθηκες μπορουν να σε σωσουν αλλα δεν το κυνηγαω γενικα οποτε,,
ασε φιλε το τι τραβηξα ειδικα με το εσωτερικο για να τα βρω ολα..
το θεμα δεν ειναι μονο να τα βρεις αλλα και σε τι κατασταση θα ειναι..
π,χ, μπροστινες ταπετσαριες απο ebay de!
λεβιες ολοι οι μεταχειρο για πεταμα!αποτελεσμα?απο toyota 110e!!
καλημερα, καποια αντανακλαση δεν ξερω τι με εκανε να νομιζω στις φωτος οτι εχεις πισω δισκοφρενα!!!
παντως εγω αυτο εκανα πρωτα και μετα αλλαγη μοτερ αλλα το ηξερα απο πριν οτι θα μπει πανω ο κεφτεκ γιαυτο την πηρα αλλωστε.
Αλλα και μαμα να την ειχα φρενα θα εβαζα πισω γιατι τα φτιαχνω μονος μου και τα δισκοφρενα ειναι πολυ ποιο ευκολα απο ταμπουρες! γιαυτο αλλα και για ομορφια φυσικα.
Για τις ζαντες αν τις εχεις λογικο μια χαρα ειναι, εξαλου απο μαμα 14αρες φορανε. Εμενα ειχε απο πριν αλουμινιου 15αρες αλλιως θα κρατουσα απο το starlet GT που ειχα κατι BSA με διπλες 5ακτινες με λαστιχο 185/60/14. Το κακο ειναι οτι τις χαλασα σε offroad διαδρομες και ενα ψιλοτρακαρισμα εσπασα μια και εβαλα τελικα αλλες αλλα μεταχ πολυ φτηνα (120 ευρω).
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,12576199 seconds (77,85% PHP - 22,15% MySQL) with 30 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:09.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)