Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

PHOTOS ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ COROLLA ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΕ ΣΤΟ PORTAL

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 25-09-18, 14:45
Το avatar του χρήστη manos vasilakis
manos vasilakis Offline:
 
Εγγραφή: 05-12-2003
Μοντέλο: EE90 TURBO1.3
Μηνύματα: 96
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 258
manos vasilakis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
fotos απο την 90 αρα
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_1355[1].JPG
Εμφανίσεις:  56
Μέγεθος:  2,33 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_1357[1].JPG
Εμφανίσεις:  51
Μέγεθος:  2,75 MB  
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 25-09-18, 14:50
Το avatar του χρήστη manos vasilakis
manos vasilakis Offline:
 
Εγγραφή: 05-12-2003
Μοντέλο: EE90 TURBO1.3
Μηνύματα: 96
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 258
manos vasilakis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
again again again
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_1360[1].JPG
Εμφανίσεις:  49
Μέγεθος:  2,01 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_1362[1].JPG
Εμφανίσεις:  49
Μέγεθος:  1,28 MB  
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 25-09-18, 19:08
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
καλησπέρα, μπραβο πολυ ωραια!
εσυ καταργεις το ρητο που λεει η γρια και αν στολιζεται στον ανηφορο γνωριζεται...αχχαχααχχαχαχα

να σε ρωτησω με τον αεραγωγο τι εχεις κανει στο καπο? πως το εχεις πιασει? πως το εκοψες απο μεσα?
Ρωταω γιατι ο γνωστος μαντράς Καπελας στην Λϊοσιων εχει το μοτερ αυτο σε Ε11 και το εχει μαμα (μου εδειξε φωτος) και εχει αεραγωγο στο καπο αλλα του starlet GT.
Οταν τον ρωτησα πως γινεται, ειπε οτι παιρνεις καπο απο starlet GT, πας σε φανοποιο στο κοβει με τροχο τον αεραγωγο, κοβει και το δικο σου και μετα το πονταρει πανω, και μετα στοκαρισμα και βαψιμο.
Ειπε ομως οτι του πηγε 300 ευρω!!!! δλδ ελεγε κατι τετοιο εδω σε mini cooper! : https://www.restore.com.gr/services/...F-starlet.html

Εμενα παντως σωληνωσεις αλουμινιου, κολαρα σιλικονης μπλε και ιντερκουλερ μεγαλο μπροστα NRG ολα μου πήγαν 270 ευρω και τα συναρμολογησα μονος μου και εκανα την τοποθετηση.
Μονο το κατεβασμα απο τουρμπινα εγινε σε εξατμισα με δικα μου εξαρτηματα απο την δουλεια και εναν ανταπτορα για σκαστρα Greddy RS type που εφερα απο ebay.
Οποτε σιγουρα δεν θα ελεγε εκτος αν το θελουμε σε μαμα κατασταση για καποιον λογο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 25-09-18 στις 19:55.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 26-09-18, 12:30
Το avatar του χρήστη manos vasilakis
manos vasilakis Offline:
 
Εγγραφή: 05-12-2003
Μοντέλο: EE90 TURBO1.3
Μηνύματα: 96
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 258
manos vasilakis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
σημαδευεις που θελει κοψιμο και κοβεις απο πανω το καπο μ ψιλο δισκακι αφου εχεις καλυψει το γυρω μην καψει την μπογια και κολλημα του αεραγωγου με κολλα για αεροτομες και εισαι οκ ,απο σταλετ αμα κοψεις τον αεραγωγο και πας να τον ταιριαξεις εκει που ειναι το intercooler δεν συμπεφτει με την μεση του καπω του κορολλα(ειναι φαρδυτερο απο το σταρλετ) καθεται παρακεντρα αριστερα και ειναι αηδια ενω τον πλαστικο τον κλεβεις λιγακι εχει περιθοριο. Ο κινητηρας εκτος απο φτιαχτη πολαπλη εξαγωγης (γιατι της Τοyοtα ειναι δραμα να κλαις) ολα ειναι εργοστασιακα σε 2years θα το εχω 30 χρονια μαζι μου .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos vasilakis : 26-09-18 στις 13:47.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 26-09-18, 17:22
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos vasilakis Εμφάνιση μηνυμάτων
σημαδευεις που θελει κοψιμο και κοβεις απο πανω το καπο μ ψιλο δισκακι αφου εχεις καλυψει το γυρω μην καψει την μπογια και κολλημα του αεραγωγου με κολλα για αεροτομες και εισαι οκ ,απο σταλετ αμα κοψεις τον αεραγωγο και πας να τον ταιριαξεις εκει που ειναι το intercooler δεν συμπεφτει με την μεση του καπω του κορολλα(ειναι φαρδυτερο απο το σταρλετ) καθεται παρακεντρα αριστερα και ειναι αηδια ενω τον πλαστικο τον κλεβεις λιγακι εχει περιθοριο. Ο κινητηρας εκτος απο φτιαχτη πολαπλη εξαγωγης (γιατι της Τοyοtα ειναι δραμα να κλαις) ολα ειναι εργοστασιακα σε 2years θα το εχω 30 χρονια μαζι μου .
καλησπέρα, ωραιος, αλλα αυτο που λες στην Ε11 τουλαχιστον καθεται τελεια, εχω δει παρα πολλες που εχουν και εκτος αυτου οπως ειπα γνωστος μαντρας το εχει κανει και ειδα και φωτος!
δες και μια απο ενα παιδι που εχω φιλο στο fb. Μηπως εννοεις στην δικια σου οτι δεν θα καθοταν καλα?

Η πολλαπλη ειναι οντως δραμα! η πρωτη μου ανοιξε στον 3ο κυλινδρο το γνωστο δλδ, πηρα απο ebay ηταν κινεζια και ανοιγαν συνεχεια απο πανω οι ραφες.
Παω σε εναν γνωστο εξατμισα και με πεδευε ποσο καιρο τωρα και τωρα και θα, και μετα λεει οτι με μαμα θεσεις δεν τον παιρνει να κανει πολλαπλη!!!
ενω εχω δει πολλες φορες σε αλλους!
τελικα ετυχαν αλλες ζημιες και αφησα αυτη που ειχα και δεν ειμαι και σιγουρος αν χανει τελικα, θα το δω μελλοντικα αν τελικα φτιαξω τα αλλα θεματα που εχω.

Ο αεραγωγος ποσο σου πηγε τελικα?
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  37888348_901188120067153_5129122259247562752_o.jpg
Εμφανίσεις:  35
Μέγεθος:  287,6 KB  
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 27-09-18, 09:55
Το avatar του χρήστη manos vasilakis
manos vasilakis Offline:
 
Εγγραφή: 05-12-2003
Μοντέλο: EE90 TURBO1.3
Μηνύματα: 96
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 258
manos vasilakis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
o αεραγωγος 50 νομιζω τον πηρα , η φωτο φαινεται καλη αλλα την εχει βαλει για ομορφια το ic ειναι μπροστα εαν ηταν απο κατω θα ηταν παρακεντρα μερικα εκατοστα ,τουλαχιστον στ δικο μου ,εχει διαφορα το εχω μετρησει ο ιδιος .
ο σχεδιαστης που εβγαλε την πολλαπλη ηθελε τουλαχιστον χαρακιρι στην Ιαπωνια με αυτο που εχει κανει στον 3ο.εγω την εφτιαξα σε ενα παιδι στην Νικαια τοτε 200e και ειναι χταποδι πολλαπλη
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 27-09-18, 18:49
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos vasilakis Εμφάνιση μηνυμάτων
o αεραγωγος 50 νομιζω τον πηρα , η φωτο φαινεται καλη αλλα την εχει βαλει για ομορφια το ic ειναι μπροστα εαν ηταν απο κατω θα ηταν παρακεντρα μερικα εκατοστα ,τουλαχιστον στ δικο μου ,εχει διαφορα το εχω μετρησει ο ιδιος .
ο σχεδιαστης που εβγαλε την πολλαπλη ηθελε τουλαχιστον χαρακιρι στην Ιαπωνια με αυτο που εχει κανει στον 3ο.εγω την εφτιαξα σε ενα παιδι στην Νικαια τοτε 200e και ειναι χταποδι πολλαπλη
καλησπέρα, ναι για ομορφια το εχει βαλει αυτος, αλλα ο μαντρας που ειπα εχει απο πανω το ιντερκουλερ και ειναι ακριβως ετσι και εχω δει και σε αλλες με Ε11 και δεν εχουν θεμα.
για την πολλαπλη τι να πω ετυχα σε ασχετο προφανως....μου αρεσει που τον θεωρουν και καλο....300 ηθελε για χταποδι και παλι μου ειχε πει οτι η τουρμπινα πρεπει να ερθει ποιο εξω απο το μοτερ που σημαινει τιποτα δεν μπορει να ειναι σε μαμα θεση. το ξερω οτι λεει βλακειες γιατι εχω δει σε αλλους σε χταποδι μορφη με την μαμα θεση σε ολα τα αλλα.
Η τιμη πολυ καλη που την πηρες.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Εξατμιση ΕΕ90 nick_89 TOYOTA COROLLA E*90 30 13-05-12 11:09
ελατηρια σε εε90 pcline TOYOTA COROLLA E*90 8 05-07-11 13:10
Το δικό μου ΕΕ90 NIKOSFX PHOTOS 6 21-03-09 23:45
βοηθεια σε ΕΕ90 madonis05 SUPPORT 1 22-06-07 22:37
Σασμαν Εε90 turbakias!!! ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 0 27-06-05 03:07



Page generated in 0,15339589 seconds (80,61% PHP - 19,39% MySQL) with 37 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:19.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)