Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΒΟΛΤΕΣ

ΒΟΛΤΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΡΗ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΜΕΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ CLUB..

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 23-10-10, 19:48
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Μπορείτε να βρεθείτε και να πάτε με ένα αμάξι, λύσεις υπάρχουν και δεν υπάρχει δεν μπορώ αλλά δεν θέλω. Άν δεν μπορείς πάλι το καταλαβαίνω..Φιλικά πάντα
  #22  
Παλιά 23-10-10, 19:51
Το avatar του χρήστη nvrkp streetracing
nvrkp streetracing Offline:
 
Εγγραφή: 02-05-2009
Μοντέλο: E12 1.4 pro f/l
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 671
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 252
nvrkp streetracing είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
μην τρελενεστε ρε παιδια, στο σωστο μερος εγραψε το παλικαρι...
δεν μηλησε για επησιμη συναντηση του club.
και εγω προσωπικα δεν μπωρω να ερθω ορεστιαδα γιατι θελω 50ευρω μονο για βενζινες πανε ελα σχεδον αλλα για εναν καφε στην καβαλα δεν θα ελεγα οχι αν με βολεψει και η ημερομινια...
__________________
  #23  
Παλιά 23-10-10, 20:01
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 530
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Να προτείνω κάτι?
Θα μπορούσατε να βάλετε αμάξια από κοινού (έστω και 4 άτομα σε κάθε ένα), και να ανέβετε Ορεστιάδα. Θα σας βγει και πιο οικονομικά. Βρίσκεστε οι Καβαλιώτες και οι λοιποί από τα περίχωρα, και κανονίζετε από κοινού. Σημασία δεν έχει πόσα αμάξια θα πάτε, αλλά πόσοι θα πάτε.
Είναι και ηθικά δίκαιο για τα παιδιά από πάνω...
  #24  
Παλιά 23-10-10, 20:04
manos_krhth Offline:
banned
 
Εγγραφή: 10-07-2009
Μοντέλο: E12 corrola 1.6
Περιοχή: Χανια-Καβαλα
Ηλικία: 34 male
Μηνύματα: 86
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
manos_krhth είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ωραια ιδεα φιλε Δημητρη...ετσι κατι γινεται οταν βγουμε θα μιλισουμε γι αυτο κ βλεπουμε...
  #25  
Παλιά 23-10-10, 20:15
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Παιδιά δεν παρακαλάμε κανέναν και ούτε είναι με το ζόρι. Οι συναντήσεις δεν είναι για εμένα αλλά για όλους και για να γράψουν κάνα χιλιόμετρο τα corollakia μας.
Έχουμε κάνει και συνάντηση με 3 αυτοκίνητα.
Τα παιδιά από επάνω είναι μακάκες..? Τα μέρη που επιλέγουμε δεν είναι τυχαία προσπαθώντας να βολέψουμε όλα τα μέλη. Δεν γίνεται τα παιδιά απο Ορεστιάδα να ξυπνάνε απο τις 6 το πρωί και να καίνε τρελή βενζίνη.
Και για να γίνω λίγο κακός άς μου πεί ένας Καβαλιώτης εκτός του Φίλιππα και του Θοδωρή που ήρθε εκτός απο Καβάλα...Κομοτηνή..? Ξάνθη..? Αλεξανδρούπολη..?
Τέλος πάντων θα δείξει ο χρόνος
  #26  
Παλιά 23-10-10, 20:20
manos_krhth Offline:
banned
 
Εγγραφή: 10-07-2009
Μοντέλο: E12 corrola 1.6
Περιοχή: Χανια-Καβαλα
Ηλικία: 34 male
Μηνύματα: 86
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
manos_krhth είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ρε φιλε με ξενερωνεις ασχημα γτ δεν καταλαβαινεις τι σου λεω...αν ειχα σταθερο εισοδημα απο μια δουλεια δεν θα με ενοιαζε κ μονος μου να ερχμουνα
αλλα επειδή είμαι φοιτητής και είμαι ίσα ίσα κάθε μήνα...και δεν θα κάτσω να απολογηθώ σε κανέναν εδώ μέσα..ok..?
Σου είπα θέλω να έρθω Αλεξανδρούπολη γιατί δεν έχω έρθει και θέλω να δώ πώς είναι.... Ούτε έιπα κανέναν μακάκα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alex-poli : 23-10-10 στις 20:39. Αιτία: Κεφαλαία
  #27  
Παλιά 23-10-10, 20:27
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι δεν μιλάω προσωπικά αλλά για κάθε είδους ανεπίσημη συνάντηση που έχει επιπτώσεις. Επίσης θα σε παρακαλέσω όχι κεφαλαία και τις βρισιές προσέχουμε πώς τις γράφουμε, υπάρχουν και κανόνες
  #28  
Παλιά 23-10-10, 20:37
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 530
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Λοιπόν, επειδή βλέπω πως αρχίζουμε να παρεξηγιόμαστε.
Καταρχάς συζήτηση γίνεται.
Μάνο, θα σε παρακαλέσω να κάνεις edit στο post σου και να το κάνεις με μικρά ελληνικά. Είναι στους κανονισμούς του club, τους οποίους και πρέπει να σεβόμαστε. Και να σβήσεις και τη βρισιά που έχεις γράψει. Το πως θα την γράψεις είναι δικό σου θέμα, και δεν με ενδιαφέρει.
Και στα 2 που είπα είμαι τελείως κάθετος, και ας μην είμαι αρμόδιος για το παράρτημα Ανατ. Μακεδ. και Θράκης.
Ο Μιχάλης μια ιδέα είπε, για να είναι και ηθικά πιο δίκαιο για τα παιδιά από Ορεστιάδα. Όχι θα το συζητήσουμε και βλέπουμε...Σαν παιδιά ενός κατώτερου κόσμου...
  #29  
Παλιά 23-10-10, 20:46
Το avatar του χρήστη TmNemesis
TmNemesis Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 30-09-2006
Μοντέλο: T Sport f/l 5d
Περιοχή: Johannesburg
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 1.879
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 406
TmNemesis θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μιχάλη,κάποια στιγμή που μιλούσα με τον Γιώργο ειπώθηκε μια μέρα που θα βολέψει να πιούμε ένα καφέ και εννοείτε χωρίς να επηρεάζει τις συναντήσεις μας.
Για παράδειγμα είχε πάει ο Δημήτρης από το σπίτι του Γιώργου μια φορά μόνος, άλλη φορά με τον Χρήστο από Δράμα, πήγα κι εγώ τα είπαμε κάναμε χαβαλέ και τέλος.
Οι συναντήσεις οι επίσημες είναι συναντήσεις,δεν επηρεάζουν οι κατά τόπους καφέδες.
Και αυτό που αναφέρεις για το ποιος ήρθε εκτός Καβάλας έχεις δίκιο.
Στην φωτογράφηση στην Περαμο ήταν 7-8 αυτοκίνητα από Καβάλα τα οποία μετά χάθηκαν,ούτε την κάρτα εγγραφής δεν πήραν,αλλά αυτό είναι πως το βλέπει ο καθένας, δυστυχώς.
__________________


  #30  
Παλιά 23-10-10, 20:52
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Άν το δούμε αυστηρά το θέμα η εντολή είναι ότι απαγορεύονται οι ανεπίσημες. Εγώ δεν έχω πρόβλημα να πάτε για όσους καφέδες θέλετε και εμείς έχουμε βρεθεί και ο Δημήτρης έχει έρθει Αλεξανδρούπολη και στον Γιώργο έχω πάει. Αυτό δεν λέει κάτι ούτε είναι το ίδιο. Άν εγώ βρεθώ μαζί σου και με άλλους 3 για παράδειγμα για καφέ κάπου μετά όλοι θα πούν σιγά μην πάω στη συνάντηση, πήγα με τα παιδιά για καφέ...κοκ.
Πιστεύω να με καταλαβαίνεις τι θέλω να περάσω και να καταλάβουν μερικοί. Στο κάτω κάτω έχουμε έρθει Καβάλα ή στις γύρω περιοχές που ήταν ο Μάνος..(Δεν έχω τίποτα μαζί σου και μακαρι να σε γνώριζα).
Τα οικονομικά του καθενός τα σέβομαι και δεν μου πέφτει λόγος
Κλειστό Θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΒΟΛΤΕΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕΛΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ! KOLNIK ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 21 17-05-11 01:08
Φωτογραφιση του club στην Καβαλα απο περιοδικο... Fanis ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 278 27-06-10 19:10
συναντηση στην λαρισσα Χρηστος ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 113 01-11-08 18:21
Συναντηση Στην Ξανθη!!!! Roy-D ΕΔΩ ΕΠΑΡΧΙΑ 50 01-07-07 16:20



Page generated in 0,17324805 seconds (79,40% PHP - 20,60% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 14:09.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)