Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Ασφαλειες και Ασφαλιστικες

Ασφαλειες και Ασφαλιστικες Εδω μπορουμε να μιλαμε να ρωταμε και να λεμε τις εμπειριες μας σχετικα με Ασφαλειες και Ασφαλιστικες .

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 04-11-05, 15:19
Το avatar του χρήστη Geo!
Geo! Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 02-11-2004
Μοντέλο: EE90 Sedan (4A-FE)
Μηνύματα: 1.383
Ευχαρίστησε: 4
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 376
Geo! είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GUS";p="27689
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΘΟΝΤΕΣ...ΓΙΩΡΓΙΟ ΥΠΟΜΟΝΗ...........ΕΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΣΤΡΑΒΩΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ,ΜΟΥ ΞΕΠΑΤΩΣΑΝ ΤΗΝ ΚΟΝΣΟΛΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΟ RADIOCD,ΗΧΕΙΑ,ΕΝΥΣΧΙΤΗ ΜΙΑ ΘΗΚΗ CD ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ!!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΠΑΝΑΘΕΜΑ ΤΟΥΣ..... yell yell yell
Έλα ρε Κωστή.... σοβαρά? Που έγινε αυτό? Που το είχες σταματημένο? Πιθανότατα ήξεραν τι είχες μέσα! Για τον Μικρούτσικο.... ψήνομαι!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sotosgl";p="27717
Ρε παιδια ενα εχω να πω!
Δεν υπαρχει μεγαλυτερη Μ@λ@κι@ απο το να σε τρακαρουν και να μην αφηνουν ουτε ενα σημειωμα εστω ενα συγνωμη.
Πολλοί λίγοι είναι αυτοί που αφήνουν σημείωμα ή σου λένε... σου έκανα ζημιά! Δυστυχώς
__________________


  #22  
Παλιά 04-11-05, 18:10
Το avatar του χρήστη dinos
dinos Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: EE111
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΣΟΣ
Μηνύματα: 1.146
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 354
dinos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ελεος!!!!!!Πριν απο λιγο παραλιγο να τρακαρω με μπατσικο...περασαν στοπ την ωρα που περνουσαν κ σταματησε στην πορτα μου.Πηγα να φυγω με κυνηγησαν κανονικα στην κηφισιας κ μου εκοψαν κληση...δεν την υπεγραφα κ τωρα λεει θα εχω κ δικαστηριο....τους μαμας ή δεν τους μαμας κυριε προεδρε????
__________________
ΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ , ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙΣ!!!
  #23  
Παλιά 05-11-05, 14:49
Το avatar του χρήστη IVEHIN
IVEHIN Offline:

 
Εγγραφή: 09-07-2005
Μοντέλο: E-111 G6
Περιοχή: ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 706
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 4 φορές σε 4 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 300
IVEHIN είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dinos";p="27862
ελεος!!!!!!Πριν απο λιγο παραλιγο να τρακαρω με μπατσικο...περασαν στοπ την ωρα που περνουσαν κ σταματησε στην πορτα μου.Πηγα να φυγω με κυνηγησαν κανονικα στην κηφισιας κ μου εκοψαν κληση...δεν την υπεγραφα κ τωρα λεει θα εχω κ δικαστηριο....τους μαμας ή δεν τους μαμας κυριε προεδρε????
Γιατι ρε κωστη δεν σταματησες να τραβηξεις με το κινητο καμια φωτογραφια που να φεναιτε οτι περασαν στενο που ειχε stop.Τωρα πως θα βρεις το δικιο σου στο δικαστηριο?
__________________
Μελος ομαδας Ειδικων Επιχειρισεων
Ειδικοτης: Παρατηρητης-Ελευθερος Σκοπευτης


Ο θανατος ερχεται απο τον Ranger απο ψηλα και απο τον ivehin στα κρυφα!!!


DIONYSOUS KING
Any challenge?
  #24  
Παλιά 08-11-05, 01:59
jimbo Offline:
 
Εγγραφή: 29-08-2005
Περιοχή: Νίκαια
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 464
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
jimbo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
παραλίγο να την πάθω και εγώ έτσι πριν από καμιά βδομάδα! είμουν στην Μπελογιάννη και σε μία μεγάλη δεξιά στροφή, ήταν κάτι στρουμφάκια σταματημένα χωρίς φάρο,! παραλίγο να έπεφτα πάνω τους! και η βλακεία είναι ότι τους έβρισα! δεν είδα ότι ειναι στροθμφάμαξο!!Ευτυχώς όμως δεν μου είπνα τίποτα γιατι μάλλον κατάλαβαν την μ@λ@κί@ τους....
Re: Με Τρακάρανε!
  #25  
Παλιά 11-11-05, 10:30
Το avatar του χρήστη Sotosgl
Sotosgl Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 28-01-2005
Περιοχή: Γερακας Αττικης
Ηλικία: 38
Μηνύματα: 318
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 266
Sotosgl είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Με Τρακάρανε!

jimbo η ιστορια με τα στρουμφακια ειναι πονεμενη ειναι να μην πεσεις σε αυτο που το χωρισε η γυναικα του,εχασε στο καζινο ή πλακωθηκε με τον προισταμενο του!
Κατα τα αλλα μερικα που εχω συναντησει εχουν γαμω τα γελια μεχρι και κοντρα εχουμε κανει μαζι τους και οταν ειχαμε βαλει μια κορνα με γατες σκυλους παπια αγελαδες και διαφορες σειρηνες και δεν τους ειχαμε δει απο πισω μας δεν μας ειπαν τιποτα!!!
Οσο για το θεμα με τα χαρτακια εγω εναν καθρεπτη ειχα χτυπησει μια φορα και αφησα το τηλεφωνο μου με παιρνει ο ανθρωπος και μου λεει σε ευχαριστω αλλα δεν εκανες καμοια ζημια ετσι ηταν ο καθρεφτης(Κρεμοταν λιγο)
Αυτο ειναι το γαμωτο να εισαι εσυ σωστος και ο αλλος να σου καταστρεφει το car και ουτε γατα ουτε ζημια και ολα αυτα για 40 ευρο παραπανω στην ασφαλεια.....
Ελεοοοοοοοοοοοοοοοοος
__________________

Ζήτω η καγκουριά!!!!!!!!!!!!ΖΗΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
  #26  
Παλιά 14-11-05, 18:04
Το avatar του χρήστη Mike_G
Mike_G Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 26-03-2005
Μοντέλο: E-12
Περιοχή: Κερατσίνι + Τρίκαλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 1.036
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 336
Mike_G είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dinos";p="27862
ελεος!!!!!!Πριν απο λιγο παραλιγο να τρακαρω με μπατσικο...περασαν στοπ την ωρα που περνουσαν κ σταματησε στην πορτα μου.Πηγα να φυγω με κυνηγησαν κανονικα στην κηφισιας κ μου εκοψαν κληση...δεν την υπεγραφα κ τωρα λεει θα εχω κ δικαστηριο....τους μαμας ή δεν τους μαμας κυριε προεδρε????


Για ποιό πράγμα σου έκοψαν κλήση ρε φίλε;; Να πάς στην τροχαία υπάρχει αξιωματικός ακροάσεων δεν έχεις τίποτε να χάσεις
__________________
Βρείτε μου κάποια που να χει αισθήματα... και γω θα κόψω τα παραστρατήματα...
Βρείτε μου κάποια που να χει καρδιά... και γω θα γίνω απ' τα ποιο καλά παιδιά.

Εξτρέμ, αμυντικοί, τερματοφύλακες... και αυτοκαταστροφικοί παίχτες... μεγάλοι αγώνες, τρελά ξενύχτια... blade is back.

COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
mike_g@corollaclub.com
Την Επαθα
  #27  
Παλιά 20-03-06, 17:17
Το avatar του χρήστη Geo!
Geo! Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 02-11-2004
Μοντέλο: EE90 Sedan (4A-FE)
Μηνύματα: 1.383
Ευχαρίστησε: 4
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 376
Geo! είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Την Επαθα

Σήμερα, μετά από 3 χρόνια που οδηγάω, την πάτησα για πρώτη φορά. Σε δρόμο με ελαφρώς ανηφορική κλίση, ήμουν τελευταίος στην ουρά και περιμένα να ανάψει το φανάρι. Μπροστά μου μια ξανθιά με ένα παλιό μοντέλο 106 (απ'ότι πρόσεξα) . Με το πράσινο τους βλέπω ολους να ξεκινάνε, ξεκινάω κι εγώ σιγά σιγά, και σκίβω για δύο δεπτερόλεπτα να φτιάξω την ζώνη(μέγα μ@λ@κι@). Ξαφνικά ακούω την κοπελιά που είχα συνοδηγό να βγάζει μια φωνή, κοιτάω μπροστά και βλέπω τον κώλο του 106 στην μούρη μου! Όλα έγιναν σε κλάσματα δεπτερολέπτων. Ίσως να την πήρε λίγο πίσω την ξανθιά, και με το να προχοράω εγώ την φίλησα κανονικά. Καταβαίνω, κατεβαίνει και αυτή και το μόνο που θυμαμαι είναι να λέει "ποιος φταίει τώρα?" Της λέω "έπαθες τίποτα?" Μου λέει όχι, και όντως ο προφυλακτήρας της ήταν ανέπαφος(το παρατήρησα και πριν κατεβω απο το αυτοκίνητο). Γυρνάω και βλέπω το δικό μου... Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ.
Με το να μου πει δεν έπαθα τίποτα, της λέω φύγε, ξέρωντας ότι μ@λ@κι@ ήταν δική μου. Ήμουν σίγουρος 100% ότι το λάθος ήταν δικό μου. Σε καμία περίπτωση δε μπορώ να πω ότι φέρθηκα ψύχραιμα. Ούτε στοιχεία κράτησα, ούτε καν τον αριθμό. Το μόνο που πρόσεξα ήταν ότι είχε αθηναϊκές πινακίδες. Τώρα έχω αρχίσει να αμφιβάλω για το πόσο προχώρισα και για το αν αυτή έκανε λίγο ή πολύ πίσω(πρέπει να το συζητήσω με τα παιδιά που ήταν μαζί μου). Αλλά και παλι ο κανονισμός λεει οτι φταίω εγώ, αν δεν κάνω λάθος.
Σημασία έχει ότι έπαθα ζημιά. Προφυλακτήρας μέσα, δεξί φανάρι μετακινήθηκε, η γρίλια που είχα φτιάξει έσπασε, και πρέπει το αριστερό φτερό να πήγε λίγο πίσω γιατί όταν ανοίγω τη πόρτα του οδηγού βρίσκει ελάχιστα.
Τι να πω... περαστικά μου. Έτσι για να βάλω μυαλό και εκεί που ήμουν 10 φορές προσεκτικός, τώρα να είμαι 20...
__________________


Re: Με Τρακάρανε!
  #28  
Παλιά 20-03-06, 17:25
Το avatar του χρήστη wastegate
wastegate Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: ΕΕ101turbo..
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ αλλα εμεις οι βλαχ... οπ'λαχ!!!
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 5.923
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 838
wastegate είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Με Τρακάρανε!

Ο νομος λεει οτι ΠΑΝΤΑ ΦΤΑΕΙ ο πισω καλα εκανες και την εδιωξες... περαστικα και προσεχε
__________________
Τοπικιστής είναι αυτός που λέει ότι η πόλη του είναι ομορφότερη από τα Γιάννενα....

  #29  
Παλιά 20-03-06, 22:03
papamichail Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 01-12-2005
Περιοχή: KOS
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 17
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
papamichail είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
καλισπερα παιδια!!!! λετε και σεις .. τι να πω εγω που ενας π....ς αγγλος μπικε αντιθετο ρευμα πλακωμενος με 100 και..... χλμ και με τρακαρε πανω στην στροφη και βγηκε και μου λεγε οτι πηγα αντιθετα εγω!!!!!! φωναξα τα ''στρουμφ'' και μολις ειδαν που ειναι το αμαξι μου και του αγγλου γυρνα ο μπατσος και μου λεει ....φιλε ο τυπος μπερδεψε την π...α με την βουρτσα!!!! νομιζε οτι εδω ειναι σαν την αγγλια !!!! τελος μου εκανε 13000 ζημια!!!!!αυριο ειναι το δικαστηριο μου!!!!
Re: Με Τρακάρανε!
  #30  
Παλιά 20-03-06, 22:46
papadodi Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 16-03-2006
Μοντέλο: Ε12 f/l 1.4
Περιοχή: Αθηνα
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 169
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 237
papadodi είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Με Τρακάρανε!

εγω παλι οτι την ειχα παρει την corolla μου και ειχα κατσει με τις ωρες να της περασω κερακι για να φυλαξω το χρωμα της,1800 χλμ ειχα κανει, ημουνα σταματημενος σ'ενα φαναρι στην Αθηνων και ενας φορτηγατζης θεωρησε σωστο να μην κοιταξει τον καθρεφτη του και να ερθει σιγα σιγα και να μου μαζεψει αργα και βασανιστικα ολη την αριστερη μερια.επαναπροσδιορισε και το χρωμα της, ανθρακι μεταλλικο με κοκκινες ριγες! κατα τα αλλα δικαστηριο τον μαρτη του 2007
Κλειστό Θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Ασφαλειες και Ασφαλιστικες

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,17579389 seconds (83,09% PHP - 16,91% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:03.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)