Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Ασφαλειες και Ασφαλιστικες

Ασφαλειες και Ασφαλιστικες Εδω μπορουμε να μιλαμε να ρωταμε και να λεμε τις εμπειριες μας σχετικα με Ασφαλειες και Ασφαλιστικες .

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Τροχαιο Με Τραυματισμο
  #1  
Παλιά 04-09-04, 00:41
Το avatar του χρήστη GIANNIS
GIANNIS Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 12-05-2004
Περιοχή: PERISTERI
Ηλικία: 43
Μηνύματα: 21
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 246
GIANNIS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Τροχαιο Με Τραυματισμο

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΩ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΤΟ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ,ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 40-50,ΜΟΥ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΣΤΟ ΜΙΣΟ ΜΕΤΡΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΟΡΤΗΓΑΚΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΠΕΖΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΚΑΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΜΕΝΑ!ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΩ,ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΑ,ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ,ΓΥΡΙΣΕ ΤΟΥΜΠΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΡΕΝΑΡΙΣΜΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ.Ο ΤΥΠΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΠΛΕΥΡΑ,ΩΜΟ,ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΠΟΔΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΟΜΑ.
ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΟΥ ΤΕΖΑΡΕΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΤΑ,ΑΜΑ ΣΥΝΕΛΦΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΣΕΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΟΜΙΚΑ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ?
Απάντηση με παράθεση
Re: Τροχαιο Με Τραυματισμο
  #2  
Παλιά 04-09-04, 11:15
Το avatar του χρήστη wastegate
wastegate Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: ΕΕ101turbo..
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ αλλα εμεις οι βλαχ... οπ'λαχ!!!
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 5.923
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 838
wastegate είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Τροχαιο Με Τραυματισμο

ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ.ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΟΥΝ ΖΗΤΑΝ ΟΤΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΟΚΕΦΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ(ΣΠΑΝΙΟ)ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΕ ''ΚΥΝΗΓΗΣΟΥΝ''ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΤΟΥ.ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΩΤΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΣΕΙΣ.ΣΚΛΗΡΗ ΑΠΟΨΗ (ΚΡΙΜΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΕΙ)ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΒΟΛΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΚΑΘΩΣ ΟΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΙ ΜΑΛ****ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΚΡΙΒΑ.
__________________
Τοπικιστής είναι αυτός που λέει ότι η πόλη του είναι ομορφότερη από τα Γιάννενα....

Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 04-09-04, 11:36
Το avatar του χρήστη UNIQUE
UNIQUE Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 06-05-2004
Μοντέλο: ΕΕ111
Περιοχή: ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 599
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 304
UNIQUE είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Βρές έναν καλό δικηγόρο με εμπειρία σε αυτά τα θέματα και για το τι θα γίνει απο δω και πέρα μην κάνεις σενάρια στο μυαλό σου γιατι δεν θα σε οδηγήσουν ΠΟΥΘΕΝΑ.
Το μόνο σίγουρο οτι πρέπει να κάνεις δήλωση για να μην πληρώνεις απο την τσέπη σου....
Κουράγιο και υπομονή φίλε αυτά συμβαίνουν....
__________________
MY SITE
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 04-09-04, 13:14
-_Inventor_- Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 28-08-2004
Περιοχή: Γιαννιτσά
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 6
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
-_Inventor_- είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Συμφωνώ με τον Unigue. Θα πρέπει να βρεις εναν καλό δικηγόρο. Θα τα δώσεις που θα τα δόσεις. Δόστα στον δικηγόρο μπας και βγάλεις καμια άκρη. Πάντος είναι πολύ δύσκολη η θέση σου και σε καταλαβένω. ΚΑΛΟ κουράγιο ρε παλικάρι. Και εύχομε όλα να πάνε καλά. Η ελπιδα πεθένει πάντα τελευταία....
__________________
Corolla E12 1,6,
Front spoiler By TTE,
Back spoiler By TTE,
Lower springs By TTE.
Quick Shift By TTE,
Filter By H&N,
Απάντηση με παράθεση
Re: Τροχαιο Με Τραυματισμο
  #5  
Παλιά 04-09-04, 16:44
george4agelu Offline:
 
Εγγραφή: 12-02-2004
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 298
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 276
george4agelu είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Τροχαιο Με Τραυματισμο

Σου εύχομαι να ξεμπλέξεις γρήγορα. Ενημέρωσε την ασφαλιστική σου εταιρεία και το νομικό της τμημα, βρες ένα πολύ καλό δικηγόρο που να εξειδικεύεται σε τέτοια ζητήματα. Κοίτα αν υπάρχουν μάρτυρες από το συμβάν. Αν ήρθε αστυνομία μετά από 10 εργάσιμες μέρες έχεις το δικαίωμα να ζητήσεις αντίγραφο τησ καταγραφής του περιστατικού. Αν έχεις το κουράγιο δες στο σημείο που έγινε το ατύχημα αν υπήρχε κοντά φανάρι, αν το πεζοδρόμιο έχει καγκελάκια στο σημείο οπότε δεν επιτρέπεται να περνάνε οι πεζοί.
Καλή τύχη.
__________________
don't drive faster than your angel can fly
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 04-09-04, 23:18
Το avatar του χρήστη GIANNIS
GIANNIS Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 12-05-2004
Περιοχή: PERISTERI
Ηλικία: 43
Μηνύματα: 21
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 246
GIANNIS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΗΡΧΑΝ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΤΥΠΟΣ ΑΝΗΚΕ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΟΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΟΔΩΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΞΑ ΜΠΟΥΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΤΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΘΗΚΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΤΡΕΧΑ ΠΟΛΥ, ΠΕΣΑΝ 10 ΑΤΟΜΑ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΦΩΝΑΖΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΣΤΟ ΞΕΚΑΡΦΩΤΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΣΚΑΣΕ ΜΥΤΗ ΤΟ ΑΝΑΚΡΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΑΡΤΥΡΕΣ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΛΟΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ.
ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΚΑΝΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΤΗΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΔΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΕΙΡΟΙ,ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΕΡΑΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ ΜΗΝΥΣΕΙΣ ΚΑΤΑ ΠΑΝΤΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ ΓΙΑ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ(ΥΛΙΚΗ-ΨΥΧΙΚΗ) ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΣΕΧΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ,ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗ ΜΑΛ**** ΤΟΥ!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 05-09-04, 00:24
Το avatar του χρήστη diafanh-psyxh
diafanh-psyxh Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-03-2004
Περιοχή: αθηνα
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 5.088
Ευχαρίστησε: 5
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 755
diafanh-psyxh είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φίλε μου εύχομαι κ εγώ να πάνε όλα καλά κ πιστεύω πως θα πάνε.οι δικηγόγοι ας φαίνοντε πιτσιρικάδες μην ανηχυχείς για να τους έχει η ασφαλιστική κάτι θα ξέρει :O).
__________________
Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους


www.eseepa.gr

Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους
Απάντηση με παράθεση
Re: Τροχαιο Με Τραυματισμο
  #8  
Παλιά 06-09-04, 09:06
Το avatar του χρήστη billlllll
billlllll Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-12-2003
Μοντέλο: Corolla E12 Sol 1.4 '02
Περιοχή: Ιωάννινα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.036
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 456
billlllll έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Re: Τροχαιο Με Τραυματισμο

Φίλε μου σου εύχομαι καλά ξεμπερδέματα...

ΕΛΕΟΣ ρε παιδιά τι κακό είναι αυτό όλοι να κάνουν τις πάπιες όταν συμβαίνει κάτι τέτοιο; Αν δώσεις τα στοιχεία σου τότε στους μπάτσους μπορείς να τον σώσεις τον άλλον από τους μ@λ@κες που θα φέρει μετά να πουν τα δικά του... Λίγος σεβασμός..... :x
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-09-04, 09:35
Το avatar του χρήστη CorollaG6
CorollaG6 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 24-03-2004
Περιοχή: Athina
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 435
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
CorollaG6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Σου εύχομαι και εγώ να πάνε όλα καλά, και να ξεμπλέξεις γρήγορα. Και το κυριότερε μην πλέχεις σε κανένα *******. Για φαντάσου να χτυπήσεις κανέναν που δεν έχει στον ήλιο μύρα ι καλύτεροι του λαχείο θα του καθόταν.
Κουραγιο
__________________
Στου κουφού την πόρτα... πίσω έχει η αχλάδα την ουρά !!!!!

Είναι πολλά τα λεφταααααα !!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 07-09-04, 14:13
Το avatar του χρήστη diafanh-psyxh
diafanh-psyxh Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-03-2004
Περιοχή: αθηνα
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 5.088
Ευχαρίστησε: 5
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 755
diafanh-psyxh είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
δυστηχώς φίλε μου Βillllllll κανένας πλέον δεν βοηθάει.όλοι σκέφτονται κ πράτουν σιγά μην τρέχω μάρτυρας εγώ στα δικαστήρια κλπ κλπ όλοι μας λίγο πολύ όλο κ σε κάποια δυσκολία που συναντά κάποιος συνάνθρωπός μας κάνουμε την πάπια.δυστηχώς!
GIANNIS όταν έχεις νεότερα κ βρείς το κουράγιο ρε φίλε ενημέρωσέ μας καλό πιστεύω είναι να μοιραζόμαστε τέτοιες εμπειρίες για να μαθαίνουμε κ αν συμβεί ποτέ τπτ παρόμοιο σε εμάς ή κ σε γνωστό μας να ξέρουμε τι πρέπει να προσέχουμε.ελπίζω πάντως να μην είναι καθ...κι ο τύπος.
__________________
Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους


www.eseepa.gr

Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Ασφαλειες και Ασφαλιστικες

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,16327095 seconds (81,80% PHP - 18,20% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 23:22.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)