Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΜΑΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 24-09-12, 17:50
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Μαλλον κατι δεν καταλαβες Σακη! το NaoH δουλευω εγω και ειπα πως οταν ειναι απεξω απο δοχειο πχ το ριξεις στο εδαφος και ριξεις επανω του νερο τοτε επειδη περνει αερα (οξυγονο δλδ) γινεται στερεο σωμα! το ιδιο ακριβως ισχυει και για το KoH! γιαυτο κιολας ειναι αυτα τα συστατικα που φτιαχνουν σαπουνια! σαν υλικα ειναι παρομοια δε πιστευω πως γινεται καλυτερη δουλεια με το ΚοΗ!!! στο προηγουμενο συστημα με τις 11 πλακες ειχα βαλει πολυ NaoH και εφτανε με τερμα την PWM στα 32Α!!!! οσο για το ποσο παει την 1η μερα ειναι λογικο γιατι τα εριξα μεσα στο δοχειο πληρωσης! και το συστημα δουλευει με τις επιστροφες απο τα δοχεια διαχωρισμου!!! αρα πρεπει να ζητησει και αλλο νερο για να φτασει να δουλεψει με αυτα που εβαλα! εχω κανει απειρες δοκιμες ρε συ, μια χαρα ειναι με το ΝαοΗ! KoH δεν βρισκεις ευκολα! βρες μου Αθηνα που να παρω και θα βαζω! επίσης ειναι αρκετα ποιο επικυνδυνο!!! προσεχε!!!

Σακη παντως την διαφορα επιδοσεων που βλεπω και ειναι ιδιαιτερα αισθητη στο δικο μου (ισως λογω τουρμπο γιατι το ριχνω πριν την τουρμπινα), εχω την ιδια διαφορα ειτε δουλευα πριν με 11 πλακες και 18-20Α, ειτε τωρα με 6 πλακες και 6αμπερ ή με 12αμπερ σημερα, βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι δεν μεταβαλεται η μειωση καταναλωσης αναλογα τα ποσα αμπερ δουλευει το συστημα!
Ρε συ δεν μπορεις να μου στειλεις με pm το MSN σου αν εχεις να μιλαμε ποιο ανετα? εγω δεν μπορω να σου στειλω PM δεν βγαζει καμια επιλογη!!!

Δες και το θεμα εδω http://www.corollaclub.com/forums/sh...=21942&page=18 οτι σχετικο και γενικο τα γραφουμε εδω να μην γεμιζουμε τα θεματα μας με ασχετα πραγματα με το αμαξι μας!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 25-09-12 στις 17:41.
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 25-09-12, 23:42
sakis-33 Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 19-05-2011
Περιοχή: Χαλκιδική
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 44
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 163
sakis-33 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Το μόνο που έχω είναι το Skype και το όνομα είναι sakis.33 και στο Facebook Sakis Palamoytis όσο για MSN είχα παλιά αλλά έχω κάτι χρόνια να το χρησιμοποιήσω..
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 26-09-12, 10:46
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1024
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakis-33 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μόνο που έχω είναι το Skype και το όνομα είναι sakis.33 και στο Facebook Sakis Palamoytis όσο για MSN είχα παλιά αλλά έχω κάτι χρόνια να το χρησιμοποιήσω..
στο Fb δεν σε βρισκω! εγω ειμαι Nikiforos Gt αν ειναι κανε με add!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Τοποθέτηση Car Dvd, TV,GPS koperton TOYOTA COROLLA VERSO 23 07-10-18 22:42
Τοποθέτηση 2 δαγκανών ανα άκρο NikiforosGT UPDATES 0 24-05-17 10:18
Φίλτρο ελευθέρας ή τοποθέτηση φιλτροχοάνης? Antonishi TOYOTA COROLLA E 12 14 23-12-08 21:18
KW Variant2 αγορά και τοποθέτηση πού billlllll ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 8 11-03-08 19:21



Page generated in 0,11804795 seconds (76,24% PHP - 23,76% MySQL) with 29 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:14.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)