Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > TOYOTA AURIS

TOYOTA AURIS Το καινουργιο (corolla ) Hatchback με την καινοτομο ονομασια για την αναφορα του σε πιο νεο κοινο. www.auriclub.gr

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-06-14, 22:50
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
E καλα ρε παιδια αφου εσεις γνωρίζετε εμεις να παμε να πλυνουμε κανα πιατο και να φτιαξουμε κανα μουσακα!!!

Τωρα αν καινε λαδια ειδικα οι 12αρες , ε τωρα τι πω????
ΜΟΝΟ εδώ μεσα ΠΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ατομα εχουν γραψει............!!!!!!!!!

Όλα τα αμαξια καινε λαδια σε φυσιολογικο βαθμο!!!
Άλλο 1 λιτρο στα 1000χμ και άλλο 1 λιτρο στα 10.000 και 15.000χμ!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-06-14, 23:39
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φτιαξε και παστιτσιο. Οταν ο αλλος παραταει τα λαδια 800 χρονια μεσα και δεν κανει σερβις, ΑΣΧΕΤΑ το τι γραφει, οτι τα αλλαζει καθε 7500 που στο 99% των περιπτωσεων απλα ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ, γιατι ως λαος εμεις, το εχουμε στο αιμα μας να λεμε ο,τι να'ναι και ποτε δεν παραδεχομαστε τα λαθη μας, τοτε ειναι φυσικο επομενο να προκληθει καποια φθορα. Γιατι εχω κατα καιρους διαβασει σε διαφορα ποστ "εχω κορολλα στρογγυλοφαναρη και εχω να τις κανω σερβις απο το 2000 που την πηρα, ουτε λαδια δεν εχω αλλαξει και εχει 300.000 χλμ και δεν καιει λαδια" παραδειγμα, ε μετα μην κλαιγομαστε γιατι και πως καιει και παθαινουν ο,τι παθαινουν. Εμενα στα 7500 χλμ εκαιγε περιπου 600 γραμμαρια και εκανα σερβις στα 10 με 12000 και ειχε καψει κανα λιτρο κοντα, ηταν λιγο πανω απο το min. Σιγα μην κατσω να σκασω για το λαδι που μου καιει ενω ολη μερα το ειχα κοφτες.. Και ημουν και με τα παλια πιστονια. Αλλα εσκαγε πανω στο σερβις και απλα ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ. Το να σου καιει 1 λιτρο στα 1000χλμ, ναι ειναι προβλημα αλλα δεν εχω δει και κανεναν να το γραφει. Και κατι τελευταιο, επειδη απλα ειμαστε και ΠΡΙΞΕΣ σαν λαος, η τουοτα στα καινουρια μοτερ, που αλλαζε κορμο, εβαζε περισσοτερο λαδι, μισο λιτρο παραπανω νομιζω απ'οτι στα παλια, αλλα ειχε και καινουρια βεργα ωστε να φαινετε οτι οταν καψει, καιει λιγοτερο, γιατι εχει πιο ψηλα τις ενδειξεις "max" και "min". Παντα το ιδιο λαδι καινε και καιγαν ολα. Οποτε οχι, δεν ειναι προβληματικα τα μοτερ. Και επειδη το λες και μονος σου, οι 12αρες λενε δεν καινε λαδι. Μα πως γινετε αυτο αφου 11αρες facelift και 12αρες εχουν το ιδιο μοτερ; Αρα λοιπον καταληγουμε οτι οι μισοι λεμε φιφες γιατι απλα αρκετοι δεν γνωριζουν. Δεν λεω οτι δεν υπηρξαν ποτε προβληματα, αλλα οτι αρκετοι θα νομιζουν οτι και 100 γραμμαρια στα 5000 χλμ ειναι καψιμο. Απο τετοιες παραπληροφορησεις τα εχουν βγαλει "αχρηστα" αυτα τα μοτερ και απο μεμονομενα παραδειγματα, αλλες φορες και ατυχες παραδειγματα. Εδω λενε οτι αμα το τουρμπισεις και 0.5 θα σπασει και η εισαγωγη θα γινει θρυψαλλα και 1000 κομματια. Οσοι το τολμησαν, σιγουρα δε νομιζω να ειδαν κατι τετοιο. Μεταξυ τους και εγω.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 18-06-14, 00:04
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Επισυναπτω και αυτά και ΤΕΛΟΣ!!!
ΔΕΝ βαζω σε κανεναν μυαλο ουτε ματια να διαβασει!!!
ΕΣΕΙΣ τα γραφετε!!!

http://www.corollaclub.com/forums/sh...E1%F8%E9%EC%EF

http://www.corollaclub.com/forums/sh...E1%F8%E9%EC%EF

http://www.corollaclub.com/forums/sh...E1%F8%E9%EC%EF

http://www.corollaclub.com/forums/sh...E1%F8%E9%EC%EF

http://www.corollaclub.com/forums/sh...E1%F8%E9%EC%EF


Και πολλα πολλα ακομα topic !!!

Ε ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!!!

Εχω και το παστιτσιο στην φωτια τρεχω να μην το καψω.............
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 18-06-14, 00:10
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ναι, μου εχεις βαλει 3 τοπικ απο παιδι με πειραγμενο μοτερ, μπραβο, σοβαρο επιχειρημα. Και λεει και οτι το αμαξι ηταν σε ακινησια 3 χρονια. Στο αλλο σκεφτετε για μετατροπη και στο αλλο λεει οτι ακουγονται τα πιστονια. Δηλαδη ο,τι να'ναι. Απο αυτα που εγραψα κυριολεκτικα μου απαντησες Ο,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ. Προσεχε μη το καψεις το παστιτσιο και παει για πεταμα, κριμα ειναι. Επισης, παραιτουμε απο τη συζητηση γιατι απλα βαρεθηκα να διαβαζω και να ακουω ασαφειες παντα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas_8 : 18-06-14 στις 00:18.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 18-06-14, 00:30
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Σεβομενος το forum που με φιλοξενει δεν το συνεχιζω!!!

Επισης τωρα ειδα και την ηλικια σου ,οποτε σε συγχωρω!!!

Αν ποτε εμφανιστείς στις συναντήσεις μας και δεν εισαι φωτοβολιδα σαν ΠΟΛΛΟΥΣ απο εδώ μεσα που είναι μονο μαγκες στα πληκτρολογια θα δεις τι ανθρωπος είμαι , τι ξερω - τι δεν ξερω και τι προσφερω ,αυτά τα λιγα ......!!!!
Θα σου φερω και το παστιτσιο να το δοκιμασεις να μου πεις!!!Αρκει να ερθεις!!!

Οσοι με γνωριζουν καταλαβαινουν απολυτα τι λεω!!!

Θα ελεγα πολλα ακομα αλλα ας το σταματήσω εγω σαν μεγαλύτερος!!!!

Συγγνωμη στα λοιπα μελη που τους υποβαλλω σε τετοια ανοητη διαδιακασια!!!

Μιχαλη επειδή βλεπω ότι εισαι μεσα ,αν θες σβησε τα ασχετα post!!!ΔΕΝ με πειραζει!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 18-06-14, 09:28
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Μεταξυ μας παντως, και εγω ειχα την εντυπωση οτι ειχαν βγει παρτιδες με ελαττωματικά πιστόνια, και οτι αυτος ηταν ο λογος που γινοταν το κάψιμο λαδιού και κατα συνέπεια χαλούσε ο κορμός.
Συγκεκριμένα οταν υπερκυβισα, φρόντισα να παραγγειλω εμβολα με τον καινουριο κωδικο (και τις πολλες τρυπες λαδιου), ωστε να ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν θα καψει λαδι. Αυτο το διαπιστωσα και οταν εκανα συγκριση στα παλια μου εμβολα με τα καινουρια και οντως τα καινουρια ειχαν παραπανω τρυπες λαδιου.
Βεβαια, δεν μου ειχε καψει λαδι ουτε με τα παλια εμβολα, αλλα 1ον ειχε πολυ λιγα χιλιομετρα το αμαξι (45.000χιλ) και προσεχα τα σερβις ευλαβικά (σε αντιπροσωπία πηγαινα).

Το ερωτημα που προκύπτει ειναι το εξης.
Αν καταλαβα καλά, λέτε οτι δεν φταινε τα εμβολα, αλλα το λαθος ιξώδες. Δλδ αν καποιος εβαζε παντα 5/40 και προσεχε τα σερβις, δεν θα εκαιγε.
Τότε ποιος ο λόγος να βγουν καινουριου τυπου εμβολα? Για να καλυπτουν τις μ@λ@κιες των αντιπροσωπειών που βαζανε λάθος λάδι?

Και γιατι να μην εβγαζε η ΤΟΥΟΤΑ οδηγία συγκεκριμένη να μπαινει ΜΟΝΟ 5/40 σε αυτα τα μοτερ αντι να μπλέκει με αλλαγες κορμών, να βγαζει νέου τυπου εμβολα, εγγυήσεις κτλπ?

Δλδ να δεχτω οτι οι Ελληνικές αντιπροσωπίες ειναι για κλάμματα και βαζουν ό,τι να' ναι λαδια. Αλλά για να προβεί η ΤΟΥΟΤΑ σε παραγωγή νέου τυπου εμβόλου, και να βγει και οδηγια να σου αλλαζουν μπλοκ κτλπ, πιστευω οτι πρέπει να υπηρχε μεγαλυτερο προβλημα με το μοτερ σε πολλές χώρες (και όχι μονο θέμα με "λαθος ιξωδες") το οποίο το παραδέχτηκε η ιδια η ΤΟΥΟΤΑ και δεν εριξε το φταιξιμο στις αντιπροσωπίες και τα "μαστόρια"...
Δεν μπορει δλδ να βγαινανε κανουρια μοτερ και εμβολα μόνο για την Ελλάδα...

Σκέψεις κάνω. Δεν προσπαθω να δικαιολογήσω τιποτα. Απλά και εγω ειχα αλλη εντυπωση για το συγκεκριμενο θεμα.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-06-14, 17:12
Το avatar του χρήστη tsavman
tsavman Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 17-06-2011
Μοντέλο: Ε12 2004, 1.x
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 717
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 228
tsavman είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Θα συμφωνήσω και εγώ με τον Μιχάλη.

Στο γειτονικό φόρουμ υπάρχουν πολλές αναφορές αλλά και συζητήσεις για το κάψιμο λαδιού.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-06-14, 21:08
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Μεταξυ μας παντως, και εγω ειχα την εντυπωση οτι ειχαν βγει παρτιδες με ελαττωματικά πιστόνια, και οτι αυτος ηταν ο λογος που γινοταν το κάψιμο λαδιού και κατα συνέπεια χαλούσε ο κορμός.
Συγκεκριμένα οταν υπερκυβισα, φρόντισα να παραγγειλω εμβολα με τον καινουριο κωδικο (και τις πολλες τρυπες λαδιου), ωστε να ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν θα καψει λαδι. Αυτο το διαπιστωσα και οταν εκανα συγκριση στα παλια μου εμβολα με τα καινουρια και οντως τα καινουρια ειχαν παραπανω τρυπες λαδιου.
Βεβαια, δεν μου ειχε καψει λαδι ουτε με τα παλια εμβολα, αλλα 1ον ειχε πολυ λιγα χιλιομετρα το αμαξι (45.000χιλ) και προσεχα τα σερβις ευλαβικά (σε αντιπροσωπία πηγαινα).

Το ερωτημα που προκύπτει ειναι το εξης.
Αν καταλαβα καλά, λέτε οτι δεν φταινε τα εμβολα, αλλα το λαθος ιξώδες. Δλδ αν καποιος εβαζε παντα 5/40 και προσεχε τα σερβις, δεν θα εκαιγε.
Τότε ποιος ο λόγος να βγουν καινουριου τυπου εμβολα? Για να καλυπτουν τις μ@λ@κιες των αντιπροσωπειών που βαζανε λάθος λάδι?

Και γιατι να μην εβγαζε η ΤΟΥΟΤΑ οδηγία συγκεκριμένη να μπαινει ΜΟΝΟ 5/40 σε αυτα τα μοτερ αντι να μπλέκει με αλλαγες κορμών, να βγαζει νέου τυπου εμβολα, εγγυήσεις κτλπ?

Δλδ να δεχτω οτι οι Ελληνικές αντιπροσωπίες ειναι για κλάμματα και βαζουν ό,τι να' ναι λαδια. Αλλά για να προβεί η ΤΟΥΟΤΑ σε παραγωγή νέου τυπου εμβόλου, και να βγει και οδηγια να σου αλλαζουν μπλοκ κτλπ, πιστευω οτι πρέπει να υπηρχε μεγαλυτερο προβλημα με το μοτερ σε πολλές χώρες (και όχι μονο θέμα με "λαθος ιξωδες") το οποίο το παραδέχτηκε η ιδια η ΤΟΥΟΤΑ και δεν εριξε το φταιξιμο στις αντιπροσωπίες και τα "μαστόρια"...
Δεν μπορει δλδ να βγαινανε κανουρια μοτερ και εμβολα μόνο για την Ελλάδα...

Σκέψεις κάνω. Δεν προσπαθω να δικαιολογήσω τιποτα. Απλά και εγω ειχα αλλη εντυπωση για το συγκεκριμενο θεμα.

Προσεξε ομως, εγω δεν ανεφερα οτι δεν υπηρχαν περιπτωσεις καψιματος, αλλα εφταιγε και το λαδι. Για να βγηκαν τα νεα πιστονια σαφως και καποιος λογος υπηρχε, αλλα οχι ρε φιλε οτι ειναι προβληματικα και τα μοτερ! Ελεος δηλαδη!

Και Γιαννη και οταν εφερες το Punto ημουν και το megane παλι εκει με τα 4,5 πατηματα. Απλα δεξου οτι καποια πραγματα δεν ειναι οπως τα λες η οπως τα διαβαζεις. Οσο για την ηλικια, το οτι εχουμε μια διαφορα 8 χρονια και δε μπορεις να συζητησεις "λογω ηλικιας" εκει σε συγχωρω εγω γιατι "δεν σε γνωριζω" και εισαι και μεγαλυτερος μωρε, κριμα ειναι.

Περαν αυτου Μιχαλη, και για να ξεμπερδευει λιγο το θεμα, αλλο το εχω κατι ελλατωματικο, στο αντικαθιστω για τον χψζ λογο και οκ εισαι ετοιμος γιατι υπηρξαν ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ με λαδοκαψιματα, και αλλο το προβληματικο δηλαδη το παιρνεις και σου καιει λαδι κατευθειαν, γιατι ειπαμε, σε αλλους δεν εχει καψει καν λαδι! Αλλα αυτο αρκετοι δε το καταλαβαινουν, και δεν αναφερομαι προσωπικα σε κανεναν, αλλα στην Ελλαδα και ανα τον κοσμο, υπαρχουν πολλοι ευκολοπιστοι και απο στομα σε στομα αναπαραγονται πολλες ασαφιες. Το θεμα ειναι οι πραξεις και τα αποτελεσματα τι δειχνουν. Αρα καταληγουμε στο ΝΑΙ, υπηρξαν περιπτωσεις με λαδοκαψιμο, οχι απαραιτητα σε ολους, αλλα ΟΧΙ, δεν ειναι προβληματικα τα μοτερ.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-06-14, 00:03
PeterIoannou Offline:
 
Εγγραφή: 24-01-2007
Μοντέλο: Avensis ZZT223
Περιοχή: Ambelogardens
Ηλικία: 54 male
Μηνύματα: 1.633
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 408
PeterIoannou είναι υπέροχος PeterIoannou είναι υπέροχος PeterIoannou είναι υπέροχος PeterIoannou είναι υπέροχος PeterIoannou είναι υπέροχος PeterIoannou είναι υπέροχος
Επειδή "το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν", δυο φράσεις μόνο:
Το γεγονός ότι ανά τον κόσμο οι κινητήρες 1,3,4ΖΖ έχουν παρουσιάσει προβλήματα υψηλότατης κατανάλωσης λαδιού -εξ ου και η άπειρη πληροφόρηση από fora του εξωτερικού- και η ΤΟΥΟΤΑ όχι μόνο άλλαξε έμβολα και ελατήρια αλλά στα πλαίσια της εγγύησης άλλαζε και short block (optifix αν θυμάμαι καλά), υποδηλώνει ότι κάτι δεν πήγε καλά στην όλη ιστορία: δεν μπορεί π.χ. οι 4ΑFE ακόμα και με λάδι για το τηγάνι -που λέει ο λόγος- να γυρνάνε απροβλημάτιστα για πολλές εκατοντάδες χιλιάδες χιλιόμετρα και οι ΖΖ να έχουν πέσει στα χέρια άχρηστων, ανίδεων και αμελών ιδιοκτητών που τους έχουν παραμελήσει και λιώσει, αυτό είναι και στατιστικά ανέφικτο.
Σχεδόν όλοι εδώ μέσα έχουμε Toyota. Πρέπει όμως να παραδεχτούμε κάποια στιγμή και τα στραβά αυτής της εταιρείας. Διότι οι κινητήρες της σειράς αυτής έβαλαν και την Toyota στο κάδρο με τις ... φριτέζες.
ΥΓ: Οι φράσεις έγιναν τέσσερις τελικά...
__________________
Fast cars do not kill.
Slow drivers, do!!!
Saneatsu Abukara
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-06-14, 13:48
Το avatar του χρήστη χρηστος
χρηστος Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 28-01-2014
Μοντέλο: avensis t22 vvti
Περιοχή: ευβοια αρτακη
Μηνύματα: 209
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 145
χρηστος είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ακριβως ετσι ειναι...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > TOYOTA AURIS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Τι λάδια βάζουμε στα TS μας? ppschrs TOYOTA COROLLA T-SPORT 288 26-03-18 08:29
Πρόβλημα με Λάδια Snoo TOYOTA COROLLA E 12 64 28-05-11 18:56
3zz καίει λάδια nikos_adamo ΦΟΡΟΥΜ 22 14-01-10 16:12
Και τώρα λάδια... NIKOS.99 TOYOTA COROLLA 111(G6) 13 31-01-08 17:46
Λάδια Για Μια Ζωή? madvinegar OFF TOPIC 16 16-06-06 20:45



Page generated in 0,19261098 seconds (84,05% PHP - 15,95% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:54.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)