Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Απαραδεκτη αντιμετωπιση αντιπροσωπου σε ανταλαγη
  #1  
Παλιά 26-08-11, 01:25
Το avatar του χρήστη monkey
monkey Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 03-10-2006
Μοντέλο: corolla ts 2002
Περιοχή: αθηνα
Ηλικία: 46
Μηνύματα: 59
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 220
monkey είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Angry Απαραδεκτη αντιμετωπιση αντιπροσωπου σε ανταλαγη

απο τα πρωτα βηματα μου ως οδηγος ειχα μονο ΤΟΥΟΤΑ και πιστευα οτι μονο ΤΟΥΟΤΑ θα οδηγω παντοτινα. Απο το ΑΕ101 96' πηγα σε corolla ts 02'και οταν επρεπε να παρω οικογενειακο πηρα και ενα rav 4 06' . τα δυο τελευταια αγοραστηκαν καινουρια απο τον ιδιο αντιπροσωπο ενω και στα τρια το σερβις γινοταν παλι στον ιδιο αντιπροσωπο.
τον τελευταιο καιρο ζαχαρωνα να παρω ενα avensis wagon λευκο. το TS δεν το δινω με τιποτα αρα η μπαλα πεφτει στο rav . παω στα 'κοληταρια' μου στον αντιπροσωπο τα βρισκουμε και οταν μου λεει 'προκαταβολη ?' λεω το rav. και τι μου λεει το ατομο ' αααα φιλαρακι εδω τα χαλαμε το rav ειναι διλιτρο και δεν το περνω ' . εμεινα αφωνος . του δινω το κινητο μου να με παρει τηλεφωνο ο γαμπρος του ιδιου του αντιπρωσοπου που ο ιδιος μου πουλησε και τα δυο αμαξια που εχω , διοτι φανταστηκα οτι ο πωλητης μπορει να ακολουθει εντολες ενω με το αφεντικο που μου πουλησε δυο καλα αμαξια θα τα βρω. ουτε μπηκε στον κοπο να με παρει το 'κοληταρι' !
στελνω mail στην ΤΟΥΟΤΑ ΕΛΛΑΣ και τους γραφω σε γενικες γραμες τι εγινε και οτι ειναι ανηκουστο τα εξουσιοδοτημενα τους να μην ανταλασουν καν το ιδιο τους το προιον με προσχημα οτι το αμαξι ειναι διλιτρο.
δεν απαντουν . μετα απο 12 μερες ξαναστελνω mail και τους αναφερω οτι αν δεν λαβω απαντηση θα στειλω τα mail σε ολο τον ειδικο τυπο . την επομενη απαντουν οτι με περιμενει σε αλλο εξουσιοδοτημενο πωλητης να μου δωσει προσφορα για να γινει η πωληση.
αν και τελειως ψυχραμενος και αποφασισμενος να κρατησω το αμαξι πηγα σημερα μονο και μονο για να δω τι θα μου πει και αυτος ο πωλητης. να μην τα πολυλογω μου λεει, χωρις να δει το αμαξι, οτι το rav το περνει για 9000.
οταν τον ρωτησα οτι αν του φενεται λογικο το αμαξι να εχει απαξιωση απο 34000 στα 9000 μου απαντησε 'και πολα ειναι ρε φιλε εδω θα το εχω να το βλεπω ' . και μιλαμε για rav '06 δηλαδη αν ηταν ΚΙΑ τι θα μου λεγανε ?
και λεω εγω τωρα , αν το ζητημα ειναι φορολογικο λογω κυβισμου γιατι δεν σταματαν την εισαγωγη αυτοκινητων ανω 2000 κυβ.? ειναι λογικο να μην κανουν ανταλαγη το ιδιο τους το προιον? το γνωριζουν αυτο οι μελοντικοι πελατες των rav και land cruiser ? γιατι οι τωρινοι με αυτη την συμπεριφορα δεν νομιζω να παρουν ξανα ΤΟΥΟΤΑ .
Απάντηση με παράθεση
 


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ντιζα καθισματος συνοδηγου...απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ toyota. trelokomio ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 4 30-12-16 09:15
Αντιπροσωπος!!!! kostas auris ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 0 12-02-15 21:11
Κουτσουλιες Η Κοτσυλιες Και Αντιμετωπιση Τους MARMEL ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 46 18-06-09 16:03
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ KIRKONET Γεγονότα 22 05-05-09 23:57
Απαραδεκτη συμπεριφορα των αρμοδίων της πιστας των Μεγαρων jhon_starlet ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 3 22-04-07 23:17



Page generated in 0,22950602 seconds (86,27% PHP - 13,73% MySQL) with 54 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:33.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)