Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > SUPPORT

SUPPORT ΤΕΧΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ-ΣΧΕΔΙΑΓΡΑΜΑΤΑ-ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΝ LINE

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 02-03-04, 20:44
BLACKTURBOCOROLLA2000CC Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 03-12-2003
Περιοχή: ARGIROUPOLI
Μηνύματα: 64
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
BLACKTURBOCOROLLA2000CC είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Χαλαρωστε ρε παιδες εδω ειμαι δεν χανομαι ενας ενας
προς νικολας
φιλε και εγω οταν ειχα το starlet 2,5 ειχα βαλει με οχι τοσο μεγαλο intercooler οσο θελεις εσυ και εβγαλε 180+,πρπει να σε ενημερωσω οτι χρειαζεσαι αντικοφτη για να σηκωσεις πιεση στο 1bar και θελεις safc2 για να ρυθμισεις τις βενζινες σου,για το intercooler τωρα μπορω να στο βρω χαλαρα οποτε θες περιπου στα 300ευρω και εγω φοραω αλλο προφυλακτηρα οχι το μαμα που εχει αρκετο χωρο και για μεγαλυτερο,ο μηχανικος μου αυτη τη στιγμη ειναι ο σπυροπουλος στου ζωγραφου αλλα το μοτερ το εβαλα αλου.Οτι αλλο θελησεις πες μου.

προς μανος βασιλακης
φιλε μου εμεις τα ειπαμε μεσω των προσωπικων μηνυματων περιμενε αυτες τις μερες θα σου στειλς το τηλεφωνοκαι οτι αλο χρειαστεις πες μου

προς michael
καταρχην γεια σου και σε σενα,δεν μου διευκρινιζεις για ποια φρενα θες,μπρος η πισω? τελοσπαντων ακου και για τα δυο.τα μπροστινα που αναφερω ειναι απο ιαπωνια απο το corolla το 20v και ειναι διπιστονα και η διαμετρος τους ειναι 280 (χαραχτα τα εχω κανει εγω) πισω τωρα με abs δεν ξερω απο τη ακριβως ειναι αλλα μπαινουν κουτι πανω και επειδη ρωτησα τωρα γαι καποιον απο εδω μεσα εχουν 290ευρω τιμη και παλι για μενα και υπαρχουν ετοιμοπαραδοτα (για μπροστινα δεν ρωτησα)
__________________
TOYOTA TEAM EUROPE.........
Απάντηση με παράθεση
οκ
  #12  
Παλιά 03-03-04, 10:22
Michael Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 26-01-2004
Περιοχή: Πειραιά
Μηνύματα: 13
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Michael είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
οκ

ΟΚ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΦΡΕΝΑ.
ΕΧΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΟΦΑΝΑΡΗ 98 G6. ΧΩΡΙΣ ΠΙΣΩ ΔΙΣΚΟΥΣ. ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΚΑΘΩΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΘΟΛΩΝ!!!!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΜΠΡΟΣΤΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 20v, ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΜΕΤΑ ΥΠΡΧΟΥΝ ΔΙΣΚΟΙ ΚΑΙ ΤΑΚΑΚΙΑ? ΤΟ ΣΑΖΜΑΝ ΜΟΥ G6 ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ 220 HP?
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 10-03-04, 17:44
BLACKTURBOCOROLLA2000CC Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 03-12-2003
Περιοχή: ARGIROUPOLI
Μηνύματα: 64
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
BLACKTURBOCOROLLA2000CC είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΝΑ.ΜΕ 220PS ΜΕ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟ 1300 ΣΚΟΠΕΥΕΙΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ??
ΓΙΑ 6-7 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ...ΑΝΑΛΟΓΟΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ.
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ 220(ΑΛΟΓΑΤΑ) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ NORMAL.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ G6 MAMA BEBAIA AΠΟ ΤΟ ΑΠΛΟ ΤΟ 1300 TURBO ΣΑΣΜΑΝ ΤΟΥ STARLET ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ Η ΤΟΥΟΤΑ ΠΑΣΧΕΙ ΑΠΟ ΣΑΣΜΑΝ
ΔΕΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΨΗΝ ΣΟΥ ΤΟ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ DRAGSTER ME TO CELLICA ΑΛΛΑΖΕΙ 2 ΣΑΣΜΑΝ ΤΟ ΜΗΝΑ,ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΝΙΣΧΥΣΕΤΑ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΠΟ ΔΙΣΚΟ ΑΠΟ ΠΛΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΣΜΑΝ ΜΕ ΕΜΠΛΟΚΕ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ
__________________
TOYOTA TEAM EUROPE.........
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 11-03-04, 11:03
Michael Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 26-01-2004
Περιοχή: Πειραιά
Μηνύματα: 13
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Michael είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ), ΤΑ 220 HP ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΜΕ ΜΙΑ ΠΙΕΣΗ 1,2BAR. ΕΜΕΙΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΕ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ ΚΥΡΙΟΣ ΤΑ ΙΤΑΛΙΚΑ. ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΟΥΡΜΠΟ ΤΑ PUNTO. ΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΥΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΝΤΟΧΗΣ. ΣΤΑ TOYOTA ΟΜΩΣ ΟΧΙ!!!

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ,
ΕΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΑΝΤΟΧΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΠΙΕΛΕΣ ΤΟΥ 4ΕFTE.? (ΣΕ ΠΙΕΣΗ Η' ΣΕ ΑΛΟΓΑ).


:: ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΑΠΟ ΙΠΠΟΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ. (ΕΑΝ ΑΛΛΑΖΑ ΜΠΙΕΛΕΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΠΙΕΣΗ ΣΤΟ 1.7 ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 270 ΑΛΟΓΑ. (Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ!) ::

ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΠΟ ΠΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΑΖΜΑΝ ΣΤΟ 4Ε ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ?

(ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗ ΞΕΡΩ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΟΠΩΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΜΕ ΜΕΤΡΑΤΡΟΠΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ Η ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΑ ΤΟΥΡΜΠΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΤΡΟ.... Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΡΑΙΡΑ ...

ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΠΙΕΛΕΣ ΕΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ?
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 11-03-04, 18:36
BLACKTURBOCOROLLA2000CC Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 03-12-2003
Περιοχή: ARGIROUPOLI
Μηνύματα: 64
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
BLACKTURBOCOROLLA2000CC είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
δεν γνωριζω για τις μπιελες φιλε μου αλλα πες του μπαμπα σου ακου το και εσυ απο 0.9 εως 1.1 με σφυρηλατα μπιστονια που φοραω δεν νομιζω να σπασει χαλαρα τα αλογα που σου ειπε με ζορι παει και παραπανω εκει δεν θα ειμαι σιγουροσ ομως
φιλικα βασιλης
__________________
TOYOTA TEAM EUROPE.........
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > SUPPORT

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
τροπετο MYRMIDON Ειμαι νεος 2 03-03-07 00:44
Θελω Τροπετο Gt-4!!!!!!!!!!!!!!!!!!! apostolis19 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 5 20-08-06 10:57



Page generated in 0,12960410 seconds (77,59% PHP - 22,41% MySQL) with 32 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:03.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)