Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Videos

Videos Εδω μπορουμε να βαζουμε μονο δικα μας videakia αστεια και μη χωρις πονηρο και προσβλητικο περιεχομενο. ENΗΜΕΡΩΣΗ .Mε το ανεβασμα των video στο forum αποδεχεστε αυτοματα οτι τα πνευματικα δικαιωματα παραχωρουντα στο www.corollaclub.com.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 11-03-11, 22:40
Το avatar του χρήστη MITSOS
MITSOS Offline:
 
Εγγραφή: 04-12-2007
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 1.405
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 341
MITSOS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην ανοιγετε τετοια κουβεντα και ερχεστε σε αντιπαραθεση.

Απλα συμφωνειστε πως τα ΤΟΥΟΤΑ ειναι τα καλυτερα για να τελειωνουμε.

Ουτως ή αλλως εκει θα καταληξει η κουβεντα...

Ααααα αν είναι έτσι, τότε εντάξει.
Αυτό που επικροτώ πάνω απ' όλα είναι τα δημακρατικά σας φρονήματα.
χα χα χα!!!!!!!!!
__________________
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ ΓΜΤ!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 11-03-11, 22:47
Το avatar του χρήστη MITSOS
MITSOS Offline:
 
Εγγραφή: 04-12-2007
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 1.405
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 341
MITSOS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Πάντως ψόφιοι είμαστε όλοι για παράθεση απόψεων και φιλικά χαβαλεδιάρικα "κολλήματα".
Φαντάζομαι τί έχει να γίνει στις 15 Μαΐου στην Καρδίτσα!!!!!!!!!!!!
__________________
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ ΓΜΤ!
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 11-03-11, 22:52
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μιχαλη σιγουρα οι γυφτοι ξερουν τι κανουν!ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ= ΗΙLUX!!!
Αλλα για να κουβαλανε πατατες!!!
Τωρα αν παρεδεχτει οτι και ενας ιδιοκτητης ενος 200αριου NAVARA το πηρε για επιδοσεις και δεν το νοιαζουν οι ζημιες ,οπως καλη ωρα λεω εγω με το Punto μου, τοτε με γεια του με χαρα του!
Αλλα μαλλον αν ηθελε επιδοσεις επρεπε να παρει κατι σε ΙΧ και οχι σε ενα διτονο περιπτερο!Για να μην μπερδευουμε τις εννοιες!
Οπως και να εχει το να δωσεις 36000 ΕΥΡΩ να παρεις το NAVARA που πηρε ο τυπος που σας ειπα και να εχεις και προβληματα μαλλον ΔΕΝ λεει!
Τουλαχιστον εγω με το FIATaki μου θα παρω τουλαχιστον 6-7 Punto με αυτα τα λεφτα και με διαφορετικο χρωμα να συναλλαζω!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 12-03-11, 13:30
Το avatar του χρήστη MITSOS
MITSOS Offline:
 
Εγγραφή: 04-12-2007
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 1.405
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 341
MITSOS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιχαλη σιγουρα οι γυφτοι ξερουν τι κανουν!ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ= ΗΙLUX!!!
Αλλα για να κουβαλανε πατατες!!!
Τωρα αν παρεδεχτει οτι και ενας ιδιοκτητης ενος 200αριου NAVARA το πηρε για επιδοσεις και δεν το νοιαζουν οι ζημιες ,οπως καλη ωρα λεω εγω με το Punto μου, τοτε με γεια του με χαρα του!
Αλλα μαλλον αν ηθελε επιδοσεις επρεπε να παρει κατι σε ΙΧ και οχι σε ενα διτονο περιπτερο!Για να μην μπερδευουμε τις εννοιες!
Οπως και να εχει το να δωσεις 36000 ΕΥΡΩ να παρεις το NAVARA που πηρε ο τυπος που σας ειπα και να εχεις και προβληματα μαλλον ΔΕΝ λεει!
Τουλαχιστον εγω με το FIATaki μου θα παρω τουλαχιστον 6-7 Punto με αυτα τα λεφτα και με διαφορετικο χρωμα να συναλλαζω!!!
Δυστυχώς όμως φίλε Γιάννη δε γίνεται να βάλεις σε μια κούρσα μια παλέτα με διαστάσεις 1,25Χ1,25Χ1,25 και βάρος 600-700κιλά.
Και μη βιαστείς να πεις για τρέηλερ γιατί αλλιώς είναι να έχεις το φορτίο πάνω σου και αλλιώς να το τραβάς. Άσε που με το τρέηλερ το να κάνεις μανούβρες (πχ για να μπεις σε ένα καράβι είναι απλά μαρτύριο, τα έχω ζήσει αυτά και τα λέω).
Γι' αυτό και ο άλλος μπαίνει στη λογική του θα πάρω ένα αρκετά γρήγορο τετράπορτο φορτηγάκι (γρήγορο για τα ελληνικά δεδομένα μιας και πιστεύω ότι οι περισσότεροι ταξιδεύουμε γύρω στα 140χλμ/ώρα μιας και τα κέρ@τ@ καραδοκούν για ξήλωμα...) και θα κάνω και τη δουλειά μου και θα πηγαίνω και τις βόλτες μου. Γιατί το να έχεις 2 αυτοκίνητα σημαίνει σχεδόν τα 2πλα έξοδα.
__________________
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ ΓΜΤ!
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 12-03-11, 17:10
Το avatar του χρήστη toyota mania
toyota mania Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 02-01-2005
Μοντέλο: Avensis
Περιοχή: καρδίτσα
Ηλικία: 51 male
Μηνύματα: 2.679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 505
toyota mania είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μιτσο καλα κανεις και υποστηριξεις το αυτοκινητο τις κατοχης σου, αλλα παγκοσμιως ειναι το 1/100000000000000 τις αξιας του ΤΟΥΟΤΑ.Μετα το HILLUX απλα το χαος.Τα αλλα υπαρχουν απλα για υπαρχουν.
__________________
Ηρακλης. 4A-FE Power και τωρα 2SZ-FE.
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 12-03-11, 20:09
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Α ρε Ηρακλη με την πορωση σου!Καλα κανεις ομως ειδικα για τα HILUX!
Μητσο εγω δεν κατηγορησα αυτους που τα παιρνουν να κανουν τη δουλεια τους!
Αλλα να το παρεις και να το κανεις 200 αλογα και να θες και να βγαλεις και τον κοφτη χιλιομετρων ε αυτο ειναι ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΟ και κατακριτεο απο μενα!
Συν οτι δεν αντεχει ρε φιλε τι να κανουμε τωρα!Εχουμε ΜΠΑΜ πως το λενε αν και επαναλαμβανω δεν μου αρεσει να εκφραζω την αποψη περι ζημιων ,την εχω βαρεθει να την ακουω!Αλλα ειναι η πικρη αληθεια για τα NAVARA!!!
Παντως και με 133 αλογα πας πολυ ανετα οικονομικα και ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ και κουβαλας και 600-700 κιλα ανετα με 140 στην Εθνικη!
Αυτο λεω εγω αν θες παραπανω τοτε κακως παιρνεις ΑΓΡΟΤΙΚΟ !
Το καθετι για την δουλεια του και με βρισκει τελειως αντιθετο με ενα να τα κανουμε ΟΛΑ γιατι πολυ απλα δεν κανουμε τιποτα σωστα στο τελος!
Βολτες -ταξιδια με ΙΧ και φορτωματα με Αγροτικα!Ακουγεται καπως αλλα ""Εκαστος στο ειδος του"" που λεει και η διαφημιση!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 13-03-11, 08:26
Το avatar του χρήστη MITSOS
MITSOS Offline:
 
Εγγραφή: 04-12-2007
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 41
Μηνύματα: 1.405
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 341
MITSOS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
'Οντως φίλε Γιάννη. Καλό το αγροτικό για να κάνεις τη δουλειά σου καθώς και για να κινείσαι σχετικά σβέλτα με τη δέουσα όμως πάντα προσοχή.
Δεν είναι όμως κατάλληλο για "ταρζανιές" (πχ να ανεβοκατεβαίνεις τάπα στο Πήλιο ή για να βιάζεσαι και να θες να περάσεις τη διαδρομή Καλαμπάκα-Εγνατία. Το τελευταίο το έχω κάνει 3-4 φορές πρωΐ (7 ώρα) μέσα σε ένα καλοκαίρι με τη celica και πάντα καταευχαριστιόμουν τις γρήγορες απανωτές στροφές με την απεριόριστη ορατότητα). Και είναι λογικό μιας και δε μπορεί ένα pickup να έχει την ίδια συμπεριφορά πχ με τη celica η οποία έχει πολύ χαμηλότερο κέντρο βάρους και συνεπώς "κολλάει" στο δρόμο.
Γι' αυτό και όσοι επιχειρούν "ταρζανιές" ειδικά με το τελευταίο με τα 171 άλογα, το οποίο είναι και σχεδόν 2 τόνους απόβαρο καταλήγουν σε χωράφια και χαντάκια.
Και το 133 δεν ήταν δικό μας. Το είχε ο πρώην συνέταιρος του πατέρα μου αλλά επειδή κουράζονταν πολύ ευκολά από την οδήγηση σε ταξίδι, εκτός Βόλου το οδηγούσε πάντα ο πατέρας μου.
Τώρα όσο για τον Ηρακλή τί να πω.....καλό είναι βέβαια να υποστηρίζουμε το σπίτι μας άλλα έλεος όχι και τόσος απολυταρχισμός!
πχ όσο αφορά τα επιβατικά, κι εμένα μου αρέσουν πολλά ΤΟΥΟΤΑ αλλά είμαι ενήμερως και έχω οδηγήσει και αυτοκίνητα άλλων κατασκευαστών τα οποία έχουν κατά πολύ καλύτερη οδική συμπεριφορά.
Πάντως με όλα τα παραπάνω ένα πράγμα ευχαριστήθηκα....ξεμούδιασαν τα χέρια μου από την πληκτρολόγηση.
Να 'στε καλά ρε φιλαράκια και να τα πούμε σύντομα και από κοντά έτσι ώστε να κρατάμε τα πνεύματα σε εγρήγορση.
Αλήθεια ο Γιώργος ο 20V μήπως θα τρέξει σε κανένα αγώνα πρίν το Πάσχα ώστε να δώσει μια ευκαιρία για συνάντηση?
__________________
ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΟΙ ΤΟΥΡΜΠΙΝΕΣ ΓΜΤ!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 13-03-11, 22:14
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Αντε να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθει ο Γιωργος να ερθει στο Βολο να μας λυθει και η απορια (ξερει αυτος κατι με δυναμη)και φυσικα να παμε για κανα καφε να τα πουμε!!!
Αλλα νομιζω οτι ειχε πει οτι θα ηταν εξωτερικο ,οποτε ας τον δικαιολογησουμε και ας τον περιμενουμε!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 13-03-11, 23:09
Το avatar του χρήστη GEORGE N.
GEORGE N. Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2008
Μοντέλο: EΕ 101 20ν b/t
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 751
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός
Καλα ρε εξωτερικο ειμουν πριν πολυ καιρο. Απλος ειχα παρα πολυ δουλεια και δεν προλαβαινα να ερθο Βολο, σου ελειψα???? Ναι οπως ειπατε θα υπαρχει ο πρωτος αγωνας του πρωταθληματος gtcc κατα πασα πιθανοτητα την πρωτη εβδομαδα το Απριλιου οποτε θα τα πουμε σιγουρα. Απο την αλλη ισως να καταφερω να ερθω Βολο αυτη την εβδομαδα μιας και εχω αρχισει να ετοιμαζομαι για τους αγωνες... Θα τα πουμε σιγουρα.
__________________
Τωρα πια πριονίζω.......
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 18-03-11, 23:41
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα ρε εξωτερικο ειμουν πριν πολυ καιρο. Απλος ειχα παρα πολυ δουλεια και δεν προλαβαινα να ερθο Βολο, σου ελειψα???? Ναι οπως ειπατε θα υπαρχει ο πρωτος αγωνας του πρωταθληματος gtcc κατα πασα πιθανοτητα την πρωτη εβδομαδα το Απριλιου οποτε θα τα πουμε σιγουρα. Απο την αλλη ισως να καταφερω να ερθω Βολο αυτη την εβδομαδα μιας και εχω αρχισει να ετοιμαζομαι για τους αγωνες... Θα τα πουμε σιγουρα.
Εμεις δε σου λειψαμε δηλαδη???
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > Videos

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,16836309 seconds (83,38% PHP - 16,62% MySQL) with 41 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 10:50.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)