Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > Μοτερ. > 4AGE 20v Levin

4AGE 20v Levin 1600 20V TWIN GAM VTi Silvertop & Blacktop

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #281  
Παλιά 14-01-06, 14:29
Το avatar του χρήστη 2579
2579 Offline:
 
Εγγραφή: 22-08-2005
Μοντέλο: AUDI A4 20vt
Περιοχή: πισω απο 315,69 ιππους
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 795
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 308
2579 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
παιδια εχουμε και οικογενιακες υποχρεωσης παντος οποιος θελη μενω γαλατσι να ειναι μερα να μην βρεχη και ειμαι ετοιμος θα πρωτηνα καλυτερα να ανοιξετε με τον μαρμελ αλλα απο οτι καταλαβενω που ειναι πιο ευκαιρος και δεν κολαει πουθενα
νικο παει και παραπανω οπως εχω πει μεχρι εκει κοβω οτι κυκλοφορη κατω απο 2000 μαζι και τα TSτωρα πιο πανω εχω καποιες αμφιβολιες πιθανον αδικαιολογιτες οσο για το νεοκλη δεν ειχα πει οτι θα παω αλλα και να πηγενα νυχτα και με βρεγμενω δρομο εγω δεν ανοιγω εχουμε και 2 παιδια πισω μας
__________________
η απαντιση
στην ευθεια τις θηβας 180-260 σε 22 sec με 5τη
AUDI 20vt 315,69HP στο 1,3bar GT28RS
με type r (του 2010)απο 30-180 10 καροτσες http://www.youtube.com/watch?v=dpahDAFuc2g
ετσι για να εχετε μια εικονα...
Απάντηση με παράθεση
  #282  
Παλιά 14-01-06, 16:45
Το avatar του χρήστη diafanh-psyxh
diafanh-psyxh Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-03-2004
Περιοχή: αθηνα
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 5.088
Ευχαρίστησε: 5
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 755
diafanh-psyxh είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
θα συμφωνήσω με τον 2579 (Νίκο δεν είπαμε ότι σε λένε?ρε σεις τι θα γίνει με το πρόβλημά μου?δεν θυμάμαι ονόματα μαμώτο. ε Λευτέρη?άδικο έχω?)
Παιδιά στην Αθήνα με τόσους παλαβούς που κυκλοφορούνε δεν μπορώ να καταλάβω που πιάνεται εσείς οι υπόλοιποι τελική.το σημείο που αναφέρεται ο 2579 είναι ωραίο.μεγάλη ευθεία με μικρές καμπές αλλά κυκλοφορούν και μ!λ!κες.Δικό μου περιστατικό πήγαινα στη λεωφόρο Βείκου με το σταρλετάκι,αριστερή λωρίδα με 80 κοντερίσια=100 χλιόμετρα(τόσο το έχω μετρήσει στην εθνική με το corolla πριν αλλάξω καν τις ζάντες).εκεί που είναι το φανάρι και δεξιά μας έχουμε το πάρκο (που πετάνε και χαρταετό τα παιδάκια) είναι αριστερά(επιπλέον αριστερή λωρίδα σε αυτό το σημείο) ένα corsa σταματημένο και περιμένει να ανάψει το φανάρι για αριστερά.Ξαφνικά θυμάται ο τύπος ότι ήθελε να μπει δεξιά και βγαίνει.το εμβόλισμα στο τσακ το απέφυγα.
αναφέρω το παράδειγμα επειδή τη λέτε πολύ στο παλικάρι.είπαμε βγαίνουμε εθνική και ανοίγουμε αλλά μέσα στην αθήνα τελικές που θα πιάσετε?και στο κάτω κάτω της γραφής δεν βάζουμε και στοίχημα για να πεις ότι θα παίξεις και τη ζωή σου κορώνα γράμματα για να κερδίσεις.

2579 εγώ μένω δίπλα σου Κυψέλη.αχ και να σε πετύχω με το στάρλετ θα ρίξω πολύ γέλοιο πρώτες δευτέρες (σταρλετάκι του 85 πισωκίνητο με 4αρι σαζμαν που σχεδόν κάνει σούζες στην εκκίνηση χιχι)

sorry βγήκα και εγώ μια φορά off topic αλλά παύσατε πυρ ρε παιδιά.χαλαρώστε.να διαφωνούμε και να κάνουμε και χαβαλέ όχι να δημιουργούμε κόντρες μεταξί μας.

φιλικά Κών/νος
__________________
Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους


www.eseepa.gr

Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους
Απάντηση με παράθεση
  #283  
Παλιά 14-01-06, 20:57
Το avatar του χρήστη 2579
2579 Offline:
 
Εγγραφή: 22-08-2005
Μοντέλο: AUDI A4 20vt
Περιοχή: πισω απο 315,69 ιππους
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 795
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 308
2579 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
κωστα και εγω επιασα 2 φορες 180-190 μια με τον μαρμελ και μια με ενα αλλο φιλο και αληθεια με τον φιλο τον 2ρο κατεβικα απο το αυτ/το και ετρεμαμια βλακια γινετε και τρεχης για ολη τη ζωη σου για αυτο προσοχη
τωρα με τα παιδια που εχουμε διαφορα (20ν TS) οταν η συζητηση γινετε με επιπεδο , επιχηριματα και χιουμορ νομιζω οτι ειναι ομορφο οταν ομως καποιοι ξεφευγουν τοτε προβλημα υπαρχη
η ζωη ειναι ωραια και ας εχεις TS και εισαι πισω απο το 20ν(το δικο μου)μεχρι τα 120 τουλαχιστον(επιεδο +χιουμορ+αληθεια+καροτσες για τους φιλους με TS)
__________________
η απαντιση
στην ευθεια τις θηβας 180-260 σε 22 sec με 5τη
AUDI 20vt 315,69HP στο 1,3bar GT28RS
με type r (του 2010)απο 30-180 10 καροτσες http://www.youtube.com/watch?v=dpahDAFuc2g
ετσι για να εχετε μια εικονα...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > Μοτερ. > 4AGE 20v Levin

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,11268592 seconds (74,88% PHP - 25,12% MySQL) with 29 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:51.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)