Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

TOYOTA COROLLA E 12 2002>

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 08-02-08, 09:53
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Άνοιξα ξεχωριστό ποστ για να μη χαθεί. Το έχω ήδη συμπεριλάβει και στην "γνωσιακή βάση", για όταν θα ανοίξει.


Όπως γνωρίζετε, είχα παραγγείλει αυτό το μαραφέτι:

http://cgi.ebay.com/MP3-player-for-T...d=p1 638.m122

Τωρα δεν βρισκω ακριβως το ίδιο στο ebay αυτη την περίοδο αλλα υπάρχει παρόμοιο, όπως αυτό:

http://cgi.ebay.com/MP3-player-for-T... p1638Q2em122

Μου ήρθε κανονικότατα μετά από 1 εβδομάδα με ολικό κόστος 76 ευρω.

Αυτό ουσιαστικά αντικαθιστά την 6δισκη σιντιέρα που παίρνουν τα Ε12 και η φίσσα του κουμπώνει στην υποδοχή που θα κούμπωνε η σιντιερα.
Κάποια μοντέλα έχουν το παλιό ραδιοcd (2001-2003) ενώ κάποια άλλα το καινούριο (2004+). Συνήθως τα ξεχωρίζεις επειδή τα πιο καινούρια έχουν και κουμπί mute.
Όταν μου ήρθε το Mp3 player, η φισσα του ήταν για τα καινούρια ραδιοcd ενώ εγώ έχω το παλιό. Έκανα λοιπόν μια έρευνα και μετά από πολύ κόπο βρήκα τί αντάπτορα χρειάζομαι για να κάνω μετατροπή από παλιό σε νέο. Βρήκα μέχρι και τον κωδικό του ανταλλακτικού στην ΤΟΥΟΤΑ όπου αν αντιμετωπίσετε το ίδιο πρόβλημα, μπορείτε να το παραγγείλετε.
Ενδεικτικά οι τιμές είναι στον Γιαννίτσα 18,50 ευρω και στον Πασπαλιάρη 20 ευρω. Εγώ, επειδή ως γνωστόν είμαι μαμούνι, βρήκα το ίδιο πράγμα και στο E-bay όπου μαζί με τα μεταφορικά μου ήρθε με 12 ευρω...! Απλά αν το πάρετε από εδώ θα έρθει σε 1-2 μέρες ενώ εγώ περίμενα μια βδομαδούλα.
Ο αντάπτορας ειναι αυτός:

http://cgi.ebay.com/Peripheral-PXHTY...2em118Q2el1247

Η κωδική του ονομασία είναι PXHTY3 και ο κωδικός του ανταλλακτικού είναι Toyota Part# 08695-00370.

Φυσικά, αν τώρα το παραγγείλετε το Mp3 player γνωρίζετε με τι φίσσα πρέπει να το ζητήσετε. Σας τα λέω όλα αυτά και επισυνάπτω και φωτος για να μην ταλαιπωρηθείτε με ανταπτορες κτλπ και να παραγγείλετε κατευθείαν αυτό που κάνει για εσάς.

Πήγα λοιπόν χτες το απόγευμα από το Φάνη να βγάλουμε το ραδιοcd. Το βάλαμε το Mp3 player και όλα δουλεύουν ρολόι, δεν χρειάζεται καθόλου κόψε-ράψε και όλα κουμπώνουν ομοιόμορφα.
Το αναγνωρίζει αμέσως και φορτώνει τα τραγούδια σαν να είχατε βάλει CD.

Χρήσιμες παρατηρήσεις:

- Επειδή όταν το πρωτοβάλεις κάνει ένα Scan για να δει πόσα τραγούδια έχει μέσα, πετάει τους αριθμούς 8-99. Αυτό λογικά σημαίνει πως παίρνει μέχρι 8 φακέλους με 99 τραγούδια ο καθένας. Λογικά...

- Πρέπει στο στικάκι που θα βάλετε (ή σε αυτό που δίνει μαζί - απλά θα πρέπει να αγοράσετε μια SD καρτούλα - εγω πήρα του 1 giga) να φτιάξετε φακέλους με το όνομα CD01, CD02, CD03 κτλπ κτλπ και μέσα σε αυτούς να βάλετε τα τραγούδια.

- Από τα χειριστήρια στο τιμόνι θα δουλεύει μόνο το on-off και η αυξομείωση της έντασης. Φυσικά αυτό θα συμβαίνει μόνο όταν θα επιλέγετε το Mp3. Αν το γυρίσετε σε ράδιο ή cd όλα δουλεύουν κανονικά.

- Τα τραγούδια τα αλλάζετε από τα κουμπάκια < > και τους φακέλους από τα κουμπιά CD> και CD< (που είναι στους αριθμούς 1 και 2 στα κουμπάκια των σταθμών). Στις φώτο όπως βλέπετε λέει Cd 1 -5 (δλδ φάκελος 1, τραγούδι 5).

- Αν κλείσετε το ραδιοcd ή αν αλλάξετε απο Mp3 σε ράδιο, κρατάει στη μνήμη το κομμάτι που έπαιζε και όταν το ξαναβάλετε στο Mp3, συνεχίζει το κομμάτι από εκεί που το είχε σταματήσει. Σαν τα CD δλδ.

- Εναλλαγή στο ράδιο γίνεται με το κουμπί ΑΜ-FM και εναλλαγή από cd σε ΜP3 γίνεται με το κουμπάκι disc.

- Έχει και είσοδο line-in που, απ' ότι λέει ο Φάνης, μπορείς να συνδέσεις GPS, κινητό, Ipod κτλπ ώστε να ακούγεται από τα ηχεία του αυτοκινήτου. Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.

Εγώ, όπως θα δείτε στις φωτο, το έβγαλα από το ντουλαπάκι πάνω από το τασάκι ώστε να είναι εύκολο στη χρήση και να κρύβεται το βραδυ για να μην προκαλεί. Απλά μια μικρή και διακριτική τρυπούλα έκανα στο πίσω μέρος της θήκης στην κονσόλα για να περάσει το καλώδιο. Εσείς μπορείτε να το βγάλετε από όπου θέλετε πχ ντουλαπάκι συνοδηγού, χειρόφρενο κτλπ.

Άποψη:
Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα. Η ποιότητα είναι σαν να παίζει CD, φορτώνει γρήγορα τα τραγούδια και αλλάζει φακέλους στο τσάκ μπαμ. Είναι διακριτικό, δεν χαλάς την πρόσοψη, δεν χάνεις το trip computer και έχεις και την ευκολία με το Mp3 να παίρνεις το στικακι μαζί σου, να το φορτώνεις τραγούδια και να το ξαναβάζεις στο αμάξι. Τόσο απλά.
Αν δεν θέλετε κάτι εξεζητημένο και δεν θέλετε να χαλάσετε την πρόσοψη του αυτοκινήτου πιστεύω πως είναι μια πολύ καλή λύση.
Όποιος θα έρθει στην εκδρομή/κοπή πίτας την Κυριακή και θέλει να το δει ας έρθει να με βρει να του το δείξω.
Για όποια άλλη απορία μη διστάσετε να με ρωτήσετε.


Φιλικά
Your friendly neighbor και δοκιμαστής/πειραματόζωο
Madvinegar
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mp3 1.jpg
Εμφανίσεις:  590
Μέγεθος:  191,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mp3 2.jpg
Εμφανίσεις:  503
Μέγεθος:  200,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mp3 3.jpg
Εμφανίσεις:  467
Μέγεθος:  170,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mp3 4.jpg
Εμφανίσεις:  462
Μέγεθος:  205,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  mp3.jpg
Εμφανίσεις:  468
Μέγεθος:  223,9 KB  
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 31-05-08 στις 11:01.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 08-02-08, 14:02
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Μερικές έξτρα φώτος...
Αν κάποιος χρειαστεί έχω μέχρι και το pinout για την παλιά και την καινούρια υποδοχή των μαμα ραδιοcd.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00175.JPG
Εμφανίσεις:  329
Μέγεθος:  154,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  DSC00176.JPG
Εμφανίσεις:  276
Μέγεθος:  158,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  toymini.jpg
Εμφανίσεις:  258
Μέγεθος:  23,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PERPXHTY3_1.jpg
Εμφανίσεις:  204
Μέγεθος:  49,3 KB  
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 08-02-08, 14:31
Το avatar του χρήστη kst_tms
kst_tms Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 01-11-2007
Μοντέλο: E12 1.4 f/l
Περιοχή: Περιστέρι
Ηλικία: 35 male
Μηνύματα: 517
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 253
kst_tms είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Επειδή με ενδιαφέρει το θέμα τι σου κόστισε στο σύνολο;;(σχετικά με την φίσσα εγώ έχω το καινούριο)
__________________
K απορώ αν αισθάνεσαι τύψεις,
όταν πας με 200 να στρίψεις
κ αν πατάς κ το φρένο δεν πιάνει
κ αν ακούς δυνατά Χατζηγιάννη
Απορωωωωωωωώ...........


http://www.e-metakomisi.gr
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 08-02-08, 14:37
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Δεν εχει να κανει ποια φίσσα υποδοχής έχεις αρκει να παραγγείλεις αυτο που κάνει για εσενα. Δλδ αν εχεις το παλιό ραδιοcd πρέπει να παραγγείλεις το Mp3 player με την παλιά αρσενική φίσσα, ενω αν έχεις το καινούριο ραδιοcd πρέπει να παραγγείλεις το Mp3 Player με την καινούρια αρσενική φίσσα.
Εγω δεν ήξερα τι φίσσα είχα και παρηγγειλά με την καινούρια φίσσα ενω είχα το παλιο ραδιοcd. Την πάτησα (ή όπως λέω έγινα πειραματόζωο ) γιαυτο αναγκάστηκα να βάλω τον έξτρα ανταπτορα.
Όλα τα παραπάνω τα αναφερω για να μην την πατησετε και εσεις αν το παραγγείλετε. Αλλά και να την πατήσετε... πάλι εχω βρει τη λυση (όπως εκανα εγω δλδ με τον ανταπτορα).
Όσο για την τιμή, το γραφω και στο 1ο ποστ πως (αν δεν χρειαστείς ανταπτορα), όλα μαζί μου πήγαν 76 ευρω (μέσα και τα μεταφορικά).
Ο ανταπτορας στο e-bay κοστίζει 12 ευρω, ενω σε Γιαννιτσα και Πασπαλιαρη κοστιζει 18,50 και 20 ευρω αντίστοιχα.
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 08-02-08, 18:13
makisg4 Offline:
 
Εγγραφή: 15-09-2006
Περιοχή: Κοζάνη
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 67
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 221
makisg4 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
mad με γεια το gadgeτακι και καλες mp3ατες βολτες. Επίσης σε ευχαριστουμε πολυ για την αποφαση σου να γινεις το πειραματοζωο για χαρη του φορουμ...
θα ηθελα να σου κανω 2-3 ερωτησεις...
1. εγω το προ-f/l άρα καταλαβαινω οτι χρειαζομαι την αριστερη απο τις δυο φυσες. το ερωτημα ειναι: πως μπορω εγω να ενημερωσω τον πωλητη οτι χρειαζομαι την συγκεκριμενη φυσα?
2. ποσο δυσκολο η ευκολο ειναι το να βγει και να ξαναμπει το cd απο την κονσόλα? υπαρχει η δυνατοτητα για ενα demo?
3. επειδη δεν εχω κανει αλλη φορα αγορα μεσω e-bay: η τιμη ειναι σε λιρες Αγγλιας, η μετατροπη γινεται αυτοματα? η πληρωμη γινεται με πιστωτικη καρτα?
Ευχαριστω εκ των προτερων για τον χρονο σου και ελπιζω σε απαντηση σου
__________________
eat my dust......
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 08-02-08, 18:45
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Καλησπέρα Μάκη και ευχαριστώ.
Λοιπόν...
1. Αν θέλεις μπορεις να αντιγραψεις τη φωτο που εχω ανεβάσει και να την στείλεις στον πωλητή για να καταλάβει (να του κυκλώσεις τη φίσσα που θέλεις και να του γραψεις ότι θέλεις τoν "old large connector" γιατί το μοντέλο σου είναι 2002 πχ).
2. Τo Cd ειναι ευκολο να βγει αρκει να ξερεις. Εγω πήγα στο Φάνη (Fanis) που ασχολειται με αυτα και το εβγαλε σε 30 δευτερόλεπτα. Κάποια παιδιά έχουν ανεβάσει οδηγίες για το πως βγαίνει. Θα τις βρεις εδω: http://www.corollaclub.com/forums/showthread.php?t=8801
3. Εγω χρησιμοποιώ κάρτα electron visa και πληρωνω μέσω paypal. Έτσι, σε ό,τι νόμισμα και να ειναι η τιμή, όταν κανεις την αγορα στο μετατρεπει αυτοματα (δλδ απο ευρω σε λιρες Αγγλίας πχ). Σου επισυνάπτω ενα οδηγό για αγορες απο E-bay που εχω ετοιμασει για να παρεις μια ιδεα. Τον εχω ανεβάσει και στην γνωσιακη βαση, εφόσον όμως δεν εχει ανοιξει ακόμα, στο δινω εδω προς διευκόλυνση σου. Όταν τον διαβάσεις πες μου τα σχόλια σου...
Συνημμένα Αρχεία
Τύπος Αρχείου: pdf E-bay guide final.pdf (167,6 KB, 40 εμφανίσεις)
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 08-02-08 στις 18:52.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-02-08, 19:04
makisg4 Offline:
 
Εγγραφή: 15-09-2006
Περιοχή: Κοζάνη
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 67
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 221
makisg4 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
πολυ καλες οι πληροφοριες σου για το paypal και το e-bay Ευχαριστω και παλι. Εγω βεβαια για την ασφαλεια μου εχω προχωρησει στην εκδοση μιας prepaid καρτας και ετσι οταν ειναι να αγορασω κατι "γεμιζω" την καρτα μου με ενα αναλογο ποσο και ετσι δεν περισσευει κατι για τους χακερ ... Εγω βεβαια που εκανα μολις σημερα την εγγραφη μου πρεπει να περιμενω την εκδοση του λογαριασμου ωστε να γινει το crosscheck(αυτο με το 1,95$) σωστα? υπομονη δηλαδη...
__________________
eat my dust......
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 08-02-08, 19:15
Το avatar του χρήστη tsport192
tsport192 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 10-07-2006
Μοντέλο: E12 facelift 1.6 SOL M/R
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 1.484
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 395
tsport192 έχει πασίγνωστο όνομα tsport192 έχει πασίγνωστο όνομα tsport192 έχει πασίγνωστο όνομα tsport192 έχει πασίγνωστο όνομα tsport192 έχει πασίγνωστο όνομα tsport192 έχει πασίγνωστο όνομα
Μιχάλη σου δουλεύει σωστά και πάντα? Είχε αγοράσει και κάποιο άλλο μέλος το ίδιο και είχε κάνει παράπονα πως δεν αναγνωρίζει συνέχεια την συσκευή...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 08-02-08, 19:38
Το avatar του χρήστη danik
danik Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 07-01-2008
Μοντέλο: Carina e
Περιοχή: athens
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 493
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 248
danik είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φιλε μιχαλη το αποτελεσμα σε δικαιωσε φιλε!!! μπραβο ρε συ!!!

Πετυχε το πειραμα !!!!
__________________
トヨタCarina 力
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 08-02-08, 19:47
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Ts192 Μεχρι στιγμης (απο χτες το απογευμα το εχω και του εχω αλλαξει τα πεταλα) δεν μου εχει παρουσιασει κάτι. Το αναγνωρίζει πάντα και μάλιστα πολύ γρήγορα (όπως και γρηγορα αλλαζει και τραγουδια). Ελπίζω να μην αλλάξει κάτι. Θα ενημερωσω.
Μακη, το cross-checking με το 1,95$ λογικά το κανει όταν γραφτεις στο Paypal. Αυτο εννοείς έτσι? Θα το λέει και στις οδηγίες όταν γράφεσαι.
Νίκο θενξ φίλε!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 08-02-08 στις 20:59.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
mp3 στο μαμα ραδιο cd Fanis SOUNDMANIA 197 22-01-16 12:11
Θέλω για πειραματισμό ενα radiocd the_eye TOYOTA COROLLA E 12 42 07-12-13 01:30
Mp3 στο μαμα radiocd για Ε12 madvinegar Γνωσιακή Βάση Δεδομένων 6 03-09-11 19:57
συνδεση με μαμα ηχεια corollakias1.6 TOYOTA COROLLA E 12 3 29-01-11 18:51
Μαμα-corolla elias theo ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 38 13-11-04 10:50



Page generated in 0,19286489 seconds (83,60% PHP - 16,40% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:23.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)