Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΜΑΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Project E11
  #1  
Παλιά 10-03-20, 01:09
johngeo Offline:
 
Εγγραφή: 12-12-2019
Μοντέλο: Corolla E11 H/B
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 10
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
johngeo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Project E11

Λοιπόν, αυτή είναι η 11αρα μου.
1.3 4efe 5ταχυτη terra
Αγοράστηκε τελείως εργοστασιακή με 150 χιλ χλμ το 2018 οπου τωρα βρίσκεται στα 205 περίπου

Οι αλλαγές που εχουν γινει μεχρι τωρα:

Μηχανικά
-Πανελ Φιλτρο Ελυθερας
-Πιο ελευθερο τελικό

Στήσιμο
-15ρες ζαντες BSA 15x7j et38 και λαστιχα Hankook Ventus Prime 3 195/50/15 (Eπειδη αγοραστηκε με με τις εργοστασιακες 14αρες και λαστιχα 185/65/14 τα οποια ηθελαν αλλαγη πηγα σε 15ρες)
-Θωλομπαρα απο g6
-Ελατηρια χαμηλωματος 30mm TTE της eibach τα οποια μπηκαν στην μαμα αναρτηση (kyb μαυρα). Τα οποια απο οτι γνωριζω ηταν σαν εξτρα της tte για τις εργοστασιακες αναρτησεις.

Εξωτερικό
-Γυάλισμα (οταν αγοραστηκε το οπόιο ήταν απαραίτητο καθώς το βερνίκι σε καπο και ουρανο ήταν σε άθλια κατασταση)
-Μασκακι απο g6
-Φιμέ Τζάμια
-Βαμμένοι προφυλακτηρες στο χρωμα του αυτοκινητου
-Λαστιχένιο lip universal
-LED φώτα

Εσωτερικό
-Τριάκτινο τιμονι απο celica/mr2??
-Gated Shifter όπου εχω σχεδιασει (δηλαδη μια μεταλική πλακα που μπαινει στο πλαισιο της βασης της φουσκας του λεβιε)
-Καθισματα απο g6


Επισης επειδη ψιλοασχολουμαι με cad σχεδιασα μια λαμαρινα απο ανοξειδωτο για να κλεισω το κενο μεταξυ μετωπης και μασκας.

Στα 2 χρονια και περιπου 50χιλ χλμ η μόνη ζημία που εχει βγαλει ειναι η τρόμπα φρένων.

Εχω μπει και στα μεγαρα με λαστιχα toyo t1r 205/55/15 με καλυτερο χρονο 1.25.
Video: https://www.youtube.com/watch?v=JS3pq3m3Zd0

Τι σκέφτομαι για το μελλον. Κάποια ιδανικά με "απειρο" budget
-4efte(3s ισως)
-4wd
-kw/jrz coilovers
-ολο το κιτ wrc
-bronze rays te37
-ολικό βάψιμο στο ιδιο μαυρο
-flock στο ταμπλό
-Καθως μπεζ σκεφτομαι για πλαστικά απο g6 ή να τα βάψω μαύρα με σπρευ βινυλίου οπου μετα απο αρκετες δοκιμες βγαινει σαν oem αποτελεσμα. (πχ ο αεροσακος του τιμονιου ειναι βαμμενος μαυρος)
-τα υπολοιπα δεσιματα(πισω θωλομπαρα,ψαλιδομπαρα κλπ..)

Λόγω ενασχόλησης μου με τα social ανεβάζω και πιο πολλά στο instagram μου @corollae11
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200310_000216.jpg
Εμφανίσεις:  126
Μέγεθος:  2,16 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200309_234818.jpg
Εμφανίσεις:  115
Μέγεθος:  725,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  FB_IMG_1583786262700.jpg
Εμφανίσεις:  110
Μέγεθος:  171,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200309_235422.jpg
Εμφανίσεις:  109
Μέγεθος:  257,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200309_235446.jpg
Εμφανίσεις:  109
Μέγεθος:  326,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200309_235522.jpg
Εμφανίσεις:  49
Μέγεθος:  116,0 KB  

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200310_000047.jpg
Εμφανίσεις:  44
Μέγεθος:  220,2 KB  
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-03-20, 02:01
SkidRaw Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 20-01-2020
Μοντέλο: E11 4A-FE
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 25
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 55
SkidRaw είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Γεια σου Γιαννη,



Πολυ ωραια η Corolla σου με καλογουστες πινελιες!


Ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με σενα, εχω ενα 16αρη sedan με 165κ χλμ. πρωτο χερι, και εχω ξεκινησει και εγω σιγα σιγα με το στησιμο του αλλα και καποια μαζεματακια που ηθελε εξωτερικα και τα εχω φτιαξει, μενουν τωρα καποιες πινελιες που θα το κανουν ακομα πιο ομορφο.


Απο στησιμο, καθομαι πανω σε kyb χρυσα με ελατηρια eibach και jr3 7Χ15 με ημισλικ nankang ns2r. Θα σου προτεινα, αφου το κυνηγας απο οτι βλεπω, να κοιταξεις για τα kyb sr μιας και εχουνε αρκετη διαφορα με τα μαλακα μαμα ενω ειναι και "οικονομικα" μιας και κατανοω οτι μπορει να μην σου περισευουν για να πας κατευεθειαν στην kw που εχει τα 3πλασια λεφτα, οπως και μενα αλλωστε!




Πολυ ωραια η ιδεα με το flock στο ταμπλω, αν και λυπαμαι να το ντυσω γιατι ειναι σε αψογη κατασταση τα πλαστικα του μεσα! Πριν κανα 4μηνο το πηγα και για βιολογικο καθαρισμο.


Το μασκακι απο g6 ψαχνω εγω αλλα δεν φαινεται να ειμαι τοσο τυχερος.


Τωρα για το μοτερ που σκεφτεσαι, ειναι μεγαλη κουβεντα....εγραψα πριν μερικες μερες για ακριβως το ιδιο θεμα, και αν δεν βαριεσαι πηγαινε δες τι λενε και τα αλλα παιδια για τις μετατροπες και τι ακριβως παιζει.


Θα χαρω να τα πουμε και μεσω των social, δεν εχω instagram αλλα FB, για ανταλλαγη αποψεων και γιατι οχι να κανονισουμε και καμια πιστα οταν ανοιξει ο καιρος!!!



Καλη συνεχεια Γιανναρε.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-03-20, 22:38
Το avatar του χρήστη dimitrise111
dimitrise111 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 07-11-2005
Μοντέλο: E11 WRC REPLICA
Περιοχή: Θεσσαλονίκη-Ευοσμος
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 992
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 324
dimitrise111 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Αυτά που έγραψες πως έχεις κι ελπίζεις να κάνεις κάποια στιγμή αγγίζουν τα 15.000+€....εγώ εύχομαι να το κάνεις και να πραγματοποιήσεις αυτό που ονειρεύεσαι....
__________________
japcars❤️
Corolla WRC❤️
Corolla E11❤️
http://www.corollaclub.com/forums/vb...o=view&id=5505
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-03-20, 22:59
johngeo Offline:
 
Εγγραφή: 12-12-2019
Μοντέλο: Corolla E11 H/B
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 10
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
johngeo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SkidRaw Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σου Γιαννη,



Πολυ ωραια η Corolla σου με καλογουστες πινελιες!


Ειμαι ακριβως στην ιδια φαση με σενα, εχω ενα 16αρη sedan με 165κ χλμ. πρωτο χερι, και εχω ξεκινησει και εγω σιγα σιγα με το στησιμο του αλλα και καποια μαζεματακια που ηθελε εξωτερικα και τα εχω φτιαξει, μενουν τωρα καποιες πινελιες που θα το κανουν ακομα πιο ομορφο.


Απο στησιμο, καθομαι πανω σε kyb χρυσα με ελατηρια eibach και jr3 7Χ15 με ημισλικ nankang ns2r. Θα σου προτεινα, αφου το κυνηγας απο οτι βλεπω, να κοιταξεις για τα kyb sr μιας και εχουνε αρκετη διαφορα με τα μαλακα μαμα ενω ειναι και "οικονομικα" μιας και κατανοω οτι μπορει να μην σου περισευουν για να πας κατευεθειαν στην kw που εχει τα 3πλασια λεφτα, οπως και μενα αλλωστε!




Πολυ ωραια η ιδεα με το flock στο ταμπλω, αν και λυπαμαι να το ντυσω γιατι ειναι σε αψογη κατασταση τα πλαστικα του μεσα! Πριν κανα 4μηνο το πηγα και για βιολογικο καθαρισμο.


Το μασκακι απο g6 ψαχνω εγω αλλα δεν φαινεται να ειμαι τοσο τυχερος.


Τωρα για το μοτερ που σκεφτεσαι, ειναι μεγαλη κουβεντα....εγραψα πριν μερικες μερες για ακριβως το ιδιο θεμα, και αν δεν βαριεσαι πηγαινε δες τι λενε και τα αλλα παιδια για τις μετατροπες και τι ακριβως παιζει.


Θα χαρω να τα πουμε και μεσω των social, δεν εχω instagram αλλα FB, για ανταλλαγη αποψεων και γιατι οχι να κανονισουμε και καμια πιστα οταν ανοιξει ο καιρος!!!



Καλη συνεχεια Γιανναρε.

Σε ευχαριστώ.

Το ξερω για τα χρυσα τα kyb απλά σκεφτομαι και το ενδεχομενο του να ξαναμπω πιστα οποτε προτιμω να τα δωσω σε μια καλη τετραδα σεμι εφοσον ειμαι σχετικά καλα για τωρα.

Και εμενα το ταμπλο ειναι σε καλη κατασταση απλα εκτος του οτι δειχνει πολυ πιο ωραιο γλυτωνεις και την αντανακλαση

Το ειδα αυτο που εγραψες. Ναι ασε εκεινο ειναι μεγαλη ιστορια
Ειμαι και στο facebook και στην ομαδα απλα δεν μπαινω τοσο συχνα
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 10-03-20, 23:07
SkidRaw Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 20-01-2020
Μοντέλο: E11 4A-FE
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 25
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 55
SkidRaw είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Και εγω θελω να τελειωσω με κατι πραγματακια ακομα σιγα σιγα και οταν ανοιξει ο καιρος θελω να το βαλω κανενα ΣΚ πιστα για τον χαβαλε!!


Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 10-03-20, 23:10
johngeo Offline:
 
Εγγραφή: 12-12-2019
Μοντέλο: Corolla E11 H/B
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 10
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
johngeo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitrise111 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτά που έγραψες πως έχεις κι ελπίζεις να κάνεις κάποια στιγμή αγγίζουν τα 15.000+€....εγώ εύχομαι να το κάνεις και να πραγματοποιήσεις αυτό που ονειρεύεσαι....
Σε ευχαριστώ
Μακαρι να ειναι τοσα και οχι περισσοτερα χαχα
Ολα αυτα ειναι σαν end goal ας πουμε αν δεν με ενοιαζαν αυτα τα χρηματα που θα του εριχνα ως proejct car.
Εφοσον ακομα ειναι καθημερινο και δεν μου περισσεύει αυτο το budget, ολα αυτα ειναι ενα ονειρο.
Βλεπω και το δικο σου σαν κινητρο χαχα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SkidRaw Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγω θελω να τελειωσω με κατι πραγματακια ακομα σιγα σιγα και οταν ανοιξει ο καιρος θελω να το βαλω κανενα ΣΚ πιστα για τον χαβαλε!!


Ωραιος. Και εγω το εχω στα σχεδια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη agapiou : 06-11-20 στις 19:37. Αιτία: Συγχώνευση posts.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-03-20, 06:43
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Καλημέρα! να το χαιρεσε το εργαλειο και εμενα αυτό το μοντελο είναι η linea terra. Ειχα όμως 4EFTE απο starlet gt ep82 που με τρακαραν και γιαυτο την πηρα με σκοπο να μπει πανω το μοτερ γιατι μου ειχε μεινει.
Εμενα ειχε μασκακι G6 που τωρα προσφατα εμαθα τι είναι, νομιζα ότι είναι κατασκευή! ΛΟΛ!!!!
Στην δικια μου ειχαν βαψει προφυλακτήρες και καθρεπτες στο χρωμα του αυτοκινητου, όλα τα αλλα ηταν αβαφτα, δλδ μαυρες γραμμες στα πλαγια, χερουλια, φρυδακια και αεροτομή.

Σχετικα με την αναρτηση εγω θα προτεινα για οικονομικη λυση, αξιοπιστη και πολύ καλη για κρατήματα και πιστα koni sport κιτρινα αν δεν θες να πας σε coils που μια καλη επωνυμη μαρκα είναι πολύ ακριβη.
Εγω πλεον εδώ και χρονια από το 2008 δεν ασχολουμε με χαμήλωμα δεν με ενδιαφερει καν.
Τα Koni παιζουν καλα με πολλα ελατήρια κυριως με eibach.
Eπισης είναι πλήρως επισκευασιμα, και ρυθμιζόμενης απόσβεσης κραδασμων, τα μπροστα από πανω, τα πισω πρεπει να βγουν.
Είναι όμως γονατα και πρεπει να κοπουν τα μαμα και να τα βαλεις μεσα.
Στην γνωσιακη βαση δεδομενων εχω οδηγο τα ειχα βαλει μονος μου.
Το 2011 που τα πηρα εκαναν 460 ευρω στο χερι.
Εχω και μια τετραδα kyb AGX, αυτά ρυθμίζονται από πανω με 4 σκαλες, τα κονι εχουν 2 κυκλους. Είναι πολύ ποιο ανετα, όχι τοσο σπορ σαν τα koni αλλα είναι πολύ ακριβα τωρα τα ποιο φτηνα εχω δει στα 640 ευρω νομιζω με τοποθετηση μαζι. Επισης επισημα δεν είναι επισκευασιμα. Αλλα μερικοι τα επισκευαζουν.
Aυτη την στιγμη εχω koni μπροστα και kyb AGX πισω γιατι τα πισω μου κονι μου τα εκαναν παρα παρα πολύ σκληρα τρενο δλδ με μαμα ελατήρια και η ανακατασκευή θελει 100 ευρω. Οποτε λεω να σκισω τα AGX λιγο :P

Για τα μοτερ εχουμε πολλα θεματα μην λεμε παντου τα ιδια πρεπει να γραψουμε εκθεσεις. Ψαξε λιγο το φορουμ τι σε ενδιαφερει κτλ αν δεν τα βρίσκεις να σου πουμε τα links.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 12-03-20, 16:47
johngeo Offline:
 
Εγγραφή: 12-12-2019
Μοντέλο: Corolla E11 H/B
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 10
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
johngeo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NikiforosGT Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα! να το χαιρεσε το εργαλειο και εμενα αυτό το μοντελο είναι η linea terra. Ειχα όμως 4EFTE απο starlet gt ep82 που με τρακαραν και γιαυτο την πηρα με σκοπο να μπει πανω το μοτερ γιατι μου ειχε μεινει.
Εμενα ειχε μασκακι G6 που τωρα προσφατα εμαθα τι είναι, νομιζα ότι είναι κατασκευή! ΛΟΛ!!!!
Στην δικια μου ειχαν βαψει προφυλακτήρες και καθρεπτες στο χρωμα του αυτοκινητου, όλα τα αλλα ηταν αβαφτα, δλδ μαυρες γραμμες στα πλαγια, χερουλια, φρυδακια και αεροτομή.

Σχετικα με την αναρτηση εγω θα προτεινα για οικονομικη λυση, αξιοπιστη και πολύ καλη για κρατήματα και πιστα koni sport κιτρινα αν δεν θες να πας σε coils που μια καλη επωνυμη μαρκα είναι πολύ ακριβη.
Εγω πλεον εδώ και χρονια από το 2008 δεν ασχολουμε με χαμήλωμα δεν με ενδιαφερει καν.
Τα Koni παιζουν καλα με πολλα ελατήρια κυριως με eibach.
Eπισης είναι πλήρως επισκευασιμα, και ρυθμιζόμενης απόσβεσης κραδασμων, τα μπροστα από πανω, τα πισω πρεπει να βγουν.
Είναι όμως γονατα και πρεπει να κοπουν τα μαμα και να τα βαλεις μεσα.
Στην γνωσιακη βαση δεδομενων εχω οδηγο τα ειχα βαλει μονος μου.
Το 2011 που τα πηρα εκαναν 460 ευρω στο χερι.
Εχω και μια τετραδα kyb AGX, αυτά ρυθμίζονται από πανω με 4 σκαλες, τα κονι εχουν 2 κυκλους. Είναι πολύ ποιο ανετα, όχι τοσο σπορ σαν τα koni αλλα είναι πολύ ακριβα τωρα τα ποιο φτηνα εχω δει στα 640 ευρω νομιζω με τοποθετηση μαζι. Επισης επισημα δεν είναι επισκευασιμα. Αλλα μερικοι τα επισκευαζουν.
Aυτη την στιγμη εχω koni μπροστα και kyb AGX πισω γιατι τα πισω μου κονι μου τα εκαναν παρα παρα πολύ σκληρα τρενο δλδ με μαμα ελατήρια και η ανακατασκευή θελει 100 ευρω. Οποτε λεω να σκισω τα AGX λιγο :P

Για τα μοτερ εχουμε πολλα θεματα μην λεμε παντου τα ιδια πρεπει να γραψουμε εκθεσεις. Ψαξε λιγο το φορουμ τι σε ενδιαφερει κτλ αν δεν τα βρίσκεις να σου πουμε τα links.
Σε ευχαριστώ. Ναι εχω διαβάσει αρκετά για το θέμα του μοτέρ. Τώρα για αμορτισέρ προσωρινά ειμαι ευχαριστημένος. Σε ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές. Όπως είπα και σε προηγούμενο μύνημα προτιμώ να επενδύσω σε καλα semi slick παρά σε ανάρτηση αυτήν την στιγμή. Ναι βέβαια και τα δυο χρειάζονται για πίστα και κρατήματα γενικά απλα σε ενα πιο μικρό budget τα semi είναι πολύ πιο σημαντικά κατα την άποψη μου.
Απάντηση με παράθεση
Update
  #9  
Παλιά 26-10-20, 23:36
johngeo Offline:
 
Εγγραφή: 12-12-2019
Μοντέλο: Corolla E11 H/B
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 10
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
johngeo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Update

Update Εσωτερικού και εξωτερικού
Στάθηκα τυχερός και βρήκα original πλαστικό προφυλακτήρα tte απο εξωτερικό, και άλλαξε όλη η μούρη του αυτοκινήτου, απλά πλέον είναι υπερβολικά χαμηλός έχοντας και τα 3ποντα ελατήρια. Μου λείπουν τα προβολακια όπου φαντάζομαι και αυτά είναι απίθανο να τα βρεις.

Στο εσωτερικό βάφτηκε όλο το εσωτερικό απο μπεζ σε μαύρο με σπρέι βινυλίου όπως και οι πόρτες όπου το ύφασμα αντικαταστάθηκε με τύπου alcantara. Πρώτη φορά άλλαξα ύφασμα σε ταπετσαρία οπότε και για αυτό το αποτέλεσμα
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20201025_144835.jpg
Εμφανίσεις:  82
Μέγεθος:  5,96 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20201025_145624.jpg
Εμφανίσεις:  59
Μέγεθος:  2,28 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20201020_183100.jpg
Εμφανίσεις:  62
Μέγεθος:  4,19 MB  
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-10-20, 00:24
Το avatar του χρήστη dimitrise111
dimitrise111 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 07-11-2005
Μοντέλο: E11 WRC REPLICA
Περιοχή: Θεσσαλονίκη-Ευοσμος
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 992
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 324
dimitrise111 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ένα καντράν από G6 και συνεχίζεις!!����
__________________
japcars❤️
Corolla WRC❤️
Corolla E11❤️
http://www.corollaclub.com/forums/vb...o=view&id=5505
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
3S PROJECT giannis gt OFF TOPIC 9 08-04-12 13:01
νεο project NIKOSX TOYOTA COROLLA 111(G6) 26 08-11-09 17:20
E12 The 3S-GTE Project ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΙΑ 42 03-05-09 18:41
Νεο Project GEORGIOS_XYNOS TOYOTA COROLLA KE30 209 13-06-07 00:55
project st 220 toyota mania CARINA - AVENSIS - CELICA - RAV4 8 16-05-06 11:09



Page generated in 0,18063498 seconds (82,89% PHP - 17,11% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:20.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)