Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ COROLLA CLUB

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #211  
Παλιά 22-12-11, 17:38
zzt231gr Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 09-08-2010
Μοντέλο: ΖΖΤ231
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 63
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 174
zzt231gr είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Οντως,κανεις δε μπορει να μπει στην τσεπη κανενος...

Αλλα οι μοναδικοι υπευθυνοι αυτης της ρημαδοτσεπης,δε μπορεσαν να κανουν σωστο κουμαντο και χαλασαν ενα πιθανον μοναδικο event για τα 2 αδελφα clubs...

Ντροπη τους και κριμα...!
__________________
www.northcelica.gr
Απάντηση με παράθεση
  #212  
Παλιά 22-12-11, 17:50
Το avatar του χρήστη GMASTER6
GMASTER6 Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-03-2008
Μηνύματα: 2.150
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 412
GMASTER6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Πραγματικα κριμα...ηταν μια κινηση να κινητοποιηθει το corollaclub και να αρχισει ενεργα να συμμετεχει σε trackdays κατι που κακα τα ψεμματα λειπει.Αφου απετυχε αυτο με την συμμετοχη και αλλων club toyota δεν βλεπω να υπαρχει συντομα φως στο μελλον...
__________________
本物の男性はダウンヒル·バトル



すべてはバランスについてです
Απάντηση με παράθεση
  #213  
Παλιά 22-12-11, 22:03
Το avatar του χρήστη KOLNIK
KOLNIK Offline:
 
Εγγραφή: 26-09-2007
Μοντέλο: corolla E12(pro f/l)
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ
Ηλικία: 46 male
Μηνύματα: 288
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 231
KOLNIK είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Απο την μερια μου,θα ηθελα να συγχαρω και εγω ολα τα παιδια που τρεξανε για να καταφερουν να συντονισουν και να πραγματοποιησουν το συγκεκριμενο event,εστω και αν τελικα θα το θυμομαστε σαν μια κακη στιγμη του club!Εγω προσωπικα να αναφερω πως δεν δηλωσα συμμετοχη,λογο αγνωστων οικονομικων συνθηκων μεχρι την διοργανωση,και ειπα να το δω σαν ευκαιρια για μια διημερη εκδρομη με την γυναικα και να παρευρεθω σαν επισκεπτης....Κλεινωντας,θα ηθελα να πω,πως οταν ΘΕΛΟΥΜΕ κατι ΜΠΟΡΟΥΜΕ να το κανουμε και αναφερομαι στην επιτυχημενη,κατ'εμε,2η Πανελληνια Συναντηση που ειχα την τυχη να παρω μερος και ελπιζω καποια αναλογη εμπειρια να εχω συντομα με τα αδερφια-φιλους του club!
__________________
KOLNIK-VOLOS MADNESS
Τα εχω 210 τα αλογακια!{110 κατω απ'το καπω και 100 στο χωραφι να βοσκανε...}
Απάντηση με παράθεση
  #214  
Παλιά 23-12-11, 18:22
Το avatar του χρήστη Edessaios
Edessaios Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 16-03-2006
Μοντέλο: COROLLA ZZE12? 1.8/ KE36
Περιοχή: Εξωτική Έδεσσα
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 3.505
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 5 φορές σε 5 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 580
Edessaios έχει φοβερή αύρα Edessaios έχει φοβερή αύρα
Για το μόνο που στεναχωρήθηκα ήταν που το όλο θέμα έγινε αιτία να έχουμε σχεδόν χάσει τον Μιχάλη από την παρέα μας. Για τίποτα άλλο!!
Την κατάληξη ούτως ή άλλως την ήξερα εξ αρχής αφού άπειρες φορές εδώ μέσα οι περισσότεροι είναι μόνο στα λόγια και όχι στην πράξη.
__________________
My garage

COROLLA EE101 SW
COROLLA ZZE122 1.8
HONDA VFR 800Vtec ABS '05
Απάντηση με παράθεση
  #215  
Παλιά 23-12-11, 19:51
Το avatar του χρήστη abstavros
abstavros Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 27-03-2011
Μοντέλο: Celica AT200/ST205 FWD
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 95
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 170
abstavros είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Συγχαρητήρια στα παιδιά που έτρεξαν.
Τώρα, όσον αφορά την τσέπη του καθενός. Η κρίση έχει χτυπήσει και την δική μου πόρτα, ζητώντας μου πολλάάάά € για χαράτσια, φόρους αλληλεγγύης, τέλη κυκλοφορίας κλπ. Αλλά τα 50€ τα έδωσα και δεν είχα σκοπό να μπω στην πίστα, ακόμα (στην χειρότερη των περιπτώσεων) ούτε καν να πάω στις Σέρρες.
ΑΛΛΑ ΤΑ 50€ ΤΑ ΕΔΩΣΑ, ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΨΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ. Όπως έκανε και άλλο μέλος.
Αυτό δεν το λέω ούτε μαγκιά, ούτε τσαμπουκά, ούτε το φυσάω το χρήμα. Αυτό το ονομάζω υπευθυνότητα.

Αν πάλι ήταν να διαθέσουν όλο το ποσό από την τσέπη τους οι διοργανωτές θα έπρεπε να ζητήσουν από 100+€ και όχι 50€, ώστε να βγάλουν τέτοιες περιπτώσεις, τις βενζίνες, τα τηλέφωνα και ένα μεροκάματο.
Ούτε αυτό όμως σας άρεσε, μιας και υπήρξαν διαμαρτυρίες για τσέπωμα χρημάτων.

Μάθετε λοιπόν να αναλαμβάνετε τις ευθύνες σας χωρίς να προσπαθείτε να τις επιρρίψετε σε άλλους. Γιατί είμαστε πλέον ενήλικοι.

Και πάλι ευχαριστώ τους «Βέγγους» για τον χρόνο τους.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη abstavros : 25-12-11 στις 16:37.
Απάντηση με παράθεση
  #216  
Παλιά 23-12-11, 21:39
Το avatar του χρήστη tserkene
tserkene Offline:
 
Εγγραφή: 13-03-2006
Μοντέλο: corolla ts
Περιοχή: Βέροια
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 524
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 274
tserkene είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGE N. Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαλλον η εκφραση "λεφτα απο την τσεπη τους" που ανεφερερα ενοχλησε.
Ειναι η αποψη μου. Οταν λεμε οτι ειμαστε ΤΟΥΟΤΑ αυτοι που ειναι διοργανωτες και οχι μονο του corolla club, αλλα ολων των clubs ΤΟΥΟΤΑ που θα παρεβρισκονταν θα επρεπε να βρουν μια λυση. Δεν ξερω ποια θα ηταν αυτη. Εγω ανεφερα και τις χορηγιες.

Οσο αφορα τους αγωνες Dragster που ανεφερα σε αυτο εχεις δικαιο, δουλευουν κερδοσκοπικα μιας και αυτη ειναι η δουλεια αυτων των ανθρωπων.

Το motorsport-spec δεν ειναι κερδοσκοπικο site, απευθυνεται σε ατομα που γουσταρουν την γρηγορη οδηγηση μεσα στην πιστα και ομως στο πρωτο trackday τους οι διοργανωτες εβαλαν και λεφτα απο την τσεπη τους, καθως δεν καλυβονταν το ποσο απο τις συμμετοχες. Μετα απο μηνες για την ακριβεια 9-10-11 Δεκεμβριου το motorsport-spec με το evonet εκαναν ενα απολυτα πετυχημενο trackday.

Και απο την αλλη θα μπορουσατε να αφησετε την ημερομηνια πληρωμης της συμμετοχης μεχρι και την προτελευταια εβδομαδα, ωστε να εχουν ολοι το περιθωριο πληρωμης. Ειμαι σιγουρος πως αν οχι οι 50 αλλα οι 45 θα ειχαν ερθει.

Οσο αφορα το σχολιο του TmNemesis να ειναι σιγουρα διαβαζω αυτα που γραφω πριν καταχωρησω την απαντηση και ειμαι υπευθυνος για αυτα που γραφω.
Γιώργο λες μλκς…

Το motorsport-spec. μπήκε μέσα πολλά περισσότερα και το έκαναν γιατί το ήθελαν. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα..

Δεν είναι δυνατόν να κάθονται και να μου διαιρούν το ποσό με τα άτομα και στο τέλος να μην έρχεται κανένας… είπαμε στα λόγια όλοι πρώτοι…

Από την αρχή μιλούσα με τον Μιχάλη και τον έλεγα ότι δεν θα γίνει…

Όποιος ήθελε να έρθει είχε καιρό να μαζέψει τα 50 ευρώ και όλον τόσο να κάνει ότι άλλο ήθελε… αλλά είπαμε είμαστε έλληνες…κάθε φορά οι μισοί έρχονται… όλοι είναι μέσα και όταν είναι για λεφτά κάνουν την πάπια… ………

Δικαιολογία για καιρούς δύσκολους και χαζά… αυτά τα σκέφτονται πριν…

Και ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που ασχοληθήκαν…
__________________


visit us on tserkezos.gr visit us on car.gr visit us on facebook


visit my garage

Αν έχεις βαρεθεί να κοιμάσαι τις Κυριακές, τότε μπορείς και εσύ να έρθεις μαζί μας… ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Απάντηση με παράθεση
  #217  
Παλιά 23-12-11, 22:22
Το avatar του χρήστη GEORGE N.
GEORGE N. Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2008
Μοντέλο: EΕ 101 20ν b/t
Περιοχή: ΛΑΡΙΣΑ
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 751
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός GEORGE N. είναι ένας φάρος φωτός
Δεν θα συνεχισω το θεμα, ενα τελευταιο θα πω.
Το αν ειναι μαλακιες αυτα που λεω για μενα δεν ειναι.
Ειναι και αποψη μου και απο εκει περα αν θελετε την δεχεστε αν οχι καλη καρδια.
Δεν κραταω κακια σε κανεναν και πιστευω δεν κρατατε και σε εμενα.
Ειπα αυτο που πιστευω και τπτ παραπανω, αλλωστε δεν μπορουμε ολοι να συμφωνουμε σε ολα τι να κανουμε!!
__________________
Τωρα πια πριονίζω.......
Απάντηση με παράθεση
  #218  
Παλιά 23-12-11, 22:46
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 875
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρακαλώ να μην συνεχιστεί αυτη η κουβεντα. Θα κλειδωνα το θέμα αλλα το αφηνω ανοιχτο μηπως χρειαστουν να δηλωσουν κάτι τα παιδιά που ασχοληθηκανε. Αν οχι, ας το κλειδωσουν αυτοι.

Τέλος.
Νομίζω ότι το συγκεκριμένο μήνυμα είναι ξεκάθαρο. Το θέμα έχει τελειώσει. Μη συνεχίζετε τη κουβέντα αυτή, έτσι και αλλιώς δε βγάζει πουθενά...
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
45ο Ράλλυ Δ.Ε.Θ - 1st Time Attack του 45ου Ράλλυ Δ.Ε.Θ sotoskap ΓΕΝΙΚΑ 5 11-09-12 20:29
Επιβεβαιωμένες (πληρωμένες) συμμετοχές για το TOYOTA TIME ATTACT Edessaios ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 6 06-01-12 04:17
Toyota Rally Team sotoskap WRC 5 25-06-11 20:09
Time attack στο Ρύσιο 4ages1 ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30 18-03-10 15:55



Page generated in 0,17142606 seconds (81,92% PHP - 18,08% MySQL) with 40 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 04:26.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)