Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E15

TOYOTA COROLLA E15 Το ομορφοτερο sedan μετα την 101

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 13-11-10, 16:40
Το avatar του χρήστη Ma-corolla
Ma-corolla Offline:
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Περιοχή: KOZANH
Ηλικία: 36
Μηνύματα: 699
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 296
Ma-corolla είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LAKISdj Εμφάνιση μηνυμάτων
TO ΑΥΤΟΚΊΝΗΤΟ EINAI ΣΑΝ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ....ΣΕ ΑΛΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΟΥΣ ΟΧΙ...ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ.... ΕΙΣΑΙ ΣΑΝ ΓΥΦΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...!!!! ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΠΡΩΣΠΕΡΝΑΣ..!
ΕΞΑΛΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ..ΟΥΤΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΕΝΑΣ ΑΛΟΣ....!!!

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥ Σαβουαρ Βιβρ (Savoir Vivre) αν την ξέρουν μερική την λέξη θα καταλάβουν..! αν οχι σημαίνει (να γνωρίζεις να ζεις με τρόπους)
Πολύ καλό , τωρα για την γυναικα ειναι λίγο too much το να κοιμηθής μαζι τις... (συγνωμη για το off topic) απο κεί και πέρα υπάρχουν και βιβλία Savoir Vivre και το είχα διαβάσει μικρός, θα ήταν καλό να το διαβάσουν να εχουν μια ιδέα το τι λεει και το πως θα πρέπει να συμπεριφερόμεθα προς τους αλλους ανθρώπους.
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 13-11-10, 17:18
Το avatar του χρήστη Victhor
Victhor Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 16-11-2009
Μοντέλο: E12
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 305
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
Victhor είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Το γουστο ειναι σχετικο...αυτα εχω να πω...παντα θα υπαρχει κατι,που σε εναν αρρεσει και σε αλλον οχι...γι'αυτο δεν πρεπει ουτε να προσβαλουμε το γουστο καποιου...ουτε να στεναχωρηθουμε,επειδη δεν αρρεσει το γουστο μας σε καποιον.
Σχετικα στο αμα βαζεις φωτα LED ημερας αντιγραφεις AUDI...διαφωνω μ'αυτο,πλεον η περισσοτερες αυτοβιομηχανιες βαζουν φωτα ημερας.
Εγω ειχα παραγγειλει για μερικους φιλους μου απο EBAY τετοια LED για τα δικα τους αυτοκινητα αλλα στο Κορολλα μου δεν ειχα βαλει ακομα
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 13-11-10, 17:21
Το avatar του χρήστη Speed_
Speed_ Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 19-11-2008
Μηνύματα: 348
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 223
Speed_ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Θα γράψω, ότι δεν έχει κάτι άλλο να προσφέρει το συγκεκριμένο topic και θα προτιμούσα να κλείσει.
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 13-11-10, 17:53
Το avatar του χρήστη rockie
rockie Offline:

Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 23-06-2009
Μοντέλο: Corolla SR KE-35
Περιοχή: Χαλανδρι
Ηλικία: 32 male
Μηνύματα: 276
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 209
rockie είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
μην βγιαζεστε να το κλεισετε το θεμα ρε παιδια,θελουμε να μαθουμε και εμεις πραγματα για να τα βαλουμε
εγω πηγα και ρωτησα σημερα σε εναν εδω κοντα μου και μου ειπαν οτι κανει 16ευρο το 1μετρο και δεν στα κοβει αυτος και πρεπει αναγκαστικα να το παρεις ολο που ειναι 5μετρα συνολο,αρα πρεπει να πληρωσεις 80ευρο και να εχεις και 5μετρα led που ουσιαστικα δεν θα χρεισημοποιησεις ουτε 1μετρο...
γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι στην αθηνα που να πουλαει και αν γινεται να μην στα πουλαει στανταρ τα 5μετρα αλλα να στα κοβει οσο θες εσυ και φυσικα σε πιο χαμηλες τιμες?
αν πουλαγανε δηλαδη το 1μετρο 16ευρο και μπορουσα να αγορασω μονο 1μετρο και οχι αναγκαστικα 5μετρα θα τα ειχα παρει αμεσως...
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 13-11-10, 19:08
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rockie Εμφάνιση μηνυμάτων
μην βγιαζεστε να το κλεισετε το θεμα ρε παιδια,θελουμε να μαθουμε και εμεις πραγματα για να τα βαλουμε
εγω πηγα και ρωτησα σημερα σε εναν εδω κοντα μου και μου ειπαν οτι κανει 16ευρο το 1μετρο και δεν στα κοβει αυτος και πρεπει αναγκαστικα να το παρεις ολο που ειναι 5μετρα συνολο,αρα πρεπει να πληρωσεις 80ευρο και να εχεις και 5μετρα led που ουσιαστικα δεν θα χρεισημοποιησεις ουτε 1μετρο...
γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι στην αθηνα που να πουλαει και αν γινεται να μην στα πουλαει στανταρ τα 5μετρα αλλα να στα κοβει οσο θες εσυ και φυσικα σε πιο χαμηλες τιμες?
αν πουλαγανε δηλαδη το 1μετρο 16ευρο και μπορουσα να αγορασω μονο 1μετρο και οχι αναγκαστικα 5μετρα θα τα ειχα παρει αμεσως...
για μπες εδω... http://www.ledmegastore.gr/index.php...roducts_id=608 http://www.ledmegastore.gr/index.php...&cPath=110_111 2 τεμάχια ταινία 28cm IP68 με 15 smd led 5050
volt:12v dc ΑΔΙΑΒΡΟΧΗ ΜΕ ΒΑΘΜΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ IP68
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LAKISdj : 13-11-10 στις 19:17.
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 13-11-10, 19:15
Το avatar του χρήστη Victhor
Victhor Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 16-11-2009
Μοντέλο: E12
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 305
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
Victhor είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rockie Εμφάνιση μηνυμάτων
μην βγιαζεστε να το κλεισετε το θεμα ρε παιδια,θελουμε να μαθουμε και εμεις πραγματα για να τα βαλουμε
εγω πηγα και ρωτησα σημερα σε εναν εδω κοντα μου και μου ειπαν οτι κανει 16ευρο το 1μετρο και δεν στα κοβει αυτος και πρεπει αναγκαστικα να το παρεις ολο που ειναι 5μετρα συνολο,αρα πρεπει να πληρωσεις 80ευρο και να εχεις και 5μετρα led που ουσιαστικα δεν θα χρεισημοποιησεις ουτε 1μετρο...
γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι στην αθηνα που να πουλαει και αν γινεται να μην στα πουλαει στανταρ τα 5μετρα αλλα να στα κοβει οσο θες εσυ και φυσικα σε πιο χαμηλες τιμες?
αν πουλαγανε δηλαδη το 1μετρο 16ευρο και μπορουσα να αγορασω μονο 1μετρο και οχι αναγκαστικα 5μετρα θα τα ειχα παρει αμεσως...
Αν θες κατι φτηνο μπες στο www.ebay.com και γραψε DAYLIGHT CAR LED θα βρεις απ'ολα εκει
Απάντηση με παράθεση
Νομίζω πως τώρα είναι καλύτερα
  #47  
Παλιά 19-11-10, 15:10
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Νομίζω πως τώρα είναι καλύτερα

Νομίζω πως τώρα είναι καλύτερα εκεί...!!! είναι ακριβώς μέσα και κάτω από το καπό και αν δεν τα ανάψεις δεν φαίνεται τίποτα...!!!






__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LAKISdj : 22-11-10 στις 14:18.
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 19-11-10, 17:13
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Βγάλε φωτο το βραδυ να τα δουμε! Εκει θα φανουν καλυτερα!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 20-11-10, 19:14
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 207
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Βγάλε φωτο το βραδυ να τα δουμε! Εκει θα φανουν καλυτερα!
Ο.Κ.

[/url]
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 21-11-10, 14:39
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Πραγματικά πολύ ωραιο αποτελεσμα. Ειδικα τωρα που τα εχεις κρύψει και δεν φαινονται ασχημα την ημέρα!

Μπράβο!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E15

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,17816401 seconds (83,26% PHP - 16,74% MySQL) with 41 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:09.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)