Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ COROLLA CLUB

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-05-07, 10:30
Το avatar του χρήστη diamantis
diamantis Offline:
 
Εγγραφή: 07-11-2006
Μοντέλο: EE 101 L/B
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 56 male
Μηνύματα: 348
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 248
diamantis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φωτο σετ5:
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-0084.jpg
Εμφανίσεις:  120
Μέγεθος:  81,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-0087.jpg
Εμφανίσεις:  115
Μέγεθος:  78,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-0065.jpg
Εμφανίσεις:  115
Μέγεθος:  99,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-0093.jpg
Εμφανίσεις:  106
Μέγεθος:  123,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Photo-0049.jpg
Εμφανίσεις:  97
Μέγεθος:  83,3 KB  
__________________
Διαμαντης
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-05-07, 13:33
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Απο ολα τα εργαλεια που εβαλς ενα ειναι το κορυφαιο!!Για εμας τους κοινους θνητους δηλ που σε καποια χρονακια μπορει να το αποκτησουμε!!

ΕVO X!!!
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 17-05-07, 15:51
Το avatar του χρήστη Corollaxli
Corollaxli Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-09-2006
Μοντέλο: ΕΕ90 XLi 1.3 95Ηp
Περιοχή: Πετρούπολη-Καλαμάτα
Μηνύματα: 2.333
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 451
Corollaxli θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μπράβο ρε Διαμαντή πολύ ωραίες οι φωτό!!!Εγώ θα κατέβω το Σάββατο αν και ξέρω πως θα γίνεται της τρελής το κάγγελο.Αξίζει πιστεύω τον κόπο.
__________________
Χαμηλωμενο 3 ποντους corolla κοβει κ*λους απο την ΤΟΥΟΤΑ σαν κομπρα μεσα στους δρομους.Μη σταματας τις ταχυτητες καρφωνοντας μπροστα μου να κολας

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ...ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΜΙΚΡΟΣ...ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ?
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 17-05-07, 17:28
Το avatar του χρήστη Mike_G
Mike_G Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 26-03-2005
Μοντέλο: E-12
Περιοχή: Κερατσίνι + Τρίκαλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 1.036
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 337
Mike_G είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φίλε corollaxli σε πληροφορώ οτι γινόταν ένας πανικός χθές που ήτανε Τετάρτη (και στο δρόμο μέχρι να φτάσουμε αλλά και στην έκθεση) οπότε το Σάββατο που θα πάς να είσαι προετοιμασμένος για μεγάλη πίκρα........
Η έκθεση τώρα τα αξίζει τα λ7 της γιατί είναι τεράστια και έχει απο όλα αλλά όπως είπε και ο Γιάννης (Ayrton) απογοητεύτηκα απο τα εκθέματα....... Αν δεν έχεις ΠΟΛΛΑ μα ΠΟΛΛΑ λ7 στην τσέπη δεν αξίζει να ξεκινήσεις για αγορά αυτοκινήτου πλέον. Δεν λέω πως όλα είναι χάλια αλλά για την τιμή που έχουν τα περισσότερα είναι πολλά τα σημεία που πρέπει να κάνεις πίσω (και όταν δίνω 30 ή 35 χιλιάρικα δεν είμαι διατεθειμένος να κάνω πίσω σε τόσα πολλά). Γενικά καταλήξαμε σε μια τετράδα αυτοκινήτων που είναι τουλάχιστον είναι τίμια σε αυτό που κοστίζουν σε σχέση με αυτά που σου δίνουν. 1ο στην κατηγορία h/d το Auris είναι η ποιο καλή λύση όχι μόνο για τον πολύ όμορφο σχεδιασμό του εσωτερικού (που είναι και υποκειμενικό στο φινάλε) αλλά για την ποιότητα του εσωτερικού, την τιμή (20000 full extra) και αγοράς αλλά και συντήρησης και για τα 125 άλογα στα 1.6, 2ο στην κατηγορία οικογενειακό για μένα είναι το corolla και για τον Γιάννη το Avensis (επειδή κυρίως βγαίνει 1.8 δεν θα διαφωνήσω μαζί του) για τους ίδιους λόγους που είπαμε παραπάνω, 3ο για την κατηγορία cc το Eos είναι μακράν το καλύτερο απο όλα. Βέβαια η τιμή αγοράς (με ένα κινητήρα που μπορεί να το κινήσει αξιοπρεπώς δηλαδή τουλάζιστον 2 L πάει αρκετά πάνω απο τα 30 χιλιάρικα) αλλά και όπως έμαθα απο φίλο που έχει μια δεδομένη τρέλα με τα VW μετά την έκθεση και το κόστος συντήρησης είναι στα ύψη αλλά αν θέλεις κάμπριο πρέπει να πληρώσει κάτι παραπάνω και τέλος 4ο στην κατηγορία GT το Leon το Cupra R είναι ότι καλύτερο απο συνδυασμό επιδόσεων, τιμής και ποιότητας. Ολα τα υπόλοιπα απο 30000-45000 δεν έχουν να σου προσφέρουν κάτι το τόσο ανώτερο για να δικαιολογήσουν την διαφορά τιμής με τα παραπάνω μοντέλα και αυτά απο 50000 και πάνω εκτώς του ότι είναι πολύ ακριβά για τα δεδομένα του μέσου Ελληνα έχουν πάρα πολλές ατέλειες τις οποιες δεν μπορώ να δικαιολογήσω σε αυτά τα λ7 (σε αυτή την κατηγορία πάντως με έχει κερδίσει εδώ και καιρό το IS 250 και η έκθεση απλά ήρθε να επιβεβαιώσει αυτό που ήξερα μέχρι τώρα). Τέλος απο τα 100000 και πάνω τα αμάξια είναι τελείως διαφορετική ιστορία με όλα τα άλλα (είτε σε Limo είτε σε super car) αλλά.......


πιστεύω πως ήμασταν όσο ποιο αντικειμενικοί μπορούσαμε αλλά ταυτόχρονα και πολύ μα πολύ λεπτομερείς. Για να καταλάβετε πόσο σημασία δώσαμε μέχρι και στο τελευταίο αυτοκίνητο που ήταν εκεί μέσα τον τελευταίο τομέα με τις εταιρίες αναβάθμισης και περιφερειακών σχεδόν κανένα περίπτερο δεν ήταν ανοιχτό μιάς και απο τα μεγάφωνα μόνο που δεν άρχιζαν να μας βρίζουν για να φύγουμε (τόσο είχαμε αργήσει). Ευτυχώς που ο τελικός του Uefa είχε παράταση και πέναλντι και προλάβαμε να δούμε και λίγη μπάλα όταν φτάσαμε σπίτι.................
__________________
Βρείτε μου κάποια που να χει αισθήματα... και γω θα κόψω τα παραστρατήματα...
Βρείτε μου κάποια που να χει καρδιά... και γω θα γίνω απ' τα ποιο καλά παιδιά.

Εξτρέμ, αμυντικοί, τερματοφύλακες... και αυτοκαταστροφικοί παίχτες... μεγάλοι αγώνες, τρελά ξενύχτια... blade is back.

COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
mike_g@corollaclub.com
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 17-05-07, 19:42
Το avatar του χρήστη Corollaxli
Corollaxli Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-09-2006
Μοντέλο: ΕΕ90 XLi 1.3 95Ηp
Περιοχή: Πετρούπολη-Καλαμάτα
Μηνύματα: 2.333
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 451
Corollaxli θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Φίλε Mike_G διάβασα προσεκτικά αυτά που έγραψες και μετά από μια μικροέρευνα που έκανα κι εγώ σου λέω πως έχεις απόλυτο δίκιο.Το θέμα είναι πως εκεί δεν πάω για να αγοράσω αμάξι αλλά για να θαυμάσω ότι πιο καινούριο υπάρχει.Και πιστεύω πως η συγκεκριμένη έκθεση προσφέρει πλούσια θεάματα.Έχει εκτός από τα συμβατικά οικογενειακά και διάφορα supercars που δεν τα βλέπεις στο δρόμο.Αυτός είναι περισσότερο ο σκοπός της επίσκεψής μου.Α!Και είμαι απόλυτα προετοιμασμένος για το πακέτο που θα φάω!!!
__________________
Χαμηλωμενο 3 ποντους corolla κοβει κ*λους απο την ΤΟΥΟΤΑ σαν κομπρα μεσα στους δρομους.Μη σταματας τις ταχυτητες καρφωνοντας μπροστα μου να κολας

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ...ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΜΙΚΡΟΣ...ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ?
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 17-05-07, 20:19
Το avatar του χρήστη Ayrton
Ayrton Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 06-12-2004
Μοντέλο: Avensis 2009 1.8 CVT
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 47 male
Μηνύματα: 2.901
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 527
Ayrton είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εδώ μου επιτρέπεις να πώ ότι κάνεις λάθος. Η Εκθεση είναι ότι καλύτερο ώστε να μπορέσει ο οποιοσδήποτε να δεί όλα τα μοντέλα συγκετρωμένα και να τα αναλύσει διεξοδικά, μέχρι και να κάνει test drive, ώστε να δοκιμάσει στον δρόμο την ίδια στιγμή όλα! Ειδικά για όσους ενδιαφέρονται να κάνουνε μια αγορά αυτοκινήτου (όπως εγώ), είναι ότι καλύτερο να μην χρειάζεται να τρέχω στην κάθε αντιπροσωπεία και να τα έχω όλα δίπλα μου!
__________________
"Racing is in my Blood......
............... its my LIFE"


Corolla Club
Administration Group
Διοικητικό Μέλος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diafanh-psyxh : 17-05-07 στις 20:59.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 18-05-07, 00:12
Το avatar του χρήστη endurasKE-30
endurasKE-30 Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 07-02-2005
Περιοχή: Εκει που θελω να ειμαι!!!!
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 6.655
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 907
endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα endurasKE-30 έχει φοβερή αύρα
Γιαννη δε μπορεις να πεις οτι ο συνονοματος Κυριακος κανει λαθος γιατι το βλεπει απο αλλη οπτικη και εσυ απο μια αλλη.
Και οι δυο εχετε δικιο!
Εγω τις προηγουμενες εκθεσεις τις εβλεπα ως ενα μερος να δω τα νεα μοντελα και να δω καποια αυτοκινητα που δυσκολα αν οχι σπανια βλεπεις στο δρομο.
Σε αυτη την εκθεση ομως θα παω με το δικο σου σκεπτικο επειδη θελω να αγορασω αυτοκινητο.
__________________
Επειδή το παλιό είναι αλλιώς...
****** KE-30 ******
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Υποχθόνιων Επιχειρήσεων
http://img22.imageshack.us/img22/7020/followxr9ly1jn0vz1.gif

Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 18-05-07, 09:32
spyros_45 Offline:
 
Εγγραφή: 01-10-2005
Περιοχή: Κορυδαλλός-Κεφαλονιά-και σχεδόν πάντα off topic
Ηλικία: 46
Μηνύματα: 1.524
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 4 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 379
spyros_45 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Mike_G Εμφάνιση μηνυμάτων
Γενικά καταλήξαμε σε μια τετράδα αυτοκινήτων που είναι τουλάχιστον είναι τίμια σε αυτό που κοστίζουν σε σχέση με αυτά που σου δίνουν. 1ο στην κατηγορία h/d το Auris είναι η ποιο καλή λύση όχι μόνο για τον πολύ όμορφο σχεδιασμό του εσωτερικού (που είναι και υποκειμενικό στο φινάλε) αλλά για την ποιότητα του εσωτερικού, την τιμή (20000 full extra) και αγοράς αλλά και συντήρησης και για τα 125 άλογα στα 1.6, 2ο στην κατηγορία οικογενειακό για μένα είναι το corolla και για τον Γιάννη το Avensis (επειδή κυρίως βγαίνει 1.8 δεν θα διαφωνήσω μαζί του) για τους ίδιους λόγους που είπαμε παραπάνω,


πιστεύω πως ήμασταν όσο ποιο αντικειμενικοί μπορούσαμε

Αντικειμενικότατοι Μιχάλη, δεν το συζητώ ρε συ...
__________________
Μια φορά τον χρόνο αποτελεί επιτακτική ανάγκη!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 18-05-07, 16:24
Το avatar του χρήστη Mike_G
Mike_G Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 26-03-2005
Μοντέλο: E-12
Περιοχή: Κερατσίνι + Τρίκαλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 1.036
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 337
Mike_G είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ρε Σπύρο αφού αυτά ξεχωρίζουν τι να κάνουμε. Αν ήταν θα βγάζαμε και τα άλλα απο την ΤΟΥΟΤΑ αλλά το Eos και το Cupra R ήταν τα καλύτερα (στην χειρότερη θα βγάζαμε κάποιο άλλο Ιαπωνικό όπως το Type R αλλά αφού δεν ήταν καλύτερο τι να κάνουμε) και έγραψα οτι ο κύριος λόγος είναι τα 125 ατμοσφαιρικά άλογα σε 1.6 που πιστεύω πως είναι ένας κυβισμός που μπορεί να τον αγοράσει ο καθένας (20000 full extra για ολοκαίνουργο μοντέλο) και συντήρηση έχουν πολύ φθηνή σε σχέση με τα άλλα και είναι και καινούριο. Πίστεψέ με το λιγότερο χρόνο τον αφιερώσαμε στην ΤΟΥΟΤΑ (μιας και τα ξέρουμε λίγο πολύ τα αμάξια) και δώσαμε την ευκαιρία σε όλα για τα περισσότερα εκ των οποίων θυμάμαι τι μας χάλασε ακριβώς.
__________________
Βρείτε μου κάποια που να χει αισθήματα... και γω θα κόψω τα παραστρατήματα...
Βρείτε μου κάποια που να χει καρδιά... και γω θα γίνω απ' τα ποιο καλά παιδιά.

Εξτρέμ, αμυντικοί, τερματοφύλακες... και αυτοκαταστροφικοί παίχτες... μεγάλοι αγώνες, τρελά ξενύχτια... blade is back.

COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
mike_g@corollaclub.com
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 19-05-07, 15:38
Το avatar του χρήστη Corollaxli
Corollaxli Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 12-09-2006
Μοντέλο: ΕΕ90 XLi 1.3 95Ηp
Περιοχή: Πετρούπολη-Καλαμάτα
Μηνύματα: 2.333
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 451
Corollaxli θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ayrton Εμφάνιση μηνυμάτων
Εδώ μου επιτρέπεις να πώ ότι κάνεις λάθος. Η Εκθεση είναι ότι καλύτερο ώστε να μπορέσει ο οποιοσδήποτε να δεί όλα τα μοντέλα συγκετρωμένα και να τα αναλύσει διεξοδικά, μέχρι και να κάνει test drive, ώστε να δοκιμάσει στον δρόμο την ίδια στιγμή όλα! Ειδικά για όσους ενδιαφέρονται να κάνουνε μια αγορά αυτοκινήτου (όπως εγώ), είναι ότι καλύτερο να μην χρειάζεται να τρέχω στην κάθε αντιπροσωπεία και να τα έχω όλα δίπλα μου!
Ναι ρε Γιάννη εγώ μαζί σου αλλά μην μου πεις τώρα ότι υπάρχει περίπτωση να ενδιαφερθείς για την αγορά ούτε μιας Ferrari ούτε μιας Lambo αλλά ούτε και του Audi R8.Για αυτά τα αυτοκίνητα θα πας να τα θαυμάσεις αλλά συγχρόνως άμα ενδιαφέρεσαι για αγορά φυσικά έχεις όλες τις επιλογές σε ότι πιο καινούριο υπάρχει στα πόδια σου με διεξοδικότατες αναλύσεις για το κάθε μοντέλο.Εγώ προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για την αγορά αυτοκινήτου οπότε τι καλύτερο από το να θαυμάσεις την τελευταία λέξη που έχει να επιδείξει η παγκόσμια αυτοκινητοβιομηχανία!!!
__________________
Χαμηλωμενο 3 ποντους corolla κοβει κ*λους απο την ΤΟΥΟΤΑ σαν κομπρα μεσα στους δρομους.Μη σταματας τις ταχυτητες καρφωνοντας μπροστα μου να κολας

ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ...ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΜΙΚΡΟΣ...ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΣΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ?
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Αναβολή της Διεθνής Εκθεσης Αυτοκινήτου 2009 Ayrton ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 7 23-03-09 19:53
9η Διεθνής Έκθεση Franchise ΚΕΜ spyros_45 CREPA LAND 0 07-02-07 10:52
Εκθεση Αυτοκινητου 2006 endurasKE-30 OFF TOPIC 43 08-11-06 18:10
Εκθεση Μοτοσυκλετας 2006 endurasKE-30 OFF TOPIC 6 19-03-06 12:24
Auto Exelixis(εκθεση) MARMEL OFF TOPIC 17 10-12-04 10:34



Page generated in 0,18702888 seconds (83,39% PHP - 16,61% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:35.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)