Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > TOYOTA AURIS

TOYOTA AURIS Το καινουργιο (corolla ) Hatchback με την καινοτομο ονομασια για την αναφορα του σε πιο νεο κοινο. www.auriclub.gr

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 04-03-10, 21:39
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 277
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonios7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Άσχετα με το τι θεωρώ εγώ καγουριά και οτιδήποτε σχετικό, οι διπλανοί σου δε σε απασχολούν;
θα έπαιρνα evo και impreza εργοστασιακά. Και αν έπαιρνα μτχ θα έβαζα σιγαστήρα. Δεν χρειάζεται να ενοχλώ τους διπλανούς μου απλά και μόνο επειδή μου αρέσει κάτι. Πρέπει να ξέρεις που είναι τα όρια του αποδεκτού.
μόνος σου το λες οτι σε ταξίδι ενοχλεί ακόμα και σένα...
πόσο μάλλον τους περισσότερους μέσα σε πόλη.

η αστυνομία δεν σε απασχολεί πιθανόν επειδή δεν σε σταμάτησε μέχρι τώρα.
Ενταξει μν κανουμε το προβλημα τοσο τραγικο οταν η μιση ελλαδα ειναι γεματη απο σαξοραλλα και εξατμισεις. Πιστευω οτι πλεον οι γυρω μου εχουν σοβαροτερα πραγματα να ασχοληθουν οπως τα νεα οικονομικα μετρα παραμε τον ηχο της δικης μου εξατμισης. Τεσπα καλως η κακως αυτος ειναι ο θορυβος και τον γουσταρω. Παντα φιλικα...
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 04-03-10, 22:12
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 330
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από COROLLAKIAS MIXALHS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενταξει μν κανουμε το προβλημα τοσο τραγικο οταν η μιση ελλαδα ειναι γεματη απο σαξοραλλα και εξατμισεις. Πιστευω οτι πλεον οι γυρω μου εχουν σοβαροτερα πραγματα να ασχοληθουν οπως τα νεα οικονομικα μετρα παραμε τον ηχο της δικης μου εξατμισης. Τεσπα καλως η κακως αυτος ειναι ο θορυβος και τον γουσταρω. Παντα φιλικα...

Εγώ πιστεύω οτι τώρα πια δεν θα ασχολείτε κανένας με το τί θόρυβο θα κάνει το αυτοκίνητο του Μιχάλη κ του κάθε Μιχάλη κ θα ασχοληθούν πραγματικά με το πρόβλημα το οικονομικό κ τα νέα μέτρα που κάνει όχι την γειτονιά αλλά την Ελλάδα να είναι στο πόδι απο τον θόρυβο!!! Πάντος αρκετά αν όχι όλα τα αυτοκίνητα που είναι φτιαγμένα ακόμα κ απο το εργοστάσιο κάνουνε θόρυβο ίσως όχι τόσο πολύ αλλά όλα κάνουνε βλέπε CORSA OPC PEUGEOT 207RALLYE κ.α.!!!

Φιλικά Πάντα Ζήσης!!!
__________________
http://www.auto24.gr
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 04-03-10, 22:59
Το avatar του χρήστη antonios7
antonios7 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 29-11-2006
Μοντέλο: Corolla 1.3 G6
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 51 male
Μηνύματα: 1.065
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 319
antonios7 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από COROLLAKIAS MIXALHS Εμφάνιση μηνυμάτων
Ενταξει μν κανουμε το προβλημα τοσο τραγικο οταν η μιση ελλαδα ειναι γεματη απο σαξοραλλα και εξατμισεις.
κανονικά και αν υπήρχε κράτος έπρεπε να παίρνουν κλήσεις όλοι αυτοί...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από COROLLAKIAS MIXALHS Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιστευω οτι πλεον οι γυρω μου εχουν σοβαροτερα πραγματα να ασχοληθουν οπως τα νεα οικονομικα μετρα παρα με τον ηχο της δικης μου εξατμισης.
Ωραίο επιχείρημα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ζήσης Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ πιστεύω οτι τώρα πια δεν θα ασχολείτε κανένας με το τί θόρυβο θα κάνει το αυτοκίνητο του Μιχάλη κ του κάθε Μιχάλη κ θα ασχοληθούν πραγματικά με το πρόβλημα το οικονομικό κ τα νέα μέτρα που κάνει όχι την γειτονιά αλλά την Ελλάδα να είναι στο πόδι απο τον θόρυβο!!!
τώρα ναι κανένας...
τώρα που όλοι ασχολούνται με την τσέπη τους, με εμένα θα ασχοληθούν που έχω όλη μέρα σπίτι το στέρεο στο τέρμα;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ζήσης Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντος αρκετά αν όχι όλα τα αυτοκίνητα που είναι φτιαγμένα ακόμα κ απο το εργοστάσιο κάνουνε θόρυβο ίσως όχι τόσο πολύ αλλά όλα κάνουνε βλέπε CORSA OPC PEUGEOT 207RALLYE κ.α.!!!

Όλα τα εργοστασιακά είναι μέσα στο όριο αλλιώς δε θα έπαιρναν έγκριση να κυκλοφορούν.


Τέλος πάντων καλά να είστε να κυκλοφορείτε, σας καταλαβαίνω λόγω ηλικίας θέλετε να ακούγετε το πράμα. Λίγη προσοχή στο θόρυβο και κάποιος ελάχιστος σεβασμός στους γύρω μας δε βλάπτει...
στην ελλάδα είμαστε ούτως η άλλως. ο καθένας κάνει οτι θέλει χωρίς συνέπειες.
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 05-03-10, 13:39
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 330
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonios7 Εμφάνιση μηνυμάτων
κανονικά και αν υπήρχε κράτος έπρεπε να παίρνουν κλήσεις όλοι αυτοί...

Για πιο λόγο θα την βγάλει ή θα τον στείλει στο ΚΤΕΟ?!!! Εδώ κ περιπολικά έχουν εξάτμηση

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonios7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο επιχείρημα!
Αυτός είναι πολύ σοβαρός λόγος κ νομίζω οτι έτσι είμαστε λίγο πολύ όλοι μας!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonios7 Εμφάνιση μηνυμάτων
τώρα ναι κανένας...
τώρα που όλοι ασχολούνται με την τσέπη τους, με εμένα θα ασχοληθούν που έχω όλη μέρα σπίτι το στέρεο στο τέρμα;
Τουλάχιστων τους προσφέρεις ψυχαγωγία!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonios7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Όλα τα εργοστασιακά είναι μέσα στο όριο αλλιώς δε θα έπαιρναν έγκριση να κυκλοφορούν.
Δηλαδή θες να μου πείς οτι το Corsa OPC ή (πιο πάνω σε κυβικά) το S3 το IMPREZA STi το EVO για να μήν πω Μ3 ή Μ6 δεν κάνουν θόρυβο μόλις ανοίξουν έστω μέχρι της 5.000στροφές? Δεν νομίζω! Ναι μεν περνάνε έλεγχο αλλά ακούμε τον θόρυβο πλούσιο!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από antonios7 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τέλος πάντων καλά να είστε να κυκλοφορείτε, σας καταλαβαίνω λόγω ηλικίας θέλετε να ακούγετε το πράμα. Λίγη προσοχή στο θόρυβο και κάποιος ελάχιστος σεβασμός στους γύρω μας δε βλάπτει...
στην ελλάδα είμαστε ούτως η άλλως. ο καθένας κάνει οτι θέλει χωρίς συνέπειες.
Φαντάζομαι οτι κ εσύ πέρασες απο την ηλικία αυτή κ ξέρεις πως είναι! Πάντος δεν νομίζω αν σαν άνθωπος θέλεις να κάνεις γιορτή στο σπίτι κ βάλεις το ράδιο τέρμα να υπάρχει κάποιο τρέλο πρόβλημα γιατί κ αυτό "θόρυβος" είναι κατα κάποιον λόγο (αν ακούς άλλο ίδος τραγουδιών ειδικά) αλλά θέλεις να περάσεις καλά! Αν βάλεις μια εξάτμιση σε ένα αυτοκίνητο κ στην γειτονια σου να είναι δεν θα το ακούσεις να δουλεύει πάνω απο 10 δεύτερα ή κ να περάσει το αυτοκίνητο πάνω απο 5 δεύτερα δεν θα το ακούσεις!!! Τώρα όσο για την Ελλάδα κ τους νόμους της άσε να ασχοληθούν με κάποια σοβαρότερα πράγματα όπως οι κλοπές κ.α.

Προσωπική μου άποψη πάντα!!!

Φιλικά Ζήσης!!!
__________________
http://www.auto24.gr

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ζήσης : 05-03-10 στις 14:34.
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 05-03-10, 17:16
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 277
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Κοιτα Ζηση τα εργοστασιακα δν κανουν θορυβο εκτος απο τον χαρακτηριστικο θορυβο που βγαζει η m3. Γιαυτο και στα evo και τα impreza επειδη ειναι τελειως φιμωμενα αν τους βαλεις εξατμιση παιρνουν 20 με 30 αλογακια. Τεσπα ξερεις καλα οτι το θεμα το ανοιξα οχι για να μιλησουμε για το θορυβο και τις ενεργειες του κρατους ,αλλα μονο για να βοηθησω και να λυσω αποριες σε κατοχους auris οσον αφορα τη βελτιωση στο αμαξι τους!Θεωρω πιο ουσιωδες να μιλαμε για aftermarket πραγματα που θα δωσουν σε ροπη και σε αλογα και να υπαρχει συμμετοχη απο ατομα που πραγματικα ψαχνονται για κατι καλυτερο παρα να συζηταμε ολοι μαζι για το τι φιλτρο θα βαλουμε στο φιλτροκουτι η για το ποια χοανη θα βαλουμε που θα μας δωσει 0,1 αλογο και αν. Καλα κι αυτα αλλα θεωρω πιο ουσιαστικο να μιλαμε για πραγματικες βελτιωσεις και φυσικα για καποια προβληματα που μπορουν να παρουσιαστουν στο καθενα. Ζηση με πιανεις πιστευω...
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 05-03-10, 17:44
Το avatar του χρήστη nipponpower
nipponpower Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 15-03-2005
Μηνύματα: 177
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 251
nipponpower είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μιχαλη καλοριζικη η εξατμιση σου.
Λογικα θα εχει κερδισει καποια αλογα το αμαξι. Λογω του οτι ειναι υπερκυβισμενο και σε συνδιασμο με μια πιο ελευθερη εισαγωγη και ενα προγραμμα θα δεις διαφορα. Τοσο καιρο ειχες τη μαμα εξατμιση του 1.4 ?
__________________
No guts
No glory
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 05-03-10, 17:54
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 277
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nipponpower Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιχαλη καλοριζικη η εξατμιση σου.
Λογικα θα εχει κερδισει καποια αλογα το αμαξι. Λογω του οτι ειναι υπερκυβισμενο και σε συνδιασμο με μια πιο ελευθερη εισαγωγη και ενα προγραμμα θα δεις διαφορα. Τοσο καιρο ειχες τη μαμα εξατμιση του 1.4 ?
Να σαι καλ φιλαρακι. Απο τον υπερκυβισμο και μετα το μονο που ειχα βαλει ηταν εισαγωγη!Απο εξατμιση μονο τα 2 τελικα τα οποια φαινονται στις photos toy γκαραζ!Ενταξει ναι παει καλυτερα. Τωρα μονο το προγραμμα μενει. Ανδριανακη σου ρχομαι.......
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-03-10, 18:05
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 330
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από COROLLAKIAS MIXALHS Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα Ζηση τα εργοστασιακα δν κανουν θορυβο εκτος απο τον χαρακτηριστικο θορυβο που βγαζει η m3. Γιαυτο και στα evo και τα impreza επειδη ειναι τελειως φιμωμενα αν τους βαλεις εξατμιση παιρνουν 20 με 30 αλογακια. Τεσπα ξερεις καλα οτι το θεμα το ανοιξα οχι για να μιλησουμε για το θορυβο και τις ενεργειες του κρατους ,αλλα μονο για να βοηθησω και να λυσω αποριες σε κατοχους auris οσον αφορα τη βελτιωση στο αμαξι τους!Θεωρω πιο ουσιωδες να μιλαμε για aftermarket πραγματα που θα δωσουν σε ροπη και σε αλογα και να υπαρχει συμμετοχη απο ατομα που πραγματικα ψαχνονται για κατι καλυτερο παρα να συζηταμε ολοι μαζι για το τι φιλτρο θα βαλουμε στο φιλτροκουτι η για το ποια χοανη θα βαλουμε που θα μας δωσει 0,1 αλογο και αν. Καλα κι αυτα αλλα θεωρω πιο ουσιαστικο να μιλαμε για πραγματικες βελτιωσεις και φυσικα για καποια προβληματα που μπορουν να παρουσιαστουν στο καθενα. Ζηση με πιανεις πιστευω...

++++1.000.000.000.000 Συμφωνώ αδερφάκι σε όλα όσα είπες!!!!!!!!
Ο λόγος του θέματος είναι αυτά που έχω βάψει με Μώβ κατ'εμε πάντα!!!

Φιλικά Ζήσης!!!
__________________
http://www.auto24.gr
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 05-03-10, 18:09
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 277
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Το αποτελεσμα ειναι οτι η ουσια του θεματος εμεινε μονο στο μωβ!!!
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 05-03-10, 18:13
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 330
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από COROLLAKIAS MIXALHS Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αποτελεσμα ειναι οτι η ουσια του θεματος εμεινε μονο στο μωβ!!!

Οχι ακριβώς!!! Το θέμα είναι οτι εσύ είσαι αυτός που τα έσκασες κ τα χαίρεσαι κ άνοιξες το θέμα για να δούνε όσοι ψάχνονται για το τί μπορούνε να κάνουνε αν θέλουνε να δούνε διαφορές!!! Αλλά η ουσία είναι οτι εσύ είσαι αυτός που........................κ@.λ.'.νι!!! Δεν ξέρω αν με ποιάνεις!!!
__________________
http://www.auto24.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > TOYOTA AURIS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
εξατμιση jason TOYOTA COROLLA 111(G6) 23 24-01-14 13:39
εξατμιση?? urban TOYOTA COROLLA 111(G6) 48 28-02-12 17:38
εξατμιση τς basilakiscorolla TOYOTA COROLLA E 12 15 30-09-10 16:05
εξατμιση panoshro TOYOTA AURIS 0 18-05-09 17:06
εξατμιση για ε12 1.4 trelokomio ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 2 02-03-08 22:20



Page generated in 0,19332004 seconds (84,45% PHP - 15,55% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:13.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)