Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

OFF TOPIC Εδώ μπορείτε να γράφετε ό,τι θέλετε!! Από ειδήσεις μέχρι τι φαγητό έχετε σπίτι!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
ΚΛΕΙΝΕΙ Η APEXi?
  #1  
Παλιά 22-03-07, 15:55
g6 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-12-2003
Μηνύματα: 304
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 279
g6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΚΛΕΙΝΕΙ Η APEXi?

Συμφωνα με πληροφοριες η AREXERA μητρικη εταιρια της γνωστης σε ολους μας APEXi ζητησε οικονομικη βοήθεια από την κυβέρνηση της Ιαπωνίας ωστε να αποφυγει την πτωχευση. Η παραγωγη ηδη μειωθηκε και παρουσιαζεται σχετικη ελλειψη στα προιοντα στην αγορα. Αναμενονται νεωτερα. Τελικα και οι κολοσσοι αντιμετωπισζουν προβληματα.... Μακαρι να βοηθηθει και να μην λεισει...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-03-07, 15:59
Το avatar του χρήστη toyota mania
toyota mania Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 02-01-2005
Μοντέλο: Avensis
Περιοχή: καρδίτσα
Ηλικία: 51 male
Μηνύματα: 2.679
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 506
toyota mania είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
"Χ*στηκ* η φοραδα στα αλωνια", οπως λενε και στο χωριο μου.Πλεον στην Ιαπωνια υπαρχουν εκατονταδες βελτιωτκοι οικοι, κατι σαν τα περιπτερα.Και απο την στιγμη που δεν βγαζει κατι για το δικο μου στα π@....ρι@ μου.
__________________
Ηρακλης. 4A-FE Power και τωρα 2SZ-FE.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη diafanh-psyxh : 22-03-07 στις 16:06. Αιτία: σεμνα Ηρακλή
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 22-03-07, 16:10
Το avatar του χρήστη dinos
dinos Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: EE111
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΣΟΣ
Μηνύματα: 1.146
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 354
dinos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
απο τοτε που μπηκε η Κινα στην αγορα....αξεσουαρ κλπ σιγα σιγα ολοι θα αντιμετοπισουν τα προβληματακια τους....ο καταναλωτης κοιταει κ τιμη οχι μονο ποιοτητα
__________________
ΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ , ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙΣ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 22-03-07, 16:26
Carinaman Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 12-02-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 604
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
Carinaman είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από toyota mania Εμφάνιση μηνυμάτων
"Χ*στηκ* η φοραδα στα αλωνια", οπως λενε και στο χωριο μου.Πλεον στην Ιαπωνια υπαρχουν εκατονταδες βελτιωτκοι οικοι, κατι σαν τα περιπτερα.Και απο την στιγμη που δεν βγαζει κατι για το δικο μου στα π@....ρι@ μου.
Τι δε βγαζει κατι για το δικο σου? Το εννοεις αυτο? PowerFC, SAFC Ι-ΙΙ-Νεο, RSM GP, AVC-R αν το ειχες κανει turbo, η εξαιρετικη χοανη Power Intake, ενα universal τελικο, ολα μπορουν να μπουν στο δικο σου, πως δε βγαζει κατι λοιπον?

Η Apexi ειναι κορυφαια στο χωρο της! Θεωρω το PowerFC οτι καλυτερο σε φτηνη διαχειρηση management(το οποιο και σταματησαν να παραγουν προσφατα).. Δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν οι πληροφοριες αλλα ελπιζω να μην κλεισει γιατι ειναι πραγματικα πολυ καλη σαν εταιρια και εχει σιγουρα να προσφερει κι αλλα..
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 22-03-07, 16:39
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
μια που αναφερθηκε η κινα εχω καποιες πληροφοριες οτι και πραγματα της TRD κατασκευαζοντε στην κινα..... και φυσικα πασαροντε ως γιαπωνεζικα.

θα τις διασταυρωσω τις πληροφοριες αυτες και θα ενημερωσω. εμενα παντως μου φανταζει λγικο να γινει αυτο λογω χαμηλων ημερομισθιων!!!!
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 22-03-07, 18:09
Το avatar του χρήστη Gorillas
Gorillas Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 30-01-2004
Μοντέλο: E12 1,8 3d Sol
Περιοχή: Κοκ. Μύλος
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 2.432
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 515
Gorillas είναι ένας φάρος φωτός Gorillas είναι ένας φάρος φωτός Gorillas είναι ένας φάρος φωτός Gorillas είναι ένας φάρος φωτός Gorillas είναι ένας φάρος φωτός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
μια που αναφερθηκε η κινα εχω καποιες πληροφοριες οτι και πραγματα της TRD κατασκευαζοντε στην κινα..... και φυσικα πασαροντε ως γιαπωνεζικα.

θα τις διασταυρωσω τις πληροφοριες αυτες και θα ενημερωσω. εμενα παντως μου φανταζει λγικο να γινει αυτο λογω χαμηλων ημερομισθιων!!!!
Δεν παίζει ρόλο η χώρα προέλευσης αλλά οι προδιαγραφές του εργοστασίου. Αν στην Κίνα δουλεύει εργοστάσιο με υψηλά standard τότε το προιόν δεν έχει καμία διαφορά.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 22-03-07, 20:12
Το avatar του χρήστη dinos
dinos Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: EE111
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΣΟΣ
Μηνύματα: 1.146
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 354
dinos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
μια που αναφερθηκε η κινα εχω καποιες πληροφοριες οτι και πραγματα της TRD κατασκευαζοντε στην κινα..... και φυσικα πασαροντε ως γιαπωνεζικα.

θα τις διασταυρωσω τις πληροφοριες αυτες και θα ενημερωσω. εμενα παντως μου φανταζει λγικο να γινει αυτο λογω χαμηλων ημερομισθιων!!!!
Πανο μια χαρα ειναι οι πληροφοριες σου δε χρειαζονται διασταυρωση...απλα η TRD προσεχει λιγο παραπανω κ ελεγχει γιατι δε θελει να χασει καθολου την καλη της φημη κ αξιοπιστεια αλλα θελει πολυ να αυξησει τα κερδη της γιαυτο κ κατεφυγε στην κινεζικη παραγωγη
__________________
ΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ , ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙΣ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 23-03-07, 13:14
g6 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-12-2003
Μηνύματα: 304
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 279
g6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ολοι στην Κινα φτιαχνουν πια παιδια λογω χαμηλου κοστους δειτε το και στα ηλετκρικα και ηλεκτρονικα ηδη. ολα Κινα...
Η Apexi εχει μια σοβαρη πορεια στο χρονο με τα προιοντα της και οντως ειναι κριμα να χαθει. Απο την αλλη ο ανταγωνισμος εχει πλεον ενταθει στο επακρο και αναμενομενο ειναι να αναθεωρηθουν καποιες θεσεις.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 23-03-07, 15:00
Το avatar του χρήστη Glanzaboy
Glanzaboy Offline:
 
Εγγραφή: 26-01-2006
Μοντέλο: Ε111 Turbo
Περιοχή: Αθήνα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 400
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 264
Glanzaboy είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι δε βγαζει κατι για το δικο σου? Το εννοεις αυτο? PowerFC, SAFC Ι-ΙΙ-Νεο, RSM GP, AVC-R αν το ειχες κανει turbo, η εξαιρετικη χοανη Power Intake, ενα universal τελικο, ολα μπορουν να μπουν στο δικο σου, πως δε βγαζει κατι λοιπον?

Η Apexi ειναι κορυφαια στο χωρο της! Θεωρω το PowerFC οτι καλυτερο σε φτηνη διαχειρηση management(το οποιο και σταματησαν να παραγουν προσφατα).. Δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν οι πληροφοριες αλλα ελπιζω να μην κλεισει γιατι ειναι πραγματικα πολυ καλη σαν εταιρια και εχει σιγουρα να προσφερει κι αλλα..
+10.....Ακριβως και καποια πραγματατα τα οποια ηδη εχουμε η θελουμε να τοποθετησουμε καλο θα ειναι να διασταυρωσουμε την πληροφορια μην τρεχουμε αργοτερα....
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > OFF TOPIC

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
APEXi PFC Nikos Peltekis TOYOTA COROLLA T-SPORT 34 13-01-11 00:32
apexi pfc cchristos SUPPORT 2 12-12-10 12:50
Η Ασφαλεια Που Εχουμε Ασφαλισμενα Τα Οχηματα Μας Κλεινει.... SavvasKE35 Ασφαλειες και Ασφαλιστικες 20 02-08-06 14:32
apexi μαιμου? MARMEL ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1 07-02-06 16:30
Apexi S-afc 2 Vasilis_G6rT EPIGRAFIX -- ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ - Τ-SHIRTS -- 2 16-06-04 12:10



Page generated in 0,16142607 seconds (82,10% PHP - 17,90% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:38.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)