Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ Μαλώστε, διαφωνίστε όσο θέλετε!!!!!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 20-02-06, 11:56
Το avatar του χρήστη Pantelis
Pantelis Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 05-10-2004
Μοντέλο: celica gt4 Starlet gt
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 601
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 299
Pantelis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
τεσπα οντως δεν βγαζουμε ακρη.
__________________
TEACHER: Can you tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives?
STUDENT: Drift-king, Drin-king and Fu...ing..
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #12  
Παλιά 20-02-06, 12:03
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 875
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από wastegate";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Βγαλτε παληκαρια οτι εχετε στα μοτερ σας να γιντε νορμαλ και μετα πηγαινετε για αξιοπιστες συγκρισεις και του στυλ που κανετε τωρα [...]
Πες τα ρε Βασίλη!!! Επιτέλους γράφτηκε αυτό που, κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα, είναι και το πιο σωστό. Προσπαθήτε να συγκρίνετε δύο μοτερ; Όμορφα. Η TS του Νεοκλή είναι μαμά, χωρίς καμία βελτίωση, σωστά; Η Carina του 2579 τι έχει επάνω; Ή μάλλον να πω τι ΔΕΝ έχει επάνω, για να μας πάρει και λιγότερο χρόνο; Μιλάμε για την κόντρα μαμάς TS και πειραγμένου - όσο δεν πάει άλλο - 20v. Τι σύγκριση είναι αυτή; Βάλτε δύο μαμά car να κοντραριστούν και τότε θα μιλάμε για καρότσες - κολώνες και πραγματικές παρόμοιες διαφορές.
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #13  
Παλιά 20-02-06, 12:08
Το avatar του χρήστη Stathis
Stathis Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 31-07-2004
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 43
Μηνύματα: 292
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 270
Stathis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

διαβαζω και δεν πιστευω αυτα που βλεπω!!


Να καταλαβω... Ο νεοκλις ειχε 3ατομα! μεσα και σε καθε αλαγη εβγαινε απο το λιφτ. παρολα αυτα περασε το καρινα μονο 1 καροτσα το TS.


ΡΕ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΡΕ


Το εξτρα βαρος ΕΙΝΑΙ παααρα πολλυ σημαντικη παραμετρος για αμαξια παρομοιων επιδωσεων . το εχω ξαναπει, 2 ταπερ εχω περασει και τα δυο ειχαν 3 και 4 ατομα μεσα. Δεν λεω οτι εχω τα ταπερ. Μην τα ξεφτιλιζουμε ολα.


Τωρα μην σας πω οτι καταλαβα οτι το carina του 2579 δεν εχει με τιποτα το TS. (αν ολα οσα λεει και ο νεοκλις ειναι αληθεια)


Το TS ανοιγει σαν μανιασμενο αλλα θελει ολες τις αλλαγες στι 8200. ακριβως πριν το κοφτη.


οπως και να εχει. οποιος θελει απαντηση στο τοπικ (και μαλιστα για το ποιο μοτερ ειναι ποιο γρηγορο) μπορει να ρωτισει την toyota την ιδια. στηλτε ενα email.


Για μενα δεν εγινε καν κοντρα. Να ξαναγινει και να φροντισετε αυτη τη φορα να εχουν 1 ατομο, να ξεκινησουν μαζι και να σκισουν και τα 2 μοτερ.

Αν θελετε και βρεθειτε εδω πανω, Θεσ/νικη, θα χαρω πολλυ να βοηθησω.


ΥΓ1. δεν ειμαι προκατελημενος επιδει εχω TS. ημουν απο τους πρωτους που ρωτησα τι ειναι αυτο το 20V. και απο εκει και μετα το εψαξα μονος και εβγαλα τα συμπερασματα μου.

ΥΓ2. Το carina πρεπει να πηγαινει χειροτερα απο το 101 λογω βαρους. Λογικη speaking

ΥΓ3. Αυτα απο μενα. δεν θα κατσω να μιλαω με υποθεσεις (ξανα) για το ποιο μοτερ ειναι καλυτερο. Θα περιμενω νεα δεδομενα(κοντρες) και θα ξανασχολιασω.

ΥΓ4. Εχω ξαναρωτισει. ειναι μαμα το μοτερ του 2579? δεν ειχα παρει απαντηση.

Φιλικα.
__________________
Wining Is Way Of Life
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #14  
Παλιά 20-02-06, 12:14
Το avatar του χρήστη Jims192
Jims192 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 21-03-2005
Μοντέλο: E12 TS
Περιοχή: Ξεσσαλονίκη...
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 882
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 321
Jims192 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

Εditδεν είχα δει το ποστ του Stathi γιατι όταν το δημοσιευε εγω εγραφα..οπότε γράφω και γώ και μαλλον τα ιδια σε πολλά σημεια)

Να γράψω καταρχήν ο ο τίτλος του topic είναι άσχετος.Τι να συγκρίνουμε δλδ? Τα μοτέρ?Αυτό το ξέρουμε.Αφού το ένα βγάζει 190 και το αλλό 160 το πρώτο είναι ποιό γρήγορο ακόμη και ας τα δίνει όταν τα δίνει.Το όλο θέμα είναι είναι ποιό αυτοκίνητο είναι ποιό γρήγορο..Μια carina με 20v ή ένα Ts? Και γι'αυτό μπήκα στον κόπο να γράψω ολόκληρο κατεβατό για το άνοιγμα στο Βόλο και να βγάλω συμπεράσματα για "το δικό μου" το "δικό του" και "με ποιόν οδηγό".Είπαμε,και γώ το λυπαμαι αλλά με μέτρο...(δεν πάω 6000 και αφήνω μπαμ σε φανάρι,δεν βαράω κοφτες κλπ) Ανοιγμα ts με 6500 χιλιάδες στροφές?Οχι ρε συ Νεοκλή...ετσι δεν είναι ts,16άρι είναι...Bεβαια δικό σου είναι το αυτοκίνητο όπως θες το πάς,αλλά εσυ στην ουσία δεν έκανες κόντρα...και αφού γράφεις πώς το πήγαινες απορώ γιατί ολοι γραφετε αλλά αντι άλλων...
Μετά την εμπειρία μου στον Βόλο αδυνατώ να πιστεψω οτι ένα αυτοκίνητο με μοτέρ σαν εκείνο που φορούσε το 101,φορεμένο σε ένα βαρύτερο αυτοκίνητο (Βλ.carina)ρίχνει καρότσες σε ts...Ισως να ναι το ίδιο γρηγορο αλλά και πάλι δεν το νομίζω...Παντως όπως και να χει,σίγουρα ένα αυτοκίνητο με 20V είναι αξιος αντίπαλος για ένα Ts(ή και το ανάποδο αν προτιμάτε) αλλά το μόνο σίγουρο είναι οτι κανένας δεν πρόκειται να μπέι φυλακή για κλοπές ιερών χώρων κλπ που γράφονται κατα καιρούς....

Φιλικά Δημήτρης.
__________________
Corolla TS 1.8 3d 2002-2007
Yaris 1.3 5d 2002-
B.M.W. E30 2.0 2d 2008-(drift project)
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #15  
Παλιά 20-02-06, 14:10
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

Ελπιζω μετα απο ολα αυτα τα πραγματα που εχουν ειπωθει να εχουν βγαλει ηδη ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!!!η κοντρα θα ξαναγινει απο οσο γνωριζω και τοτε με εναν πραγματικο οδηγο στο τιμονι της Τ-sport τοτε το καρινακι θα κλαιει με μαυρο δακρυ!!!απλα η γνωμη μου φιλικα παντα χωρις να θελω να μειωσω τις οδηγικες ικανοτητες του Νεοκλη απλα καψτο το αμαξακι σου Νεοκλη ΜΗΝ ΤΟ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟΥΟΤΑ ειναι !!!!!
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #16  
Παλιά 20-02-06, 14:16
Nikos Offline:
Απλό Μέλος
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 2.637
Ευχαρίστησε: 3
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 502
Nikos έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ G6";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελπιζω μετα απο ολα αυτα τα πραγματα που εχουν ειπωθει να εχουν βγαλει ηδη ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!!!η κοντρα θα ξαναγινει απο οσο γνωριζω και τοτε με εναν πραγματικο οδηγο στο τιμονι της Τ-sport τοτε το καρινακι θα κλαιει με μαυρο δακρυ!!!απλα η γνωμη μου φιλικα παντα χωρις να θελω να μειωσω τις οδηγικες ικανοτητες του Νεοκλη απλα καψτο το αμαξακι σου Νεοκλη ΜΗΝ ΤΟ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟΥΟΤΑ ειναι !!!!!
Ρε Νεοκλη μηπως πρεπει να το "παω" εγω;
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #17  
Παλιά 20-02-06, 14:36
neoklis
 
Μηνύματα: n/a
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

παιδια ειληκρινα ζητω ταπεινα συγνωμη απο ολουσ τουσ κατοχουσ τsport
εκανα μεγαλη μαλακια ανοιξα απο ρελαντη χωρισ γκαζι και εφτασα την πρωτη στον κοφτη το παλικαρι απο πισω μου (δεν ξεκινησαμε διπλα διπλα)1 αυτοκινητο στο τελειωμα τησ 1 ειχα παρει διαφορα
+2 περιπου τα παλικαρια απο μεσα η κολητη μου μου μου ειπαν που ειναι ρε χαθηκε παρολα αυτα παντα με μαρτυριεσ των παιδιων που ειταν μεσα την δευτερα την αλλαξα 6200 και την 3 στης7300 και κατι εκει το παλικαρι αφου του ειχα ριξει ειδη μα μαζεψε και μου εριξε +1και κατι παραλαυτα φορτοσα την 4 στησ 7800 και εβαλα 5 και ανεβαζε μεχρι 8000 τον μαζεψα και τον περασα για λιγο στο τελειωμα
τωρα οι κατοχοι τσ καταλαβενετε τι μαλακια εκανα
απλα το παλικαρι ειδε την 1 μου και 5 αλλα οχι να τησ σκισω ολες
και μην ακουω οτι το παλικαρι δεν το εσπασε να με περασει μην τρελαθουμε
θα ερθει παντος η στιγμη που θα το μετανοιοσει πικρα
κριμα που το λυπυθηκα οταν εσκουζε στην 1 κοφτη
βλεπετε το ποναω μαλακια ε δεν θα ξαναγραψω αλλο εδω δεν αξιζει να ασχολουμε γραπτος φυσικα ακουσα και τα καντιλια απο τα φιλαρακια μου και μου ειπαν παλι να ειναι μεσα και η τρεις μας και το πολικαρι μονο του η μπορει να δωσο και το αμαξι μου στον μαρμελ να το παει αυτος (ασχετα αν δε το δινο στην γυναικα μου )γιατι εγο ποναο να το ακουο να μπαινει κοφτεσ δεν ειμαι τησ κοντρασ και ουτε το παιζω γρηγοροσ αλλα καποιοσ πρεπει να του κοψει την γλωσσα του παλικαριου οπωσ προανεφερα δεν θα ξαναγραψω γιατι ειναι και αλλα παιδια που θελουν να πουν τα δικα τουσ το τηλ. μου ειναι στο προφιλ αν το παλικαρι ειναι διαθεσιμο ασ παρει η εμενα η τον πανο ευχαριστω φιλικα νεοκλης
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #18  
Παλιά 20-02-06, 14:51
Το avatar του χρήστη Jims192
Jims192 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 21-03-2005
Μοντέλο: E12 TS
Περιοχή: Ξεσσαλονίκη...
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 882
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 321
Jims192 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από neoklis";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
παιδια ειληκρινα ζητω ταπεινα συγνωμη απο ολουσ τουσ κατοχουσ τsport [...]
τωρα οι κατοχοι τσ καταλαβενετε τι μαλακια εκανα
1.Δεν υπάρχει κανενας λόγος να ζητάς συγνώμη και απο κανέναν...Χαβαλε κανουμε,απλά ορισμένς φορές το παίρνουμε πολύ πατριωτικά και γινεται όλος αυτος ο τζερτζελος..αλλά θα μου πεις τι θα χαμε να γραφουμε αμα δεν γινόταν και κανενα ανοιγματακι..
2.Φυσικά και καταλαβαίνουμε γι'αυτό και παραπάνω γραφουμε (και γω και ο Stathis) τους ενδοιασμούς μας για το ανοιγμα.
3.Για σένα και για κανεναν αλλόν ριξτου και κανενα γέμισμα με όλες τις ταχύτητες για να ευχαριστηθείς και τον κύριο λόγο για τον οποιό φημίζεται το αυτοκίνητο μας...
4.Και γώ δεν δίνω το αυτοκίνητο μου και δεν είναι αναγκη να το δώσεις σε κανεναν γιατι δεν έχουμε τιποτα να αποδείξουμε(τώρα αμα θες να το δόσεις για οποιονδήποτε αλλόν λόγο..κανενα πρόβλημα)
5.Καποια στιγμή θα βρεθεί αυτός που εχει ts και δεν θα το λυπάται και αυτός που ξερει να το δουλευει(αυτή την αλλαγη μεσα στο lift απο 1η σε 2ά ακόμη να την πετυχω) και θα φανεί...Μην αγχώνεστε μονο και μου πάθετε τπτ...
__________________
Corolla TS 1.8 3d 2002-2007
Yaris 1.3 5d 2002-
B.M.W. E30 2.0 2d 2008-(drift project)
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE-20V vs VVTLi
  #19  
Παλιά 20-02-06, 15:07
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE-20V vs VVTLi

χαχαχαχα την εχετε ακουσει ολοι κανονικα ε? καποτε κοροιδευατε το νικο και τον κλεισατε στο τρελαδικο. ηρθε η αποδειξη ομως και θα ξαναερθει γιατι υπαρχουν και αλλα δυνατα 20v. φαντασου να ηταν 1800 το 20v. τι συγκρινουμε τωρα?
βασιλη ολο μ@λ@κιες λες. του 2579 ειναι περιφερειακα ψιλοβελτιωμενο. τιποτα το σοβαρο. εκει ειναι το θεμα ομως? αυτο ελειπε να ηταν και απο το εργοστασιο το 20v. αν του εριχνε στ αυτια και τοτε? δεν ξερω τι λετε τι πιστευετε και τι οχι γεγονος ειναι οτι η ts μασησε. και μη μου πειτε οτι δεν την ακουσατε γιατι............ σιγα μην εδινα εγω 25000-28000 ευρω και να εχω πισω μου μιση καροτσα αν δε μου ριξει δλδ ενα.....20v XAXAXAXAXAXA
νεοκλη ειμαστε φιαλαρακια και το ξερεις. πρεπει να δοκιμασουμε δυο μας αναβαση και θα σου πω τι παιζει. μου το λεγε και ο φανης κατακαιρους και τον δουλευα
ε ρε γλεντια.
να υπενθυμισω στο σταθη οτι ο νεοκλης ειχε ενα ατομο μεσα περιπου 80 κιλα και οχι 2 η 3 οπως τον συμφερει να λεει τον σταθη. δλδ νομιζετε θα αλαζε κατι αν ηταν μονοι τους οι οδηγοι? χεχε αντε μια διαφορα του ενος χιλιοστου
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-02-06, 15:18
Το avatar του χρήστη GIANNIS_G6
GIANNIS_G6 Offline:
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: Ε11 vvt-i 1.4
Περιοχή: Αιγαλεω
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 1.238
Ευχαρίστησε: 2
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 369
GIANNIS_G6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μην ξεχνας μαρμελαδα το βασικοτερο στοιχειο!!δεν λεω γρηγορο το 20v αλλα σκεφτειτε σοβαρα ολοι σας 20vαλβιδοι και μη!!!το Τ-sport ειναι φιμωμενο μεχρι εκει που δεν παιρνει για τους γαμ@ρυπους και το δικο σας μοτερακι ειχε βγει στην παραγωγη με πολλη περισσοτερη δυναμη απο 1600 κυβικα και τοτε δεν ηταν τοσο αυστηρα τα πραγματα απο τους γαμ@ευρωπαικουσ νομους!!τα λεω σωστα??εν τελει δεν υπαρχει συγκριση για αυτα τα δυο μοτερ!!!ελπιζω οι λογικοι εδω μεσα να συμφωνησουν γιατι θα φρικαρω με αυτη την υποθεση!!!αμαν πια!!!χε χε χε!!!
__________________
Και οπως θα παιρνω τις στροφες,εσυ αν θελεις κοιταζε μεεεεε!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
20v 4AGE σε ΚΕ. endurasKE-30 TOYOTA COROLLA KE30 13 27-12-11 03:02
4age 16v msd KOSTAS_KE35 SUPPORT 0 30-03-10 21:39
Vvti & Vvtli- Πως, που, γιατί... madvinegar Γνωσιακή Βάση Δεδομένων 0 10-03-09 16:32
Μετατροπή 1,4 VVTi σε 1.8 TS VVTLi ΚΩΣΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ SUPPORT 44 15-12-08 11:46
vvti vvtli? labros_k ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1 11-01-07 13:17



Page generated in 0,17744708 seconds (81,55% PHP - 18,45% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:47.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)