Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ Μαλώστε, διαφωνίστε όσο θέλετε!!!!!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα
  #21  
Παλιά 07-07-05, 18:49
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα

χμ..... τι λετε μωρε? σπυρο ναι ειναι μια βαλβιδα η οποια δινει αλογα στη στιγμη σε ενα λεπτο αλλα κανεις 3 μηνες μετα να το επισκευασεις στο συνεργειο. Βαγγελη ασε εσυ μη μιλας γιατι ξεχειληζεις απο ροπη. Βασιλη βαλτο αγορακι μου ετσι απλα να με θυμηθεις. νικο αστους να λενε ρε συ. ζηλευουν την αξιοπιστια μας. φυσικα και μενα μ αρεσει το σαλιγκαρι αλλα...... αυτο το αλλα ειναι που κανει την διαφορα.
το θεμα ειναι να θες να πας μακρια. τουλαχιστον εγω. ποιος φτανει παντα πρωτος? ο λαγος η η χελωνα? η χελωνα φυσικα. δε με νοιαζει αν θα με περασει ενα τουρμπατο απλα επειδη ειναι τουρμπατο. υπαρχει λογος που εχει αλογα. ποσα α σταδιου ειναι πισω ομως? βαγγελη του νικου ειναι μια απο τις καλυτερες μετατροπες (185αλογα) και εχει αντεξει 2 χρονια. σου εχει μιλησει ο νικος ομως πως τρεμει η καρδουλα του για τις μπιελες? καθε φορα που ανοιγει τις περιμενει. 2 χρονια αυτες περιμενει και ζει με το αγχος 2 χρονια τωρα αν και ποτε θα σπασουν. ημαρτον. θα το αντεχες εσυ? εγω με τιποτα παντως. μιλησε και λιγο με το νικο.θα στα πει. φυσικα με περναει σαν ανεμος το ατιμο του νικου. αλλα ειναι πεπιεσμενο μη το ξεχναμε.
α το τουρμπατο το σενταν 101 του γιωργου το εχεις δει βαγγελη ε? 1.4 πιεση δουλευει χαλαρα. πανω απο 270 αλογα ειναι. ξερεις ποσα εχει χωσει? ε? ποσα? αλεκο???? ποσα? πανω απο 25000 ευρω. αντεχετε?
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα
  #22  
Παλιά 07-07-05, 22:11
Το avatar του χρήστη wastegate
wastegate Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: ΕΕ101turbo..
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ αλλα εμεις οι βλαχ... οπ'λαχ!!!
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 5.923
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 838
wastegate είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα

Κατσε ρε συ φιλε τι τα περασες τα χιλιαρικα φυστικια?2200Ε θες για μπιελοπιστονοκουζινετα αλλα 1200Ε για τουρμπινα πολλαπλη,500Ε για δισκοπλατο αλλα τοσα για βολαν και παει λεγοντας.Περιπου 10000Ε θα φυγουν(υπολογισμενα).
Πανο και με το τουρμπο φτανεις μακρυα.Καθε μοτερ εχει ενα οριο διαλεγεις και περνεις.Ετσι δεν ειναι?Δεν ζητας απο ενα 13αρι μοτερ να βγαλει 400 και 500 αλογα.260 και ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ.Εγω αυτο ξερω να πω.
Νικο σε διαβεβαιω οτι θα το πηγαινω ταπα μερα νυχτα μεχρι να βγει το ποδι κατω απο πατωμα απλα αν θελω φτανω και τα 160 χωρις να τουρμπισει.
Υ.Γ.
Γιαννη γιατι ενα ατμοσφαιρικο βγαζει κατω οσα στον στροφαλο?Σε ολα υπαρχουν απωλειες(συστημα μεταδοσης ευθυνετε οχι αν ειναι τουρμπο ή ατμοσφαιρα)ειπαμε να λεμε λαλακιες αλλα οχι και τετοιες.
Υ.Γ.2
Ρε παιδια πολυ συναισθηματικοι μου βγηκατε αν ειναι ετσι σταματηστε το πηδημα ρε σεις μην με τρελενεται(ειμαι και σε κρισιμη ηλικια!!)βλαπτει την τσεπη!!Τι να σας πω ρε?Αν μπουνε σωστα "υλικα"πανω στο μοτερ δεν παθαινει ΤΙΠΟΤΑ.
Υ.Γ.3
Ξερετε τι καταλαβα?ΟΛΟΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΝΑ ΜΙΣΟΥΝΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ
__________________
Τοπικιστής είναι αυτός που λέει ότι η πόλη του είναι ομορφότερη από τα Γιάννενα....

Απάντηση με παράθεση
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα
  #23  
Παλιά 08-07-05, 09:49
Το avatar του χρήστη vagelisteo
vagelisteo Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: Ε12
Περιοχή: Καπανδρίτι Αττικής
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 357
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 275
vagelisteo είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα

Πανο δεν ειπα οτι δεν ισχυουν ολα αυτα αλλα τι να κανουμε.
Εαν θες πολλα αλογα πας τουρμπο σιγουρα.
Εαν εισαι ικανοποιημενος με 160-170 μενεις ατμοσφαιρα.(ισως και παραπανω)
Παντως οποιος εχει το μικροβιο μεσα τους της βελτιωσης βλεπει τουρμπινες στον υπνο του.
Για παραδειγμα εσυ.Το σκεφτοσουνα πριν φυγεις τουλαχιστον για Ροδο οπως και στο αβαταρ σου δες τι εχεις γραψει :P
Σιγουρα με το τυρμπο πρεπει να το ψιλοπροσεχεις για να μην τρελλενεσαι στα συνεργεια.
Παντως πιστευω ενα ζεσταμα του κινητηρα και ενα κρυωμα μετα απο ταξιδια-σκισιμο το κανω και γω ακομα για αντοχη του κινητηρα μακροχρονια.(το ιδιο θελει και το τυρμπο λιγο περισσοτερο βεβαια)
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 08-07-05, 17:00
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Δεν ξερω αλλα τον παραγοντα καταναλωση τον εχει υπολογισει κανενας;Περα της αδιαμφισβητητης αξιοπιστιας των ατμοσφαιρικων σε σχεση με το τουρμπο,τα τελευταια θελουν και ενα μπαουζερ απο πισω για κομπλαρισματα.Και μιλαω για γρηγορες συνθηκες γιατι αν ειναι να εχεις τουρμπο και να μην το χρησιμοποιεις τοτε τι το εφτιαξες;Και μην μου πειτε οτι οι τουρμπατοι εχετε το κεφαλι σας ησυχο!Ζεσταμα το πρωι και κρυωμα στα τελειωματα.Και νομιζω οτι συγκρινουμε παραπλησια μοτερ,το μεν σε ατμοσφαιρικη εκδοση και το αλλο σε τουρμπατη.Και αν θες πολλα αλογα φιλε vagelisteo δεν πας τουρμπο αλλα κυβικα.Και ποια ειναι η μεγαλυτερη αποδειξη αυτων που λεω; Μα τα supercar,τα οποια δεν φορανε τουρμπατα μοτερ αλλα 12κυλινδρα διαμαντια με αναλογια HP/LIT που θα ζηλευαν βελτιωμενα τουρμπατα των 2.5 λιτρων.Το πιο δικαιο κατα την γνωμη μου ειναι να συγκρινουμε 2 μοτερ οπως βγαινουν απο το εργοστασιο και οχι με το ποσα αλογα μπορεις να βγαλεις.Φιλε wastegate ειναι πολλα τα 22000 ευρω;Εδω η Autoergonomicks βελτιωσε subaru στα 451 αλογα 50-60% αυξηση ιπποδυναμης με κοστος ενα FORESTER οπως λεει χαρακτηριστικα.Η διαφορα ξερεις ποια ειναι; το αυτοκινητο εχει κανει πολλα! χιλιομετρα χωρις κιχ και υποστηριζεται απο κορυφαιες αναρτησεις,φρενα και οτι αλλο.Αλλιως το φτιαχνεις στον pantelis enginearing and tuning(υπαρχει στην Αργυρουπολη) με 6000 ευρω και με 500 αλογα και το σταυρο στο χερι.Αλλα ειπαμε αξιοπιστια...
Απάντηση με παράθεση
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα
  #25  
Παλιά 08-07-05, 17:25
Το avatar του χρήστη Jims192
Jims192 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 21-03-2005
Μοντέλο: E12 TS
Περιοχή: Ξεσσαλονίκη...
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 882
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 321
Jims192 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα

Επειδή δίνω αρκετό βάρος στην αξιοπιστία προτιμώ ατμόσφιρα.Δεν αντιλέγώ μια καλοφτιαγμένη μετατροπή τουρμπο μπορεί να είναι και αξιόπιστη αλλά πάντα με την αμμέριστη συμπαράστασή σου.Μ'αρέσουν τα τουρμπάτα αλλά...να τα έχουν οι άλλοι.Εγω επιμένω ατμοσφαιρικά.Και άν ποτέ πάρω τουρμπάτο θα είναι όταν έχω τα γκαφρά να πάρω κάτι εργοστασιακό και όχι μετατροπή.Αυτό πάντως που μου τη δίνει στα τουρμπάτα είναι αυτό το ζεστανε κρύωσε...Πηγαίνεις πλακωμένος στο σπίτι γιατί σε έχει πιάσει κόψιμο και αντί να σταματήσεις να σβήσεις και να ανέβεις τρέχοντας κάθεσαι και περιμένεις κινδυνεύοντας!!!Θα μου πέις γι αυτό ειναι και τα turbo timer αλλά και εκέινο το ζέσταμα το πρωί?Αμα είσαι 10 λεπτά απο την δουλεία σου κάνεις 20 με ζεστα-κρύο...αλλά τσπ.Γούστα είναι αυτά..και ας μη λέμε και πολλά γιατί που ξέρεις αυριο μεθαυριο μπορεί και μείς να ξεφυσάμε..που ξέρεις???
__________________
Corolla TS 1.8 3d 2002-2007
Yaris 1.3 5d 2002-
B.M.W. E30 2.0 2d 2008-(drift project)
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 08-07-05, 18:32
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 490
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Γι'αυτό βάζεις συναγερμό με εκκίνηση κινητήρα!!
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα
  #27  
Παλιά 09-07-05, 01:16
Το avatar του χρήστη Χρηστος
Χρηστος Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 13-06-2004
Μοντέλο: carina e 20v st
Περιοχή: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 1.396
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 382
Χρηστος είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα

ειμαι fun τις ατμοσφαιρας για τους παρακατω λογους


1.με φτιαχνει ο ηχος της ατμοσφαιρας οταν το στροφομετρο χτυπαει το ταβανι !!!!!

2.δεν κοιτας ποτε τα οργανα θερμοκρασιας παρα μονο το στροφομετρο εκει καπου ψηλα στις 8 και κατι....

3.στριβεις χωρις να σκεφτεσε αν θα σου τουρμπισει πανω στην στροφη

4.πηγαινεις στο συνεργειο μονο για λαδια και δεν γινεσαι κοληταρι με τον μηχανικο :P

5.το σκιζεις και αυτο σου λεει και αλλο viking

6.η καταναλωση σαφως μικροτερη απο τα τουρμπο twocents

7.κανεις ταξιδι χωρις να εχεις το χερι να ειδοποιησεις τον μηχανικο(ανεβασε πιεση,θερμοκρασια κτλ.)
__________________
Ατμοσφαιρα και τα μυαλα στους κοφτες!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 09-07-05, 10:14
Το avatar του χρήστη wastegate
wastegate Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: ΕΕ101turbo..
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ αλλα εμεις οι βλαχ... οπ'λαχ!!!
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 5.923
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 838
wastegate είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mechanicaf";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξερω αλλα τον παραγοντα καταναλωση τον εχει υπολογισει κανενας;Και ποια ειναι η μεγαλυτερη αποδειξη αυτων που λεω; Μα τα supercar,τα οποια δεν φορανε τουρμπατα μοτερ αλλα 12κυλινδρα διαμαντια με αναλογια HP/LIT που θα ζηλευαν βελτιωμενα τουρμπατα των 2.5 λιτρων.Το πιο δικαιο κατα την γνωμη μου ειναι να συγκρινουμε 2 μοτερ οπως βγαινουν απο το εργοστασιο και οχι με το ποσα αλογα μπορεις να βγαλεις.Φιλε wastegate ειναι πολλα τα 22000 ευρω;Εδω η Autoergonomicks βελτιωσε subaru στα 451 αλογα 50-60% αυξηση ιπποδυναμης με κοστος ενα FORESTER οπως λεει χαρακτηριστικα.Η διαφορα ξερεις ποια ειναι; το αυτοκινητο εχει κανει πολλα! χιλιομετρα χωρις κιχ και υποστηριζεται απο κορυφαιες αναρτησεις,φρενα και οτι αλλο.Αλλιως το φτιαχνεις στον pantelis enginearing and tuning(υπαρχει στην Αργυρουπολη) με 6000 ευρω και με 500 αλογα και το σταυρο στο χερι.Αλλα ειπαμε αξιοπιστια...
Ε καλα τωρα εσυ αναφερεσαι σε μοτερ που δεν προκειται ΠΟΤΕ να οδηγησουμε.Μην ξεχνας οτι πολλα αγωνιστικα αμαξια ειναι τουρμπο γιατι αραγε?Με λιγα λογια τωρα πηγαινει το θεμα τουρμπο ή κυβικα?Η καταναλωση ειναι δεδομενη και στις δυο περιπτωσεις και μην ξεχνατε το "ρητο":Οτι παει καει(νομος απαραβατος)
Τα subaru ειναι αλλη κατηγορια(boxer) και οποιος αγοραζει τετοιο αμαξι σημαινει πως εχει αρκετο εισοδημα(μην μου λες παλι τα ιδια οπως με S2000) μην τρελαθουμε κιολας.Για μενα τα 22000Ε ειναι πολλα(αν οχι παρα πολλα).Οταν πας στον pantelis enginearing and tuning και στον καθε pantelis σε ρωταει τι θελεις να βαλω?και εσυ του λες οσο πιο φτηνα γινετε ενω στην Autoergonomics δεν τους λες τι να βαλουν απλα βαζουν οτι καλυτερο υπαρχει και συ πληρωνεις,ετσι δεν ειναι?
Υ.Γ.
Χρηστο και μενα η βελονα ταβανι χτυπαει αλλα μετα δεν ξερω μην σηκωθει η βελονα και χτυπησει εμενα στο κεφαλι αλλα ο ηχος της σκαστρας και της τουρμπινας ειναι καλυτερος.Το κοιτας ομως το οργανο τις θερμοκρασιας αυτο εχει σημασια.Αν ξερεις να στριβεις το χωνεις και τουρμπισμενο απλα υπολογιζεις οτι θα στριβεις με μουτρα(διαλεξε διαδρομη και σου ερχομαι για επιδειξη!!).Αντε ρε σεις το εχετε παραξυλωσει με τα προβληματα,τι ειστε εσεις ρε?Ειπαμε εχουν προβληματα αλλα οχι και ετσι ρε.
__________________
Τοπικιστής είναι αυτός που λέει ότι η πόλη του είναι ομορφότερη από τα Γιάννενα....

Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 09-07-05, 14:46
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Κατ'αρχην δεν θυμαμαι να σου λεω τα ιδια με το s2000.Για να ειμαι και ειλικρινης δεν θυμαμαι και αν μιλησα μαζι σου σε εκεινο το τοπικ.Ποια αγωνιστικα αυτοκινητα ειναι τουρμπο;Τα κορυφαια οχι παντως.Δες φορμουλα 1.Οσο αφορα τα WRC,ξερεις οτι υπαρχουν και αλλες κατηγοριες σε τετοιο στιλ που τρεχεις ατμοσφαιρα.Και εξαλου θα ηταν κουτο να μην τουρμπισεις, αφου επιτρεπεται, για να βγαλεις δυναμη στα ιδια κυβικα.Και οταν λες να μην συγκρινουμε τουρμπο με κυβικα;Μα παντα αυτο δεν ειναι τοζητημα;εκτος αν εχεις την απαιτηση να συγκρινουμε το 1.3 με τα 86HP και το 1.3GT με τα 146HP!Θα συγκρινουμε το 1.3GT με το 1.6 20V ή και με το 2.0 με τα 180 οπου οι τιμες τους ειναι και παραπλησιες στην αγορα.Το 1.3 με τα 86 πιανει κανα 300 ευρω;Και απο οτι βλεπω δεν μπορεις να καταλαβεις ή δεν το εχεις δει ακομα οτι υπαρχουν ατομα χωρις πολυ μεγαλο εισοδημα τα οποια ξοδευουν για ενα καλο αυτοκινητο.Το να παρεις ενα subaru αν οχι καινουργιο,αλλα μεταχειρισμενο με 30000 ευρω δεν χρειαζεται να εισαι Ωνασης αρκει να εχεις ενα καλο εισοδημα και καλη διαχειριση.Μου αρεσει που γραφεις 'μην τρελαθουμε κιολας'.Μα αυτη ειναι η πραγματικοτητα,οχι η πλειοψηφια ειναι σιγουρο, αλλα υπαρχουν, εσυ δεν μπορεις νατη δεις ομως και επιμενεις.Το μεγαλο ζητημα στις μερες μας δεν ειναι να παρεις ενα καλο αυτοκινητο(ατοκες δοσεις,μικρη προκαταβολη κ.α) αλλα πως να το συντηρησεις!Σου χαριζουν ενα EVO το παιρνεις;Αν διαθετεις 300 ευρω το μηνα για βενζινη ναι,αν οχι το δινεις σε εμενα κανω το σκτο μου παξιμαδι και το συντηρω.Ξερεις γιατι;Γιατι ειναι ονειρο ζωης και οχι ενα μεσο επιδειξης που θα το παρει καποιο πλουσιοπαιδο.Ασε που στη διετια θα το αλλαξει ενω εγω θα το ΄παντρευτω'.Εσυ οποιον βλεπεις με SUBARU τον θεωρεις 'ματσο';Λαθος και ελπιζω να το καταλαβες και δεν θα το συνεχισω.
Και επειδη ξεφυγαμε για λιγο ο Παντελης δεν σε ρωταει τι να βαλει.Βαζει οτι αυτος νομιζει γιατι δεν εχει την τεχνογνωσια να σου βαλει κατι αλλο.Τεχνογνωσια φιλε wastegate, αυτο ειναι που κανει τη διαφορα και οχι πειραματισμοι πανω στο αυτοκινητο σου.Παρε τα ιδια πραγματα που βαζει η AUTOERGONOMICKS και πηγαινε τα του.Αν στα περασει σωστα ελα να με φτυσεις!Σιγουρα τα 22000 ειναι παρα πολλα και προσωπικα δεν τα εχω.Γι'αυτο και θα το αφηνα 225 αντε 240 αλογακια με λιγα χρηματα,αλλα δεν θα το εκανα 300 με 1000 ευρω μονο και μονο για να ειμαι 300.
Απάντηση με παράθεση
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα
  #30  
Παλιά 09-07-05, 16:23
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Turbo Vs Ατμοσφαιρα

χε χε χε χε αρχισαν οι γκρινιες!!!!!! πολυ γουσταρω viking shoothim
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
TURBO Vs Ατμόσφαιρα MITSOS Videos 65 19-05-10 22:06
G6 TURBO MARCOS TOYOTA COROLLA 111(G6) 27 11-05-08 19:34
Turbo Help Rl SUPPORT 123 14-10-06 23:13
G6 turbo. nikos_trd TOYOTA COROLLA 111(G6) 11 13-04-06 21:13



Page generated in 0,17334604 seconds (80,72% PHP - 19,28% MySQL) with 44 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 22:06.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)