Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ Μαλώστε, διαφωνίστε όσο θέλετε!!!!!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 12-11-08, 18:02
Το avatar του χρήστη trd.si
trd.si Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 07-01-2008
Περιοχή: ΜΠΡΑΧΑΜΕΣ
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 383
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 237
trd.si είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NIKOS.99 Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε trd.si αυτος εχει ανεβασει πιεση και λεει ειναι 200hp
Να σου πω τν αληθεια φιλε NIKOS.99 νομιζω οτι το ειχε τσιγκλισει κ αυτος λιγο αλλα δν μου πε ποσο ηταν αλλα φαντασου οτι εγω με τα 115 αλογα κ δν ειδα να ξεκολλαει τρελα το μονο που με ρωτησε αμεσως οταν σταματησαμε ηταν αν ειμαι 20β οχι του λεω κ με ρωτησε 3 φορες αν ημουν μονο πιο κοντο σασμαν εχω του ειπα κ μετα μου ειπε οτι ειχε 111 μαυρο κ οτι αν δν κανει κατι σοβαρο με το subaru δν υπαρχει περιπτωση ναναι μπροστα απο 20β κ αφου ειπες οτι ειναι αυτοματο δν νομιζω να δυσκολευτεις ιδιετερα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρηστος Εμφάνιση μηνυμάτων
μην μασας τσαγιασε τον!!!αν χασεις που δεν το νομιζω, τι εγινε ενα ταπεινο 1600αρη ατμοσφαιρικο εχεις,σκεψου ομως να γινει το αντιθετο?εχει να φαει πολυ δουλεμα τουρμπο,διλιτρο,τετρακινητο κτλ
δν νομιζω να χασει με τπτ εκτος αν κ καλα ειναι 200 κ ειναι αρκετα παραπανω...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη corollapatra : 13-11-08 στις 08:39. Αιτία: Συγχώνευση posts...
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 12-11-08, 20:46
Το avatar του χρήστη 2579
2579 Offline:
 
Εγγραφή: 22-08-2005
Μοντέλο: AUDI A4 20vt
Περιοχή: πισω απο 315,69 ιππους
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 795
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 307
2579 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
δεν υπαρχη πιθανοτιτα να χασεις μονο αν δεν ξερεις να ξεζουμηζεις το 20ν σιγουρα σου λεω απο σταση ως τα 180 θα εισαι +2 καροτσες μπροστα.φυσικα αν ανοιξεις με 2ρα και 30 χλμ μην περιμενεις να εισαι μπροστα ετσι.οποτε η 2ρα απο 80 η απο σταση.
εχω ανηξει με 2500τουρμπο ρεπριζ στην εθνικη και μονο αν ημουν απο 6000στρ. και πανω στεκομουν με αξιωπρεπια πιο κατω κολονες.
__________________
η απαντιση
στην ευθεια τις θηβας 180-260 σε 22 sec με 5τη
AUDI 20vt 315,69HP στο 1,3bar GT28RS
με type r (του 2010)απο 30-180 10 καροτσες http://www.youtube.com/watch?v=dpahDAFuc2g
ετσι για να εχετε μια εικονα...
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 13-11-08, 15:42
Το avatar του χρήστη NIKOS.99
NIKOS.99 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 12-07-2007
Μοντέλο: 20v
Περιοχή: Στο χαος...
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 309
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 235
NIKOS.99 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 2579 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν υπαρχη πιθανοτιτα να χασεις μονο αν δεν ξερεις να ξεζουμηζεις το 20ν σιγουρα σου λεω απο σταση ως τα 180 θα εισαι +2 καροτσες μπροστα.φυσικα αν ανοιξεις με 2ρα και 30 χλμ μην περιμενεις να εισαι μπροστα ετσι.οποτε η 2ρα απο 80 η απο σταση.
εχω ανηξει με 2500τουρμπο ρεπριζ στην εθνικη και μονο αν ημουν απο 6000στρ. και πανω στεκομουν με αξιωπρεπια πιο κατω κολονες.
fiφιλε μου ειπε οτι το 2000c.c παει καλητερα απο το 2500c.c και ανεβενει πιο πολλα hp
__________________
Τα καλυτερα ερχονται...
4χ4 και πολλα HP...
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 13-11-08, 17:30
Το avatar του χρήστη GMASTER6
GMASTER6 Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-03-2008
Μηνύματα: 2.150
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 412
GMASTER6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Επειδή αναφέρθηκε για το 2.5ΧΤ το forester,αν ήταν αυτό δεν υπήρχε καμία ελπίδα,είναι πολύ δυνατό αυτό...Αλλά από ότι έχουμε καταλάβει είναι το απλό με τα 177 με ένα πρόγραμμα για να φτάσει κοντά στα 200 που σου είπε.Αν είναι μόνο αυτά και δεν σου κρύβει άλογα τότε βάλε μέσα βάρος,τετρακίνηση,απώλειες,αεροδυναμική στα πολλά και αυτόματο κιβώτιο θα τον έχεις σχεδόν σίγουρα πιστεύω ειδικά όσο θα ανεβαίνουν τα χιλιόμετρα.Και μην ακούς 240 δεν χτυπάει το forester με την καμία και 200 άλογα να είναι(εκτός αν κλέβει τόσο πολύ το κοντέρ του τι να πω)...αεροδυναμική ντουλάπας είναι αυτή...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,12366104 seconds (76,73% PHP - 23,27% MySQL) with 32 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:33.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)