Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E*101

TOYOTA COROLLA E*101 1992>1996

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Μετατροπη απο 4efe σε 4efte
  #1  
Παλιά 15-02-18, 12:47
babis92 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 22-05-2015
Μοντέλο: Ε101 '92 1,3
Μηνύματα: 16
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
babis92 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μετατροπη απο 4efe σε 4efte

Σκεφτομαι να μετατρεψω το κορολλα μου σε 4εφτε με κορμο πασεο 1,5 ομως γυρω στα 180 αλογα.
Ειναι εφικτο ; αξιοπιστια ; καταναλωση ;
Θα μπει 6αρι σασμαν απο g6 ;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 15-02-18, 13:04
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Πολλά λεφτά για χαμηλές προσδοκίες...... Αν θες 180 και 200 άλογα σου αρκούν και τα 1300 μαμά κυβικά...... Δεν βρίσκω το λόγο να πετάξεις τοοοοοσα λεφτά....
Ένα μαμά μοτέρ με μια 25αρα ρουλεμάν πάνω και κλειστό μοτέρ και είσαι έτοιμος!!!!!
Αυτά!!!!
Από την αλλη:
Όλα γίνονται αυτά που λες αν δεν ενδιαφέρει το κόστος.....
Όσο αφορά κατανάλωση ένα αμαξι μετατροπής σε 180 άλογα τεχνολογίας 25 και πλέον ετών δεν παίζει κάτω από 10 λίτρα στα εκατό με συντηρητική οδήγηση.....
Αλλά θα δώσεις τόσα λεφτά σε ένα τέτοιο αμάξι και το θέμα είναι η κατανάλωση;;;;;; Δεν μπορώ να καταλάβω-παρακολουθήσω τον τρόπο σκέψης σου, χωρίς παρεξήγηση φυσικά αυτά!!!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 15-02-18, 14:11
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από babis92 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σκεφτομαι να μετατρεψω το κορολλα μου σε 4εφτε με κορμο πασεο 1,5 ομως γυρω στα 180 αλογα.
Ειναι εφικτο ; αξιοπιστια ; καταναλωση ;
Θα μπει 6αρι σασμαν απο g6 ;
καλησπέρα, γενικα συμφωνω με τον Γιαννη.
Τωρα να πω ότι θες ΠΑΡΑ πολλα ευρω που δεν αξιζουν.
Μπορεις απλα να βαλεις 4EFTE και να εχεις με παραπανω πιεση τα ιδια αλογα.
Με μαμα σωθηκα το μοτερ αντεχει μεχρι 1bar απ οσο ξερω οσους το εχουν κανει, και 0.9 σταθερο με 1.1 overboost ξερω ατομα.
6αρι σασμαν ΟΧΙ, δεν ανοιγει καλα στα τούρμπο μοτερ, όχι ότι δεν κανει, προτινομενα είναι από starlet gt ep82 το C52 και το C56 από glantza τελευταιας γενιας. Το C52 είναι σαν τα C150 τα ατμοσφαιρικα ισως και η 101 να εχει αυτό, εχει η Ε11 και το starlet ep82 αυτό εχω τωρα, αλλα η 1η είναι πολύ κοντη. Όλα τα αλλα είναι ιδια όπως και το final diferencial ratio.

Aυτο που λες είναι εφικτο, ξερω ατομο που το ειχε κανει και εσπασε με την μια με παραπανω πιεση από το 4efte....
δεν αντεχει θελει πολλα λεφτα για δουλειες.
Αλλαζεις τα πανω κατω και μενει κορμος από πασεο και μπιελες είναι ποιο μακριες αλλα δεν αντεχουν πολλα πολλα.
Πιστονια από το άλλο κτλ.

Αν θες να το κανεις αφηνεις το 4EFTE και βαζεις μερικα περιφερειακα λιγη πιεση παραπανω 0.9 δλδ και εισαι 1ο σταδιο και εχεις τα αλογα που λες πανω κατω.
Δλδ θες εξατμιση, I/c μπροστα άλλο, σκαστρα, φιλτρο, καταλυτη ελευθερο από κατω, downpipe, wastegate actuator, καποιο προεγκεφαλο ή apexi SAFC κτλ ή ετοιμο εγκεφαλο από JAPAN πειραγμενο.
Και μαμα σχεδόν να είναι μια χαρα εισαι με 0.7bar πιεσης.

Εγω μαμα σχεδόν, φιλτρο, εξατμιση και μαμα ic μπροστα, εχω καταναλωση μεσα στην πολη 10+ και σε ταξίδια εχω δει και 7,4 ΠΟΛΥΥΥΥΥ σπανια σαν χελονα αλλα για να παω μεσα στην πολύ κατω από 10, εχω δει 9.2 και με περνουσαν τα παπακια τα 50αρια....
αυτά με μαμα τουρμπινα, πιεση 0.75bar τερμα και πολυυυυυ χαλαρη οικονομικη οδηγηση.

αν θες αξιοπιστια ΞΕΧΝΑΣ αυτό που λες!!!
μαμα 4EFTE αυστηρα!!!! μονο φιλτρο-εξατμιση-σκαστρα αντε και I/c.
Aν σε ενδιαφερει οικονομια μενεις με 4EFE! δεν εχεις οικονομια με αυτά τα μοτερ και ειδικα τοσο παλια!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 16-02-18, 18:05
babis92 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 22-05-2015
Μοντέλο: Ε101 '92 1,3
Μηνύματα: 16
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
babis92 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παιδες καταρχην ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!
αλλα με παρεξηγησατε λιγο με την καταναλωση
αν ειναι 10 με κανονικη οδηγηση μεσα στη πολη ειναι τελεια!!
Οποτε λετε στοκ 4efte πρωτο σταδιο θα εχω 180 αλογα αξιοπιστα ;;;
Το μπατζετ παιδια θα ειναι 3500 χιλιαρικα.
δεν θα αναβαθμισω μονο μοτερ θα βαλω ,θα στηθει το αμαξι με κοιλοβερς κοντα στο χιλιαρικο με συνεμπλοκ κ θολομπαρες εννοειται δισκοφρενα μπρος πισω κλπ...
αλλα το βασικο ειναι οτι θελω 4efte με 180 αλογα αξιοπιστα με σωστη χρηση(ζεσταμα - κρυωμα) αξιοπιστα . Γινεται ;
το αμαξι θα ειναι καθημερινο-βολταδικο και θα μπαινω κ μεγαρα ποτε ποτε εννοειται!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 16-02-18, 21:45
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από babis92 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδες καταρχην ευχαριστω για τις απαντησεις σας!!
αλλα με παρεξηγησατε λιγο με την καταναλωση
αν ειναι 10 με κανονικη οδηγηση μεσα στη πολη ειναι τελεια!!
Οποτε λετε στοκ 4efte πρωτο σταδιο θα εχω 180 αλογα αξιοπιστα ;;;
Το μπατζετ παιδια θα ειναι 3500 χιλιαρικα.
δεν θα αναβαθμισω μονο μοτερ θα βαλω ,θα στηθει το αμαξι με κοιλοβερς κοντα στο χιλιαρικο με συνεμπλοκ κ θολομπαρες εννοειται δισκοφρενα μπρος πισω κλπ...
αλλα το βασικο ειναι οτι θελω 4efte με 180 αλογα αξιοπιστα με σωστη χρηση(ζεσταμα - κρυωμα) αξιοπιστα . Γινεται ;
το αμαξι θα ειναι καθημερινο-βολταδικο και θα μπαινω κ μεγαρα ποτε ποτε εννοειται!
καλησπερα, κοιτα να δεις, τα 10lt που ειπα εγω ειναι με γρηγορη σχετικα οδηγηση αλλα εμενα ειναι και σχεδον μαμα, φιλτρο, εξατμιση μονο, και λιγο παραπανω πιεση.
Ενας φιλος 1ο σταδιο το ειχε κανει δεν πατησε τα 180 μαλλον 170 ηταν.
Με ολα τα αλλα που λες στην αναρτηση θα γινει πολυ σκληρο και ειδικα με coils δεν υπαρχει ανεση, δεν ξερω ποσο βολικο ειναι αυτο για καθημερινη χρηση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 17-02-18 στις 15:23.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 17-02-18, 09:59
Το avatar του χρήστη dimitrise111
dimitrise111 Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 07-11-2005
Μοντέλο: E11 WRC REPLICA
Περιοχή: Θεσσαλονίκη-Ευοσμος
Ηλικία: 45 male
Μηνύματα: 992
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 324
dimitrise111 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
με μια συντηρητικη οδηγηση(εκτος με 110 και μεσα πολη χωρις κοφτες 1ης,2ας) με 17αρες,προσθηκες και bodykit ειμαι στα 8,5-9,με πιεση 0,8-0,9..........με 15 αρες δηλαδη αν ειχα και εναν προφυλακτηρα,αεροτομη και τελος πιστευω θα ειχα και 8 λιτρα......μιλαω για εντελως κατασταση μαμα........
__________________
japcars❤️
Corolla WRC❤️
Corolla E11❤️
http://www.corollaclub.com/forums/vb...o=view&id=5505
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 17-02-18, 10:16
babis92 Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 22-05-2015
Μοντέλο: Ε101 '92 1,3
Μηνύματα: 16
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
babis92 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NikiforosGT Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα, κοιτα να δεις, τα 10χλμ που ειπα εγω ειναι με γρηγορη σχετικα οδηγηση αλλα εμενα ειναι και σχεδον μαμα, φιλτρο, εξατμιση μονο.
Ενας φιλος 1ο σταδιο το ειχε κανει δεν πατησε τα 180 μαλλον 170 ηταν.
Με ολα τα αλλα που λες στην αναρτηση θα γινει πολυ σκληρο και ειδικα με coils δεν υπαρχει ανεση, δεν ξερω ποσο βολικο ειναι αυτο για καθημερινη χρηση.
Καλημερα Νικηφορε
με σωστα κοιλς δεν εχεις θεμα ,ρυθμιζονται τα παντα οποτε μπορει να ειναι σκληρο και τραπεζι στις στροφες αλλα στα σαμαρακια με νορμαλ ταχυτητα να τις αποροφαει καλα. Στα καλα κοιλς ρυθμιζονται ολα!
Στο 1ο σταδιο ο 4εφτε παει 170 αλογα αλλα ποσο αξιοπιστος ειναι ;;
Τι σαζμαν προτεινετε;;

εξωτερικα θα κανω το αμαξι καπως ετσι
https://scontent.fath4-1.fna.fbcdn.n...43&oe=5A8A9603
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 17-02-18, 11:25
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
καλημερα, με τα coils παντα εχεις θεμα, εχω δει διαφορες μαρκες εχω μπει σε αμαξια εχουμε παει βολτα οτι θες, σε καμια περιπτωση απολυτως δεν εχεις την ανεση που εχεις με απλα αμορτισερ (οχι χαμηλωμενα εννοειτε!). Δεν λεω οτι χτυπανε.
Τα coils διαβαζουν απολυτα τον δρομο σε ΟΤΙ ρυθμιση και να τα εχεις και πας ολη την ωρα πανω κατω πανω κατω που ειναι παρα πολυ ενοχλητικο για πολυ κοσμο. Εγω προσωπικα ΔΕΝ τα αντεχω, και εχω δοκιμασει σε διαφορα αμαξια πολλες μαρκες πολυ γνωστες σε πολλες ρυθμισεις, ακομα και πολυ ψηλωμενα. Αν εσενα δεν σε ενοχλει οκ παω πασο, αλλα αυτο δεν σημαινει σε καμια περιπτωση οτι ειναι ανετα ή οτι ειναι για αμαξι καθημερινης χρησης κανονικα. Προσεχε αν βαζεις αλλον κοσμο στο αμαξι σου 100% θα του ειναι πολυ ενοχλητικο ειδικα για γυναικες και μικρα παιδια!
Αν δεν εχεις δοκιμασει προτεινω πριν βαλεις να βρεις καποιον να δοκιμασεις, γιατι αν δεν τα αντεχεις θα ψαχνεις να τα δωσεις οπως πολλους αλλους που ηξερα!

Για σασμαν εγραψα στο ποστ #3.

Δεν ξερω ακριβως ποσο παει, φιλαρακι με glanza ειχε βαλει ιντερκουλερ μεγαλυτερο μπροστα, 65αρα εξατμιση νομιζω, φιλτροχοανη, apexi S-ΑFC δεν θυμαμαι ποιο, πιεση 0.9bar με 1.1 over, και ειχε πειραξει το μαμα wastegate actuator, κανονικα θελει καποιο ρυθμιζομενο για σταθερη πιεση, το μαμα αμα το πειραξουμε ειναι επικυνδυνο μην κολλησει.
Σε εναν γνωστο μου ειχε κολλησει και βαρεσε 2bar και εσπασε μοτερ, τουρμπινα, και τρυπα στην πολλαπλη....
Επισης για πανω απο 0.87bar θες FCD και SLD αν θες να πηγαινεις πανω απο 180 πραγματικα χλμ....

Αν δεν ξερεις ειναι αυτα το FCD = Fuel cut defencer ειναι για να βγαλει απο την ECU τον κοφτη πιεσης που εχει για ασφαλεια στα 0.87bar
Το SLD ειναι speed limiter defencer και βγαζει τον κοφτη τελικης ταχυτητας.
Μερικοι κοβουν ενα καλωδιο στην ECU και βαζουν διακοπτακι για να μην αναβει συνεχεια check engine αλλα δεν το προτεινω αυτο.
Αν βαλεις καποιον παραλληλο αγραφο κτλ μπορει να τα βγαλει αυτος αυτα, ή αν εχεις καποιον ετοιμο εισαγωγης απο Ιαπωνια JAM ECU πως λεγεται.
Επισης μπορει να το κανουν καποια αλλα πραγματα οπως τα apexi S-ΑFC.

Eφοσον βαλεις προτεινομενα πραγματα και δεν πειραζεις τα μαμα, δλδ οπως ο φιλος μου που πειραξε το μαμα actuator, τοτε εχεις πολυ μεγαλη αξιοπιστια, το μοτερ αντεχει και 1 bar με μαμα σωθηκα μεσα χωρις πειραγμα απ οσο ξερω.
Εχω ακουσει περιπτωση με αλλη τουρμπινα ομως που το ειχαν παει 190 αλογα με ολα μαμα μεσα τα σωθηκά. Δεν ξερω αν ισχυει ουτε τι τουρμπινα ειχε και τι πιεση.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NikiforosGT : 17-02-18 στις 13:04.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 17-02-18, 14:09
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Με μαμά τουρμπίνα θες πάνω από 1 bar για να δεις 180 άλογα και η τουρμπίνα έχει φτάσει στα όρια η και τα ξεπερνά! Για μένα φτιάχνεις υβρίδιο αυτήν η βάζεις μια μικρή ρουλεμανατη ώστε με λίγη πίεση να βγάλεις εύκολα και αξιόπιστα τα άλογα που θες. Αλλά εγκέφαλο θα χρειαστείς σίγουρα είτε παράλληλο είτε ιδανικά άγραφο.......
180 άλογα με μαμά τουρμπίνα αν φτάσει θες πάνω από 1 bar ενώ αν βάλεις μεγαλύτερη θα βγάλεις και παραπάνω άλογα με πολύ λιγότερη πίεση και πιο ξεκούραστα για την τουρμπίνα και το μοτέρ με οριακά μεγαλύτερο lag! Επίσης λιγότερη πίεση σημαίνει και λιγοτερη ροπή αλλά λιγότερη καταπόνηση σε σασμάν-μετάδοση!
Αυτά!!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 17-02-18, 15:11
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
καλησπέρα, ακριβως οπως τα λεει ο Γιαννης!
ξεχασα να πω πως το 1bar ειναι οριακο για την μαμα τουρμπινιτσα! αν κρατησει λιγο παραπανω για ωρα αρκει για να μας χαιρετησει!!!
γιαυτο κιολας αμα το ψαξουμε λιγο σε ξενα forums θα δουμε οτι συνηθως βαζουν το HKS wastegate actuator και παιζουν με 0.9bar σταθερο.

Για παραπανω αλογα λοιπον οπως για 180 ή παραπανω θες οπως λεει και ο Γιαννης αλλη τουρμπινα με οτι αυτο συνεπαγεται οποτε ανεβαινει τρελα το κοστος.
Και φυσικα θελουμε και ποιο δυνατο σετ συμπλεκτη και οχι το στοκ του κεφτεκ αλλιως θα πατιναρει μεχρι να τον παρουμε στο χερι.
Προσοχη και στην διαμετρο εξατμισης φυσικα.
Με μαμα τουρμπινα και πιεση βαζουμε 55αρα ή 60αρα, για οτιδηποτε παραπανω θελει μεγαλυτερη διαμετρο.
Και για πιεσεις πανω απο 1bar πρεπει να φτιαχτει το μοτερ και μεσα, ενισχυμενη φλαντζα, σφυριλατο κτλ.

Η γνωμη μου ειναι οτι για αμαξι καθημερινης χρησης το αφηνουμε οπως ειναι και δεν τα κανουμε αυτα....
και για μεγιστη αξιοπιστια και για θεμα καταναλωσης.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E*101

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
μετατροπη 4efte σε g6 giwrgos_plav@hotmail.com TOYOTA COROLLA 111(G6) 12 04-09-12 19:43
4efe 4efte tolinio TOYOTA COROLLA 111(G6) 136 16-07-12 00:44
ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ: 4age blacktop σε toyota corolla G6 1.3 4efe thunder17387 TOYOTA COROLLA 111(G6) 22 21-10-11 15:17
μετατροπη σε e111 4efe σε 4ege 20v blacktop gourtz SUPPORT 2 15-06-11 16:48
4efe--->4efte ...Ste... SUPPORT 54 22-01-10 12:13



Page generated in 0,18544197 seconds (84,30% PHP - 15,70% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:25.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)