Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΟΤΑ ?????
  #1  
Παλιά 18-02-04, 18:18
stelios Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 14-11-2003
Μηνύματα: 20
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 252
stelios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΟΤΑ ?????

Καθημερινά στην τηλεόραση όλοι μας έχουμε δεί τη σχετική διαφήμιση. Και μάλιστα τώρα τελευταία λένε και για καινούργια μοντέλα. Ετσι λοιπόν πρίν ένα μήνα επισκεφτηκα κατάστημα της ΤΟΥΟΤΑ ΕΛΛΑΣ για κάποιες εργασίες τόσο συνεργείου όσο και φανοποιίας. Το ραντεβού κλέιστηκε για 25 μέρες αργότερα. Ετσι λοιπόν την περασμένη εβδομάδα ξεκίνησα πουρνό-πουρνό και πήγα το αυτοκίνητο για τα καθορισμένα. Αφού λοιπόν όλα συμφωνήθηκαν και φτάσαμε στο τέλος και το αυτοκίνητο θα έμενε μέσα 3-4 ημέρες, τους λέω τότε για το αυτοκίνητο αντικατάστασης. Η απάντηση ήταν ότι δεν είχαν να μου δώσουν. Τους ρώτησα το γιατί, και πάλι η απάντηση ήταν ότι έχουν μόνο 3-4 αυτοκίνητα αντικατάστασης και ήταν όλα παραχωριμένα σε πελάτες. Περιτό να πώ το πόσο εκνευρίστικα εκείνη τη στιγμή. Αρχικά σκεφτηκα να πάρω το αυτοκίνητο μου και να φύγω. Μετά να πάω σε κάποιον απο τη διοίκηση του καταστήματος και να παραπονεθώ έντονα, αλλά μετά σκεφτηκα ότι η ενέργειά μου αυτή θα μπορούσε να έχει επιπτώσεις στους υπαλλήλους, σε αυτά τα παιδιά που πραγματικά εξυπηρετούν τον πελάτη και έτσι δεν έκανα τίποτα. Απλά για άλλη μια φορά κατάλαβα το πώς ξεγελούν τον κάθε αφελή που πιστεύει σε αυτά που διαφημίζουν. Ισως κάποια στιγμή να γράψω για το συγκεκριμένο περιστατικό στο επίσημο site της TOYOTA Japan. Κρίμα γιατί πίστευα πολύ διαφορετικά για την συγκεκριμένη φίρμα. Αλλά δεν βαριέσαι. Ολοι στο ίδιο καζάνι βράζουν!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-02-04, 18:23
Το avatar του χρήστη billlllll
billlllll Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-12-2003
Μοντέλο: Corolla E12 Sol 1.4 '02
Περιοχή: Ιωάννινα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.036
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 455
billlllll έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Φίλε μου είναι μεγάλοι απατεώνες.... και η συγκεκριμένη διαφήμιση τι άλλο.. απάτη. Όταν πέρισι το καλοκαίρι έσπασε το μοτέρ μου με 18.000κμ στα καλά καθούμενα και το αυτοκίνητο έμεινε στην αντιπροσωπεία για περίπου 1,5 ΜΗΝΑ !!! αυτοκίνητο αντικατάστασης πήρα την τελευταία ΒΔΟΜΑΔΑ. Δε σου κρύβω πως πέρασαν από το μυαλό μου περίεργες σκέψεις....
Απάντηση με παράθεση
Re: ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΟΤΑ ?????
  #3  
Παλιά 18-02-04, 19:20
Το avatar του χρήστη john
john Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 19-11-2003
Περιοχή: Ilioupoli
Μηνύματα: 143
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 264
john είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: ΜΕ ΕΝΑ ΤΟΥΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕΝΕΤΕ ΠΟΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΟΤΑ ?????

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelios
Καθημερινά στην τηλεόραση όλοι μας έχουμε δεί τη σχετική διαφήμιση. Και μάλιστα τώρα τελευταία λένε και για καινούργια μοντέλα. Ετσι λοιπόν πρίν ένα μήνα επισκεφτηκα κατάστημα της ΤΟΥΟΤΑ ΕΛΛΑΣ για κάποιες εργασίες τόσο συνεργείου όσο και φανοποιίας. Το ραντεβού κλέιστηκε για 25 μέρες αργότερα. Ετσι λοιπόν την περασμένη εβδομάδα ξεκίνησα πουρνό-πουρνό και πήγα το αυτοκίνητο για τα καθορισμένα. Αφού λοιπόν όλα συμφωνήθηκαν και φτάσαμε στο τέλος και το αυτοκίνητο θα έμενε μέσα 3-4 ημέρες, τους λέω τότε για το αυτοκίνητο αντικατάστασης. Η απάντηση ήταν ότι δεν είχαν να μου δώσουν. Τους ρώτησα το γιατί, και πάλι η απάντηση ήταν ότι έχουν μόνο 3-4 αυτοκίνητα αντικατάστασης και ήταν όλα παραχωριμένα σε πελάτες. Περιτό να πώ το πόσο εκνευρίστικα εκείνη τη στιγμή. Αρχικά σκεφτηκα να πάρω το αυτοκίνητο μου και να φύγω. Μετά να πάω σε κάποιον απο τη διοίκηση του καταστήματος και να παραπονεθώ έντονα, αλλά μετά σκεφτηκα ότι η ενέργειά μου αυτή θα μπορούσε να έχει επιπτώσεις στους υπαλλήλους, σε αυτά τα παιδιά που πραγματικά εξυπηρετούν τον πελάτη και έτσι δεν έκανα τίποτα. Απλά για άλλη μια φορά κατάλαβα το πώς ξεγελούν τον κάθε αφελή που πιστεύει σε αυτά που διαφημίζουν. Ισως κάποια στιγμή να γράψω για το συγκεκριμένο περιστατικό στο επίσημο site της TOYOTA Japan. Κρίμα γιατί πίστευα πολύ διαφορετικά για την συγκεκριμένη φίρμα. Αλλά δεν βαριέσαι. Ολοι στο ίδιο καζάνι βράζουν!
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΚΑΛΛΙΣΤΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΩΝ TEST DRIVE TA ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΟΒΟΥΝ ΒΟΛΤΕΣ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΦΤΑΙΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ. ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΛΟΙΠΟΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΧΡΥΣΑΦΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ. ΚΙ΄ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΞΙΜΑΤΑΚΙΑ ΕΛΕΓΑ ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΕΖΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΦΑΙΡΟΝΤΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ

ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ
__________________

Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-02-04, 19:50
Το avatar του χρήστη TAKAROS
TAKAROS Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 17-02-2004
Περιοχή: PIRAEUS
Ηλικία: 46
Μηνύματα: 131
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
TAKAROS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ???

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΙΕΣ ΠΟΣΑ ΑΥΟΚΙΝΗΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ???
ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 50 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΟΥΝ.
ΓΙΑ ΒΑΛΤΕ ΚΑΤΩ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΑΓΟΡΑ 50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ.
ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 50 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΙ ΚΕΡΔΟΣ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ???
ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΔΕΝ ΕΔΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ???
ΠΙΣΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ
__________________
COROLLA T-SPORT
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-02-04, 20:03
Το avatar του χρήστη billlllll
billlllll Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-12-2003
Μοντέλο: Corolla E12 Sol 1.4 '02
Περιοχή: Ιωάννινα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.036
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 455
billlllll έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Δε νομίζω να χρειάζονται 50 στην αντιπροσωπεία που πάω εγώ 'μεσα' μένουν λίγα αυτοκίνητα όχι πάνω από 5-6. Δεν είναι βέβαια και το φανοποιείο εκεί ..
Αλλά και πάλι δεν απαιτώ προσωπικά αν τρακάρω το αυτοκίνητο μέχρι να μου το φτιάξουν να μου δώσουν άλλο, αλλά αν μείνω στα καλά καθούμενα με καινούριο αυτοκίνητο και είναι στην εγγύηση η ζημιά ε τότε το απαιτώ όταν το διαφημίζουν με τόση υπερηφάνεια...
Και είναι πολλές οι αντιπροσωπίες που δίνουν αυτοκίνητα αντικατάστασης αλλά δε το διαφημίζουν.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-02-04, 22:00
stelios Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 14-11-2003
Μηνύματα: 20
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 252
stelios είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φίλοι μου. Οι περισσότεροι απο εμάς που αγόρασαν Toyota πήγαν σε αυτή τη φίρμα όχι για κανένα άλλο λόγο αλλά για την μακρόχρονη εγγύηση που δίνει. Ναι καλά τα προϊόντα της, αλλά πιστέψτε με στα 20 χιλιάδες ευρώ που πουλάνε την καινούργια τους 1600άρα κουδουνίστρα, γιατί περί κουδουνίστρας πρόκειται, κακά τα ψέματα, υπάρχουν και άλλες πολύ καλύτερες επιλογές. Απο την άλλη βγαίνεις και διαφημίζεις πάνω απο 10 φορές το 24ωρο ότι παρέχεις το τέλειο service και αυτοκίνητο αντικατάστασης. Μόνο η διαφήμιση κοστίζει ένα αυτοκίνητο την ημέρα και βάλε. Και γιατί τα κάνουν όλα αυτά. Μα για να προσελκύσουν πελάτες. Και πας εσύ ο μπισπιρίκος μες τη καλή χαρά και του λές δώστε μου αυτό που διαφημίζετε κατά κόρον καθημερινά, και εκείνοι σου λένε άλλα λόγια να αγαπιώμαστε. Και κάτι ακόμα, δεν θα χρειαζόντουσαν να διαθέτουν κανένα στόλο, αλλά οργάνωση. Οταν για παράδειγμα εγώ έχω κλείσει ραντεβού για κάποια εργασία που εκ των πραγμάτων θα χρειαστεί τουλάχιστον 2-3 μέρες να κρατήσουν το αυτοκίνητο και αυτό το γνωρίζουν ένα μήνα πρίν. Τι κάνουν? πως οργανώνονται? Θα μου πείς ότι θα αραδιάσουν ότι αράδιασαν και σε μένα και πάει και τελείωσε. Ομως εγώ, εσύ ο καθένας μας δεν γνώριζαν πρίν 2-3 χρόνια το αυτοκίνητο αντικατάστασης. Εκείνοι το λανσάρανε. Τώρα γιατί το αρνούνται? Και κάτι ακόμα, το αν τρακάρω ή όχι αυτό είναι δική μου δουλειά. Πάω το αυτοκίνητό μου στην Toyota για αυτά που μου προσφέρει, αλλοιώς θα πήγαινα στον μάστρο-Φώτη που θα μου το επισκεύαζε στα μισά λεφτά. Και στον πάτο της γραφής γιατί δεν διευκρινίζουν κάτω απο ποιές προυποθέσεις δικαιούσαι αυτό που διαφημίζουν. Ας είμαστε λοιπόν σοβαροί! Ξέρετε κάτι, αν όλα αυτά γινόντουσαν απο κάποιο εξουσιοδοτημένο συνεργείο, ίσως και να μην έδινα και μεγάλη σημασία. Αλλά από την μαμά Toyota?
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-02-04, 23:43
Το avatar του χρήστη JX-E12
JX-E12 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 02-02-2004
Περιοχή: Μαρούσι
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 234
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 270
JX-E12 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ας πω κι εγω τη γνώμη μου... Θεωρω πως η ΤΟΥΟΤΑ στη εξυπηρετηση της ΔΕΝ ειναι καλή ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ!!!!!!!!!! Τι εννοώ?? Το εξής.. Όταν πάω το αυτοκινητο μου για διαφορες επισκευες (τριγμους, ταμπλω, κτλ κτλ) στην αντιπροσωπεια απο οπου το πηρα μου λενε να κλεισω ραντεβου!! Κλεινω κι εγω ραντεβου, και μετα απο κανενα μηνα (γιατι τοσο περιπου ειναι συνηθως) παω το αμαξι μου!!!!!! Και τι αντικρυζω????????? Το αμαξι μου θα το πάρει κάποιος 19αρης-20αρης, που οπως τον βλεπω σκεφτομαι οτι το πρωτο που θα κανει ειναι να παει να το ταραξει στα χειροφρενα!!!!!!!, και το βαζει αναμεσα σε 100 περιπου αυτοκινητα!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Οοοοοοοοοοταν με το καλο το αμαξι θα παει στο συνεργειο, θα ασχοληθει μαζι του αλλος ενας 20αρης, (μάλλον εκπαιδευόμενος :shock: :shock: :shock: :shock: ), γρηγορα-γρηγορα θα το "μπαλωσει", επειδη περιμενουν τα υπολοιπα αυτοκινητα, και οταν κι εγω ο κακομοιρης θελω να μιλησω με αυτον που το εφτιαξε, με καποιον μηχανικο βρε παιδι μου, να μαθω τι ειχε, να αποκτησω μια πιο προσωπικη σχεση, να του πω καποια πραγματα που θα ηθελα να κοιταξουμε..........ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΝΕΝΑ!!!!!!!!! ΟΛΟΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!

Και ετσι φευγω κι εγω, σιγα σιγα με το αμαξακι μου, ελπιζωντας το παλικαρι που το εφτιαξε, να "έτυχε" να κανει καλη δουλεια!!!!!!

Και μετα απο λιγες μερες οι ελπιδες αυτες γκρεμιζονται!!!!!!!

Ειμαι λοιπον τωρα στην αναζητηση μιας πιο καλης ανιτπροσωπειας, με ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΑΜΑΞΙΑ, ΠΙΟ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ, ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτα..Ζηταω πολλά??? Προσοχη στο αμαξι μου ζητάω......!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Corolla 1.4, HB, E12
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-02-04, 23:46
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 490
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από JX-E12
ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΝΕΝΑ!!!!!!!!! ΟΛΟΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!

Αυτό ξανα πες το!!!!!

Εδώ στης Γλυφάδας να δεις τι γίνεται!!!!

Καλή αντιπροσωπεία και εξυπηρετικοί είναι στην Αργυρούπολη!!!

Εκεί μου έβαλαν με τη μία καποια προβλήματα που στης Γλυφάδας τα θεωρούσαν φυσιολογικά επειδή τα ήχαν και άλλα Corolla!!!!! :x :x :x :x :x
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-02-04, 23:49
Το avatar του χρήστη TAKAROS
TAKAROS Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 17-02-2004
Περιοχή: PIRAEUS
Ηλικία: 46
Μηνύματα: 131
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
TAKAROS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ΦΙΛΕ ΣΤΕΛΙΟ
ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΟΤΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΤΟΥΟΤΑ.


ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟ 2003 ΠΟΥΛΗΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.
ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ.
__________________
COROLLA T-SPORT
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-02-04, 23:52
Το avatar του χρήστη JX-E12
JX-E12 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 02-02-2004
Περιοχή: Μαρούσι
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 234
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 270
JX-E12 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
TAKAROS θα ηθελα παρα πολυ να ηταν ετσι τα πραγματα και να ηταν μια-δυο περιπτωσεις αντιπροσωπειων που δεν δειχνουν ενδιαφερον!!!!!

Θα ηθελα επισης να εβρισκα μια ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΛΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ, (τα κριτηρια τα αναφερω πιο πανω), και ας ηταν και στην άλλη ακρη της Αθήνας!! Θα πηγαινα!!!! Δεν εχω προβλημα!!! Αρκει να ηταν καλό για το αμαξι!!! Αν με ροσεξουν αυτοι, θα τους προσεξω κι εγω!!!
__________________
Corolla 1.4, HB, E12
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Το νέο ΤΟΥΟΤΑ MATRIX!!!!! Ζήσης ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 11 13-02-10 16:45
Άλλη μια διάκριση για την ΤΟΥΟΤΑ Nikos OFF TOPIC 4 04-05-07 19:42
Νέα Μάρκα Από Την Τουοτα? madvinegar ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 1 08-03-06 10:32
Θα Μας Κουλόνει Η Τουοτα speedc ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 22 03-10-05 18:07
ΤΟΥΟΤΑ PARTY Νο.2 spiros ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 18 06-09-05 13:57



Page generated in 0,16792989 seconds (82,53% PHP - 17,47% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 05:41.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)