Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

TOYOTA COROLLA 111(G6) 1996 >2002

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Μοτερ Glanza σε Corolla G6 facelift
  #1  
Παλιά 30-01-18, 09:36
G6 john Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 08-06-2011
Μοντέλο: corolla g6 1400 vvti
Περιοχή: Αθηνα
Ηλικία: 57 male
Μηνύματα: 92
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 167
G6 john είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μοτερ Glanza σε Corolla G6 facelift

Καλημερα στην παρεα,δεν βλεπω καποιο νημα για το συγκεκριμενο θεμα,αν κανω λαθος και υπαρχει καπου που να εχει αναφερθει,ας με συγχωρησουν οι διαχειριστες κι ας μεταφερθει.Υπαρχει,λοιπον ενα μοτερ glanza(μαμα) που ειναι πανω σε σταρλετ,απο φιλο που το ξερω το αυτοκινητο και θα πουλησει τα μηχανικα χωριστα γιατι θα δωσει το αυτοκινητο στην αδερφη του με ενα απλο μοτερ ατμοσφαιρα.Μου λεει λοιπον να το ψαξω αν μπορει να μπει στο δικο μου,εγω εν τωμεταξυ εχω στο 1400 vvti 2000 μοντελο,πολλα λαδοκαψιματα και καποια θεματα με σασμαν που εχει αρχισει να ακουγεται και 230.000 χλμ.το δικο του δεν εχει πολλα καθοτι παρκαρισμενο και κινιοταν παντα με τη μηχανη.Θα ηθελα τα φωτα σας,αν μπορω να το βαλω,χωρις πολλες μετατροπες,αν τα πειφεριακα,δηλ.aircondition,καλοριφερ,ηλεκτρικ α κ.λ.π θα λειτουργουν κανονικα,γιατι ειμαι και 50αρης με 2 παιδια και δεν θελω να χασω και αυτες τις παροχες του αυτοκινητου.Επισης αυτο σαν 1300 δηλωνεται?νομιζω εβγαλε και το facelift 1300.Για υπερκυβισμο εχω διαβασει σχετικο νημα αλλα δεν το σκεφτομαι,γιατι δεν ξερω τι μοτερ θα βρω και καταναλωση σιγουρα μεγαλυτερη λογω κυβισμου.Ειναι που το μοτερακι αυτο το ξερω,αν το πηγαινει λογικα,παιδια,ο φιλος μου που εχουμε παει απειρες βολτες παρεα,καιει τα μισα απο το δικο μου,οπως ειναι τωρα εννοω το δικο μου που εχει θεματακια(μην παρεξηγηθω),Ευχαριστω εκ των πρωτερων για οποιαδηποτε γνωμη σας
Απάντηση με παράθεση
 


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
New Corolla 2016 facelift !! Fanis COROLLA EDITIONS 7 30-03-16 12:13
corolla TS Facelift LPG Fanis www.LpgPower.gr 41 23-07-12 10:15
naevy - corolla E11 g6 '99 + 4E-FTE glanza naevy ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ 30 06-06-12 15:04
Ηχεία σε corolla g6 2001 (facelift) Makis-corollag6 SOUNDMANIA 8 21-07-11 00:34
Corolla 111 1.6 ή Starlet Glanza ?? Angelo Θελω βοηθεια 13 30-09-07 11:39



Page generated in 0,25580502 seconds (86,02% PHP - 13,98% MySQL) with 57 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:22.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)