Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E15

TOYOTA COROLLA E15 Το ομορφοτερο sedan μετα την 101

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 18-02-10, 21:52
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Φιλε μου και εγω ετσι νομιζα. Εγω παντως αν ειχα Ε15 θα πηγαινα και θα απαιτουσα να μου βαλουν αυτον τον άξονα ειτε εβρισκαν προβλημα είτε όχι. Θα τους ελεγα πως δεν θα ήθελα να περιμενω να γινει η στραβή γιατι μπορει να ειναι και μοιραία!

Εγω οπως το εχω καταλαβει, ολη η "νοοτροπία" του μηχανισμου του γκαζιου ειναι λάθος, και αυτον τον μηχανισμο τον εχουν τοποθετησει σε ολα τα καινουρια κορολα. Ολα τα καινουρια δλδ βγαινουν με αυτο το "μοντελο" γκαζιου... Οπότε λογικά όλα εχουν πιθανοτητα να παρουσιασουν προβλημα καποια στιγμη...

Δλδ τι? θα φοβαμαι να παταω το γκάζι μη μου κολησει? Θα μου εβαζαν το αξονακι θελοντας και μη! Στην χειρότερη θα πληρωνα! Δεν θα ηθελα να παιζω με την ασφάλεια μου. Βαζω και το παιδι μου στο αμαξι!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 18-02-10, 22:16
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 329
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Δλδ τι? θα φοβαμαι να παταω το γκάζι μη μου κολησει? Θα μου εβαζαν το αξονακι θελοντας και μη! Στην χειρότερη θα πληρωνα! Δεν θα ηθελα να παιζω με την ασφάλεια μου. Βαζω και το παιδι μου στο αμαξι!

Ακριβώς όπως τα λές MAD!!! Θα τα άλλαζα είτε έπρεπε να αλλαχτεί είτε όχι! Με το ζώρη γιατί αν τύχη τίποτα μετά πιάστο αυγό κ κούρευτο!!!
__________________
http://www.auto24.gr
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 02-03-10, 20:49
Το avatar του χρήστη vnb
vnb Offline:
 
Εγγραφή: 15-11-2009
Μοντέλο: corolla Ε15 1.6 sol
Περιοχή: Νεάπολη Νικαίας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 216
vnb είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Μολις σημερα μου ηρθε η επιστολη απο την Μαμα ΤΟΥΟΤΑ οποτε παμε για ραντεβου Πασπαλιαρη για τα περεταιρω...για να δουμε τη χαρτι δινουν αιτιολογιας και εγγυησης !!!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 02-03-10, 21:47
Το avatar του χρήστη LIAKOYRAS
LIAKOYRAS Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-08-2007
Ηλικία: 51
Μηνύματα: 137
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 217
LIAKOYRAS είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
βεβαια για να πουμε και του στραβου το δικιο, το αμαξι ειναι ειναι συνοθυλευμα ηλεκτομηχανολογικων συνδεσεων, αρα παντα κατιι μπορει να παει στραβα
δν μας εχει πει κανενας ομως για ΟΛΑ αυτα τα ατυχηματα που συμβαινουν και τα ριχνουμε στην ταχυτητα, στην ολισθηροτητα και σε οτιδηποτε αλλο, μπας και φταει το ιδιο το αυτοκινητο
ειναι ψιλα γραμματα θα μου πειτε και σωστα αλλα οποιος εχει δει το fight club θυμαστε τι δουλεια εκανε ο πρωταγωvιστης?
για τα ελαστικα για παραδειγμα ασχολειται κανεις?
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 02-03-10, 22:21
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 206
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Την καρδιά του άνοιξε ο πρόεδρος της Toyota Motor Corp στους Κινέζους καταναλωτές, ζητώντας μια ειλικρινή συγνώμη για τις μαζικές ανακλήσεις των μοντέλων της που έχουν επιφέρει ισχυρό πλήγμα στην κινεζική αγορά...


Στη συνέντευξη τύπου που παραχώρησε σήμερα στους δημοσιογράφους, ο Άκιο Τογιόντα καθησύχασε τους καταναλωτές σχετικά με τα μοντέλα Prius και Lexus, καθώς τα ελαττωματικά ανταλλακτικά που εντοπίστηκαν δεν χρησιμοποιούνται στα μοντέλα που διατίθενται στην Κίνα
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 02-03-10, 22:48
Το avatar του χρήστη LAKISdj
LAKISdj Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 01-07-2008
Μοντέλο: COROLLA 1.6 SOL M-MT
Περιοχή: ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Ηλικία: 55
Μηνύματα: 130
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 206
LAKISdj είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LIAKOYRAS Εμφάνιση μηνυμάτων
βεβαια για να πουμε και του στραβου το δικιο, το αμαξι ειναι ειναι συνοθυλευμα ηλεκτομηχανολογικων συνδεσεων, αρα παντα κατιι μπορει να παει στραβα
δν μας εχει πει κανενας ομως για ΟΛΑ αυτα τα ατυχηματα που συμβαινουν και τα ριχνουμε στην ταχυτητα, στην ολισθηροτητα και σε οτιδηποτε αλλο, μπας και φταει το ιδιο το αυτοκινητο
ειναι ψιλα γραμματα θα μου πειτε και σωστα αλλα οποιος εχει δει το fight club θυμαστε τι δουλεια εκανε ο πρωταγωvιστης?
για τα ελαστικα για παραδειγμα ασχολειται κανεις?
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Πριν 4 χρόνια κανείς δεν πίστευε την ιστορία του και έτσι φυλακίστηκε
ΣΗΜΕΡΑ ΙΣΩΣ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ



Ο Koua Fong Lee τον Ιούνιο του 2006 σκότωσε με το αμάξι του 3 άτομα. Τότε είχε πει στο δικαστήριο οτι δεν έφτεγε αυτός αλλά δε μπορούσε να σταματήσει το αμάξι του. Εκανε οτι μπορούσε αλλά το αμάξι δεν υπάκουγε. Κανείς δεν πίστεψε την ιστορία του τοτε αλλά σήμερα...

με αυτοκίνητα της Toyota να έχουν εμφανίσει πολλά προβλήματα και να εχε γινει γνωστό το θέμα ο Koua ίσως βρει την ελευθερία του. Ηδη οι συγγενείς των 3 θυμάτων προσανατολίζονται να κινηθούν κατά της Toyota και να ζητήσουν την ελευθερία του Koua
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LAKISdj : 02-03-10 στις 23:12.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 02-03-10, 22:59
Το avatar του χρήστη Ζήσης
Ζήσης Offline:
 
Εγγραφή: 28-10-2009
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 1.227
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 329
Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα Ζήσης έχει πασίγνωστο όνομα
Παιδιά φανταστήτε να ήταν κάποιος απο εμάς στην θέσει αυτού του ανθρώπου που οδηγούσε το αυτοκίνητο κ δεν μπορούσε να σταματήση. Δεν θα το ήθελα σίγουρα να το ζήσω ποτέ. Ελπίζω να βγεί ο άνθρωπος απο την φυλακή! Κ φυσικά θα κάνει κ αυτός μήνυση στην ΤΟΥΟΤΑ!
Μακάρι να σταματήσουν όλα εδώ κ να μην υπάρχει συνέχεια στο θέμα αυτό!
__________________
http://www.auto24.gr
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 17-07-10, 13:59
Το avatar του χρήστη vnb
vnb Offline:
 
Εγγραφή: 15-11-2009
Μοντέλο: corolla Ε15 1.6 sol
Περιοχή: Νεάπολη Νικαίας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 408
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 216
vnb είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φανταζομαι ολοι εχουμε παει σε μια Τουοτα για την ανακληση...

Αποτελεσμα ....

Εντολη Εργασιας(Εγγυηση)

Πινακακι ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥΟΤΑ


..............ΕΛΕΥΘΕΡΟ........ΠΑΤΗΜΕΝΟ
SENSOR 1 15.6.............................
SENSOR 2 ........................92.1.....


Αυτο με σφραγιδα επανω στην ""εντολη εργασιας"" απο τον Πασπαλιαρη..
ουτε πεντε λεπτα δεν εκανε το παληκαρι ....

ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΟΥ ΠΛΑΚΙΔΙΟΥ ΠΕΝΤΑΛ ΓΚΑΖΙΟΥ
ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΠΛΑΚΑ ΠΕΝΤΕΛ 2,3

ΥΓ Τα κεφαλαια λογω οτι ετσι τα γραφει το χαρτι και οχι για αλλο λογω
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E15

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι σε λειτουργία
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ανακαλεί 1,7 εκατ. οχήματα η Toyota ranger ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 11 01-02-11 10:10
Αποσύρονται 4 εκατ. αυτοκίνητα TOLIS EE80 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 9 26-11-09 00:36
Ανάκληση ΤΟΥΟΤΑ/LEXUS στην Αμερική... για το πατάκι!!! Ayrton ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 5 05-10-09 16:08
Toyota: 5ο εργοστάσιο κινητήρων στην Ιαπωνία T180 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 13 04-04-08 18:19
Νέο εργοστάσιο της Toyota στην Ιαπωνία Ma-corolla ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 0 25-10-07 12:03



Page generated in 0,16249394 seconds (81,96% PHP - 18,04% MySQL) with 40 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 19:22.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)