Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ Μαλώστε, διαφωνίστε όσο θέλετε!!!!!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Re: 20V silvertop vs 20Vblack top
  #11  
Παλιά 02-03-05, 14:12
Το avatar του χρήστη wastegate
wastegate Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: ΕΕ101turbo..
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ αλλα εμεις οι βλαχ... οπ'λαχ!!!
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 5.923
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 838
wastegate είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 20V silvertop vs 20Vblack top

Ρε συ ξενος μαλακα δεν σε πιανουν αν δωσεις 5Ε παραπανω.Χαλαρωσε λιγο
__________________
Τοπικιστής είναι αυτός που λέει ότι η πόλη του είναι ομορφότερη από τα Γιάννενα....

Απάντηση με παράθεση
Re: 20V silvertop vs 20Vblack top
  #12  
Παλιά 02-03-05, 15:34
Anonymous Offline:
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μηνύματα: 1.377
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Anonymous είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 20V silvertop vs 20Vblack top

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από wastegate";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε συ ξενος μαλακα δεν σε πιανουν αν δωσεις 5Ε παραπανω.Χαλαρωσε λιγο
Αν το βλεπεις 5 ευρω (που δε νομιζω να ειπα εγω τπτ για 5 ευρω, σωστα? ), προβλημα σου...

M@λ@κα σε πιανουν, οταν πληρωνεις κατι πανω απο το 100% της τιμης που μπορεις να το βρεις...

Αν σου περισευουν (οσα και να ειναι αυτα) μπραβο σου...
Εμενα δυστυχως...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-03-05, 20:02
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παντως να πω και εγω οτι δεν ειναι κακο να ψαχνεται ο καθενας οσο θελει.Απλως πιστευω αισθανεσαι λιγο 'θυμα' αν παρεις κατι και το βρεις παρακατω εστω και 5 ευρω φθηνοτερα.Δεν ειναι τα Ευρω ειναι το 'feeling' αν με καταλαβαινεται οτι μπορουσες να το παρεις φθηνοτερα.Φιλε Marmel δεν το εκρυβα αντιθετως εχω πει εδω και καιρο και που την εχω κανει και τις εντυπωσεις μου για τον συγκεκριμενο βελτιωτη(Μαρμαροηλεκτρολογος).Και οταν λεω 'αξιοπιστος' εννοω οτι ετσι θελω να ειμαι και να φαινομαι σε εσας.Γι'αυτο και λεω ΜΟΝΟ οτι βλεπω με τα ματακια μου και οτι κανω με το corollaki μου.Τωρα για τον πολλαπλασιαστη με ρωτας αν ειναι αλλος;Πακετο με το μοτερ ηταν.Γιατι υπαρχει περιπτωση να μην συμπεριλαμβανεται στην μετατροπη;Τα μπουζωκαλωδια ειναι της Splitfire των 8,8mm.Δεν το εχω δυναμομετρησει, παντως πιστευω οτι ειναι περιπου οσα δινει ο κατασκευαστης(5 πανω 5 κατω φυσικα και δεν το καταλαβαινω),τουλαχιστον αυτο μου λενε οι κοντρες που προσπαθω να βαζω με αυτοκινητα που ξερω τι ειναι.
Απάντηση με παράθεση
Re: 20V silvertop vs 20Vblack top
  #14  
Παλιά 03-03-05, 20:12
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 20V silvertop vs 20Vblack top

κατι θυμαμαι για μπαρμπαρη αλλα δεν θυμαμαι για σενα. αλωστε τι να κρυψεις? τεσπα.ωραιο φενεται παντως. απο εξατμιση τι εχεις? φρενα? καταναλωση? παντως ειμαστε εντος τοπικ εδω. θα τσακωνωμαστε μαυροκαπακα με ασημοκαπακα. το ασημι ειναι πιο γρηγορο. χε χε αρχισα
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-03-05, 00:00
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εξατμιση απο παπαδοπουλο εφτιαξα απο καταλυτη και πισω με 54mm διαμετρο.Μου προτεινε και για το επομενο βημα αλλαγη καταλυτη και διχαλου και μου ειπε οτι θα δω διαφορα.Εσυ αληθεια τι λες;Εγω για 60mm του ελεγα αλλα ηταν ανενδοτος στα 54mm.Πριν τη βαλω το αυτοκινητο ηταν ελευθερο μιας και ειχαν σπασει τα διαφραγματα απο το τελικο.Αποδοση στα ψηλα δεν κρατιοταν αλλα πολυ θορυβος.Μαλιστα με ενα φιλαρακι μου με Punto GT με το που μου εσπασε το τελικο και τα ξαναπηγαμε νομιζε οτι ειχα βαλει ΑPEXI και οτι του εκανα πλακα.Παντως ρε φιλε Marmel τι να σου πω δεν εχω ευτηχησει να δω ασημοκαπακο να δουλευει οπως πρεπει.Σε εναν φιλο εδω 3 εγκεφαλους αλλαξαμε και παλι δεν δουλευε.117 του εδειξε το dyno και με αριστη συμπιεση το μοτερ.Ξερεις τι εχω καταλαβει;πρεπει να εχεις υπομονη για να βρεις ενα καλο ολοκληρωμενο μοτερ με ολα τα παρελκομενα του.Οπως περιμενες εσυ και οπως περιμενα 3 μηνες και εγω να ερθει τροπετο(και το ακριβοπληρωσα).Ισως επειδη ερχονταν σωρηδον τα ασημοκαπακα καπου χαθηκε το ποιοτικο κριτηριο πιστευω.Μηπως εχει ερθει και ο καιρος να ακολουθησουν και τα μαυροκαπακα;Εγω εκανα αμαν για να το βρω το 2000 και τωρα...πλημμυρισαμε.Παντως δεν εχω ακουσει κανενα να εχει παραδωσει 'πνευμα'(μονο ενας φιλος απο εδω καποτε).σκυλια!Και αν με ρωτησεις ποιο θα εβαζα θα σου απαντουσα το μαυρο καπακο σε 111 και το ασημοκαπακο σε 101 αφου δεν χρειαζεται καμμια μοντιφα.Και για ιπποδυναμεις;Πιαστο τάυγο και κουρευτο.Εχω δει για blacktop απο 159-172 και για silvertop απο 145-160.Ασε που εμαθα οτι ΗΡ δεν ισουται με PS.Αυτα μονο!αντε καλο βραδυ!περιμενω σχολια Marmel.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 04-03-05, 00:28
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mechanicaf";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Εξατμιση απο παπαδοπουλο εφτιαξα απο καταλυτη και πισω με 54mm διαμετρο.Μου προτεινε και για το επομενο βημα αλλαγη καταλυτη και διχαλου και μου ειπε οτι θα δω διαφορα.Εσυ αληθεια τι λες;Εγω για 60mm του ελεγα αλλα ηταν ανενδοτος στα 54mm.Πριν τη βαλω το αυτοκινητο ηταν ελευθερο μιας και ειχαν σπασει τα διαφραγματα απο το τελικο.Αποδοση στα ψηλα δεν κρατιοταν αλλα πολυ θορυβος.Μαλιστα με ενα φιλαρακι μου με Punto GT με το που μου εσπασε το τελικο και τα ξαναπηγαμε νομιζε οτι ειχα βαλει ΑPEXI και οτι του εκανα πλακα.Παντως ρε φιλε Marmel τι να σου πω δεν εχω ευτυχησει να δω ασημοκαπακο να δουλευει οπως πρεπει.Σε εναν φιλο εδω 3 εγκεφαλους αλλαξαμε και παλι δεν δουλευε.117 του εδειξε το dyno και με αριστη συμπιεση το μοτερ.Ξερεις τι εχω καταλαβει;πρεπει να εχεις υπομονη για να βρεις ενα καλο ολοκληρωμενο μοτερ με ολα τα παρελκομενα του.Οπως περιμενες εσυ και οπως περιμενα 3 μηνες και εγω να ερθει τροπετο(και το ακριβοπληρωσα).Ισως επειδη ερχονταν σωρηδον τα ασημοκαπακα καπου χαθηκε το ποιοτικο κριτηριο πιστευω.Μηπως εχει ερθει και ο καιρος να ακολουθησουν και τα μαυροκαπακα;Εγω εκανα αμαν για να το βρω το 2000 και τωρα...πλημμυρισαμε.Παντως δεν εχω ακουσει κανενα να εχει παραδωσει 'πνευμα'(μονο ενας φιλος απο εδω καποτε).σκυλια!Και αν με ρωτησεις ποιο θα εβαζα θα σου απαντουσα το μαυρο καπακο σε 111 και το ασημοκαπακο σε 101 αφου δεν χρειαζεται καμμια μοντιφα.Και για ιπποδυναμεις;Πιαστο τάυγο και κουρευτο.Εχω δει για blacktop απο 159-172 και για silvertop απο 145-160.Ασε που εμαθα οτι ΗΡ δεν ισουται με PS.Αυτα μονο!αντε καλο βραδυ!περιμενω σχολια Marmel.
κοιτα και μενα τα ιδια μου ειπε ο παπαδοπουλος περι διχαλου και χταποδιου. να εφτιαχνε αλλο. προτιμησα ομως το μαμα γιατι ημουν σχεδον σιγουρος οτι δε θα εχανα πολυ ροπη. αλωστε ειναι δυσκολο το θεμα της εξατμισης επειδη δεν ειδαμε ποτε καμια τελειως μαμα επειδη δεν υπαρχει το λεβιν εδω. μονο ενα στην κυπρο ειδα. ενας απο δω μεσα εχει βαλει την μαμα εξατμιση με 2 μπουκες αλλα και παλι λογικα θα εχει κοπει καπου λογω μηκους. (ερχεται σε συναντησεις) εμενα μου εβαλε 55 χιλιοστα και δεν εχω παραπονο γενικα.εγω περιμενα 40 μερες μεχρι να μου βρει το καλυτερο που θα μπορουσε.(ΤΣΟΛΑΚΗΣ) οντως τα ηλεκτρικα ειναι σκ@τ@. δεν ειχα τρομερα προβληματα και με βοηθησε αρκετα ο φανης. ουτε γω εχω δει να παραδωσει πνευμα καποιο. απλα θελω οπωςδηποτε να βαλω το 1300 το σασμαν. ετσι για να το δω..και εγω αλαξα μια φορα εγλεφαλο ομως ειχα κανει μ@λ@κι@ με το AFM (ΤΟ ΧΑΛΑΣΑ) ευτυχως ομως με καλυψαν και μου εδωσαν και εγκεφαλο ετσι για να ειναι παντρεμενα μεταξυ τους. στο συνολο δεν θα με ενδιεφερε τοσο (στην αρχη) τι θα αποδιδει αλλα η αξιοπιστια και η ποιοτητα κατασκευης. να μην καει λαδια και τετοια. .δεν πρεπει να καινε ενα ελαχιστο λαδακι? αλλα δεν καιει σταγονα γμτ . λιπαινεται καλα αραγε? στο συνολο δεν μ αρεσε που δεν ειχε καθολου ροπη χαμηλα και πηγα και την ρυθμισα στο τελειο(στα χαρτια τουλαχιστον). τραβαει απο τις 3000.ειναι αρκετα πιο ροπατο και παιχνιδιαρικο. αλλα δε ΣΤΑΜΑΤΑΕΙΙΙ . νομιζω οτι πρεπει να τσακωνομαστε εδω για να ειμαστε εντος τοπικ. το δικο μου ειναι πιο γρηγορο χε χε πρεπει να ερθεις και σε καμια συναντηση. δε θα κανουμε κοντρα μη φοβασαι ρε
ΥΓ1 φρενα τι εχεις? τα δικα μου ειναι καλυτερα παντως
ΥΓ2 αφου ΗΡ δεν ειναι το ιδιο με PS ποια ειναι η αναλογια η διαφορα?
ΥΓ3 εχεις παει ποτε με ασημι? με v-tec 160?
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 04-03-05, 19:50
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ρε εαν ερθω σε συναντηση θα παψεις να εισαι το νουμερο 1(μονο και μονο για να μην σε ξανακουσω θα ερθω).Καλα αντε ησυχασε ουτε εγω θα βαλω κοντρα!Παντως θα ηθελα να σας γνωρισω και θα το επιδιωξω.Τωρα αντε να σου μαθω και εγω κατι.1ΗΡ=1.02ΡS(Μπορει να τα λεω και αναποδα δεν παιρνω ορκο),παντως η αντιστοιχια ειναι περιπου αυτη.Γι'αυτο πιστευω καποιοι δινουν 167 ή 170 το μαυροκαπακο.Ναι ρε μεγαλε αλλα σε τι το μετρας;Εξατμιση ιδια διαμετρο φοραμε(54mm εσωτερικη εγω),για καταλυτη ψαχνομαι(πες μου τι φορας ακριβως,αν φορας).Λαδι και εμενα καθολου,ασε που εβαζα 3,25lt και μετα διαβασα οτι θελει 3 ακριβως και αρχισα να παρακολουθω τι γινεται.Φρενα φοραω διπιστονα μπροστα καιπισω απο levin(τροπετισια δηλαδη) αλλα δεν ξερω δεν τα νιωθω ισχυρα οσο θα περιμενα.Πισω ειχα ταμπουρακλες.Και για κοντρες αν θες μιλαμε αλλου για να μην μας κραξουν αφου αν ξεκινησουμε δεν βλεπω να σταματαμε.Οχι δεν εχει τυχει να τα παω με 'ασημι'.Ξερεις κανα γρηγορο;(χα,χα παλι την εφαγες την μπηχτη)
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 04-03-05, 20:10
Astakos Offline:
 
Εγγραφή: 21-03-2004
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 52
Μηνύματα: 400
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Astakos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mechanicaf";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
...Τωρα αντε να σου μαθω και εγω κατι.1ΗΡ=1.02ΡS(Μπορει να τα λεω και αναποδα δεν παιρνω ορκο),παντως η αντιστοιχια ειναι περιπου αυτη...
Καλά τα λες...για την ακρίβεια: 1bhp=1.01387 PS.
Το PS είναι το λεγόμενο "continental power" και βγαίνει από την γερμανική λέξη PferdeStarke που σημαίνει ιπποδύναμη στα γερμανικά!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 04-03-05, 22:24
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 288
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Thank u Astakos εισαι ακριβεστατος,απλως θυμομουν που ειχα διαβασει οτι 120ΗΡ=122ΡS περιπου και στρογγυλοποιησα την διαιρεση.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 05-03-05, 00:50
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mechanicaf";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε εαν ερθω σε συναντηση θα παψεις να εισαι το νουμερο 1(μονο και μονο για να μην σε ξανακουσω θα ερθω).Καλα αντε ησυχασε ουτε εγω θα βαλω κοντρα!Παντως θα ηθελα να σας γνωρισω και θα το επιδιωξω.Τωρα αντε να σου μαθω και εγω κατι.1ΗΡ=1.02ΡS(Μπορει να τα λεω και αναποδα δεν παιρνω ορκο),παντως η αντιστοιχια ειναι περιπου αυτη.Γι'αυτο πιστευω καποιοι δινουν 167 ή 170 το μαυροκαπακο.Ναι ρε μεγαλε αλλα σε τι το μετρας;Εξατμιση ιδια διαμετρο φοραμε(54mm εσωτερικη εγω),για καταλυτη ψαχνομαι(πες μου τι φορας ακριβως,αν φορας).Λαδι και εμενα καθολου,ασε που εβαζα 3,25lt και μετα διαβασα οτι θελει 3 ακριβως και αρχισα να παρακολουθω τι γινεται.Φρενα φοραω διπιστονα μπροστα καιπισω απο levin(τροπετισια δηλαδη) αλλα δεν ξερω δεν τα νιωθω ισχυρα οσο θα περιμενα.Πισω ειχα ταμπουρακλες.Και για κοντρες αν θες μιλαμε αλλου για να μην μας κραξουν αφου αν ξεκινησουμε δεν βλεπω να σταματαμε.Οχι δεν εχει τυχει να τα παω με 'ασημι'.Ξερεις κανα γρηγορο;(χα,χα παλι την εφαγες την μπηχτη)
ρε ποιος ειπε οτι ειμαι το νουμερο ενα? ναι πρεπει να ερθεις σε συναντηση νομιζω. ειναι καλα.ο καταλυτης που φοραω ειναι μεταλλικος αγωνιστικος με 200 τρυπες. αν κοιταξεις μεσα βλεππεις ελαφρα απεναντι.. κανα γρηγορο ασημι? χμ.... θα κατι θα βρουμε . παντως μεχρι τωρα με οσα 20v ανοιξα δεν ειδα κανεναν μπροστα μου. λες να σαι ο πρωτος? snoopy. αστακε παλι εγραψες φιλε. αν μπορεσεις καi μαθεις ποσο πρεπει να ειναι απο μαμα η υποπιεση στο ασημι τοτε θα σου κανω αγαλμα το πυραυλακι σου
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
παραληλος APEXI 1 σε 20ν silvertop malliaros 4AGE 20v Levin 4 08-04-10 21:59
silvertop H blacktop. nikos carina 4AGE 20v Levin 31 14-08-09 17:03
4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90 jonvagis TOYOTA COROLLA E*90 46 13-06-06 16:21
4age 20v Silvertop Σε G6 makis7 TOYOTA COROLLA 111(G6) 3 23-01-05 01:41
AFM Trick (20v silvertop) kosttrd 4AGE 20v Levin 7 01-11-04 16:39



Page generated in 0,16990995 seconds (82,01% PHP - 17,99% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:39.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)