Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

TOYOTA COROLLA E 12 2002>

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Bluetooth
  #1  
Παλιά 24-04-08, 22:25
corollakias:-) Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 02-02-2007
Μοντέλο: corolla e12
Περιοχή: Athens
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 17
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
corollakias:-) είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Bluetooth

Εχει βαλει κανεις στο αυτοκινητο το bluetooth της Toyota? βαζω κ photo να δειτε.
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  20060324144918COROLLA.jpg
Εμφανίσεις:  191
Μέγεθος:  76,5 KB  
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 29-04-08, 00:55
Mark Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 15-12-2004
Μοντέλο: Clio 3 1.2T
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 84
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 245
Mark είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φίλε Corollakia εγώ όταν είχα το Corolla το είχα βάλει αλλά με μια διαφορά. Είχα πάρει της Motorola. Και αυτό που δίνει η toyota είναι το ίδιο,κατασκευής motorola με τη διαφορά πως αντί για το Μ της motorola έχει το σήμα της toyota. H toyota όμως το χρεώνει πάνω από 300 ευρώ, ενώ στο Γερμανό θα το βρεις σαν Motorola HF850, με τιμή 69 ευρώ αν δεν κάνω λάθος. Το κουτί περιέχει τη μονάδα, το ηχείο, το μικρόφωνο, και το panel χειρισμού που έχει στη φωτογραφία. Τη μονάδα και το ηχείο τα κρύβεις. Το panel, το είχα αρχικά εκεί που είναι στη φωτογραφία, αλλά μετά το μετέφερα στο πλαστικό που είναι στο λεβιέ ταχυτήτων(το έβαλα δίπλα από τον αναπτήρα). Ρεύμα μπορείς να πάρεις είτε από το radio cd, είτε να πας σε ένα ηλεκτρολόγο να σου τραβήξει(χρειάζεται 12v συνεχές ρεύμα, 12v acc - που σταματάει όταν γυρίζεις το κλειδί- και γείωση). Αν έχεις facelift Corolla το ηχοσύστημά σου έχει και mute, και συνδέοντας το αντίστοιχο καλώδιο που βγάζει το κιτ θα σου κλείνει τον ήχο όταν μιλάς. Αν είναι η pre facelift, τότε μπορείς να κάνεις μια πατέντα με ρελέ, και να σου κλείνει το ηχοσύστημα όταν μιλάς(έτσι το είχα κάνει εγώ). Επίσης η απόδοσή του είναι φανταστική, ειδικά για το κόστος του(σαν motorola πάντα). Ο ήχος είναι πολύ καλός και δυνατός. Αρκεί να προσέξεις μια λεπτομέρεια που αναφέρεται στο manual. Το μικρόφωνο με το μεγάφωνο πρέπει να βρίσκονται σε γωνία 180 μοιρών μεταξύ τους για να μη μικροφωνίζει. Ελπίζω να βοήθησα....
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 29-04-08, 09:12
corollakias:-) Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 02-02-2007
Μοντέλο: corolla e12
Περιοχή: Athens
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 17
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
corollakias:-) είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ναι φιλε μου βοηθησες αρκετα. οσο για το bluetooth της toyota κοστιζει 380ευρω!!! πολυ κλεψια!! οποτε πηγαινω για μοτορολα που οπως λεσ ειναι τι ιδιο. ευχαριστω για τις πληροφοριες σου.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 29-04-08, 15:02
Το avatar του χρήστη DareDevil
DareDevil Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 12-07-2006
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 421
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
DareDevil είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Smile

Είναι πολύ καλό το έχω δει σε άλλο Corolla, Το είχα βάλει στα αξεσουάρ του αυτοκινήτου όταν το παρήγγειλα!! Αλλά το ακύρωσα στο παρά 5 την τελευταία στιγμή όταν έμαθα ότι ο τρόπος στήριξης του στο σημείο που φαίνετε και στην φωτο γίνεται η με τρύπα η αυτοκόλλητο…
Αυτό και μόνο ήταν αρκετό για να το ακυρώσω! Το ταμπλό μας είναι πανέμορφο δεν αξίζει να το κάνουμε όλο τρύπες και αυτοκόλλητα( Αν είχε κάποια πρόβλεψη για να μπει κάποιο κούμπωμα η βάση θα το είχα ήδη!!)

Για την ώρα πάντως κάνω μια χαρά την δουλειά μου με ένα άλλο Car Kit της Motorola που έχω πάρει που μπορείς να το έχεις όπου θες.
Αν σας ενδιαφέρει μπορώ να δω ποιο είναι και να ανεβάσω και φωτο.
__________________
E12 Street Impact
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 30-04-08, 01:29
Mark Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 15-12-2004
Μοντέλο: Clio 3 1.2T
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 84
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 245
Mark είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Πίστεψέ με το αυτοκόλλητο βγαίνει πολύ εύκολα χωρίς να αφήνει το παραμικρό σημάδι... Εγώ του είχα αλλάξει θέση αρκετές φορές, και επειδή μετά την πρώτη αλλαγή είχε φύγει το αυτοκόλλητο εντελώς, είχα πάρει ταινία διπλής όψεως από μαγαζί με χρώματα αυτοκινήτων, η οποία πάλι κόλλαγε μια χαρά, και έβγαινε επίσης εύκολα.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 30-04-08, 16:55
Το avatar του χρήστη DareDevil
DareDevil Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 12-07-2006
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 421
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 260
DareDevil είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Άστο εκεί κάνα χρόνο να φάει και κάνα καλοκαίρι στην μάπα και θα δούμε μετά πόσο εύκολα θα βγει
__________________
E12 Street Impact
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 05-05-08, 17:34
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από corollakias:-) Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι φιλε μου βοηθησες αρκετα. οσο για το bluetooth της toyota κοστιζει 380ευρω!!! πολυ κλεψια!! οποτε πηγαινω για μοτορολα που οπως λεσ ειναι τι ιδιο. ευχαριστω για τις πληροφοριες σου.

Ρώτησα και εγω για το σύστημα αυτό πριν 2 μερες, και μου βγάλαν κουστούμι μαζί με τα εργατικά 450 . Για μακάκες ψάχνουν
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Motorola Bluetooth tsport192 TOYOTA COROLLA E 12 11 29-06-10 18:53



Page generated in 0,14538193 seconds (76,51% PHP - 23,49% MySQL) with 39 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 12:20.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)