Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΕΔΩ ΕΠΑΡΧΙΑ

ΕΔΩ ΕΠΑΡΧΙΑ Μπορείτε μέσα σε αυτές τις στήλες να οργανωθείτε και να μας προτείνετε τα δικά σας μαγαζιά στην επαρχία και ότι άλλο σχετικό θέλετε..

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 23-07-09, 21:23
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 532
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Το θεμα ειναι να ξαναπαω, γιατι κατι εγινε με το οικονομικο και δεν ξερω αν θα συνεχισουμε. Αφου υπολογιζα να φυγω σημερα να κανουμε και καμια προβα, και ακομα δεν ξερω τι θα γινει.
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 24-08-09, 01:33
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 532
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Οπως ειπα σε αλλο μου ποστ, πριν λιγη ωρα γυρισα απο Κεφαλονια. Τα συναισθηματα, αναμεικτα. Πρωτα απ ολα, ειμαι εξαλλος με την αχαρισια των ιδιοκτητων του μαγαζιου, καθως τα μεσα και ο χρονος που ειχαμε στην διαθεση μας για να στησουμε προγραμμα και ηχο ηταν μηδαμινα, ενω διαπιστωσα οτι τελευταια στιγμη καηκε ο μαγνητης στο μπουζουκι μου. Τρεχαμε σε ολο το Αργοστολι να βρουμε αλλο οργανο, και ευτυχως βρηκαμε. Αυτα την πρωτη μερα (δηλαδη για το ζωντανο της Παρασκευης).

Την δευτερη μερα (ζωντανο του Σαββατου) τα πραγματα ηταν απλα απεριγραπτα. Ξαφνικα μειναμε χωρις μουσικο για πληκτρα, ενω το μπουζουκι μου δεν γινοταν να επισκευαστει παρα μονο να βαλω νεο μαγνητη. Με τα πολλα αποφασισαμε οτι αφου τους ειναι πιο ευκολο να βρουν μπουζουξη ειπα να παιξω εγω πληκτρα (με πληκτρα ξεκινησα την ενασχοληση μου με την μουσικη το 1996) και να βγει ετσι η βραδυα. Το εγκεφαλικο ομως καπου εδω κανει την εμφανιση του μιας και το αρμονιο που μου ειχανε φερει ειναι απο αυτα που μαθαινουν τα παιδακια και που η αξια τους δεν υπερβαινει τα.....200 ευρω!!! Σαν να μην εφτανε αυτο, μας κρεμαει ο μπουζουξης και δεν ερχεται!!!! Φυσικο και επομενο ηταν να παιξω ΕΓΩ και συνοδεια ΚΑΙ μελωδια, με αυτο το καταπληκτικο αρμονιο για παιδια.

Το ευχαριστω για ολα αυτα? Μου βαλανε "χερι" για την ζημια που ειχε το μπουζουκι, και οτι αυτα δεν τα κανουν οι επαγελματιες. Αυτη ομως ηταν ζημια την οποια οταν ανακαλυψα κι εγω ο ιδιος το βραδυ της Παρασκευης στο sound check μου κοπηκανε τα ποδια, τη στιγμη που ουτε μια βδομαδα πριν που ειχα παιξει σε μια βαφτιση δουλευε κανονικοτατα κι επειδη ειχα πολλα κεφια το γονατισα το οργανο. 100 ευρω μαγνητης και 2 εξτρα εμφανισεις που ειχα κανει τοτε για να τον παρω μαζι με ενα πεταλακι, πηγανε χαμενα. Δηλαδη χρεωσανε σε μενα την οποια χασουρα ειχε το μαγαζι 2 μερες τωρα. Το οτι η δευτερη τραγουδιστρια δεν ηξερε που παν τα 4 αυτο δεν εχει καθολου σημασια. Το οτι το δεξι μου χερι ακομα ποναει με την υπερπροσπαθεια που εκανα με την ταμειακη μηχανη (ετσι λεμε τωρα τα παιδικα αρμονια, επειδη συνηθως τα παιδακια παιζουν με τους δεικτες τους μονο), και οτι επαιζα ενα οργανο κι επρεπε να κανω τη δουλεια 2 οργανων αυτο επισης δεν λεει τιποτα. Και σαν να μην εφταναν αυτα, δεν πληρωθηκα!! Εχω μεινει μονο με την προκαταβολη που πηρα το μεσημερι της Παρασκευης (ναι, ξεχασα να πω οτι 4 εμαθα οτι τελικα παιζουμε και επρεπε 4.30 να μαι Κηφισσο με πληρη εξαρτηση) και αυτη οχι ολη γιατι κατι επρεπε να φαω. Αυριο θεωρητικα θα μας τα δωσουν αλλα δεν ξερω απο που θα τα βρουν. Οχι πως πρεπει να με νοιαζει. Απορω ομως με μενα που ενω δεν ακουγα τα καλυτερα λογια για το συγκεκριμενο μαγαζι, και τα ειχα ξαναβιωσει πριν περιπου ενα μηνα, απορω πως ξαναπηγα εκει. Μαλλον για τα 300 που ταξανε οτι θα μου διναν με μεταφορικα πληρωμενα. (χαχαχαχααα καλο, την πρωτη φορα εβαλα την επιστροφη απο την τσεπη μου και τωρα δεν με πληρωσανε για την δευτερη μερα) Εχω ξενερωσει-νευριασει-αηδιασει τοσο πολυ που ετσι μου ρχεται να τραβηξω μια τελεια δυσφημηση για την παραγκα του Καραγκιοζη που στησανε και θελουν να το λενε μπουζουκαδικο. Ισως ο spyros45 καταλαβει για ποιον λεω αν αναφερω το ονομα του μαγαζιου, γιατι αυτος ειναι γνωστος και -κατα τα λεγομενα του ιδιου- πετυχημενος επιχειρηματιας, μιας και ειχε κι αλλο μαγαζι καποτε εκει στις Καταβοθρες, και γεμιζε πολλες σακουλες λεφτα. Ξερετε, απο αυτες τις μαυρες για τα σκουπιδια που ειναι και μεγαλες (δεν τα λεω εγω, αυτος τα λεει).

Και μιας και ανεφερα το ονομα του Σπυρου. Απο την αλλη νιωθω λιγο ασχημα γιατι για αλλη μια φορα βρεθηκα κοντα στην CrepaLand και σε πιθανη συναντηση με τον φιλο μας spyros45, αλλα παλι δεν μου εκατσε. Το εξωφρενικο? Σημερα ημουν 2 μαγαζια πιο περα, για την ακριβεια στην καφετερια που ειναι μεσοτοιχια με το Κιοσκι Food, αλλα ειχαμε πολλα θεματα να πουμε με τα παιδια που δουλεψαμε και δεν μπορουσα να φυγω.

Θελω να ζητησω μια συγνωμη απο ολους οσους διαβασετε αυτο το ποστ, επειδη ειναι μεγαλο και μεσα στη μαυριλα. Ηθελα απλα καπου να τα πω μηπως και ηρεμησω καθολου μετα απο ολα αυτα που τραβηξα, και τις 48 ωρες που εχω να κοιμηθω.....


Παρακατω θα δειτε με τι αρμονιο κληθηκα να βγαλω προγραμμα σε πιστα. Δειτε και κλαψτε....
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  image_show2.php.jpg
Εμφανίσεις:  46
Μέγεθος:  35,0 KB  
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ranger : 24-08-09 στις 01:58.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 24-08-09, 01:55
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 650
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
πω πω ταλαιπωρία και ασυνέπεια...
τι να πω ρε Δημήτρη, κουράγιο. είναι δύσκολη η νύχτα (τουλάχιστον έτσι λένε).
πάλι καλά που δε σου δώσανε αρμόνιο σαν αυτό στη φωτογραφία!!!


υστερόγραφο: εγώ θέλω να ζητήσω συγνώμη μου δεν έχω έρθει ακόμα να σε δω, αλλά δεσμεύομαι να το βάλω στο πρόγραμμα μου μετά την εξεταστική!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  l_00079032.jpg
Εμφανίσεις:  50
Μέγεθος:  20,9 KB  
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 24-08-09, 02:08
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 532
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Βαγγελη αν μου δινανε ενα τετοιο καλυτερα θα τανε!!! Αυτο ειναι midi keyboard, οποτε αν συνδεθει σε υπολογιστη και με ενα προγραμμα VST (ετσι ελεγε ο ηχοληπτης μας που σπουδαζει μουσικη τεχνολογια, μαλλον θα μιλαει για το Cubase VST) θα καναμε παπαδες. Η νυχτα οντως ειναι δυσκολη, αλλα οχι κι ετσι!! Αυτο μιλαμε σε οποιον το πω (δεν εχει σημασια αν θα ναι μουσικος ή οχι) θα με περασει για τρελο το λιγοτερο.

Οποτε σε βγαλει ο δρομος σου προς Αθηνα μετα χαρας, αλλα απο οσο θυμαμαι εσυ εισαι ροκας, θα αντεξεις τους αμανεδες και τις....μετανοιες??

ΥΓ: κατα τις 8 δεσαμε στο λιμανι της Πατρας (Στριντζης Lines, Kefalonia), τι συγκεντρωση ηταν αυτη που ειχε εκει περα? Ο ομιλητης απευθυνομενος στο κοινο τους αποκαλεσε "λαϊκο δημοκρατικο στρατο", του ΚΚΕ ηταν?
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη JL_e10 : 24-08-09 στις 02:14.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 24-08-09, 03:20
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 650
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από JL_e10 Εμφάνιση μηνυμάτων

Οποτε σε βγαλει ο δρομος σου προς Αθηνα μετα χαρας, αλλα απο οσο θυμαμαι εσυ εισαι ροκας, θα αντεξεις τους αμανεδες και τις....μετανοιες??
μην φοβάσαι, έχω πολλά ακούσματα!!! μια χαρά θα αντεπεξέλθω!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από JL_e10 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΥΓ: κατα τις 8 δεσαμε στο λιμανι της Πατρας (Στριντζης Lines, Kefalonia), τι συγκεντρωση ηταν αυτη που ειχε εκει περα? Ο ομιλητης απευθυνομενος στο κοινο τους αποκαλεσε "λαϊκο δημοκρατικο στρατο", του ΚΚΕ ηταν?
δεν έχω ιδέα ρε φίλε, δε βγήκα απο το σπίτι. βέβαια αφού πέρασες από Πάτρα έπρεπε να το έχεις πει νωρίτερα για να βρεθούμε, έστω και για λίγο. δεν πειράζει, άλλη φορα
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 24-08-09, 08:43
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 530
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μήτσο, αυτός μετά θέλει να λέγεται επαγγελματίας που κρατάει μαγαζί? Δυστυχώς υπάρχουν και αυτοί. Αλλά για να αλλάξω λίγο θέμα, κάτι πήρε το μάτι μου για αμανέδες και μετάνοιες! Για πες, ξέρεις ότι ψήνομαι! Και για να πάνε τα φαρμάκια κάτω, πάρε δύο αμανέδες να φτιάξει λίγο η μέρα!
http://www.youtube.com/watch?v=dc_qCG005Jk
http://www.youtube.com/watch?v=z0PqG...eature=related
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 24-08-09, 11:39
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 532
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Φιλε Βαγγελη αν ειχα χρονο μπροστα μου θα ειχα ενημερωσει να σαι σιγουρος. Οπως ομως προανεφερα στις 4 εμαθα οτι θα φευγαμε τελικα για πανω και ειχα ραντεβου στον Κηφισσο στις 4.30 με τους αλλους. Επειτα γυρνουσα με το ΚΤΕΛ οποτε παλι δεν ειχα χρονο. Ξερεις τωρα, λιγα λεπτα περιμενει το ΚΤΕΛ μεχρι να γεμισει και μετα φευγει ξανα.

Μητσο ναι, αυτος ο τυπακος πιστευει οτι ειναι επαγγελματιας και μαλιστα πετυχημενος. Ειχα πολλα να του πω Κυριακη ξημερωματα που μαζευα καλωδια και σημειωσεις, αλλα εχε χαρη που δεν ηθελα να σκοτωθουμε. Γιατι δεν επαιζε, με τα νευρα και την πιεση που ειχα (φαντασου, με επιασε ζαλαδα) θα τον σκοτωνα. Για τους αμανεδες και τις μετανοιες δεν εχω να σου πω τιποτα συγκεκριμενο, ακομα δεν εχω κανει επαφες με καποιο μαγαζι για να κλεισω για τον χειμωνα. Και ισως να μην κανω αμεσα γιατι μεσοβδομαδα θα παω Στρατολογια να καψω την αναβολη μπα και παω φανταρος τον Νοεμβρη. Για οτιδηποτε θα σε ενημερωσω να ριξεις ενα βλεφαρο στην υπογραφη μου.
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 26-08-09, 18:11
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 532
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Σημερα πηγα για το μπουζουκι που οπως προανεφερα ειχε καει ο μαγνητης, κι ευτυχως μου τον αντικαταστησανε μιας και εχει εγγυηση. Στο μεγαλο μας θεμα τωρα, ειμαστε τρεις μερες μετα την επιστροφη στην Αθηνα και τα λεφτα ακομα δεν τα πηραμε!! Μηπως τσαμπα περιμενω??
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 26-08-09, 20:35
Το avatar του χρήστη agapiou
agapiou Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 20-05-2009
Μοντέλο: Ε12 f/l 5d 1.4
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Ηλικία: 38 male
Μηνύματα: 3.441
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 530
agapiou θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Πήρες κανένα τηλέφωνο? Μακάρι να το ξέχασε και να μην σε έγραψε στα παλιά του υποδήματα. Αλλά αν κρίνω από τη συμπεριφορά του, μάλλον έπεσες σε μπαταξή. Σε βλέπει σαν κάτι αναλώσιμο, και όχι σαν έναν που σηκώθηκε από την Αθήνα για να πάει Κεφαλλονιά να παίξει για το μαγαζί του. Μακάρι να ξεμπερδέψεις Δημήτρη.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 26-08-09, 20:51
Το avatar του χρήστη JL_e10
JL_e10 Offline:
 
Εγγραφή: 13-08-2006
Μοντέλο: 2001 Avensis T22
Περιοχή: Newcity of Nikaia
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 3.148
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 532
JL_e10 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Πηρα πριν λιγο το παιδι που εκλεισε την δουλεια, και που εχει μεινει στην Κεφαλονια αφραγκος και φιλοξενουμενος ενος παλιου του φιλου. Αυριο λεει μαλλον φευγει, και αφησε να εννοηθει οτι θα τα παρουμε. Ευτυχως που δεν μου ειπε τιποτα οτι θα ξαναπαιζαμε, γιατι αφενος θα με ακουγε να βριζω οπως ποτε δεν εχω βρισει ποτε στη ζωη μου, αφετερου δεν υπαρχει περιπτωση να πηγαινα.
__________________
Αφεντικο, θα θελα να μου κανεις μια αυξηση. Οχι για μενα, αλλα για τη φουκαριαρα την τσεπη μου!!!!
http://www.corollaclub.com/forums/sh...ad.php?t=14305
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ ΘΕΜΑΤΑ > ΕΔΩ ΕΠΑΡΧΙΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;



Page generated in 0,17503810 seconds (83,81% PHP - 16,19% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 13:34.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)