Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > FORMULA 1

FORMULA 1 FORMULA 1

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Formula 1 Season 2009
  #1  
Παλιά 27-06-08, 10:31
Το avatar του χρήστη Lynx
Lynx Offline:
 
Εγγραφή: 02-04-2008
Περιοχή: Πετρούπολη
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 722
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός Lynx είναι ένας φάρος φωτός
Formula 1 Season 2009

Έστω και αν είναι προσωρινό, το Παγκόσμιο Συμβούλιο Μηχανοκίνητου Αθλητισμού της FIA ανακοίνωσε την Τετάρτη το καλεντάρι της Φόρμουλα Ένα για τον επόμενο χρόνο. Το συγκεκριμένο περιλαμβάνει 19 αγώνες, με το τελευταίο Γκραν Πρι της χρονιάς να είναι προγραμματισμένο να διεξαχθεί στο Αμπου Ντάμπι των Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων, στις 15 Νοεμβρίου.



Το μέχρι στιγμής πρόγραμμα έχει ως έχει ως εξής:


1) 29 Μαρτίου Αυστραλία

2) 5 Απριλίου Μαλαισία

3) 19 Απριλίου Μπαχρέιν

4) 10 Μαΐου Ισπανία

5) 24 Μαΐου Μονακό

6) 7 Ιουνίου Καναδάς

7) 21 Ιουνίου Βρετανία

8) 28 Ιουνίου Γαλλία

9) 12 Ιουλίου Γερμανία

10) 26 Ιουλίου Ουγγαρία

11) 9 Αυγούστου Τουρκία

12) 23 Αυγούστου Ευρώπη (Βαλένθια)

13) 6 Σεπτεμβρίου Ιταλία

14) 13 Σεπτεμβρίου Βέλγιο

15) 27 Σεπτεμβρίου Σιγκαπούρη

16) 11 Οκτωβρίου Ιαπωνία

17) 18 Οκτωβρίου Κίνα

18) 1 Νοεμβρίου Βραζιλία

19) 15 Νοεμβρίου Άμπου Ντάμπι

Πηγή: http://www.sport-fm.gr/article/136213
__________________
Some say that he was born with his helmet on.  And that he pilots his own Megazord!!!

All we know is... He's called The Lynx!!!


Αν δεν είσαι σίγουρος ότι θα αφήσεις το γκάζι,
τότε μην το πατήσεις!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 29-06-08, 14:44
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Επίσης μετά απο χρόνια έχουμε και πάλι GP Βελγίου. Μπράβο Αλέξανδρε πολύ καλό
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 16-03-09, 18:19
Το avatar του χρήστη Alex-poli
Alex-poli Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 06-02-2008
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 2.877
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός Alex-poli είναι πάρα πολύ καλός
Για να μπούμε στο κλίμα σιγά σιγά....

Australian Grand Prix F1 sessions schedule

Friday 27th March 2009
12:30 - 14:00 Free practice 1 (01:30 - 03:00)
16:30 - 18:00 Free practice 2 (05:30 - 19:30)
Saturday 28th March 2009
14:00 - 15:00 Free practice 3 (03:00 - 04:00)
17:00 - 18:00 Qualifying (06:00 - 07:00)
Friday 29th March 2009
17:00 Australian Grand Prix - 58 laps (07:00)
Local time (British time - GMT or BST as approrpriate)
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  aus_f1_2008_circuit.jpg
Εμφανίσεις:  179
Μέγεθος:  35,9 KB  
Απάντηση με παράθεση
συνεντευξη TIMO
  #4  
Παλιά 16-03-09, 21:57
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.499
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Cool συνεντευξη TIMO

Ε και Α: Timo Glock


Με Chrish την Πέμπτη, 15 Ιανουαρίου 2009
Filed under: F1 News

"Στόχος μου να κερδίσω», ισχυρίζεται Glock.
Ποια είναι η προσωπική σας στόχους για το 2009;
"Φέτος θέλω να βασιστεί στην ισχυρή πρώτη μου σεζόν με την Toyota. Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να συνεχίσουν να πόντους τακτικά - σε κάθε αγώνα, αν είναι δυνατόν - και για το φινίρισμα βήμα πιο συχνά. Θα ήταν καταπληκτικό να κερδίσει τον πρώτο αγώνα για την Toyota στη Formula 1.

Ήταν μεγάλη για να πάρετε μια δεύτερη θέση στην πρώτη μου πλήρη σεζόν της Φόρμουλα 1, αλλά τώρα θέλω να γίνει ένα βήμα πιο τακτική τελειωτής? Θα μπορούσα να συνηθίσω στην εξέδρα σαμπάνια! Σε ό, τι αφορά την προσωπική μου ανάπτυξη, ήμουν πραγματικά ικανοποιημένος με τον τρόπο με τον οποίο τα πράγματα βελτιώθηκαν τελευταία ολόκληρη σεζόν? Έχω μια φανταστική σχέση συνεργασίας με τους μηχανικούς μου, το αυτοκίνητό μου, το πλήρωμα και όλη την ομάδα και ελπίζω ότι θα συνεχιστεί. Ως οδηγός έμαθα πολλά για την ομάδα και το αυτοκίνητο και ότι θα με βοηθήσει σημαντικά τη στιγμή που η ανάπτυξη της TF109. "
Είστε σίγουροι Panasonic Toyota Racing έχει τις δυνατότητες για να επιτύχουμε τις φιλοδοξίες σας;
"Η Toyota έχει σκοπό να κερδίσουμε και στόχος μου είναι να κερδίσουμε. Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι έχουμε τις δυνατότητες για την επίτευξη αυτού του στόχου. Το 2009 θα αγωνιστούμε για να κερδίσει η Toyota την πρώτη Grand Prix και είμαι βέβαιος ότι θα έχουμε την ευκαιρία να το κάνουμε. Από τότε που έφθασε στην Toyota έχω εντυπωσιαστεί με τις γνώσεις, τους πόρους και την αφοσίωση σε αυτή την ομάδα. Όλοι οι άνθρωποι είναι τόσο επαγγελματικό και επικεντρώθηκε στις επόμενες, που μου δίνει μεγάλη εμπιστοσύνη για το μέλλον. "
Πώς μπορείτε να αναπτυχθεί ως ένας οδηγός από το συνδέει η Toyota;
"Έμαθα πολλά τελευταία χρόνια, ειδικά όταν ήρθε η στιγμή για την ανάπτυξη ενός αυτοκινήτου και την προσαρμογή ενός αυτοκινήτου Φόρμουλα 1 για να μου στυλ οδήγησης, και το αντίστροφο. Πάντα μου είχε εμπιστοσύνη στην ικανότητα και ταχύτητα κατά τη δική μου, αλλά ήξερα όταν μπήκα Toyota ότι δεν αρκεί να είναι «μόνο» ένα πολύ γρήγορο οδηγό για να επιτύχουμε τη Formula 1? Σας πρέπει επίσης να είναι πολύ ισχυρή τεχνική για να μπορείτε να εκτιμήσετε οι μικροσκοπικές αλλαγές που κάνουμε για να το set-up. Νομίζω ότι είναι σαφές σε όλους ότι είμαι ένας γρήγορος οδηγός? I βαθμολογήθηκαν 25 πόντους και τελικά στο 10 του πρωταθλήματος του περασμένου έτους, αρκετά μπροστά από τους οδηγούς που έχουν κερδίσει Grands Prix. Ίσως δεν ήταν σαφές από το εξωτερικό, αλλά θα έχουν επίσης αναπτύξει πολλά από τεχνική άποψη και πιστεύω ότι είμαι πολύ πιο ικανή να βρουν το ιδανικό set-up και να επιτευχθεί η καλύτερη από το αυτοκίνητο. Η εμπειρία που είχα πέρυσι θα είναι πολύ χρήσιμη όταν εργάζονται για το καλύτερο δυνατό από την TF109, με το σύνολο του κράτους αλλαγές που έχουν γίνει. "
Ποια είναι η γνώμη σας των νέων κανονισμών;
"Θα είναι πολύ ενδιαφέρον να δούμε αν θα κάνει πιο εύκολο προσπέρασμα. Στα χαρτιά φαίνεται ότι θα πρέπει να είναι λίγο πιο εύκολο να ξεπεράσει, αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα ήθελε για το κομμάτι, μέχρι να είναι σε έναν αγώνα δρόμου κατάσταση. Νομίζω ότι έχουν προχωρήσει προς τη σωστή κατεύθυνση, μειώνοντας downforce και φέρνει πίσω κοιλίδα ναι είμαι ενθουσιασμένος για να δείτε ποια είναι τα αυτοκίνητα που αισθάνονται. Χαίρομαι που η Formula 1 επιστρέφει στην κηλίδα ελαστικά επειδή είναι πιο διασκεδαστικό για τον οδηγό. Έχω πολλές εμπειρίες από κοιλίδα Champ Cars και GP2, οπότε ελπίζω ότι θα μπορέσουν να προσαρμοστούν πολύ γρήγορα. "
Μήπως η αλλαγή του κανονισμού του μια μεγάλη ευκαιρία για την Toyota;
"Πιστεύω ότι η μεγάλη αλλαγή κανόνας είναι μια τεράστια ευκαιρία για κάθε ομάδα, επειδή είμαστε όλοι ουσιαστικά ξεκινάμε από το μηδέν. Ξέρω τις τεράστιες δυνατότητες της ομάδας μας γι 'αυτό είμαι βέβαιος ότι θα είναι ισχυρή, με αυτούς τους νέους κανόνες. Όταν υπάρχει αυτή η μεγάλη αλλαγή, το πλεονέκτημα του προηγούμενου έτους κορυφαίες ομάδες μειώνεται αρκετά. Είχαμε ένα ανταγωνιστικό αυτοκίνητο το 2008 μέχρι το πρώτο μας στοίχημα είναι να διασφαλισθεί ότι δεν θα χάνουν έδαφος προς τις ομάδες πίσω μας, αλλά η εστίαση είναι μπροστά και δεν θέλουμε μόνο να κλείσει το χάσμα, αλλά και η μεταφορά του σε τρεις ή τέσσερις σε η Constructors' Championship. Είμαι βέβαιος έχουμε τα πάντα σε θέση να το κάνω αυτό. "
Θα είσαι απασχολημένος στο πιλοτήριο του επόμενου έτους με την εμπρός πτέρυγα κινητά .... "Δεν πιστεύω ότι υπάρχει χώρος στο τιμόνι για άλλα κουμπιά! Έχουμε ήδη αρκετές διορθώσεις που μπορούμε να κάνουμε σχετικά με το τιμόνι, τα πράγματα αλλάζουν σαν τροχοπέδη ισορροπία και την χαρτογράφηση του κινητήρα, ώστε με μια άλλη επιλογή θα είναι ακόμη busier. Αλλά είμαι βέβαιος ότι θα αντιμετωπίσει όλα τα ωραία. Έχοντας μπροστά πτέρυγα επιλογές ενώ είμαστε οδήγησης είναι μια ενδιαφέρουσα ιδέα και ανυπομονώ να δω τι επιπτώσεις θα έχει. Είμαι βέβαιος ότι θα πάρει λίγο να χρησιμοποιείται για την, και θα πρέπει να αναλύσει τον τρόπο με τον οποίο να γίνει η καλύτερη δυνατή χρήση του. Μας δίνει πολλές διαφορετικές επιλογές όταν πρόκειται για τη δημιουργία και στη θεωρία ότι οι οδηγοί θα πρέπει να βοηθήσει στον αγώνα, αλλά όταν πρόκειται για την προσπέραση. "
Αισθάνεστε εντελώς μέρος της ομάδας τώρα;
"Έχω απολύτως αισθητή στο σπίτι με την ομάδα σε μεγάλο βαθμό, δεδομένου ότι η πρώτη μου μέρα. Έχω μια μεγάλη σχέση με τη φυλή μου μηχανικός, Francesco Nenci, και όλοι οι άλλοι που εργάζεται για το αυτοκίνητό μου, για να μην αναφέρω την υπόλοιπη ομάδα. Είναι πολύ εύκολο να γίνει πλήρως ενσωματωθεί στην ομάδα και είναι διασκεδαστικό να συνεργαστούμε μαζί τους. Υπάρχουν μερικά μεγάλα παιδιά εδώ που πιέζουν πραγματικά σκληρά για να γνωρίζουν επιτυχία και είμαι αγωνίζονται στο μέγιστο για να δώσουν σε αυτούς. Είμαστε πραγματικά μια στενή ομάδα και αυτό είναι πολύ αποδοτική. "
Πώς είναι θετική για Jarno να είναι η ομάδα σας-mate και πάλι το 2009;
"Έχω μια μεγάλη σχέση με Jarno έτσι είμαι πολύ ευχαριστημένος που θα είναι η ομάδα-βοηθοί και φέτος. He'sa μεγάλη άνθρωπος και πολύ ταλαντούχος οδηγός, προκειμένου να διασκεδάσετε μαζί μας, αλλά επίσης πιστεύω ότι θα συμπληρώνει ο ένας τον άλλο καλά. Είναι πραγματικά ενδιαφέρον να συνεργαστεί με κάποιον με την εμπειρία του σε όλες της Φόρμουλα 1 και έχω μάθει πολλά από αυτόν? Πώς αναπτύσσεται ένα αυτοκίνητο, φαίνεται πως για το καλύτερο set-up. Πέρυσι συνεργάστηκε με επιτυχία για την ανάπτυξη της TF108 σε όλη την σεζόν και πήραμε ορισμένα εντυπωσιακά αποτελέσματα? Είμαι βέβαιος ότι μπορούμε να κάνουμε το ίδιο αυτό έτος. "
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 16-03-09, 22:00
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.499
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Οι κινητήρες του 2009: Toyota RVX-09

RVX-09 Κύλινδροι - Γεωμετρία:V8 90°Χωρητικότητα:2398ccΒαλβίδες:32Κίνηση Βαλβίδων:ΠνευματικήΕκκεντροφόροι:4Ισχύς:700psΜέγισ τες ΣΑΛ:18000Ανάφλεξη:Magneti MarelliΨεκασμός:Magneti MarelliΒάρος:95Kg
Στοιχεία ΚατασκευαστήΌνομα:Toyota http://[URL="http://www.global.toyota.com/"]http://www.global.toyota.com[/url]
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 16-03-09, 22:01
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.499
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Τα μονοθέσια του 2009: Toyota F1 TF109

Toyota F1 TF109 ΠλαίσιοΜονοκόκ από ανθρακονήματαΑμάξωμαΑνθρακονήματαΕμπρός ΑνάρτησηΠίσω ΑνάρτησηΑμάξωμαΑνθρακονήματαΑποσβεστήρες (Αμορτισέρ)PenskeΣύστημα ΔιεύθυνσηςToyota - ΥποβοηθούμενοΚιβώτιο ΤαχυτήτωνToyota, Ημιαυτόματο, 7 σχέσεις + όπισθενΔιαφορικό-Φρένα ΕμπορόςToyota/Brembo/Hitco Δίσκοι από ανθρακονήματα Brembo/HitcoΦρένα ΠίσωToyota/Brembo/Hitco Δίσκοι από ανθρακονήματα Brembo/HitcoΨυγεία-ΖάντεςBBS 13ΕλαστικάBridgestoneΡεζερβουάρATLΜήκος4636Πλάτος1 800Βάρος605
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 16-03-09, 22:05
Το avatar του χρήστη wastegate
wastegate Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 19-03-2004
Μοντέλο: ΕΕ101turbo..
Περιοχή: ΓΙΑΝΝΕΝΑ αλλα εμεις οι βλαχ... οπ'λαχ!!!
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 5.923
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 838
wastegate είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Πολυ magneti marelli ειδα και δεν μου αρεσε..
__________________
Τοπικιστής είναι αυτός που λέει ότι η πόλη του είναι ομορφότερη από τα Γιάννενα....

Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 16-03-09, 22:14
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.499
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
ψαχνω στο internet και δεν μπορω να βρω πουθενα για το νεο συστημα που θα εχουν ολα τα μονοθεσια και ο καθε οδηγος θα εχει στην διαθεση του ενα κουμπι που οταν το πατησει θα του παρεχει αρκετα αλογα για λιγα δευτερολεπτα ικανα για μια αξια προσπεραση που απο οτι εχω καταλαβει ειναι κατι σαν υβριδικος κινητηρας που ειναι τοποθετημενος πανω στο σασμαν και φορτιζει με καποιον τροπο ετσι ωστε αν το πατησεις να θελεις αρκετη ωρα μεχρι να ξαναφορτισει .

οποιος βρει λεπτομερειες να το βαλει εδω.

ακομα κατι ειναι τα slik ελαστκα που θα ξεχωρισουν οι αντρες με τα παιδια μιας και θα κατεβουν οι χρονοι .
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
ρε
  #9  
Παλιά 16-03-09, 22:15
Το avatar του χρήστη Fanis
Fanis Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μοντέλο: LEXUS IS 200
Περιοχή: Nikaia
Ηλικία: 52 male
Μηνύματα: 4.499
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 1 φορές σε 1 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός Fanis είναι ένας φάρος φωτός
Cool ρε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από wastegate Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ magneti marelli ειδα και δεν μου αρεσε..
καταντια λεγεται για αυτο δεν βλεπουμε μια ασπρη μερα.
__________________
WEBSITE ADMIN τηλ 2104256663

Η διαφορα μεταξυ ενος αντρα και ενος παιδιου ειναι......το μεγεθος των παιχνιδιων..


Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 16-03-09, 22:57
Το avatar του χρήστη ranger
ranger Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 27-03-2005
Μοντέλο: E-12 Tsport facelift
Περιοχή: 'Ιλιον
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 4.110
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 650
ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος ranger θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanis Εμφάνιση μηνυμάτων
ψαχνω στο internet και δεν μπορω να βρω πουθενα για το νεο συστημα που θα εχουν ολα τα μονοθεσια και ο καθε οδηγος θα εχει στην διαθεση του ενα κουμπι που οταν το πατησει θα του παρεχει αρκετα αλογα για λιγα δευτερολεπτα ικανα για μια αξια προσπεραση που απο οτι εχω καταλαβει ειναι κατι σαν υβριδικος κινητηρας που ειναι τοποθετημενος πανω στο σασμαν και φορτιζει με καποιον τροπο ετσι ωστε αν το πατησεις να θελεις αρκετη ωρα μεχρι να ξαναφορτισει .

οποιος βρει λεπτομερειες να το βαλει εδω.
αναφέρεσαι στο KERS φάνη..... εκανε ενα ποστ σχετικα ο Ayrton πριν καναδύο μέρες... θα κοιτάξω μήπως βρω και εγώ μερικές εξτρα πληροφορίες!
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Administrator Ειδικών Επιχειρήσεων


Κάντε τους δρόμους πιο ασφαλείς, είναι ευθύνη όλων μας...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ > FORMULA 1

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
MotoGp season 2009 Grand prix de France Edessaios MOTO GP 18 19-05-09 15:17
MotoGp season 2009 Motegi Japan Edessaios MOTO GP 3 26-04-09 18:15
motogp season 2009 quatar MARMEL MOTO GP 15 14-04-09 20:14
Formula 1 - Season 2007 F1Circus FORMULA 1 35 25-11-07 00:06
Racers prepare for British F3 season SiCorolla94 FORMULA 1 RSS Feeds 0 03-04-07 04:14



Page generated in 0,19533205 seconds (84,04% PHP - 15,96% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 09:29.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)