Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

TOYOTA COROLLA E 12 2002>

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift
  #1  
Παλιά 07-10-05, 08:38
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 875
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift

Η ιστορία έχει ως εξής:

Έχω ένα Corolla E12 1.4 facelift terra. Προς το τέλος του καλοκαιριού ένα κ@#$%#$@παιδο μου έφαγε τον μπροστινό προφυλακτήρα και εξαφανίστηκε fire Ευτυχώς που έχω μικτή ασφάλεια και δεν θα πληρώσω τίποτα. Πάντως ο προφυλακτήρας πάει για αλλαγή.

Επειδή το μοντέλο που έχω δεν έχει προβολείς ομίχλης ψάχνω να βρώ προβολάκια για f/l σπασμένα, χαλασμένα, γενικά άχρηστα προκειμένου να τα φορέσω στο car , έτσι ώστε όταν έρθει ο εμπειρογνώμονας για να εκτιμήσει την ζημιά, να μου δικαιολογήσει και αλλαγή στους προβολείς. Με αυτόν το τρόπο θα βάλω και τα προβολάκια στα πλαίσια της ασφάλειας. Γιατί 280 ευρώ που ζητάει η ΤΟΥΟΤΑ μόνο για την αγορά των προβολέων (χωρίς τοποθέτηση) είναι ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα λεφτά!!!

Έχει κανείς προβολείς από εσάς; Ίσως από κανένα τρακάρισμα ή να χάλασαν για άλλους λόγους και να τους έχετε αλλάξει; Μετά την επισκευή, εάν το θέλει κάποιος θα τους επιστρέψω.
Απάντηση με παράθεση
Re: Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift
  #2  
Παλιά 16-10-05, 13:13
Το avatar του χρήστη Θωμας.Κ
Θωμας.Κ Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 08-10-2004
Περιοχή: Korydallos Athens
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 280
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 267
Θωμας.Κ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift

Τον αλλαξες τον προφυλακτηρα?Επειδη και εγω εχω μεικτη ξερεις ποσο θα σου ανεβουν ατα ασφαλισταρα?
__________________
προς το παρον Ε12 1,6 Sport++
Απάντηση με παράθεση
Re: Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift
  #3  
Παλιά 16-10-05, 17:09
Nikos Offline:
Απλό Μέλος
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 2.637
Ευχαρίστησε: 3
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 502
Nikos έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Re: Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Θωμας.Κ";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον αλλαξες τον προφυλακτηρα?Επειδη και εγω εχω μεικτη ξερεις ποσο θα σου ανεβουν ατα ασφαλισταρα?
Αν εχεις προστασια bonus-malus δεν ανεβαινουν τα ασφαλιστρα ακομα και με 2 δηλωσεις ατυχηματος το χρονο.
Φιλε corollapatra δε μας ειπες ομως.απαλλαγη δεν εχεις στους ορους του ασφαλιστηριου συμβολαιου;
Απάντηση με παράθεση
Re: Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift
  #4  
Παλιά 17-10-05, 09:36
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 875
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Re: Προβολείς ομίχλης για Ε12 facelift

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Θωμας.Κ";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Τον αλλαξες τον προφυλακτηρα?Επειδη και εγω εχω μεικτη ξερεις ποσο θα σου ανεβουν ατα ασφαλισταρα?
Δεν τον έχω αλλάξει ακόμα. Όμως ανάλογα με την ασφαλιστική εταιρία, τα ασφάλιστρα δεν σου αυξάνονται εάν δηλώσεις από 1 έως 2 ζημιές το χρόνο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε corollapatra δε μας ειπες ομως.απαλλαγη δεν εχεις στους ορους του ασφαλιστηριου συμβολαιου;
Όχι, δεν έχω απαλλαγή στους όρους του συμβολαίου. Ό,τι ζημιά έχω, μου την πληρώνουν ολόκληρη.

Δεν έχω όμως ούτε προβολείς ομίχλης... yell yell yell yell yell

Θα μου βρεί κανένας ???
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-10-05, 13:46
hatzidi2 Offline:
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Μοντέλο: COROLLA TS 2003
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ-ΣΑΡΩΝΙΔΑ
Ηλικία: 51 male
Μηνύματα: 724
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 4 φορές σε 4 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
hatzidi2 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
είστε σίγουροι στο εάν η ασφαλιστική σας δεν έχει τραβήξει φωτογραφίες του αυτοκινήτου, ρωτάω γιατί εμένα μου βγάλαν καμμία 15, προκείμενου να το ασφαλίσουν. (χώρια ότι εχτρα υπήρχε το σημιώσε, π.χ. navi, μπάρες θόλου, κ.λ.π.
Αυτό που έχω κάνει παλαιότερα όταν μου έσπασε ο καθρέφτης, τον έβγαλα ολόκληρο και τους είπα ότι μου τον έκλεψαν, και πέρασε σαν μερική κλοπή.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 17-10-05, 14:36
Το avatar του χρήστη corollapatra
corollapatra Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 28-02-2005
Μοντέλο: T Sport 5d facelift
Περιοχή: Πάτρα
Ηλικία: 48 male
Μηνύματα: 6.110
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 875
corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα corollapatra έχει πασίγνωστο όνομα
Εμένα δεν μου έβγαλαν φωτο το αμάξι. Το ασφάλισα μέσω ασφαλιστικού γραφείου συγγενή μου.
__________________
Lift, lift, lift...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E 12

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Προβολείς ομίχλης angel eyes και projector light για Corolla E12 corolla 1.6 VVT-i TOYOTA COROLLA E 12 9 24-03-12 13:02
Προβολείς ομίχλης. Speed_ SUPPORT 9 08-06-11 09:48
Προβολείς Ομίχλης Κ.α. Airfatkos SUPPORT 7 17-04-11 19:55
καταναλωση βενζινης σε ε11 facelift giannis-tour ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 47 31-03-10 21:55
Πίσω φανάρια από FACELIFT σε PRE-FACELIFT, Μπαίνουν ? ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΕΔΕΣ TOYOTA COROLLA E 12 2 30-11-06 16:16



Page generated in 0,14530897 seconds (80,80% PHP - 19,20% MySQL) with 35 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:03.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)