Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 12-01-18, 22:01
Το avatar του χρήστη NikiforosGT
NikiforosGT Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Athina
Μηνύματα: 7.856
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1023
NikiforosGT έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
ο ΚΟΚ πουθενα και ουδεποτε ελεγε οτι δεν ειναι υποχρεωτικο το φλας!!! εχω αρκετους παλιοτερους και ΠΑΝΤΑ ειχε προστιμο! ισα ισα που τωρα εχει ανεβει μαλιστα, την τελευταια φορα που θυμαμαι ειχε 80 ευρω.
Και με την λογικη να το πας ειναι δυνατον ΠΟΤΕ να εγραφε κατι τετοιο στον ΚΟΚ!!!??? ασε που ειναι κατι ΠΑΡΑ πολυ σημαντικο το φλας οχι μονο για τα αμαξια αλλα και για τους πεζους που διασχιζουν τον δρομο, θα ελεγα οτι μαλιστα ειναι 100% κρισιμη παραβαση και θα επρεπε να εχει τουλαχιστον 500 ευρω προστιμο και αφαιρεση αδειας και διπλωματος τουλαχιστον 1μηνα και μακαρι να γινει....
προσωπικα ΠΑΝΤΑ αναβω φλας και αλαρμ το χερι μου παει μονο του δεν το σκεφτομαι καν.

Αυτο το να ξεπαρκαρουν ή να παρκαρουν χωρις καμια προειδοποιηση ειναι ακομα χειροτερο!!! αυτοι ειναι απλα για κρεμασμα...ακρως επικυνδυνοι και θα επρεπε να τους παιρνουν διπλωμα και ξανα εξετασεις!

καλα σημερα μπαινω απο Ε.Ο στην εξοδο για Κ.Πατησια για την Βικελα, εχει σε αυτους που ερχονται απο Λιοσιων εχει ΣΤΟΠ. Ενας στοκος λοιπον με σμαρτ ειχε παρει φορα απο πριν σφαιρα, χωνομαι και εγω ελεγχοντας την κινηση μην πεσω πανω του, αλλα τρομαξε και το πηρε πολυ δεξια και ειχε σταματησει ποσην ωρα πλαγια, ζουμι....
το ευχαριστηθηκα ομως παρα παρα πολυ!!!! γιατι το εχουν παρακανει ειδικα εκει περα! εχουν ΣΤΟΠ και αρκετοι οχι μονο δεν σταματανε αλλα παιρνουν και φορα να ερθουν σφαιρα για να τους αφησει αυτος που εχει απολυτη προτεραιοτητα!!!
εκει ειναι να εχεις ενα αμαξι χτυπημενο και να θες να το φτιαξεις! ευκαιρια!
Απάντηση με παράθεση
 


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
νέος panel Ειμαι νεος 5 28-02-13 20:25
νέος f800 Ειμαι νεος 1 04-10-12 13:34
Νέος! manos89 Ειμαι νεος 13 14-08-12 09:20
Νέος ΚΟΚ ? NikiforosGT ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 19 24-01-10 14:27
Νέος... led Ειμαι νεος 0 01-08-07 12:32



Page generated in 0,28971910 seconds (86,62% PHP - 13,38% MySQL) with 57 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 08:48.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)