Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E*90

TOYOTA COROLLA E*90 1986>1992

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 15-01-08, 12:18
Το avatar του χρήστη ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Offline:

Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 26-12-2003
Μοντέλο: πλεον ΑΕ-111
Περιοχή: Αθηνα
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 684
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 317
ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Σηλυπητηρια για το εργαλειο σου, αλλα αφου δν παθατε τιποτα αυτο εχει σημασια. Το βιντεακι ειναι ολα τα λεφτα!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 15-01-08, 12:35
fjulie02 Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 05-02-2007
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 32
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 214
fjulie02 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Κρίμα... Πολύ κρίμα... Αλλά, σημασία έχει ότι είσαστε όλοι καλά! Ισως είναι η ιδέα μου αλλά έχω παρατηρήσει ότι (όταν αρκετοί από εμας τρέχουμε) δεν παθαίνουμε τίποτα! Όταν όμως πάμε χαλαρά και σε δρόμους γνωστούς, "την πατάμε".... Επαναλαμβάνω πως ίσως είναι η ιδεα μου. Αλλά τις περισσότερες φορές από διαφορα που έχω ακούσει κι έχω δεί... Αυτό συμπεραίνω...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 15-01-08, 12:48
Το avatar του χρήστη ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Offline:

Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 26-12-2003
Μοντέλο: πλεον ΑΕ-111
Περιοχή: Αθηνα
Ηλικία: 39 male
Μηνύματα: 684
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 317
ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Οχι δν ειναι ιδεα σου το χω παρατηρησει και γω αυτο 2 φορες εχω τρακαρει με το corollaki και οι 2 ηταν ηλιθιες!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 15-01-08, 12:58
Το avatar του χρήστη danik
danik Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 07-01-2008
Μοντέλο: Carina e
Περιοχή: athens
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 493
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 249
danik είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex-g Εμφάνιση μηνυμάτων
Χριστουγενα 12 το πρωι ημασταν 3 επιβατες πιγαιναμε ενα πρωι για καφε και για να μου χαρισει ενα φιλαρακι ενα σποιλερ μπροστα βρισκομουν στο ρευμα απο γλυφαδα προς αθηνα στο σημειο εξω ακριβος απο τον υδατοπυργο εκει το κοματι του δρομου ειναι εντελος λειο και αμα τον παρατηρησει καποιος εχει κληση προς το παιζοδρομιο .....εκει προχορουσα με ταχυτητα 90 χιλιομετρον ιμουν και με λαμπακι και μαληστα εψαχνα και βενζιναδικο βλεπο το φαναρι πρασινο δεν σκεφτικα να το περασο γιατι το εβλεπα απο μακρια οποτε ιμουν σιγουρος οτι καποιοα στιγμη θα αναβε .....οπου ηρθε το βλεπο πορτοκαλοκοκκινο και χαιδευω το φρενο και μολις 300 μετρα πριν νιωθω οτι δεν παταει προτι φορα ενιωσα οτι μπηκα με το αμαξι σε παγοδρομιο τοσο γλυστρα σε καπια φασι καποιοα ροδα βρισκει σε σημειο που υπηρχε τριβη και αρχιζει ελιγμους και καβαλαει παιζοδρομιο ι ροδα φρεναρε στιν πορτα
ι αλλη ροδα δεν ανεβικε και αυτο ηταν το προβλημα αν ανεβενε θα ειχα παει στα πουρναρια ετσι οπος εκατσε το αμαξι με πηγενε το παιζοδρομιο πανο στο φαναρι θυμαμε ενα αμαξι να σηκωνει (εντο) μετα ιρθε ι πυροσβεστικη να απεγλοβισει τον ενα φιλο μου που ιταν ψιλος για καλο και για κακο παντα τα καθισματα τα εκανα αρκετα πισο εγο βγικα αμεσος εξο στο δρομο δεν χιθικε τι ποτα απο το αμαξι και μετα απο 30 λεπτα φευγει αλος ενας στο ιδιο σημειο ευτυχος οχι πανω μας, ο φιλος μου χτυπισε στη μεση και ο αλος εσπασε το χερι του τορα ειμαστε καλα ...... δεν ξερω πως να το εξηγησω αλα ενιωσα οτι επεσα αφρεναριστος εντελος.
το κοριφεο ειναι οτι με ρωταει ο αστηνομικος προς γλιφαδα πηγενες? πος βρεθηκες στο απο κει ρευμα? φανταστητε τι εγινε την ωρα που σικοθικε (εντο) τι κλισει θα πηρε στον αερα! αυτο που θελω να πω ειναι οτι μενο αγ.δημητριο τη βουλιαγμενη την εχο διπλα μου τη (βουτα) επισης που τη γνωριζετε ε δεν ξανα πιγα εκει να σταθο.. μονο για να φαο στιν καντινα πηγα δεν θελω μαλον δεν αντεχω να τους βλεπο να τρεχουν μουρχετε αυτη η οικονα και λεο απο μεσα μου σταματα σταματα σφιγκοντας τα χειλια μου. αυτο που μου εγινε μαθημα ειναι οτι ποτε και κανενα δρομο δεν προκετε να πο οτι τον ξερο γιατι περνουσα χιλιαδες φορες αλα 1 φορα αρκει αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι εχο παει και με παραπανο χιλιομετρα και λεο απο μεσα μου (για σκεψου ) αν τοτε....? μας βοιθισε ο θεος και ειμαστε και οι 3 καλα!!!

φιλε μου ειμαι αργυρουπολιτης και μενω ακριβως πανω στην βουτα...οντως..μια φορα αρκει..αλλα τα ατυχηματα που χω δει απο τα 13 μου..δεν παιζει να τα χετε δει..και ολα εχουν γινει στην βουλιαγμενης και συγκεκριμενα στην βουτα....οντως εκει στον υδατοπυργο ο δρομος ειναι παγοδρομιο και θελει προσοχη..μια φορα πηγα να φυγω και γω και με εσωσε το ABS...
__________________
トヨタCarina 力
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 15-01-08, 13:21
Το avatar του χρήστη alex-g
alex-g Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 05-06-2007
Μηνύματα: 1.659
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 372
alex-g είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fjulie02 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κρίμα... Πολύ κρίμα... Αλλά, σημασία έχει ότι είσαστε όλοι καλά! Ισως είναι η ιδέα μου αλλά έχω παρατηρήσει ότι (όταν αρκετοί από εμας τρέχουμε) δεν παθαίνουμε τίποτα! Όταν όμως πάμε χαλαρά και σε δρόμους γνωστούς, "την πατάμε".... Επαναλαμβάνω πως ίσως είναι η ιδεα μου. Αλλά τις περισσότερες φορές από διαφορα που έχω ακούσει κι έχω δεί... Αυτό συμπεραίνω...
το εχω παρατηρησει και γω αυτο και ολα αυτα τα μικρα να βγουν σε εμποιριες παιδια γιαυτο σηνετα και ελεγχομενα στα οδικα δικτυα
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 15-01-08, 17:37
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
κριμα και παλι κριμα...
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 15-01-08, 19:35
AntonisKE35 Offline:

Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 20-02-2007
Ηλικία: 43 male
Μηνύματα: 61
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 216
AntonisKE35 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alex-g Εμφάνιση μηνυμάτων
το εχω παρατηρησει και γω αυτο και ολα αυτα τα μικρα να βγουν σε εμποιριες παιδια γιαυτο σηνετα και ελεγχομενα στα οδικα δικτυα
Πάνω από όλα που είσαστε καλά εσύ και οι φίλοι σου! Εύχομαι τα καλύτερα να έρθουν σύντομα!
__________________
Corolla sr - 1976
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E*90

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
foto NIKOSX ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 25 06-03-09 13:04
Smilies & Foto??? TmNemesis ΦΟΡΟΥΜ 13 17-06-08 19:59
foto απο δυναμομετριση NIKOSX ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 12 19-06-07 18:12
Foto Απο Φοτογραφηση ΜΑΡΙΟΣ Θελω βοηθεια 2 07-04-05 14:08



Page generated in 0,14520097 seconds (79,52% PHP - 20,48% MySQL) with 38 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 18:56.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)