Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

PHOTOS ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ COROLLA ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΕΙΤΕ ΣΤΟ PORTAL

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Pantelis celica gt4-starlet gt
  #1  
Παλιά 25-10-09, 21:40
Το avatar του χρήστη Pantelis
Pantelis Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 05-10-2004
Μοντέλο: celica gt4 Starlet gt
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 601
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 299
Pantelis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Pantelis celica gt4-starlet gt

ελπιζω τωρα που σφυριλατηθηκε να μασ κανει ακομα περισσοτερα χατηρια δν ειναι τησ οικογενεια σας αλλα ημου πρωην τουοτακιας.ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΠΡΟΣ ΜΑΡΜΕΛ.οταν θα δεισ τι κανει αυτο το μοτερ απο 0,7 0,8 στο 1 Bar τοτε θα καταλβεισ τι ηταν το 20v και τι einai to 3sgte...xixixiixiιδιαιτερα ευχαριστω σε στεφανο και αεξακο κατι φιλουσ μου γιατην βοηθεια




ιναι πολλα ακομα να γινουν καποια στιγμη μεισ να ειμαστε καλα υπομονη να υπαρχει και θα ερθουν σιγα σιγα.ευχαριστω για το χρονο σας
__________________
TEACHER: Can you tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives?
STUDENT: Drift-king, Drin-king and Fu...ing..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη wastegate : 27-05-11 στις 16:49.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 25-10-09, 22:04
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ωραιος παντελη και καταλαβαινω αυτα που λες...
αλλα θα δειξει... κατσε να τελειωσω...

ακομα ντιστριμπιτερ εχεις ρε?
πολυ σωληνα παντως ρε συ. και ειδικα που περναει διπλα απο την εξαγωγη.
παντως ο 205 με τον 215 ειναι μερα με τη νυχτα. εκτος απο τα ρευματα και γενικα ηλεκτρικα ειναι και η πολυ πιο βολικη τελικα οπως αποδεικνυεται εισαγωγη που ειναι πλαγια...

για την ωρα εχω σκοπο να βαλω το μαμα ic πανω στο καπακι να κρυβει λιγο την ασχημια του 3s.για να πιασει τουλαχιστον σε ομορφια ο 3s τον 20v χρειαζεται και αυτος κατι χρονακια...
ειδικα τουρμπισμενο νικελωμενο 20v...

αστα αστα...

βλεπω να μας ριχνει στ αυτια ο γερος με την καρινα 1600cc 20v και τα 339 ατια του...

και τι μου λετε σεις....

παντελη αμα χρειαστω καμια βαση απο 205 αυτη που κουμπωνει εκει στα γραναζια των εκκεντροφορων εχεις καμια?
__________________
AEK

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MARMEL : 25-10-09 στις 22:10.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 25-10-09, 22:10
Το avatar του χρήστη Pantelis
Pantelis Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 05-10-2004
Μοντέλο: celica gt4 Starlet gt
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 601
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 299
Pantelis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φιλε μαρμελ η αληθεια ειναι οτιετσι ωπωσ καθεται τυο ψευτοκαπακο χανεται η ομορφια υπαρχουν ωμωσ πινελιεσ που το διορθωνεισ καπως..επισης η μερα με τη νυχτα ειναι το μαμα με aftermarket ι/c εχουν θερμοκρασιες τα ατιμα οποτε πρπει να βρεισ καποια λυση στο καπω αν μπει στο101..οχι οτι θαχει καποιο προβλημα απλα λεμε..επισης ποιοσ ειναι ο γερος με τα 339? ναι τα ηλεκρικα ειναι καπωσ αρχαια γιαυτο και ειπα εχουμε δουλεια ακομανα φτιαξω καμια πλεξουδα απο 205..ε[πισης εξηγησε μου σ επαρακαλω γιατι ειναι τεραστιο πλεονεκτημα η πλαινη εισαγωγη που ναφερεισ απο περιεργεια ρωταω..καλη συνεχεια ρε καλο κουραγιο ..το σιγουρο ειναι ενα οτι και να βγει θα βγει πιστλι..και κατι τελευταιο.....εγω θα το βαζα στο 101 τελος.........δν θα υπαρχεια πιο κρυφος τσαγιεριφ γιου νοου γουατ αι μιν

ωπ τωρα το ειδα..οσον αφορα τη σωληνα εχεις πολυτο δικιο γιαυτο και κανονισα σκριβανο να παω να μου γυρισει το κελυφοσ προσ τα κατω και να περασω το σωληνα λοξα δεξια......βαση οχι δν εχω αλλα αυριο θα σεχω ενημερωσει...εσυ ασχολεισαι με μηχανουργεια πολυ καλ δν θα σου ειναι κοπος....παντωσ αυριο θα σεχω ενημερωσει..αν βρω την κανεισ τραμπα με το σασμαν και την τετρακινηση και να μου δωσεισ την διαφορα χιχιιχιχιχιχιιχ??????
__________________
TEACHER: Can you tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives?
STUDENT: Drift-king, Drin-king and Fu...ing..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη corollapatra : 25-10-09 στις 22:25. Αιτία: Συγχώνευση posts...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 25-10-09, 22:19
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ο γερος με την καρινα ειναι νικαιωτης και δεν τον εχει περασει κανενας και ουτε προκειται. του το φτιαχνει ο σταυρος.
η εισαγωγη ειναι πλαγια οπως ειναι στον 20v. οπως και να βαλεις το ψυγειο δεν θα περασουν ποτε οι σωληνες κοντα στην εξατμιση...
προτιμω το ψυγειο το μαμα πανω γιατι ειναι πολυ πολυ αμεσο. δεν ζεστανεται ευκολα ο αερας...
και στην τελικη τον αν τον κρυωσουμε ακομα πιο πολυ πχ με ενα ic κατω δεν ξερουμε αποδεδειγμενα αν ειναι σωστο.
μπορει ο κινητηρας αυτος να δουλευει τελεια με μια σταθερη θερμοκρασια ας πουμε. η μπορει να δουλευει τελεια με ψιλιζεστο χλιαρο αερα και οχι οσο πιο κρυο γινεται... ξερω γω?

δες το εδω μαμα ολοκληρωμενο....

και στην φωτο με την 101 φαινεται η βολικοτητα της πλαγιας εισαγωγης...
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  2843_7mg.jpg
Εμφανίσεις:  226
Μέγεθος:  75,8 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  23462460011_large.jpg
Εμφανίσεις:  226
Μέγεθος:  98,3 KB  
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-10-09, 22:33
Το avatar του χρήστη Pantelis
Pantelis Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 05-10-2004
Μοντέλο: celica gt4 Starlet gt
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 601
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 299
Pantelis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φιλε μαρμελ ναι ειναι ισωσ σωστο συτο που λεσ οσν αφορα την αμεσοτητα στο φουσκωμα κοινως λαγ..εγω θελω να σε ρωτησω ωμωσ το εξησ...ο θερμοσ αερας και ηκινηση του δν ειναι παντα προς τα πανω οταν αυτεσ οι θερμοκρασιες και μιλαμε για θερμοκρασιες θα θελουν να φυγουν και θα εγκλωβιζονατι απο το καπω δν θα επηρεαζουν αμεσα το i/c? kai δευτερη ερωτηση το τοι ολα τα μοτερ θελουν τισ στανταρ θεμοκρασιες τους για να δουλεψουν ιδανικα ειναι κοινως γνωστο..εδω ωμως ν μιαμε για θερμοκρασια μοτερ αλλα για θερμοκρασια εισερχομενου αερα..παραγοντασ πολυ σημαντικος στα τουρμΠΑΤΑ. το δικομου μαμα μην νομιζεισ οτι εχι ιδιατερη διαφορα ειναιλοξα αριστερα ασε που και εγω εχω το αεραγωγο..πολλοι νομιζουν οτιto carlossainz το καπω ειναι διακοσμητικο δν ειναι ωμως ειναι ιδιατερα μελετημενο απο την μαμα τουοτα...
παντως ερχεσαι προσ το gt4 meria και σκεφτεσαι εικοσαβαλβιδα χιχιχιχιχιχι
__________________
TEACHER: Can you tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives?
STUDENT: Drift-king, Drin-king and Fu...ing..
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 25-10-09, 22:55
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
ακομα δεν μπορω να σου απαντησω με σιγουρια...
αν και δε σε καταλαβα καλα...

και ναι ο turbo 20v της καρινα ριχνει στα αυτια σε πολλα διλιτρα ακομα και φτιαγμενα...
στοιχησε πολλα πολλα λεφτα ομως. εννοειται αλεξισφαιρο. ειναι 1600 ομως και βγαζει 339 τροχο... (ολος ο κοσμος το ξερει ρε)

αμα θα την φαμε απο αυτο ομως δε θα γελαμε θα κλαιμε...

ειναι οταν λεω σε μερικους οτι το πνευμα του 20v θα πεθανει μονο οταν ολα τα αυτοκινητα γινουν αεριοθουμενα...
τοτε πλεον θα παλιωσει και ο 20v....

ρε παντελη βαλε αμορτισερακια στο καπο ρε συ. ελεος ακομα με το μαμα στηριγμα εισαι?

οσο για την 101 εχεις δικιο να μπει εκει. να γινει ο απολυτος τιμωρος. απλα ακομα δεν ξερω τι θα κανω...
ρολο θα παιξει και το κοστος και στο ενα αμαξι και στο αλλο. θα δουμε. δε βιαζομαι
__________________
AEK

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MARMEL : 25-10-09 στις 23:04.
Απάντηση με παράθεση
carina 20v
  #7  
Παλιά 29-05-11, 14:41
anivas86 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 12-02-2010
Μοντέλο: mr2 4a-gte
Περιοχή: athens
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 313
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 205
anivas86 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
carina 20v

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
και ναι ο turbo 20v της καρινα ριχνει στα αυτια σε πολλα διλιτρα ακομα και φτιαγμενα...
στοιχησε πολλα πολλα λεφτα ομως. εννοειται αλεξισφαιρο. ειναι 1600 ομως και βγαζει 339 τροχο... (ολος ο κοσμος το ξερει ρε)
marmel θα μπορουσες να μου πεις μερικες λεπτομεριες για το συγκεκριμενο carina??ειναι τετραπεταλουδο?γιατι και εγω σκεφτομουν για τετραπεταλουδη εισαγωγη αλλα ουτε για βολτα δεν θα ηταν μετα(καταλωση μεγαλη)!!!η κεφαλη του ειναι 20v δλδ!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 30-05-11, 00:34
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
anivaki καλυτερα να μη μαθουμε λεπτομερειες για αυτο το καρινα γιατι θα πικραθουμε. οσο για την εισαγωγη του φορουσε custom αλουμινενια....
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 30-05-11, 12:10
anivas86 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 12-02-2010
Μοντέλο: mr2 4a-gte
Περιοχή: athens
Ηλικία: 37 male
Μηνύματα: 313
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 205
anivas86 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL Εμφάνιση μηνυμάτων
anivaki καλυτερα να μη μαθουμε λεπτομερειες για αυτο το καρινα γιατι θα πικραθουμε. οσο για την εισαγωγη του φορουσε custom αλουμινενια....
να σου πω την αληθεια δεν θα πικραθω καθολου!μπραβο στο παιδι που την εχει!επειδη εγω ακομη ψαχνω καποια πραγματακια για το δικο μου θελω να μαθω....η εισαγωγη η custom δεν ειναι παντα σωστη....η εισαγωγη που εχω ειναι απο τουοτα και υπαρχει τυπος που με την ιδια εισαγωγη εχει φτασει το μοτερακι μου 550ροδα!αν ξερεις κατι παντως για το carina στειλε μου ενα πμ...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 25-10-09, 23:09
Το avatar του χρήστη Pantelis
Pantelis Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 05-10-2004
Μοντέλο: celica gt4 Starlet gt
Περιοχή: athens
Μηνύματα: 601
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 299
Pantelis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
αμορτισερακια στο καπω ε? μονο ενασ μαρμελ θα το προτεινε...δν εχει τυχει να το ξερω το 20v που λες..αλλα για την ενημερωση και μονοενα πρωτο σταδιο σε αυτον τον κινηρα πλησιαζει τα λογα του παππου που αναφερεις..μπορει πιο γρηγορο να μην ειανι πιο ανετο και ασφαλη ωμως θα ειναι σιγουρα..απλα οταν και αν αποφασιεισ ποτε να περασεισ αυτα τα 339 αλογα τοτε ο παππους θα σε βλεπει με το κυαλι......
και για να βαλω λιγη φωτια ενα ειναι σιγουρο πλεον εκει που πηγε να χαρει ο βασιλης μαλλον δν θα σε περασει ποτε χαοαοαοαοααοαοαοαο
__________________
TEACHER: Can you tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives?
STUDENT: Drift-king, Drin-king and Fu...ing..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > PHOTOS

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Celica Ts nolis CARINA - AVENSIS - CELICA - RAV4 37 01-07-08 01:01
celica GT4 S.O.S FOTIS 26 Θελω βοηθεια 10 11-04-08 23:04
CELICA ST-205 tsaftsouf20V SUPPORT 29 11-04-07 10:55



Page generated in 0,18843389 seconds (83,90% PHP - 16,10% MySQL) with 44 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 20:37.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)