Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΜΕΛΟΣ ΜΑΣ

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 15-03-04, 23:59
Το avatar του χρήστη FANOULA
FANOULA Offline:
Μικρό Μέλος
 
Εγγραφή: 07-02-2004
Μοντέλο: AURIS 1.6
Περιοχή: SERRES
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 89
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 255
FANOULA είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
πολλλλλλλλλυυυυυυυυυυυ καλλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!
εαν σου ειναι ευκολο να βαλις και καμια φοτο να φενετε καλιτερα η αεροτομη...ποσο;;;(σε ...) ακουγετε καθολο αερας απο τιν αεροτομη οταν τρεχεις;;;
__________________
ΠΑΕΙ ΤΟ corolla g6... ΕΓΙΝΕ AURIS 1.6



Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 19-03-04, 03:12
Το avatar του χρήστη ARSEN
ARSEN Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 03-03-2004
Περιοχή: PEIRAIAS
Μηνύματα: 9
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
ARSEN είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
mpaaa den akougete i aerotomi giati kanei poli thorivo i exatmisi,esoterika an enoeis ta kathizmata ta exw perasei me dermatini kai me 55000drx prin 2.5 xronia,apo moter psaxnw gia to t.sport kai malon to vrika an eimai tixeros!!tha fanei tin kiriaki pou mas erxete tha mpei pano me olokliri xiropiiti exatmisi kai me eleythero filtro thelw na pisteyw pws tha einai peripou 200 alogakia,kai epidi eimai kata tou turbo malon tha valw kai mia boukala nitro gia wres anakgis ,eyxaristw olous sas gia ta kala logakia gia to koukli mou,einai to kamari mou kai exw kourastei poli gai ayto to amaksi,omos xalali tou(pantos exw pola akoma sto mialo mou gia mena oute sti mesi tis diadromis den exw ftasei sto thema tou aytokinitou mou,thelw pola akoma na kanw apla gia ikonomikous logous ta exw afisei gai ligo)
__________________
BIIIIIP BIIIIIIP
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 19-03-04, 09:09
g6 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-12-2003
Μηνύματα: 304
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 279
g6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
φιλε arsen η σκεψη σου να βαλεις το μοτερ T-sport ειναι πολυ καλη. Η μονη διαφωνια μου ειναι το κεφαλαιο νιτρομπούκαλο. θα ελεγα να μην το σκεφτεις καν γιατι το μοτερ εχει πλαστικη εισαγή και ειναι και εξολοκληρου αλουμινενιο. Και εξηγουμαι σε περιπτωση backfire θα γινει τετοια εκρηξη που θα ψαχνεις μασκα και καπω. Επισης το αλουμινιο δεν εχει σχεση με τα παλια μαντεμια. Οσο ζεστιανετια διαστελεται και στο τελος λιωει. Αυτο προακτικα σημαινει οτι λογω υωηλων θερμοκρασιων θα αρισει σιγα σιγα να σου τσιμπαει λαδια μεχρι η στην χειροτερη περιπτωση σε καποια στιγμη κοντραρισματος θα ανοιξει μαι τετοια τρυπα στο μπλοκ του κινητηρα που δεν θα μεινει τιποτα!!!! εχω δει προσφατα αυτο που σου περιγραφω οποτε προσεχε ειναι κριμανα κανεις τεοια εξοδα να βαλεις πανω τετοιο ωραιο μοτερ και απο μια κακη σκεψη να καταστραφει αδοξα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 19-03-04, 14:26
Το avatar του χρήστη ARSEN
ARSEN Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 03-03-2004
Περιοχή: PEIRAIAS
Μηνύματα: 9
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
ARSEN είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
eyxaristw gia to endiaferon file,den kserw kai kala gia ayta ta themata gia ayto kai rotaw,apla mexri stigmis mou exoun pei i perisoteri pou asxolounte me to thema (mesa kai ta periodika max power kai burn)oti mia sosti veltiosi me ola ta eksartimata,paralilos engkefalos ,4 bek kai ola ta sxetika kai mia logiki piesi einai entelos akindina,den kserw ti na pistepsw gia ayto tha to psaksw kala prin kanw otidipote.milame gia peripou 50 me 70 aloga epipleon,pisteyeis pws ena mamisio moter toyota den antexei +peripou30%????den kserw pantos exw peripou 10 xronia corolla(mama fisika,twra to exei o mpampas ,ena corolla tou 93,1300 ,me 88 aloga,)kai prepi na pw pwseimai poli eyxaristimenos apo tin aksiopistia tou!!!to exoume taleporisei poli alla den exei vgalei pote zimia oute gia 10 eyro!!!!!lipon otan erthei edw to moter tha to sizitisoume poli akoma gia na dw ti tha kanw,den kanw viastikes kiniseis!!!! :P :P :P :P
__________________
BIIIIIP BIIIIIIP
Απάντηση με παράθεση
k ego tha diafonhso katheta sto thema tou nitrompoukalou
  #15  
Παλιά 21-03-04, 00:10
Το avatar του χρήστη diafanh-psyxh
diafanh-psyxh Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-03-2004
Περιοχή: αθηνα
Ηλικία: 42 male
Μηνύματα: 5.088
Ευχαρίστησε: 5
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 754
diafanh-psyxh είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
k ego tha diafonhso katheta sto thema tou nitrompoukalou

κ εγω θα διαφωνησω με το νιτρομπουκαλο γιατι η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι δεν χρειαζεται να ταλαιπωρησεις ενα τοσο καλο μοτερ τζαμπα κ βερεσε.γνωμη μου ετσι?
κ ο πατερας μου εχει ιδια corolla του 93 και αυτη κ αν εχει τραβηξει τα πανδινα απο φορτωμα για την δουλεια καθοτι ειναι station αλλα κ απο τα ταξιδια στις διακοπες κ απο το γνωστο ξεζουμισμα ενος νεου οδηγου που στις αρχες οπως ολοι ξερουμε νομιζει οτι ολοι του την λενε στο δρομο κ οτι κ καλα κοντραρεται με ολους ¨Ο)

με το καλο λοιπον το νεο μοτερ φιλαρακι
__________________
Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους


www.eseepa.gr

Ανενεργός Λογαριασμός Μέλους
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 21-03-04, 19:49
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 490
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Αν γίνει σωστή εγκατάσταση ενός 4-μπεκου και κάνεις νορμάλ χρήση δε νομίζω πως θα έχεις πρόβλημα ιδιαίτερο..
ΣΙΓΟΥΡΑ όμως μειώνεις τη ζωη του κινητήρα...
Άλλο να έχει π.χ. 50 παραπάνω άλογα μόνιμα (ατμοσφαιρικά) και άλλο ξαφνικά με το νίτρο!!!!Δεν είναι το ίδιο!!!
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 23-03-04, 22:37
Nipon Offline:
Νεότατος
 
Εγγραφή: 24-02-2004
Περιοχή: New Smirni
Ηλικία: 44
Μηνύματα: 9
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Nipon είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Εγω στα ειπα και απο κοντα την περασμενη πεμπτη! με θυμασαι? καναμε ενα ψιλοκοντριδι! το μαυρο το yaris εχω.οταν ειδα το αμαξι σου λεω αντε να κανω κανενα ψιλοχωσιμο για χαβαλε και αμα τον ετρωγα δεν πειραζει!(το θεωρουσα δεδομενο δηλαδη).το ειδα ετσι τουμπανο.....χεχε...απο τα πιο ωραια που εχω δει.
__________________
Τ Amaxi Pou Den Isiwse Pote
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 15-04-04, 11:36
Το avatar του χρήστη CorollaG6
CorollaG6 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 24-03-2004
Περιοχή: Athina
Ηλικία: 40
Μηνύματα: 435
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
CorollaG6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Mou fenete oti emis i dio exoume idia endiaferonta pano sto corolla mas kai ego paromio to exo kai ego gia t-sport kinitira psaxno me ta 192 ala me exei tsouksi ligo giati 6.000 eine poso ala gia kinitira pou exei kani mono 15.000xiliometra.Apo pou eise...?
__________________
Στου κουφού την πόρτα... πίσω έχει η αχλάδα την ουρά !!!!!

Είναι πολλά τα λεφταααααα !!!!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Το corollaki μου... tserkene ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ 140 13-08-13 14:16
Το e11 g6 corollaki μου karekas ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ 10 21-01-13 15:29
Το corollaki μου. gourtz TOYOTA COROLLA E*90 126 16-05-09 19:43
Το corollaki μου crazymer PHOTOS 11 17-06-08 17:53



Page generated in 0,14896607 seconds (80,26% PHP - 19,74% MySQL) with 40 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:43.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)