Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

TOYOTA COROLLA 111(G6) 1996 >2002

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Προβλημα στο σασμαν, πατιναρισμα η κατι αλλο;
  #1  
Παλιά 27-08-12, 11:39
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Προβλημα στο σασμαν, πατιναρισμα η κατι αλλο;

Καλημερες... Εχω παρατηρησει κατι απο τοτε που πηρα το αμαξι και δε μπορω να καταλαβω αν ειναι προβλημα στο σασμαν, αν φταιει κανα δισκοπλατω η αν ειναι νορμαλ.. Ενω στις πρωτες 3-4 ταχυτητες στις αλλαγες, οι στροφες φαινετε να εχουν νορμαλ "αποσταση" μεταξυ τους, η αλλαγη απο τεταρτη σε 5η πχ απο τις 3500 θα πεσει στις 3100, μονο 400 στροφες διαφορα απο 4η σε 5η δικαιολογειτε; Γιατι στην αλλαγη πανω φενετε λες και δεν εχει αλλαξει καθολου ταχυτητα.. Οταν δε παλι εχω την 6η μου φενετε οτι εχω τραγικα αυξημενη καταναλωση.. Οπως επισης σπανια μου σκρατσαρει τη δευτερα στην αλλαγη, αλλα σε αυτο μπορει να φταιω και εγω να σηκωνω τιποτα πιο νωρις το αμπραγιαζ γιατι για συγχρονιζε το κοβω δυσκολο.. Γενικοτερα εχει ψιλομουλαρωσει, τελευταια το αμαξι, σα να εχει μπουκωσει, αλλα οκ, θελει και το σερβις του και κανα καθαρισμο σε καμια πεταλουδα για να ξυπνησει. Σας κουρασα παλι :Ρ Ευχαριστω!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 27-08-12, 13:08
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερες... Εχω παρατηρησει κατι απο τοτε που πηρα το αμαξι και δε μπορω να καταλαβω αν ειναι προβλημα στο σασμαν, αν φταιει κανα δισκοπλατω η αν ειναι νορμαλ.. Ενω στις πρωτες 3-4 ταχυτητες στις αλλαγες, οι στροφες φαινετε να εχουν νορμαλ "αποσταση" μεταξυ τους, η αλλαγη απο τεταρτη σε 5η πχ απο τις 3500 θα πεσει στις 3100, μονο 400 στροφες διαφορα απο 4η σε 5η δικαιολογειτε; Γιατι στην αλλαγη πανω φενετε λες και δεν εχει αλλαξει καθολου ταχυτητα.. Οταν δε παλι εχω την 6η μου φενετε οτι εχω τραγικα αυξημενη καταναλωση.. Οπως επισης σπανια μου σκρατσαρει τη δευτερα στην αλλαγη, αλλα σε αυτο μπορει να φταιω και εγω να σηκωνω τιποτα πιο νωρις το αμπραγιαζ γιατι για συγχρονιζε το κοβω δυσκολο.. Γενικοτερα εχει ψιλομουλαρωσει, τελευταια το αμαξι, σα να εχει μπουκωσει, αλλα οκ, θελει και το σερβις του και κανα καθαρισμο σε καμια πεταλουδα για να ξυπνησει. Σας κουρασα παλι :Ρ Ευχαριστω!
η 5η ταχυτητα ειναι πολυ κοντη , η τεταρτη λιγο μακρυτερη... κι εχουν μικρη διαφορα στις αλλαγες ...παιζει ρολο και που αλλαζεις ..π.χ αν αλλαξεις απο 4η σε 5η στον κοφτηαπο 6500 πεφτεις στις 5500+ και απο 5η σε 6η απο τις 6500 πεφτεις στις 5200 περιπου νομιζω κι ανεβαζεις μεχρι 5500+ αν επιμεινεις ( μιλαω για το 1400 αλλα τα σαζμαν ειναι ολοιδια νομιζω ...) Αν αλλαζεις στις 3000 κι οχι στις 6000+ τοτε οι διαφορες ειδικα σε 4η-5η-6η ειναι τις ταξεως των 300-500 στροφων ειδικα μεταξυ 4ης και 5ης λογω του οτι η 5η ειναι πολυ κοντη οι στροφες πεφτουν ελαχιστα στο χαμηλο φασμα

Υ.Γ: Αλλαξε μπουζι, καθαρισε πεταλουδα μπεκ...αλλαξε φιλτρα βενζινης/αερα ....βαλε καλο λαδακι full synthetic..καθαρισε και τον maf...κι αν εχεις ακομα τον μαμα καταλυτη....πετα τον και βαλε μεταλλικο hjs...... δεν θα αναγνωριζεις το αμαξι σου...
Απάντηση με παράθεση
.
  #3  
Παλιά 27-08-12, 13:24
Το avatar του χρήστη corollakiato
corollakiato Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 08-02-2009
Μοντέλο: toyota corolla g6
Περιοχή: κιατο κορινθοs
Ηλικία: 50 male
Μηνύματα: 363
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 222
corollakiato είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
.

μπορει οταν ζεστενετε ο δισκοσ μετα απο πολι χρησι ι πολι ωρα να πατιναρη
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 27-08-12, 14:04
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GiWrGoS@XXX Εμφάνιση μηνυμάτων
η 5η ταχυτητα ειναι πολυ κοντη , η τεταρτη λιγο μακρυτερη... κι εχουν μικρη διαφορα στις αλλαγες ...παιζει ρολο και που αλλαζεις ..π.χ αν αλλαξεις απο 4η σε 5η στον κοφτηαπο 6500 πεφτεις στις 5500+ και απο 5η σε 6η απο τις 6500 πεφτεις στις 5200 περιπου νομιζω κι ανεβαζεις μεχρι 5500+ αν επιμεινεις ( μιλαω για το 1400 αλλα τα σαζμαν ειναι ολοιδια νομιζω ...) Αν αλλαζεις στις 3000 κι οχι στις 6000+ τοτε οι διαφορες ειδικα σε 4η-5η-6η ειναι τις ταξεως των 300-500 στροφων ειδικα μεταξυ 4ης και 5ης λογω του οτι η 5η ειναι πολυ κοντη οι στροφες πεφτουν ελαχιστα στο χαμηλο φασμα

Υ.Γ: Αλλαξε μπουζι, καθαρισε πεταλουδα μπεκ...αλλαξε φιλτρα βενζινης/αερα ....βαλε καλο λαδακι full synthetic..καθαρισε και τον maf...κι αν εχεις ακομα τον μαμα καταλυτη....πετα τον και βαλε μεταλλικο hjs...... δεν θα αναγνωριζεις το αμαξι σου...
Κατατοπιστικοτατος.. Οποτε ειναι νορμαλ.. Τωρα που θα παω για σερβις θα ριξω εναν γενικο καθαρισμο.. Φιλτρο αερα εχω KN αλλα προχθες που το κοιταξα ειναι πεντακαθαρο, οπως την πρωτη μερα που το εβαλα.. Καταλυτη εχω τον μαμα ακομα, hjs απο που και ποιον λες; πχ Εuro3 200αρη; Αφου μετα απο καποια πραγματα που μου τυχαν εμεινε πισω το θεμα υπερκυβισμου λεω να του ριξω λιγα λεφτα ετσι οπως το'χω τωρα και οταν μου ερθει παλι η ορεξη για "ανοιγμα" να προχωρησω τον υπερκυβισμο..

@corollakiato: Η αληθεια ειναι οτι δεν εχει το τρελο προβλημα στο να ανεβασει ομαλα τις στροφες, αλλα ομως το εχω ψιλοκαψει ελεω οπισθεν σε ανηφορα βαρβατη στο "αισθημα" (:Ρ), γι'αυτο και εθεσα και αυτο το ερωτημα. χωρις βεβαια να αποκλειω και τη δικη σου αποψη.. Ενα κοιταγμα το θελει..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas_8 : 27-08-12 στις 14:25.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 27-08-12, 16:10
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατατοπιστικοτατος.. Οποτε ειναι νορμαλ.. Τωρα που θα παω για σερβις θα ριξω εναν γενικο καθαρισμο.. Φιλτρο αερα εχω KN αλλα προχθες που το κοιταξα ειναι πεντακαθαρο, οπως την πρωτη μερα που το εβαλα.. Καταλυτη εχω τον μαμα ακομα, hjs απο που και ποιον λες; πχ Εuro3 200αρη; Αφου μετα απο καποια πραγματα που μου τυχαν εμεινε πισω το θεμα υπερκυβισμου λεω να του ριξω λιγα λεφτα ετσι οπως το'χω τωρα και οταν μου ερθει παλι η ορεξη για "ανοιγμα" να προχωρησω τον υπερκυβισμο..

@corollakiato: Η αληθεια ειναι οτι δεν εχει το τρελο προβλημα στο να ανεβασει ομαλα τις στροφες, αλλα ομως το εχω ψιλοκαψει ελεω οπισθεν σε ανηφορα βαρβατη στο "αισθημα" (:Ρ), γι'αυτο και εθεσα και αυτο το ερωτημα. χωρις βεβαια να αποκλειω και τη δικη σου αποψη.. Ενα κοιταγμα το θελει..
Ο δισκος αν εχει προβλημα, θα πιανει πολυ ψηλα, και θα σου μυριζει οποτε το πλακωνεις ειδικα αν εχεις 3η-4η και πανω...με πρωτη- οπισθεν αν δεν το σπιναρεις και το πλακωνεις, δεν παθαινει ζημια....πιο πολυ φθειρεται σε αποτομα σταματα Ξεκινα επειδη το πατιναρεις αλλα και σε ταξιδι οταν επιταχυνεις με μεγαλες σχεσεις επειδη ζοριζεται πολυ περισσοτερο ο δισκος να επιταχυνει τους τροχους....Αν σου πατιναρει θα πρεπει να παρατηρεις αποτομα τιναγματα του στροφομετρου καθως επιταχυνεις (χωρις αντιστοιχη βιαιη επιταχυνση), σαν να συμπλεκταρισες ενω παταγες γκαζι...Τα υπολοιπα περι σχεσεων σαζμαν και στροφων...επειδη πριν λιγο οδηγουσα το αμαξι....οπως σου περιεγραψα κιολας,ολα ειναι νορμαλ ... το μικρο χασμα στροφων ειναι φυσιολογικο... αυτο το νοημα εχει το "κοντο" κιβωτιο...

Οσο για τους hjs εγω στον exhaust center τον εβαλα... 3 200αρη , αλλα οταν "ανοιξε" ( δουλευτηκε) λιγο ο καταλυτης μετα απο μηνες , μου αναβε check το οποιο λυθηκε βαζοντας αποστατη στον λ.Αλλοι εξατμισαδες που θα πηγαινα ειναι ο ΜΑΙΚΟΝ κι ο παπαδοπουλος...δεν εχει μεγαλη σημασια , οσο το να μην ειναι μαιμου ο HJS ...επισημος αντιπροσωπος ειναι η TIKKOS RACING κοντα στην Ευελπιδων αν σε βολευει
γυρω στα 300 ο hjs ...( συνηθως αρχιζουν με 350 ευρω και πεφτουν στα 300) Ενω ο αποστατης κοστιζει 50 ευρω στον εξατμισα.... ισως σου κοστισει φθηνοτερα αν πας σε ενα μηχανουργιο να τον φτιαξεις μονος σου ) . Αλλα μην τον βαλεις αν δεν σου αναψει check... εγω εχω ελευθερη εξατμιση οχι stock... ισως να παιξε ρολο


Οσο για τους καθαρισμους που σου ειπα ... ενα 50αρικο υπολογισε τα μπεκ.... ενα 20αρικο τα μπουζι ( μην βαλεις ιριδιου πεταμενα λεφτα κατα την γνωμη μου ...) φιλτρο βενζινης 20-25 ευρω ...τωρα λαδι..... εγω εβαζα motul 300v 10w-40 με ενα 50αρικο τα 4 λιτρα , αλλα λογω κρισης τα αλλαξα με φτηνοτερα πλεον...πολυ καλο λαδι παντως και παλι σου βγαινει φτηνοτερα σε σχεση με αλλαγη λαδιων σε αντιπροσωπια.., φιλτρο αερα και maf τα καθαριζεις μονος σου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GiWrGoS@XXX : 27-08-12 στις 16:19.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 27-08-12, 16:19
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Για τον Δανελατο στη Θηβων τι γνωμη εχεις; Εχω ακουσει οτι αυτος παει τα καζανια στον Μαικον.. Και ενας γνωστος λεει οτι τον εχει δει να του τα πηγαινει κιολας..
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 27-08-12, 16:33
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για τον Δανελατο στη Θηβων τι γνωμη εχεις; Εχω ακουσει οτι αυτος παει τα καζανια στον Μαικον.. Και ενας γνωστος λεει οτι τον εχει δει να του τα πηγαινει κιολας..
Ακουστα τον εχω,κανει ωραια χταποδια ... οπως σου πα αν ειναι να αλλαξεις καταλυτη μονο κι οχι ολη την εξατμιση....το ποιος θα τον τοποθετησει δεν παιζει και πολυ ρολο ,ειναι απλη διαδικασια ,σημασια εχει να ειναι γνησιος ο hjs με 3 χρονια εγγυηση οτι βγαζεις καρτα καυσαεριων , μην σου πουλησουν καμια μαιμου στα ιδια λεφτα ή δηθεν προσφορα και κλαις τα λεφτα σου σε 1 χρονο...εγω με hjs εδω και 3 χρονια ,παρα την πιο ελευθερη εξατμιση γενικως ,βγαζω καρτα καυσαεριων κανονικα , με καλυτερες τιμες καυσαεριων απο οτι εβγαζα με τον μαμα
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 27-08-12, 18:52
Το avatar του χρήστη kostas_8
kostas_8 Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 30-09-2011
Περιοχή: Αγια Βαρβαρα, Αιγαλεω
Ηλικία: 33 male
Μηνύματα: 496
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 203
kostas_8 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Αυτη τη στιγμη ετσι οπως ειμαι για ενα ελευθερο τελικο, για ηχο πιο πολυ, με βλεπω και καταλυτη και τιποτα αλλο μεχρι να μαζεψω λεφτα..
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 27-08-12, 23:29
giannis gt Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 28-07-2010
Περιοχή: βολος
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 3.285
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 499
giannis gt θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Μια χαρα και ο Δανελατος!!!
Αν απο τιμη ειναι cool τοτε καντο!!!
__________________
ΤΩΡΑ 338+ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΒΟΛΟ!!!


http://youtu.be/Hi3ipm5wMYs

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα που ηρθε και ο Γιαννης και περασαμε τα 300 αλογα σημερα.

Περιττο να πω πως το punto σε ΤΡΟΜΑΖΕΙ οταν ανοιγει.

Ελπίζω να μη σου λέρωσα το κάθισμα Γιάννη...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-08-12, 00:40
Το avatar του χρήστη GiWrGoS@XXX
GiWrGoS@XXX Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μοντέλο: E11 1.4 vvti g6
Περιοχή: athina
Ηλικία: 40 male
Μηνύματα: 686
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα GiWrGoS@XXX έχει φοβερή αύρα
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas_8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτη τη στιγμη ετσι οπως ειμαι για ενα ελευθερο τελικο, για ηχο πιο πολυ, με βλεπω και καταλυτη και τιποτα αλλο μεχρι να μαζεψω λεφτα..
Μην πειραξεις την διατομη του σωληνα... γνωμη μου..Μολις ανοιξουν τα καζανια θα χασεις πολυ backpressure και θα ξυριζει πανω απο τις 4500 αλλα θα χασει αρκετα χαμηλομεσαιες,καλυτερα καταργησε το μεσαιο αν δεν σε ικανοποιει ο ηχος απο το τελικο μονο και θες κατι παραπανω σε γκαζια .
Δεν εχω παραπονο απο την δικη μου εξατμιση... ειδικα τον πρωτο χρονο ,ειχα δει τρελη διαφορα σε αποδοση σε σχεση με πριν...κυριως γιατι ο μαμα καταλυτης ειχε τα χαλια του κι επειδη το αμαξι ψιλοεκαιγε λαδι μεχρι να το αγορασω και να γινει rebuild ,ισως και τα μαμισια καζανια να ταν ψιλοβουλομενα .Παντως τωρα αν ξαναεφτιαχνα εξατμιση θα αλλαζα καταλυτη,τελικο ( group N κι ας με πειτε καγκουρα...η πιο φτηνη και αποδοτικη λυση με ραλιαρικο ηχο..) ,θα καταργουσα το μεσαιο και θα αφηνα την στοκ διατομη σωληνας ..Απο οτι λενε κι αλλα παιδια εδω ειναι η πιο value for money και αποδοτικη λυση αν δεν εχεις σκοπο για μεγαλυτερου ευρους βελτιωσεις κι απλα γουσταρεισ να ακους βαβουρα και να χεις λιγο νευρο παραπανω...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA 111(G6)

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Ηλεκτρικα παραθυρα-μοτερ-γραμμη ή κατι αλλο DeathDealer SUPPORT 2 05-06-12 13:00
Προβλημα Σασμαν... th@nos ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 5 16-11-10 16:44
Τρακαρισμα με αλλο corolla... oti_na_nai22 ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ 16 14-05-08 18:32
Προβλημα με σασμαν JL_e10 CARINA - AVENSIS - CELICA - RAV4 40 02-02-08 17:07
Προβλημα Ζυγοσταθμισησ Ή Κατι Αλλο..... karapn SUPPORT 10 29-07-04 11:47



Page generated in 0,18655705 seconds (84,44% PHP - 15,56% MySQL) with 42 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 00:10.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)