Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E*90

TOYOTA COROLLA E*90 1986>1992

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #21  
Παλιά 15-02-05, 22:04
jonvagis Offline:
banned
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: athina
Μηνύματα: 13
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
jonvagis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

Επισης εχω ενα hks -> AFR πανω .Ξερει κανεις αν εχει καπια standar ρυθμιση ?
αν οχι τι ? προτινεται ?
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 15-02-05, 22:18
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Φιλε jonvagis επειδη εχω ανοιξει με rally βελτιωμενα 1 σταδιου εισαι μπροστα.Εν κινησει στην εθνικη ανοιξαμε και οχι 0-100.Ξεκολλαγα σταθερα καθως ανεβαιναν τα χιλιομετρα.Αγνωστος τελειος ο φιλος σταματησαμε παρακατω και μου ειπε 140-145 μοτερ.Με γνωστο παιδι που ειχε rally αλλα δεν ελεγε και αυτος τι ειχε κανει(λες και θα του τα εβγαζα και θα τα εβαζα στο δικο μου) διαφορες απο σταση 2 αυτοκινητα περιπου.Ροικες και εκκεντροφορους εμαθα αργοτερα.Επομενως μην αυταπαταται κανενας οτι 'εχει' rally 2oυ σταδιου με 170ΗΡ περιπου.και δεν ξερω φιλε αν διαβαζεις το POWER δες τευχος63 rally με 155ΗΡ και 'σχεσατο' κιβωτιο εχει ιδιους χρονους με type-R με 211ΗΡ.
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #23  
Παλιά 15-02-05, 23:24
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Περι αριθμων ιπποδυναμης σωστος ο μαρμελας!Αλλα τα σαξο και οι ραλλοι τον περνανε λογω λιγοτερου βαρους and i insist on that!
τι λε ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ? Aν εχεις κανενα καλο saxo η rallye εως 150 αλογα που σημαινει δε θα ειναι νορμαλ να μου τα φερεις εδω εμενα και να στοιχηματισουμε αν θελεις. ακους εκει :x . αλλα πρεπει να ασχοληθω παλι με αυτες τις μαλακιες? εχω κερασει απειρα τσαγια (ειδικα στην εθνικη ειναι για πολυ γελιο. στο φαναρι λογω βαρους κατι κανουν.).αλλα παλι.........πισω. Υπαρχουν και τα καλα με πανω απο 200 αλογα αλλα αυτα φιλε κανουν μπαμ με τη μια. χενος πολλα θες να μαθεις. :x :x :x
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #24  
Παλιά 16-02-05, 01:30
Carinaman Offline:
Πορωμένο Μέλος
 
Εγγραφή: 12-02-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 604
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 295
Carinaman είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Περι αριθμων ιπποδυναμης σωστος ο μαρμελας!Αλλα τα σαξο και οι ραλλοι τον περνανε λογω λιγοτερου βαρους and i insist on that!
τι λε ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ? Aν εχεις κανενα καλο saxo η rallye εως 150 αλογα που σημαινει δε θα ειναι νορμαλ να μου τα φερεις εδω εμενα και να στοιχηματισουμε αν θελεις. ακους εκει :x . αλλα πρεπει να ασχοληθω παλι με αυτες τις μαλακιες? εχω κερασει απειρα τσαγια (ειδικα στην εθνικη ειναι για πολυ γελιο. στο φαναρι λογω βαρους κατι κανουν.).αλλα παλι.........πισω. Υπαρχουν και τα καλα με πανω απο 200 αλογα αλλα αυτα φιλε κανουν μπαμ με τη μια. χενος πολλα θες να μαθεις. :x :x :x
ΩΠΑ ΩΠΑ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ!ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΑΥΤΗΝ ΕΙΠΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΙΞΩ Η ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΚΑΝΕΝΑ!
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #25  
Παλιά 16-02-05, 04:23
Το avatar του χρήστη billlllll
billlllll Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 04-12-2003
Μοντέλο: Corolla E12 Sol 1.4 '02
Περιοχή: Ιωάννινα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.036
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 455
billlllll έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Περι αριθμων ιπποδυναμης σωστος ο μαρμελας!Αλλα τα σαξο και οι ραλλοι τον περνανε λογω λιγοτερου βαρους and i insist on that!
τι λε ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ? Aν εχεις κανενα καλο saxo η rallye εως 150 αλογα που σημαινει δε θα ειναι νορμαλ να μου τα φερεις εδω εμενα και να στοιχηματισουμε αν θελεις. ακους εκει :x . αλλα πρεπει να ασχοληθω παλι με αυτες τις μαλακιες? εχω κερασει απειρα τσαγια (ειδικα στην εθνικη ειναι για πολυ γελιο. στο φαναρι λογω βαρους κατι κανουν.).αλλα παλι.........πισω. Υπαρχουν και τα καλα με πανω απο 200 αλογα αλλα αυτα φιλε κανουν μπαμ με τη μια. χενος πολλα θες να μαθεις. :x :x :x
Ρε συ Πάνο τώρα καλά σου λέει, δε λέω να διαφωνείς με το παληκάρι αλλά είναι τρόπος τώρα αυτός...??
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 16-02-05, 10:09
mechanicaf Offline:
Κυριλέ Μέλος
 
Εγγραφή: 29-05-2004
Ηλικία: 48
Μηνύματα: 452
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 289
mechanicaf είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Καλα ουτε εγω θα μπω στη λογικη ποιος περναει ποιον.Ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει.Ο ανθρωπος δεν ρωτησε αν ο marmel ή ο mechanicaf περνανε rally!Αλλα αν ειναι δυνατον να τον περνανε τα rally.Τωρα το εβαλε το μοτερ και ψαχνει για πληροφοριες.Φιλε μου φυσικα και θα σε περνανε rally δεν σημαινει οτι εχει προβλημα το μοτερ σου.Και συμφωνω με τον carinaman οσον αφορα το κομματι του βαρους.Και θελω να ρωτησω το φιλο marmel (εντελως φιλικα και χωρις ειρωνεια) αν νομιζει οτι υπαρχει αυτοκινητο παραγωγης με 122ΗΡ και 800+ κιλα που να τον περναει.Αν το γνωριζει τοτε δικαιολογησε το φιλο carinaman που λεει το αυτονοητο!Με σεβασμο σε ολα τα παιδια!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 16-02-05, 10:21
Το avatar του χρήστη Virus
Virus Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 22-01-2005
Περιοχή: Αθηνα
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 214
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 257
Virus είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Ρε παιδια κ ας μην ξεχναμε το θεμα της κουλαμαρας...Ο καθενας μπορει να εχει ενα αυτοκινητο με 170 αλογα κ 800+ κιλα κ να μην μπορει να κανει ουτε μια σωστη αλλαγη ή και το αντιστροφο...Αρα μου φαινεται πως ειναι λιγο ατοχο το να συγκρινουμε αυτα τα πραγματα!Καλο θα ηταν αν θελουμε να μαθουμε το ποιο ειναι πιο γρηγορο να μας πει καποιος που εχει οδηγησει κ τα δυο...
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #28  
Παλιά 16-02-05, 13:03
Anonymous Offline:
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Μηνύματα: 1.377
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 0
Anonymous είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Aν εχεις κανενα καλο saxo η rallye εως 150 αλογα που σημαινει δε θα ειναι νορμαλ να μου τα φερεις εδω εμενα και να στοιχηματισουμε αν θελεις. ακους εκει :x . αλλα πρεπει να ασχοληθω παλι με αυτες τις μαλακιες?
Πανο, γυριζεις ολα τα forum και βαζεις στοιχηματα ή μου φαινεται??? skull


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
χενος πολλα θες να μαθεις. :x :x :x
Γιατι ρε συ, θα σου κλεψω τις πρωτοτυπες ιδεες? question
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #29  
Παλιά 16-02-05, 14:48
Το avatar του χρήστη DjBac
DjBac Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 18-11-2003
Μοντέλο: BMW Z4
Περιοχή: Βούλα
Ηλικία: 41 male
Μηνύματα: 2.406
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 490
DjBac είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Περι αριθμων ιπποδυναμης σωστος ο μαρμελας!Αλλα τα σαξο και οι ραλλοι τον περνανε λογω λιγοτερου βαρους and i insist on that!
τι λε ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ? Aν εχεις κανενα καλο saxo η rallye εως 150 αλογα που σημαινει δε θα ειναι νορμαλ να μου τα φερεις εδω εμενα και να στοιχηματισουμε αν θελεις. ακους εκει :x . αλλα πρεπει να ασχοληθω παλι με αυτες τις μαλακιες? εχω κερασει απειρα τσαγια (ειδικα στην εθνικη ειναι για πολυ γελιο. στο φαναρι λογω βαρους κατι κανουν.).αλλα παλι.........πισω. Υπαρχουν και τα καλα με πανω απο 200 αλογα αλλα αυτα φιλε κανουν μπαμ με τη μια. χενος πολλα θες να μαθεις. :x
Ρε συ Πάνο, πιο ήρεμα... Σου έχω ήδη editάρει ποστ για τον τρόπο έκφρασης!! :P
Την επομενη φορά γόμα!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MARMEL";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Carinaman";p=&quot Εμφάνιση μηνυμάτων
Περι αριθμων ιπποδυναμης σωστος ο μαρμελας!Αλλα τα σαξο και οι ραλλοι τον περνανε λογω λιγοτερου βαρους and i insist on that!
τι λε ρε ΚΑΡΑΜΗΤΡΟ? Aν εχεις κανενα καλο saxo η rallye εως 150 αλογα που σημαινει δε θα ειναι νορμαλ να μου τα φερεις εδω εμενα και να στοιχηματισουμε αν θελεις. ακους εκει :x . αλλα πρεπει να ασχοληθω παλι με αυτες τις μαλακιες? εχω κερασει απειρα τσαγια (ειδικα στην εθνικη ειναι για πολυ γελιο. στο φαναρι λογω βαρους κατι κανουν.).αλλα παλι.........πισω. Υπαρχουν και τα καλα με πανω απο 200 αλογα αλλα αυτα φιλε κανουν μπαμ με τη μια. χενος πολλα θες να μαθεις. :x :x :x
ΩΠΑ ΩΠΑ ΦΙΛΕ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ!ΑΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΙΠΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ,ΑΥΤΗΝ ΕΙΠΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΙΞΩ Η ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΩ ΚΑΝΕΝΑ!
θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις τους κανονισμούς και να μη γράφεις με κεφαλαίους χαρακτήρες!!
__________________
www.extra-eisodima.gr

Z4 3.0i SMG
Απάντηση με παράθεση
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90
  #30  
Παλιά 16-02-05, 17:06
Το avatar του χρήστη MARMEL
MARMEL Offline:
Αdministrator

 
Εγγραφή: 15-02-2004
Μοντέλο: YARIS 1000 99
Περιοχή: πειραιας
Ηλικία: 49 male
Μηνύματα: 9.907
Ευχαρίστησε: 10
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 6 φορές σε 6 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 1237
MARMEL είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Re: 4AGE 20v Silvertop σε ΕΕ90

τι να κανω ρε αντωνη. μιλανε και δεν ξερουν τι λενε. ειδαν ποτε κοντρα σε φαναρι με ralley και 20v και μιλανε? οτι ακουνε αλλου ερχοντε και τα λενε εδω μεσα και βγαινω απο τα ρουχα μου. φιλε carinaman. αν ηθελα να σε βρισω θα με ακουγες μην ανυσηχεις. το καραμητρο ειναι μια εκφραση φιλικη που την λεγαμε παλια στους ζηταδες
οταν ειμασταν πιτσιρικαδες με τα μηχανακια. και δεν ελεγαν τιποτα και πειραξε εσενα? αν με ηξερες καλυτερα θα καταλαβαινες οτι ειχε λιγο χιουμορ μεσα. τωρα για τις διαφορες να σιγουρευεσαι για μενα τι εχω και πως παει και μετα να μιλας. πως μπορεις δηλαδη να λες οτι με περνανε τα ρημαδια? ξερεις πως παει τ αμαξι μου? οχι φυσικα. μπορεις να λες οτι θες φυσικα για οποιοδηποτε 20v αλλα οχι τοσο ξεφτιλα για το δικο μου γιατι επειδη απλα δεν ξερεις αν πηγαινει η οχι. πως μπορεις να λες τον περναν? ε? φιλε mechanicalf τι να πω ρε φιλε τα χουμε ξαναπει. θα σου απαντησω. ολα μπορουν να σε περασουν.ακομα καi το charade 1000.ομως δεν εχω βρει εστω και εναν να με περασει. τι να κανω δηλαδη?ειμαι στα 1120 κιλα βαρος. ισως τυχαινω συνεχεια στους κουλους?. xenos εκει να σκασεις αλλα δε θα μαθεις ποτε ποσα κιλα ροπη εχω
__________________
AEK
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA EDITIONS > COROLLA EDITIONS > TOYOTA COROLLA E*90

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Χρήστος CARINA e 4AGE 20V SILVERTOP MITSOS Videos 11 20-04-10 00:44
carina με 4age 20V turbo silvertop MARMEL CARINA - AVENSIS - CELICA - RAV4 39 11-06-06 21:10
4AGE 20v Blacktop σε ΕΕ90 Virus TOYOTA COROLLA E*90 60 11-03-06 19:18
Υποπιεση τετραπεταλουδου 20v 4age silvertop MARMEL 4AGE 20v Levin 11 14-02-05 07:58
4age 20v Silvertop Σε G6 makis7 TOYOTA COROLLA 111(G6) 3 23-01-05 01:41



Page generated in 0,17626595 seconds (82,60% PHP - 17,40% MySQL) with 43 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 11:13.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)