Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > UPDATES

UPDATES ΔΙΑΦΟΡΑ UPDATES

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 03-10-14, 23:17
christojr1 Offline:
Μέλος
 
Εγγραφή: 08-04-2009
Ηλικία: 37
Μηνύματα: 119
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 199
christojr1 θα γίνει πολύ σύντομα πασύγνωστος
Πάντως στο Ε12 μου το βιβλίο λέει αλλαγή φίλτρα αέρα κάθε 15.000........
Απάντηση με παράθεση
απαντ
  #82  
Παλιά 03-10-14, 23:22
keichi Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 30-08-2009
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 855
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 264
keichi είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
απαντ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από madvinegar Εμφάνιση μηνυμάτων
Keichi στην σελιδα 5, ποστ 43, ειναι τα δικά μου αποτελεσματα απο την πατεντα.
Εγω βεβαια ειμαι και υπερκυβισμένος αλλά λογικό ειναι οσο πιο πολλά τα κυβικά και άλογα, να παιρνεις και κάτι παραπάνω.

Επισης και εγω πιστευω οτι την αποψη σου (εσυ και ο καθενας) μπορεις να την λες αρκεί να την λες ομορφα κι ωραία και καλοπροαίρετα (όπως ειπες κι εσυ)... αλλά θεωρώ πως σε καμία περίπτωση τα γέλια που εβαλες δεν συνάδουν με τίποτα απο τα παραπάνω που ανεφερα.
Οπότε την αλλη φορά, αν θες να τηρείς αυτα που λες, καλό ειναι να εκφράζεσαι πιο ομορφα απέναντι σε ενα συμφορουμίτη που, αν μη τι άλλο, μοιράστηκε μαζί μας την δουλειά που έκανε.

Ο καθένας κανει τις δοκιμές του και κρίνει. Ο όρος "πεταμενα λεφτα" οταν προκειται για άτομα που ασχολούνται με το αμαξι (και με όποιο άλλο χόμπι/κ@λα) θέλει πολύ κουβέντα. Ολοι μας εδω (και σιγουρα κι εσυ - εκτός αν κρατας το αμαξι σε 1000% εργοστασιακη μορφη) εχουμε "πεταξει" ενα σωρό λεφτά για την κα@λα μας, τα οποία δυστυχώς ή ευτυχώς δεν θεωρούμε πεταμένα.
Τεσπα, πιο πολυ το εγραψα το παραπανω σχόλιο επειδη δεν μου αρεσε ο τρόπος που πρωτο-απαντησες στον cinquis. Για το αν παιρνεις κατι (πολύ ή λίγο) ή οχι, ίσως παιζουν πολλοί παραγοντες ρόλο.
Καταρχην τι πιο καλοπροαιρετο απ το να χαμογελας οταν δικαιωνεσαι??
Οταν ειχα διαφωνιες με το 99% του πληθυσμου του κλαμπ και τελικα δικαιωθηκα, και απλα χαμογελαω το θεωρεις κακοπροαιρετο???
Το καλοπροαιρετο ποιο θα ηταν δηλαδη?
Να συμφωνουσαν ολοι μαζι σου?
Συγνωμη φιλε μου εχουμε δημοκρατια και ελευθερια...
Δεν ειμαστε υποχρεωμενοι να βαζουμε τα πραγματα που πλασσαρονται και "διαφημιζονται"...
Εχουμε δικαιωμα να εκφραζομαστε και να απορριπτουμε σθεναρα και βροντερα χωρις να χυδαιολογουμε και να βριζουμε φυσικα...
Δε νομιζω οτι εχω καποιο παραπτομα...
Και δευτερον, εχω πει κατι και δεν το εχω τηρησει???
Απάντηση με παράθεση
απαντ
  #83  
Παλιά 03-10-14, 23:24
keichi Offline:
Θεϊκό Μέλος
 
Εγγραφή: 30-08-2009
Ηλικία: 39
Μηνύματα: 855
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 264
keichi είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
απαντ

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από christojr1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως στο Ε12 μου το βιβλίο λέει αλλαγή φίλτρα αέρα κάθε 15.000........
Δεν αμφιβαλω...Μπορει...Εγω 11αρα VVT-i εχω παντως...
Καθε 15.000 ελεγχος καθε 45.000 αλλαγη λεει το δικο μου...
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 03-10-14, 23:43
Το avatar του χρήστη madvinegar
madvinegar Offline:
Administrator

 
Εγγραφή: 25-05-2005
Μοντέλο: Jeep Renegade
Περιοχή: Πειραιάς
Ηλικία: 44 male
Μηνύματα: 12.662
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 2 φορές σε 2 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 10
madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός madvinegar είναι πάρα πολύ καλός
Κανε ενα κοπο σε παρακαλώ και ξαναδιάβασε -προσεκτικά αυτη τη φορά- την 2η παράγραφο απο το ποστ μου, καθως και τις 2 τελευταιες προτασεις μου. Άλλα λεω, άλλα καταλαβαίνεις. Νομίζω οτι ειναι κατανοητά, αλλα θα εξηγησω περαιτέρω.

Καλοπροαίρετα δεν σημαινει γελάω εις βαρος καποιου και τον κοροιδευω/χλευαζω.
Οπότε δημοκρατία εχουμε και μπορεις να εκφραζεις τη γνωμη σου αρκει να σεβεσαι τον συμφορουμιτη σου.
Επισης "καλοπροαιρετα" δεν σημαινει να συμφωνουν ολοι μαζι μου ή με καποιον (αυτο πως σου ήρθε, δεν καταλαβα).
Αυτο που ειπες και σου ζηταω να τηρήσεις απο εδω και μπρος ειναι να εκφράζεσαι καλοπροαίρετα οταν απαντάς σε συμφορουμιτη (και οχι να τον χλευαζεις).
Μία παντηση του τυπου "χαχαχαχαχαχαχα" χωρις περαιτέρω εξηγησεις (και οταν δεν δινεται σε ποστ που εχει γραφτεί κατι αστείο πχ ανεκδοτο), προϋποθέτει χλευασμό. Ειδες πως και ο ιδιος απόρησε και δεν καταλαβε τι αστείο είχε το ποστ του.

Ελπίζω αυτη τη φορά να το εξηγησα καλυτερα.

Και οσο για την πατεντα, δεν μου απαντησες που στο δικο μου αμαξι εδωσε 5 αλογα και 1 κιλο ροπης (σελίδα 5, ποστ 43). Βασικά εγω ξεκίνησα και το τόπικ. Θα επρεπε και εγω να απαντησω στο δικο σου ποστ "χαχαχαχαχχαχαχα" επειδη δικαιώθηκα?

Δοκιμες κανουμε, τις αναφερουμε εδω για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο.
Αν αρχιζουμε να κοροιδευουμε και να γελαμε ο ενας εις βαρος του αλλου, θα πάει το κλαμπ περίπατο.

Δεν νομιζω να ζηταω κατι παραλογο. Δεν συμφωνεις?
__________________
COROLLA CLUB
Διοικητικό μέλος
Corolless but still a Renegade... OlllllllO

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη madvinegar : 03-10-14 στις 23:52.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > COROLLA CLUB > UPDATES

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Cruise control (πατέντα) tasos854 TOYOTA AURIS 225 25-04-18 15:48
Ερώτηση για πατέντα στην εργοστασιακή πηγή keratsiniotis TOYOTA COROLLA E 12 54 01-12-16 14:27
Aπορία για φιλτροκούτι TS jk1973 TOYOTA COROLLA T-SPORT 17 07-02-11 01:11
Φιλτροκούτι με Κ&Ν και τελικό από TS σε Ε12 1.6 προ f/l koperton TOYOTA COROLLA E 12 12 17-11-07 00:33
Πατέντα dvd the_eye PHOTOS 7 05-10-05 14:54



Page generated in 0,12638211 seconds (77,93% PHP - 22,07% MySQL) with 31 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 15:22.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)