Untitled Document

Καλωσήλθατε στα CorollaClub Forums.

Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! . H εγγραφή σας στην online κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να κατεβάσετε αρχεία, φωτογραφίες και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας.. H εγγραφή σας είναι γρήγορη και εύκολη, Γίνε και εσύ μέλος του CorollaClub Forums σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλώ επικοινωνείστε μαζί μας.
Καλώς ορίσατε στο φόρουμ μας !!!
Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ FORUM

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 31-08-10, 23:13
Το avatar του χρήστη GMASTER6
GMASTER6 Offline:
Moderator
 
Εγγραφή: 18-03-2008
Μηνύματα: 2.150
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 413
GMASTER6 είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PANOS SPEED Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω παντως προτεινω το paintball και εχω και πολλα παιδια που θελουν ακολουθησουν!!!!!
ωραιο και το paintball!!!θα χει που γελιο
Απάντηση με παράθεση
  #72  
Παλιά 01-09-10, 13:30
Nikos Offline:
Απλό Μέλος
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 2.637
Ευχαρίστησε: 3
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Nikos έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Οι υπόλοιποι Administrator - Moderator της Aθήνας δεν έχουν κάτι να πούν - τοποθετηθούν?
Όσο για τις προτάσεις από τα μέλη ελπίζω να μην μείνουν μόνο στα λόγια αλλά να κάνουν και πράξεις από θέμα συμμετοχών.
Απάντηση με παράθεση
  #73  
Παλιά 01-09-10, 14:25
Το avatar του χρήστη dinos
dinos Offline:
Administrator
 
Εγγραφή: 10-09-2004
Μοντέλο: EE111
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΣΟΣ
Μηνύματα: 1.146
Ευχαρίστησε: 1
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 354
dinos είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
εγω δεν εχω να πω κατι μιας και μολις χθες γυρισα απο εξορμησεις του καλοκαιριου....δεν ενημερωθηκα απο πουθενα εκτος του φορουμ που λογω διακοπων δεν εμπαινα...
το μονο που εχω να πω ειναι οτι μεσα στον Αυγουστο εδω και 5-6 χρονια που ειμαι στο κλαμπ πρωτη φορα αποφασισε καποιος να κανει συναντηση και αποτι καταλαβα ηταν αποτυχημενη....για μενα προσωπικα Νικο δε θα επρεπε να σε προβληματιζει η συγκεκριμενη συναντηση αλλα οι προηγουμενες φιλε...και επισης οταν απο 10-20 μοντ και αντμιν που ειμαστε δεν βλεπω παρα 5 το πολυ καθε φορα απο εκει και περα δε θα ζητησω τα ρεστα απο ΚΑΝΕΝΑ νεο η παλαιοτερο μελος....
Αυτα τα λεω εντελως φιλικα και χωρις παρεξηγησεις απλα πρεπει απο τα λογια που ξεκιναμε καθε φορα να προχωραμε και στις πραξεις και οχι να μενουμε στα λογια....

Τελος θα ηθελα να ρωτησω και κατι εντελως πληροφοριακα.....τοσα χρονια που καναμε επιτυχημενες συναντησεις στο αλσος και δεν ηθελε να κανενας να ακουσει λεξη για olympiko που εχει προταθει απειρες φορες σαν ιδεα,διοτι ο καφες ηταν ακριβος απο οτι ειχε ακουστει.....μηπως γιαυτο δεν ερχεστε τωρα στο Olympico?Για οποιον ισχυει αυτο,την επομενη φορα που θα ερθει σε συναντηση μη μιλησει για εκδρομη(που σημαινει εξοδα σε βενζινες) η για τον αγραφο που εβαλε στο αμαξι του,τα ζαντικα,τα στερεοφωνικα και οοοοολα αυτα τα λεφτα που ξοδεψε...
Αυτα εχω να πω ως παλαιο μελος και δε θα τα ελεγα αν δε ζητουσε τοποθετηση ο φιλος Νικος.Δε θα τα ελεγα γιατι τα εχω ξαναπει χιλιαδες φορες και ειτε τα ειπα ειτε οχι δεν αλλαξε και κατι.
__________________
ΟΤΑΝ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ , ΜΑΘΕ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙΣ!!!
Απάντηση με παράθεση
  #74  
Παλιά 01-09-10, 17:05
Nikos Offline:
Απλό Μέλος
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Ηλικία: 50
Μηνύματα: 2.637
Ευχαρίστησε: 3
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 3 φορές σε 3 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 503
Nikos έχει απενεργοποιήσει την αξιολόγηση χρήστη
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλέον λυπάμαι και ντρέπομαι να πηγαίνω στη συνάντηση και να λέω οτι είμαι μέλος του corollaclub.Δυστυχώς έχουμε γίνει αυτοκινητιστικό club στα χαρτιά (δηλαδή υπάρχουμε μόνο στο site για να αντλούμε πληροφορίες) και όχι στις πράξεις.Από τα παλιότερα club με τα περισσότερα μέλη και δεν είμαστε άξιοι να μαζευτούμε πάνω από 10 άτομα.
Τι έγινε ρε παιδιά δεν μας ενδιαφέρει πλέον το παλιό καλό παρεϊστικο κλίμα που είχαμε;Δέν είμαι από τους πιο παλιούς,πλέον δεν έχω corolla,αλλά συνεχίζω με το ίδιο κέφι αλλά και προσμονή για την επόμενη συνάντηση να βρίσκομαι στις όποιες συναντήσεις γίνονται.Δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες του τύπου είχα δουλειά,μου προέκυψε κάτι ή δεν ξέρω και εγώ τί.Όλοι έχουμε υποχρεώσεις λίγο πολύ,άλλος περισσότερο άλλος λιγότερο,αλλά πάντα βρίσκουμε χρόνο για ένα καφέ.Για το corollaclub δεν έχουμε χρόνο ποτέ;πάντα στις συναντήσεις αλλά και στις εκδηλώσεις που κανονίζουμε ξαφνικά όλοι έχουν κάποια δουλειά ή υποχρέωση.Τόσο δύσκολο ήταν στη χθεσινή συνάντηση αλλά και σε όλες όσες έχουν γίνει τους περασμένους μήνες να έρθετε.Εχθές για την ιστορία ήμασταν όλοι όλοι 6,5 άτομα Nikos & vaso,Marmel & Έλενα με την κόρη τους ,Thanos & Μαρία.
Μπράβο μας,στη Θεσσαλονίκη και εν μέσω διακοπών (8/8) μαζεύτηκαν κοντά στα 20 άτομα και όχι όλοι από Θεσσαλονίκη αλλά και από την ευρύτερη περιοχή της Μακεδονίας.Εκείνοι δεν είχαν δουλειές ή υποχρεώσεις;

Και πάλι λυπάμαι και ντρέπομαι.
Ντίνο,η συνάντηση Αυγούστου ήταν η αφορμή,εγώ αν διαβάσεις καλά αναφέρθηκα γενικά.
Απάντηση με παράθεση
  #75  
Παλιά 01-09-10, 18:01
neoklis Offline:
 
Εγγραφή: 10-06-2009
Ηλικία: 50 male
Μηνύματα: 2.447
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 427
neoklis είναι σε έναν διακεκριμένο δρόμο
sory που θα πεταχτώ σαν.........αν και δεν έχω δικαίωμα να μιλάω
και ούτε θα ήθελα να πω γιατί αποσύρθηκα.

αν κρίνω απο των εαυτό μου όταν ξέκινησα να έρχομε στο club.
ζούσα για την παρακευή και μόνο να δω μερικούς φίλους και να πούμε.
κάνοντας όνειρα για το club

Mάλιστα όταν ερχόμουν μέρικα παλικάρια μου είχαν πεί ότι δεν περίμεναν <<τότε>>να τους καταδεκτή TS γιατί είχαν τουπέ........και έκαναν συναντήσεις μόνη τους..............
ΠΟΤΕ δεν σκέφτηκα έτσι...........ΓΟΎΣΤΑΡΑ

και΄είμουν ο πρώτος που έκανα την παρέα να πάμε εκδρομή..................

για εμένα:
Δέν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο το που απλά να έχει να παρκάρεις και όλοι από τα παλιά ξέρουμε τι εστεί αλσος ε?
το ολιμπικο είναι μια χαρά...............

Τιμές οκ είναι λιγο ακριβά αλλά ΔΈΝ ΠΑΤΕ ΚΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ μην ξεχνάτε πολλοί ακόμα και τότε δεν έπερναν τίποτα.........ερχόντουσαν για την παρέα

δέν βγαίνει να υπάρχοι κόντρα και να βλέπουμε τι κάνει ο καθένας
ας πέσουν η τόνοι
Βλέπω οτι έχει ΝΕΟ ΑΙΜΑ.. ΑΡΕ ΑΥΤΗ Η ΑΤΑΚΑ Ε ΝΙΚΟ....
ακόμα και απο το βορρά

είναι κρίμα να χαλάσει κάτι που έφιαξαν σύμφωνα με την ιστορία 2 φίλοι που
βρέθηκαν και έκαναν το corollaclub

και πάλι συγνώμη που πετάχτηκα ............

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nikos : 01-09-10 στις 18:08.
Απάντηση με παράθεση
  #76  
Παλιά 12-12-10, 12:28
Το avatar του χρήστη COROLLAKIAS MIXALHS
COROLLAKIAS MIXALHS Offline:
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μοντέλο: auris 1800cc υπ/κβ
Περιοχή: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ηλικία: 36 male
Μηνύματα: 540
Ευχαρίστησε: 0
Έχει δεχθεί ευχαριστίες 0 φορές σε 0 μηνύματα
Δύναμη Σεβασμού: 277
COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός COROLLAKIAS MIXALHS είναι ένας φάρος φωτός
Σαν μικρο μελος προτεινω την τελευταια επισημη συναντηση του club στο γνωστο στεκι τη γνωστη ωρα την παρασκευη 17/12/2010! Παρακαλω mod και admins για τις αποψεις σας!
__________________
Όταν μεγαλώσω θα γίνω...Tsport !!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Επιστροφή   CorollaClub Forums > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ > ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν Μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
Δεν Μπορείτε να απαντήσετε
Δεν Μπορείτε να ανεβάσετε συνημμένα αρχεία
Δεν Μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας

vB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Που θέλετε να σας πάμε;

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Συναντηση στο Olympico Cafe diafanh-psyxh ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 51 16-02-11 20:58
2η συναντηση στο olympico cafe COROLLAKIAS MIXALHS TOYOTA AURIS 4 27-03-10 00:40
συναντηση στο Olympico cafe! dinos ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ 17 26-03-10 15:30
Συναντηση 02/07 Olympico spiros ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ 9 05-07-04 14:06



Page generated in 0,14975309 seconds (80,75% PHP - 19,25% MySQL) with 34 queries
Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 17:42.
Συνολικές Εμφανίσεις:
Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα | Δείτε τους υπεύθυνους των forums



Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
All modifications are copyrighted to their respective owners.
CorollaClub Copyright © 2003-2012 BlueChris
www.corollaclub.com
Powered by psiStats 2006 v
Copyright © Anthony Kanevsky (aka Psionic Vision)